Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: verdediger

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 367
Volgende pagina

Sound

Van As? Please nee! Die gast is toch totaal niet geschikt voor dit werk. Als je hem hoort lullen zie je duidelijk wat de gevolgen zijn van te vaak ballen koppen als verdediger. Huidige situatie en gezeik bij NAC staat ook bepaald niet lekker op zijn CV.
0
Maandag 26 november 2012 om 12:32 uur

D.H.zuid-west

Kaos schreef:

Hier vergat ik nog wat over te zeggen: Zei het al tegen me pa tijdens de wedstrijd, super actie van Holla. Als poepon die laatste er nog in schiet kon dat wellis goed voor hem gaan werken qua zelf vertrouwen.

Top aanvoeder die Holla dus!
Holla is inderdaad grote klasse en een top aanvoerder voor ons.

Poepon heb ik gisteren 2 prima assist zien geven, het is dat Vicento 1 op 1 niet weet te scoren maar 2 assist en 1 doelpunt klinkt gewoon goed als je de wedstrijd niet hebt gezien. Het missen van een grote kans was pijnlijk maar gelukkig deed het ons niet de das om. Toch heb ik gisteren Poepon beter zien gaan spelen in de tweede helft, misschien is gisteren wel de ommekeer voor hem en gaat het nu langzaam aan toch goed komen. Een JP spits kopen zie ik i.i.g. niet zitten, goedkoop=duurkoop en een spits uit de ere kunnen we niet betalen.

Op de vraag wat moeten we halen (spits / keeper / verdediger / aanvaller) blijf ik erbij dat we een echte LB moeten aantrekken en Meijers doorschuiven naar het middenveld, 2 posities versterken voor de prijs van 1. Geef de Zwart maar een kans, hij is toch niet voor niets 3e keeper.
0
Zaterdag 24 november 2012 om 13:50 uur

Franky

Zie dat er nog regelmatig gediscussieerd wordt over de Linksback positie, mijns inzien niet volledig onterecht.
Zelf volg ik graag de Jupiler League en er zijn een aantal jongens die in aanmerking zouden komen voor een plaatsje in ons mooie elftal.

Zo lopen er bij De Graafschap en MVV Maastricht goeie jonge spelers rond.

Te beginnen met De Graafschap:

Ted van de Pavert een 20 jarige centraal verdediger die ook ervaring heeft als Linksback in de eredivisie. Hij is 1,90 lang. Hij heeft nog een contract tot Juni 2014. Een goede multi inzetbare verdediger met voldoende rek.

Hun huidige linksback is Milan Massop, hij is pas 18 (heeft volgens mij nog geen prof contract getekend). Hij is een pure linksback en heeft dit seizoen 8 keer meegespeeld bij de Graafschap.


Bij MVV Maastricht heb ik vooral een hoge pet op van Leroy Labylle, een belgische voetballer (jeugd exponent van Standard Luik). Deze jongen is 21 en eigenlijk net als Meijers een middenvelder. Hij heeft echter al vaker de linksback positie ingevuld en doet dat tot nu toe heel behoorlijk.

Daarnaast is mijn oog gevallen op Nick Kuipers, een centrale verdediger die ook als back kan spelen (zowel links als rechts). Hij is pas 20 en daarom de mogelijkheid om door te groeien.

De Jupiler League liefhebbers wil ik vragen een oog op deze jongens te houden. Ik heb het idee dat zij mogelijk een niveau hoger aan kunnen.





0
Maandag 19 november 2012 om 20:07 uur

DaveDH

Ricky schreef:

en daar gaan we weeeeeeeeeeeeeeer

Supu deed het beter als Meijers daar gister!!
Supi deed het net als alle andere spelers kut, liet ook vaak zijn man lopen, dus kun je wel roepen "daar gaan we weer"maar Supi is een bescheiden J-liek verdediger, niets meer en niets minder, dat er dan mensen zijn die hem op de LB willen zetten en daarmee de verdediging te verzwakken vind ik persoonlijk idd onbegrijpelijk.

Ja hij pakt veel gele kaarten maar dat den ze bijna allemaal bij DH en dat is nog steeds geen reden om een veel zwakkere verdediger zijn plaat in te laten nemen, maar we zullen het zien tegen NAC als die in de basis staat...

