Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: betere

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 367
Volgende pagina

Haagse Kelt

DaveDH schreef:

Ja Supie is goed voor de breedte als er blessures/schorsingen zijn, komt net te kort voor de basis, maar we moeten nu eens echt geld uittrekken voor een LB en ik heb liever Koppers dan van Peppen, dat die jongen "te aanvallend is ingesteld" vind ik juist alleen maar goed...

Maanden wordt er gezeikt dat het aanvallend allemaal niets is, nu gaan we weer zeuren dat ze (tijdelijke) LB te aanvallend is ingesteld? make up your mind people je kun het niet allebei hebben.

Het is wel jammer (maar begrijpelijk) dat die weer graag terug wil naar 020, maar we moeten wel zo`n type hebben igg en dat is van Peppen niet vind ik.. Kun je beter bij de amateurs gaan scouten en een hoop geld in de transferzak houden, denk dat daar genoeg van Peppen`s rondlopen.
Ik ben niet `we` en ik heb zeker niet lopen zeiken dat het aanvallend allemaal niets is. Het valt me gewoon op dat Koppers puur verdedigend nog weleens te kort komt, zie bijv t doelpunt v AZ. Verder is het bepaald geen geheim dat ie DH als een tussenstap voor een half jaar ziet en dan zo snel mogelijk naar am*dam wil. Zijn goed recht, maar dan moet je als ADO zijnde verder kijken.
Ik heb v Peppen niet goed in de gaten gehouden de laatste tijd, wellicht hebben jullie gelijk dat ie gehyped is. Hij heeft wel bewezen een goed koppel te vormen met Meijers, dat is een voordeel. Vind het eerlijk gezegd ook leuk als er weer een jongen uit de regio bij ons komt spelen. Bovendien is hij transfervrij. Als je een talent uit de jeugd of van een amateurclub zou weten te vinden, nog beter natuurlijk, maar daar heb ik geen zicht op. Veel geld moet je niet voor een linksback uitgeven, dan kun je beter goed scouten op een vleugelspits, die noodzaak is groter. Met een betere aanvoer wordt v Duinen ook nog veel effectiever en dus meer geld waard...
0
Maandag 18 maart 2013 om 10:58 uur

Adowoman

Er zitten altijd genoeg feyenoord supporters in het familievak. Ik zit er al jaren met een SCC met de jongens (vroegah altijd op West in het Zuiderpark). Mijn zus en ik hebben er zo`n hekel aan. Volwassen mannen die dan voor ons zitten en gewoon breeduit juichen als Feyenoord scoort, hoe komen ze binnen zonder ado clubcard???

En dan al die voetbalclubs en scholen met al die kinderen en begeleiders, zat kinderen/begeleiders die openlijk voor Feyenoord juichen. Echt heel irritant als je voor ADO bent en tussen Feyenoord supporters zit in je eigen stadion!

Wat ik al helemaal niet snap is dat tijdens de wedstrijden tegen de betere clubs (Ajax, Feyenoord, PSV) er ook zoveel scholen/voetbalclubs uitgenodigd worden. Of bij die wedstrijden geen scholen/voetbalclubs of minder voetbalclubs. Er zitten vaak teveel kinderen/begeleiders tussen die voor de tegenpartij zijn.

En ik heb vertrouwen in ADO a.s. zaterdag. Ja, Bony is in topvorm maar als je nu als club al bang bent dat hij misschien goals gaat maken, dan doe je het verkeerd. ADO presteert de laatste 5 wedstrijden erg goed, hoe dan ook en dat mag niet onderschat worden. I`ll be there ...

Adowoman
0
Donderdag 14 maart 2013 om 10:16 uur

K.B

Het is een godswonder dat Utrecht op dit moment zo hoog staat, zeker met de huidige selectie hebben ze geluk dat een aantal miljoenen aankopen van afgelopen jaren eindelijk een goed jaar hebben.

Het de verdienste van ADO dat wij met een transferbudget van misschien 300.000 en een aantal transfervrije spelers en nog een aantal jongens van het vorige seizoen gewoon een redelijk tot goed seizoen draaien.
Vraag me nog dagelijks af waar ADO toe in staat zou zijn als het 3 tot 4 miljoen te besteden had,net als Utrecht vorig seizoen deed met al die miskopen.

