Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: doelpunten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 368
Volgende pagina

Jerzy

Ooievaar schreef:

Zou een geweldige versterking zijn, maar ja centjes hè zucht
Dat van die Hagenees weet ik ook wel. Maar goeie aanvaller? In de vier vorig seizoenen gemiddeld 4 doelpunten in 25 wedstrijden. Zelfs Den Ouden deed het nog beter.
0
Zondag 24 december 2006 om 21:51 uur

kojak

fc hageneez schreef:

ik weet niet hoelang hij bij rkc zit?hij zei het is me droom om bij den haag te spelen en toen zei ie dat den haag met een goed concreet bod moet komen beter dan dat ze eerder deden en daar bedoelde hij mee geen zakendoen via e mail?tuurlijk gaat het om de centen waar niet maar ricky zit niet lekker in ze vel bij rkc
als het zijn droom is om bij ons te spelen,had hij vorig jaar wel gekomen.maar hij voetbald voor zijn geld,dus als hij ergens anders meer kan verdienen moet hij dat natuurlijk doen zou ik ook doen.maar ga niet een half jaar later lopen piepen dat hij graag ineens hier wil spelen,dat gaat er bij mij niet in.hoeveel heeft hij ook alweer gescoord dit seizoen.meer kaarten dan doelpunten dacht ik zo.iedereen verder een prettige kerstdagen,geniet van het leven het is maar zo kort.
0
Zaterdag 23 december 2006 om 15:16 uur

Ooievaar

vincent schreef:

Daarentegen zien we dan wel Kolk 18 doelpunten maken en spelen we weer mee voor de nacompetitie :-))
1ste divisie veel doelpunten, iedereen kan van elkaar winnen.. best leuk.. althans ik vond het de afgelopen 10 jaar ook best gezellig.
Maar we blijven er gewoon in hoor. en dan het fc groningen effect.. doorstomen naar de subtop.
Het zit gewoon op alle punten even tegen.. met als hoogtepunt natuurlijk weer dat 1e doelpunt van feyenoord.

Schouders eronder en gaan.!

Van feyenoord verliezen is geen schande.. van willem 2 en rkc wel!!!


Het moet er toch eens een keertje uitkomen gezien het materiaal wat we hebben. Verliezen in de kuip is geen schande, zeker niet op de manier waarop zij aan de doelpunten kwamen. Wordt er zaterag niet gewonnen tegen een Willem II wat zelf ook onthutsend zwak is, dan geef ook ik de moed op. Winnen dus en in de winterstop spelers halen. Gelukkig hoeven die niet meer alleen maar uit de portefeuille van Jansen te komen. Dus wie weet...
0
Maandag 11 december 2006 om 19:55 uur

vincent

Midden-Oost schreef:

Ik zou ook wel wilen ruilen VB. Zelfs nu wel met RBC !!  Denk wel dat we veel spelers kwijt raken als we echt eruit gaan. Zie Knopper, Bosschaart, Tininho, Delorge etc.. niet in de 1e divisie uitkomen. maarja gelukkig is het nog niet zover.......

Daarentegen zien we dan wel Kolk 18 doelpunten maken en spelen we weer mee voor de nacompetitie :-))
1ste divisie veel doelpunten, iedereen kan van elkaar winnen.. best leuk.. althans ik vond het de afgelopen 10 jaar ook best gezellig.
Maar we blijven er gewoon in hoor. en dan het fc groningen effect.. doorstomen naar de subtop.
Het zit gewoon op alle punten even tegen.. met als hoogtepunt natuurlijk weer dat 1e doelpunt van feyenoord.

Schouders eronder en gaan.!

Van feyenoord verliezen is geen schande.. van willem 2 en rkc wel!!!


0
Maandag 11 december 2006 om 18:13 uur

slain

Elia: 47 wedstrijden: 4 doelpunten.

Dit seizoen pas 1 doelpunt in 13 wedstrijden gloof ik.