0
Zondag 18 november 2012 om 12:48 uur

Bubbles

liefhebber schreef:

Heb jij dat 1e doelpunt niet gezien? Kijk de andere doelpunten ook nog maar is na. Btw. Meijers viel gisteren goed door de mand! Kan niveau subtop niet aan.
Die staat op de verkeerde plek!! Is geen verdediger maar aanvallende middenvelder!! Waarom Steijn die jongen nou op een LB zet terwijl we daar Supusepa hebben ON-BE-GRIJ-PE-LIJK mag hopen dat Steijn daar nu klaar mee is gewoon supusepa op LB en gooi maar eens meijers, janssen en holla op middenveld!
0
Zondag 18 november 2012 om 09:35 uur

Advertentie

hjfff

Beest schreef:

das niet waar 4 x zon situatie en alle 4 verneukt

twee kleer door goed uitkomen van de keeper daar kan je niks aan doen

en een keer ruim over en een keer ruim naast maar daar zat een verdediger tussen die nog net ff een teentje ertussen kreeg

overdrijven is idd een vak maar we kunnen wel stellen dat ie niet rendeert zoals het had gemoeten en dan kan je m laten staan maar dan kan je er ook over na denken om je eigen jeugd er neer te zetten kunnen die zich ook ontwikkelen en wat wijsheid is weet niemand ook steijn niet die probeert ook maar wat en tot dusver gaat m dat goed af
Als een verdediger ertussen staat is het volgens mij geen 1 op 1...

Enige kans die Poepon heeft gemist is Roda uit.
Kopbal tegen Willem II werd prima ingekopt, naar de grond en in de hoek. Maar helaas een prima reflex van die keeper.
0
Vrijdag 16 november 2012 om 18:11 uur

Beest

janjazz37 schreef:

Overdrijven is ook een vak!!
Poepon heeft slechts 1x die Een op Een situatie meegemaakt; en die keeper heeft toen geweldig gereageerd.
das niet waar 4 x zon situatie en alle 4 verneukt

twee kleer door goed uitkomen van de keeper daar kan je niks aan doen

en een keer ruim over en een keer ruim naast maar daar zat een verdediger tussen die nog net ff een teentje ertussen kreeg

overdrijven is idd een vak maar we kunnen wel stellen dat ie niet rendeert zoals het had gemoeten en dan kan je m laten staan maar dan kan je er ook over na denken om je eigen jeugd er neer te zetten kunnen die zich ook ontwikkelen en wat wijsheid is weet niemand ook steijn niet die probeert ook maar wat en tot dusver gaat m dat goed af
0
Vrijdag 16 november 2012 om 16:19 uur

BLEISWIJK-1

BLEISWIJK-1 schreef:

Kees, ADODENHAAG heeft wel gelijk. Er werd gesproken over vijf ton. En op zich is dat ook niet zo gek als er voor Luksik ook al 3,5 ton is betaald.
Bovendien was E.Koeman in zijn FC Utrecht tijd ook nog geinteresseerd. Maar ook voor Utrecht was het een hoge transfersom. En in die tijd gaf Utrecht nog hele behoorlijke bedragen uit voor spelers. Ze hebben het uiteindelijke niet gedaan. Maar later haalde ze wel een Scandinavische verdediger. Horvath is daarom echt niet voor twee of drie ton aangetrokken.
0
Donderdag 15 november 2012 om 12:35 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Horváth denkt aan vertek
De goede ontwikkeling van Tom Beugelsdijk heeft ertoe geleid dat Gabor Horváth zijn basisplaats is kwijtgeraakt. Om die reden heeft de verdediger bij de clubleiding aangegeven open te staan voor een transfer.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 14 november 2012 om 21:01 uur

Beest

Aad schreef:

Topspitsen zullen in geen 100 jaar bij ADO spelen. Laten we dat als eerste vaststellen. De laatste die voor die benaming in aanmerking zou kunnen komen speelde zeker al 20 jaar geleden voor de club. Met uitzondering dan van Bulykin maar dat was een toevalstreffer die ons per abuis in de schoot viel.

Ik kijk zoals ik al aangaf naar de manier waarop hij bij vorige clubs speelde en doelpunten maakte. Dat heeft hij bij ons nog niet laten zien maar daar kunnen allerlei oorzaken voor zijn. Wat mij betreft zijn dat de mensen om hem heen en de speelwijze.
maar het moet niet zo zijn dat ado zich aan poepon moet

duas als hij op deze manier niet rendeert is het voor ado een miskoop en stel hij gaat weg en knalt er daar 20 prima maar bij ado gaat hem dat niet lukken waarom is niet belangrijk

en voor iedereen die roept 442 die jongen kan nog geen bushokje paseren laat staan een actie maken om een verdediger voorbij te gaan

tis gewoon geen goede match met ado en dat kan en dat kan je die jongen eigenlijk ook niet aanrekenen eerder de gene die hem heeft gehaald
0
Woensdag 14 november 2012 om 15:08 uur

Nu online

superfcdenhaag2 en 180 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 367
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1