Daarnaast is het toch belachelijk dat Utrecht als een stap omhoog gezien wordt.
Een aantal prima kwaliteitspelers, maar natuurlijk niet een club om speler aan kwijt te raken.
Die draaien volgend seizoen gewoon weer met de onderste 8 mee waarschijnlijk.
Als je hun met ons vergelijkt en beide hebben een normale vorm vindt ik ons kwalitatief misschien nog wel een betere selectie hebben.
0
Woensdag 13 maart 2013 om 19:51 uur

ADOnieuwegein

Volgens Voetbalprimeur (voor het betere knip en plakwerk ) zet Utrecht vol in op Van Duinen:

FC Utrecht maakt serieus werk van Mike van Duinen. De club uit de Domstad wil zich komende zomer versterken met de spits van ADO Den Haag, die bezig is aan een uitstekend seizoen.

Van Duinen werd de afgelopen weken regelmatig bekeken door FC Utrecht. De club bevestigde eerder al dat Van Duinen een `interessante kandidaat` is om de overstap naar Utrecht te maken. Komende zomer zal FC Utrecht er alles aan doen om Van Duinen los te weken bij ADO Den Haag, weet VoetbalPrimeur. De komst van Van Duinen staat los van een eventueel vertrek van Jacob Mulenga.

Niet alleen FC Utrecht is gecharmeerd van Van Duinen, ook het Engelse West Bromwich Albion houdt zijn ontwikkeling scherp in de gaten. Scouts van WBA zien Van Duinen wekelijks aan het werk, zo was er afgelopen zaterdag een delegatie aanwezig tijdens het Eredivisie-duel met AZ (1-1). De Engelsen zagen Van Duinen in Alkmaar vroeg in de wedstrijd de Haagse openingstreffer voor zijn rekening nemen.

Hoewel WBA heeft aangegeven Van Duinen te volgen, is de interesse vanuit Engeland nog niet zo concreet als die van FC Utrecht. Van Duinen heeft in Den Haag nog een contract tot 2014 EN DIT KLOPT AL NIET!!!. Met zijn huidige club sprak hij nog niet over de toekomst. De spits zelf heeft aangegeven zich nu alleen op ADO te willen richten. De 21-jarige Van Duinen wist dit seizoen reeds acht keer het net te vinden in de Eredivisie.

0
Dinsdag 12 maart 2013 om 15:15 uur

DaveDH

D.H.zuid-west schreef:

Net de 100+ shouts gelezen over Mike en ga er ook maar 1 aan wijden.

Mike is jong, heeft een Haags hart, heeft vechtlust en potentie om nog beter te worden. Allemaal zaken die passen bij de club, die supporters aanspreken en waar ze voor naar het stadion komen. Hem verkopen voor bijvoorbeeld 2 tot 3 miljoen lijkt een mooie deal (voor onze begrippen zelfs geweldig) maar is het niet. Je moet namelijk dat geld weer investeren in een nieuwe spits dus minimaal de helft gaat op aan deze versterking waarvan je niet weet of de speler wel past bij ons (zie Poepon). Een verkeerde aankoop = geldverlies en voor je het weet is het geld verdampt en zitten wij ons weer te ergeren aan een miskoop.

Ik zie liever de Haagse jongens lang blijven dan wat centen te vangen. Ze geven dit team namelijk een gezicht en wij kunnen ons met hen identificeren. (voorheen W. Verhoek/Immers, nu Beugelsdijk/v. Duinen).

Geld maakt (supporters) niet gelukkig, Haagse spelers wel! Snel de optie lichten dus.
Leuke visie maar niet realistisch, er moet geld op de plank komen en idd vervanging kan tegenvallen, maar het kan ook heel erg meevallen (zie vertrek van Toornstra wat ook volgens vele een aderlating zou zijn).. Als je wilt groeien zul je al een club als DH je beste spelers duur verkopen en weer goed inkopen...

En ja daar zitten wel eens missers bij, maar laten we nu niet doen alsof van Duinen nu de enige spits is die bij DH kan voetballen, En haagse jongens is idd leuk om te hebben, maar als het niet anders kan dan maar niet... als je nu 2/3 miljoen voor van Duinen kunt pakken ben je bijna gek om het niet te doen.