Dit seizoen genoeg gespeeld en niet gescoord dus helaas......beetje jammer maar ja.....
0
Woensdag 6 december 2006 om 19:29 uur

vincent

fc hageneez schreef:

er moeten minimaal 2 spitsen bij  voorin hogendorp die de afmaker wordt 1 speler die de leider van het elftal wordt want die is er totaal niet?zo ja wie dan? en een goeie keeper zwinkels komt te kort hij is niet slecht maar hij pakt geen punten
Ik heb een andere wedstrijd gezien. Tuurlijk kan je de keeper beide doelpunten niet kwalijk nemen.Vooral dat schot van snoyl houdt zelfs gomes niet!!
Ik heb zwinkels wel degelijk hele goed dingen zien doen.
Meer als postma bijvoorbeeld. maar als keeper ben je natuurlijk heel erg afhankelijk van je verdedigingen die schiet duidelijk te kort
0
Maandag 4 december 2006 om 21:56 uur

is dat niets voor ADO MR: 10 he

Vitesse wil niet verder met Hersi
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op zondag, 3 december om 00:42

Volgens Omroep Gelderland wil Vitesse niet verder met Youssouf Hersi. De onderhandelingen over een nieuw contract zijn namelijk afgelopen week afgebroken.

De 24-jarige aanvallende middenvelder kan vanwege zijn aflopende contract aan het seizoen transfervrij weg, maar aasde op een langer verblijf bij de Arnhemmers. Beide partijen waren daarom ook al enkele maanden in onderhandelingen.

Hersi, product uit de jeugdopleiding van Ajax, kwam eind 2004 naar Vitesse en groeide vorig seizoen met tien doelpunten uit tot publiekslieveling. Dit seizoen kwam hij dertien maal in actie en wist hij twee maal het doel van de tegenstander te vinden.
0
Zondag 3 december 2006 om 01:28 uur

Jaap de Groot

De supporters zijn boos...
door Jaap de Groot

Jaap de Groot

AMSTERDAM - De harde kern van ADO Den Haag is wéér boos. Omdat het bestuur deze week wegbleef bij een overleg waarin de plek voor deze supporters in het nieuwe stadion besproken zou worden. Het bewuste vak is namelijk voorzien van genummerde stoeltjes. Daar zijn de heren het niet mee eens. Zij eisen een `vrij` vak.
Intussen is het nog geen week geleden dat diezelfde fans hun eigen club een enorme loer draaiden. Door de veldvredebreuk tijdens ADO Den Haag-Vitesse werd het opgepoetste Haagse blazoen weer besmeurd, wacht de club zowel financiële als sportieve sancties en haken sponsors af.



Allemaal omdat de supporters boos waren. Nu is diezelfde groep weer `not amused`. Het wegblijven van de clubleiding bij de weken geleden gemaakte afspraak is volgens hen onfatsoenlijk en getuigt van weinig respect richting de achterban.

Opnieuw staat in Nederland de wereld op z`n kop.

En rijst de vraag hoe ver de macht van supporters mag en kan reiken. Jarenlang hebben voorzitters en directies de fout gemaakt door de hardste schreeuwers als dé supporters aan te zien, daarbij voorbijgaand aan de `zwijgende` meerderheid. Mensen met ook een groot clubhart, die alleen wel met winst en verlies om kunnen gaan, zoals dat een goed sportman ook betaamt. Alleen worden zij zelden tot nooit voor een gesprek uitgenodigd.

Daardoor is een scheve situatie ontstaan. Omdat de `schreeuwende` supporter de transformatie doormaakte van iemand die de club steunt naar iemand die het bij de club voor het zeggen wil hebben. Bij Feyenoord is inmiddels gebleken hoe link dat kan zijn. Sinds de directie de supporters de hand reikte door het Feyenoord Supporters Platform (FSP) als officieel overlegorgaan te erkennen, is de situatie uit de hand gegierd. Helemaal nadat de FSP een motie van wantrouwen tegen het aanblijven van voorzitter Jorien van den Herik indiende.

`Steunen` werd toen `bepalen` en daarmee werd een bedenkelijk precedent geschapen. Omdat het de extremisten binnen het Legioen zou aansporen nog een stap verder te gaan. Met als gevolg dat Jorien van den Herik en een rits anderen eerst geïntimideerd en vervolgens bedreigd zouden worden. Tot vandaag de dag heeft de FSP daar niet openlijk afstand van genomen.

Intussen leert de realiteit dat wanneer Feyenoord tijdens het thuisduel met FC Twente een 0-1 achterstand niet in de 2-1 winst had omgebogen, Nederland met een horrorachtige escalatie was geconfronteerd. Omdat de politie tijdens de 0-1 de situatie binnen en rond de Kuip niet langer onder controle had. Mensen die er die avond bij waren, zouden later melden dat zij nimmer zo`n bedreigende sfeer in een stadion hadden ervaren. Twee doelpunten voorkwamen uiteindelijk een volksgericht, waarmee vergeleken het incident tijdens ADO Den Haag-Vitesse een vredesmars zou zijn geweest.

De Haagse clubleiding heeft er in ieder geval lering uit getrokken. Dus werd besloten de dialoog met de harde kern tot nader order uit te stellen. Niet alleen ligt alles nog te vers in het geheugen, ook weet heel Nederland nu dat ex-trainer Frans Adelaar zich wel degelijk bedreigd voelde en laat inmiddels de ene coach na de ander weten geen trek te hebben in de nu vacante functie. Dit staat nog los van allerlei andere negatieve effecten die het incident zal hebben.

Toch zijn uitgerekend de supporters nu boos.

Dat was de `zwijgende` meerderheid tijdens FC Groningen-Willem II trouwens ook. Nadat de doorgaans luidruchtige Z-Side de wedstrijd 7 minuten had geboycot, als protest tegen het 7-1 verlies tegen FC Twente, werd deze harde kern door de rest van de Groningse aanhang op een striemend fluitconcert getrakteerd. Er is dus nog hoop.

0
Zaterdag 25 november 2006 om 09:55 uur

Advertentie

supporter

vrijdag 17 november 2006
’ADO moet de aanval kiezen’
Door DENNIS JANSEN JEROEN SCHMALE

DEN HAAG - Na de 2-1 nederlaag bij Sparta van vorig weekeinde bezet ADO Den Haag met vijf punten uit twaalf...
wedstrijden de laatste plaats in de eredivisie. Kenners van de club buigen zich op verzoek van deze krant over de problemen van en de oplossingen voor het elftal van trainer Frans Adelaar, dat morgenmiddag Vitesse ontvangt in het Zuiderpark.

Dennis de Bruijn
Vice-voorzitter Fan Club ADO Den Haag
1. „Als eerste moet Frans Adelaar weg. Hij krijgt het niet voor elkaar dat de spelers een extra stapje voor hem doen. Dat kan ook niet, want de meeste spelers klagen over hem richting de supporters. Nu vind ik dat dat stapje eigenlijk van de spelers zelf moeten komen, want als je nu nog niet beseft wat er aan de hand is, weet ik het ook niet.’’
2. „Ik denk dat er wel een goede selectie staat, maar dat de Haagse mentaliteit ontbreekt. We zingen niet voor niets wekelijks ’schuim op die bekken’. Een paar weken geleden hebben de spelers richting de aanhang aangegeven steun te willen. Ze wilden het Haags kwartiertje terug dat wij zongen. Maar andersom willen wij ook dat de spelers dan alles geven. Vreven bikkelt wel, maar verder…’’
3. „Er moet een trainer komen voor wie de spelers wél een stapje harder lopen. Bovendien, Adelaar speelt met ADO te behoudend, te laf. Zijn wisselbeleid laat daarnaast te wensen over. Hoe kun je nou Mark de Vries in de 85ste minuut in brengen? Lex Schoenmaker zou het moeten overnemen. Ik denk dat dat van zondag afhangt.’’