Er komen wel meer van Duintjes langs hoor, ik snap het drama er omheen niet, volgens seizoen lopen jullie weer te kkren dat er niet goed/genoeg is ingekocht omdat v/d Kallen als het geld in zijn zak douwt... om spelers betere contracten aan te bieden/ aan te kopen moet er wel geld zijn.

Sponsor inkomsten lopen terug vanwege de voortdurende crisis, en met dit kabinet zal die nog jaren duren, dus je heb bijna geen keus meer om niet te verkopen..
0
Dinsdag 12 maart 2013 om 14:26 uur

Advertentie

yesyes

hejjoww schreef:

Toch dacht ik me te herinneren dat supi eerder eens tegenover bony had gestaan en toch erg goede wedstrijd speelde
Kan best maar Omeruo is gebrand om goed te spelen tegen ze Afrikaanse collega. Dus je zal wel gek als je hem niet centraal neerzet. Hij speelde een sterke Afrikacup centraal achterin dus waarom niet een keer proberen naast Wormgoor. Supusepa is leuk om op te stellen als het echt niet anders kan, maar nu heb je gewoon betere opties. Maar je zal zien dat Supusepa gewoon speelt want Steijn durft zulke beslissingen nooit te nemen en daarom ben ik ook nooit fan van Steijn geweest.
0
Zondag 10 maart 2013 om 22:30 uur

hejjoww

Wat wel belangerijk is dat alle belangerijke spelers langere contracten hebben.. van de zomer de net niet tot helemaal niet spelers met aflopende contracten wegdoen zijn er stuk of 6 denk zo en weer betere spelers aantrekken en zo naar elk jaar linkerrijte
0
Zondag 10 maart 2013 om 14:54 uur

pajam

ton schreef:

Pajam misschien ga jij ooit begrijpen waarom deze trainer geweldige resultaten behaald. Ik denk dat hij , nadat hij in het diepe is geflikkerd, langzaam tot een van de betere trainers van Nederland gegroeid is.

Maar ja die arrogante Maaskant waar iedereen zo vol van is presteert helemaal niets. Jans (familie van Henk Jans ?) heeft na Groningen ook helemaal niets gedaan. Van Basten gaat het nu misschien ook een keer leren. Maar om op Steijn terug te komen : hij heeft mentaliteit binnengehaald en aan een team gewerkt dat geweldig door een deur kan en voor elkaar het gras opvreet. Volgens mij heb je dan veel krediet verdiend. Of zie ik het verkeerd ?
één van de betere trainers is in mijn opinie veel teveel eer. maar wellicht dat hij langzaamaan een redelijke trainer wordt op eredivisie niveau.

Maaskant staat overigens met een uitgeklede selectie netjes in de middenmoot, vindt ik niet heel slecht.
En Jans heeft een geweldige seizoen neeregzet bij SC Heerenveen, je ziet dat zijn opvolger er niet veel beters voor elkaar krijgt. Natuurlijk is van Basten ook in een leeggekochte fabriek beland.
0
Zondag 10 maart 2013 om 10:47 uur

ton

pajam schreef:

iedereen weet hoe ik over de trainers capaciteiten van Steijn denk, ook gisteren kon ik wel het een en ander `opzoeken` wat dat betreft.

Maar eerlijkheidshalve moet ik ook toegeven dat ik gisteren weer een puike pot gezien heb. Er werd hard gewerkt, zag regelmatig mooie combinaties en inderdaad, ook een Beugelsdijk begint opbouwend te leren, zo lijkt het.

Vorige week tegen Heracles was het naar mijn mening niet veel, maar AZ uit behoort met stip bij de 5 beste wedstrijden van dit seizoen.

Ik zal nooit een fan worden van Steijn en ben er 200% van overtuigd dat er met een betere trainer nog beter voetbal en uiteindelijk een beter resultaat te behalen valt.
Tot nu toe hebben we dit seizoen (voor het eerst dat ik me kan heugen in 20 jaar supporterschap) over geluk ook niks te klagen.

Of we in de play offs echt iets te zoeken hebben tegen teams als FC Utrecht, FC Twente e.d.? Ik denk het niet, maar het zet onze club wél op de kaart; in 3 seizoenen 2x Play offs voor Europees voetbal halen.

Immers mis ik niet, als ik Verhoek zie spelen denk ik dat hij inderdaad na dat ene topseizoen waarschijnlijk hier ook niet veel meer had laten zien.
Derijck betrap je bijna wekelijks op fouten en Beugelsdijk en/of Wormgoor zijn niks minder dan Kum.
Toornstra is een talent, maar als we een doorverkoop clausule hebben bedongen is zijn transfer goed te volgen.

Dan heb je met Meijers, Jansen, Malone, Chery, Holla en van Duinen talenten waar je nog geld aan kan verdienen.
Kan je je daarnaast inderdaad op iedere linie direct versterken, met name linksback (Koppers valt me over de volle breedte toch tegen) en vleugels, moet je volgend seizoen weer mee kunnen doen om plekken 11 t/m 7.

Dan maak je echt stappen.

Steijn wordt nooit mijn trainer, maar op een voor mij onbegrijpelijke wijze pakt hij wel geweldige resultaten sinds de winterstop (PSV uit daargelaten).

Pajam misschien ga jij ooit begrijpen waarom deze trainer geweldige resultaten behaald. Ik denk dat hij , nadat hij in het diepe is geflikkerd, langzaam tot een van de betere trainers van Nederland gegroeid is.

Maar ja die arrogante Maaskant waar iedereen zo vol van is presteert helemaal niets. Jans (familie van Henk Jans ?) heeft na Groningen ook helemaal niets gedaan. Van Basten gaat het nu misschien ook een keer leren. Maar om op Steijn terug te komen : hij heeft mentaliteit binnengehaald en aan een team gewerkt dat geweldig door een deur kan en voor elkaar het gras opvreet. Volgens mij heb je dan veel krediet verdiend. Of zie ik het verkeerd ?
0
Zondag 10 maart 2013 om 09:49 uur

pajam

iedereen weet hoe ik over de trainers capaciteiten van Steijn denk, ook gisteren kon ik wel het een en ander `opzoeken` wat dat betreft.

Maar eerlijkheidshalve moet ik ook toegeven dat ik gisteren weer een puike pot gezien heb. Er werd hard gewerkt, zag regelmatig mooie combinaties en inderdaad, ook een Beugelsdijk begint opbouwend te leren, zo lijkt het.

Vorige week tegen Heracles was het naar mijn mening niet veel, maar AZ uit behoort met stip bij de 5 beste wedstrijden van dit seizoen.

Ik zal nooit een fan worden van Steijn en ben er 200% van overtuigd dat er met een betere trainer nog beter voetbal en uiteindelijk een beter resultaat te behalen valt.
Tot nu toe hebben we dit seizoen (voor het eerst dat ik me kan heugen in 20 jaar supporterschap) over geluk ook niks te klagen.

Of we in de play offs echt iets te zoeken hebben tegen teams als FC Utrecht, FC Twente e.d.? Ik denk het niet, maar het zet onze club wél op de kaart; in 3 seizoenen 2x Play offs voor Europees voetbal halen.

Immers mis ik niet, als ik Verhoek zie spelen denk ik dat hij inderdaad na dat ene topseizoen waarschijnlijk hier ook niet veel meer had laten zien.
Derijck betrap je bijna wekelijks op fouten en Beugelsdijk en/of Wormgoor zijn niks minder dan Kum.
Toornstra is een talent, maar als we een doorverkoop clausule hebben bedongen is zijn transfer goed te volgen.

Dan heb je met Meijers, Jansen, Malone, Chery, Holla en van Duinen talenten waar je nog geld aan kan verdienen.
Kan je je daarnaast inderdaad op iedere linie direct versterken, met name linksback (Koppers valt me over de volle breedte toch tegen) en vleugels, moet je volgend seizoen weer mee kunnen doen om plekken 11 t/m 7.

Dan maak je echt stappen.

Steijn wordt nooit mijn trainer, maar op een voor mij onbegrijpelijke wijze pakt hij wel geweldige resultaten sinds de winterstop (PSV uit daargelaten).

0
Zondag 10 maart 2013 om 08:57 uur

Nu online

Teeg070, KvR, Langebach2, Tuurke63, Y, Brian, grijze gek, Raoul88, Heino, Rob2002, Max en 202 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 367
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5