Frans Danen
Oud-speler

1. „Ik denk dat het uiteindelijk wel goed komt met ADO Den Haag, want je zou zeggen dat er genoeg kwaliteit is. Maar de ploeg zou nu wel voor de aanval moeten kiezen. Er wordt steeds wel aardig meegedaan, maar er wordt pas aangevallen als ze achterstaan. En dan is het vaak te laat. Kijk, de trainer zal het beste weten hoe ze moeten spelen, maar nu is de tijd gekomen dat er doelpunten gemaakt moeten worden. Misschien heeft ADO geen ploeg om met drie spitsen te spelen, is er te weinig snelheid en staan sommige spelers stil in hun ontwikkeling, maar het is nu te behoudend. Ik vind ook dat de goals achterin erg gemakkelijk worden weggegeven.’’
2. ,,ADO Den Haag heeft in ieder geval namen gehaald. Maar dan heb je het over echte voetballers als Delorge en Knopper en niet over jongens die de mouwen opstropen, die degradatievoetbal kunnen spelen. Dat wordt er namelijk momenteel gevraagd van ADO. ADO heeft geen jongen die de graspollen eruit loopt, zoals een Jean-Paul de Jong van FC Utrecht. Natuurlijk, Vreven is erbij gekomen, maar dat is niet genoeg. ADO heeft te veel echte voetballers, op papier een goede ploeg die bij vlagen heel aardige wedstrijden heeft gespeeld. ADO zou in de winterstop een voetballer moeten halen die degradatievoetbal kan spelen.’’
3. „Welnee, dat is zo triest. Dan zouden de mensen die hem hebben aangesteld eens goed in de spiegel moeten kijken. Het zou wel uniek zijn als ADO Den Haag de eerste club zou zijn die spelers zou ontslaan. Waarmee ik bedoel te zeggen dat beiden verantwoordelijk zijn. Het is zo opportunistisch: als het slecht gaat, heeft de trainer het gedaan. Wordt er een feestje gevierd, dan lees je alleen citaten van spelers. Ik geloof niet in een schokeffect.’’

Harro Knijff
Stichting stadionontwikkeling ADO Den Haag

1. „De rust bewaren, iets meer geluk hebben en wat meer strijdlust laten zien in de wedstrijden. Ik denk dat het daar de laatste wedstrijden enigszins aan ontbroken heeft.’’
2. „Op papier vind ik de selectie nog altijd heel goed en ook redelijk breed. Maar let wel: op papier. Een aantal van de spelers moet nog wel de meerwaarde tonen. Daar zijn ze tot dusverre nog niet in geslaagd, vind ik. Wie dat zijn? Dat hou ik liever voor me.’’
3. „Nee, al was het maar omdat Fritz Korbach in Harkemase Boys onlangs al een nieuwe club gevonden heeft. Maar serieus, volgens mij heeft het geen zin om de trainer te ontslaan. Ik vertrouw erop dat Frans Adelaar de goede kant opgaat met deze spelersgroep. Ik begrijp dat de spelers Adelaar nog altijd dragen, dat hoor ik vanuit en rond de spelersgroep. En zolang dat het geval is...’’

John Arzbach
Voorzitter business club ADO Den Haag

1. „ADO moet minder angstig voetballen en vooral aanvallen. Het is niet erg om met 3-0 te verliezen, als je zelf heel aanvallend speelt. Neem de wedstrijd tegen Sparta. De eerste 20 minuten was het nog fel, maar daarna zakte het heel erg in. Het is sowieso merkwaardig dat ADO tegen de grote clubs wel goed voor de dag komt, maar tegen de kleinere tegenstanders last heeft van de angst.
2. „Dat is moeilijk te beoordelen. Van spelers als Bosschaart en Knopper verwachtte ik veel, maar het is er nog niet uitgekomen. Ben nieuwsgierig hoe dat komt. Ik ben wel erg blij met de progressie die Schwiebbe en Kum maken. Zij zijn hét bewijs dat ADO moet blijven investeren in de eigen jeugd.’’
3. „Ik heb persoonlijk geen enkel geloof in het schokeffect. Het is altijd het collectief dat faalt. Zo kun je het ook niet één speler verwijten. Frans Adelaar heeft bij ADO elk seizoen de doelstelling gehaald en je maakt mij niet wijs dat hij plots een slechtere trainer is geworden.’’

1 Wat moet er gebeuren om ADO van die laatste plaats af te krijgen?

2 Heeft de club in kwalitatief opzicht wel de goede spelers gehaald?

3 Moet ADO voor een schok-effect zorgen door de trainer te ontslaan?
0
Zondag 19 november 2006 om 11:50 uur

christian

Romano Denneboom zal in de winterstop wellicht terugkeren naar Willem II. AD Sportwereld meldt zaterdag dat de Tilburgers met NEC om de tafel zitten om de 25-jarige spits over te nemen.

Denneboom is na het huidige seizoen transfervrij. In het seizoen 2003/2004 maakte de aanvaller vijf doelpunten in 25 Eredivisieduels voor Willem II. 
  

halen als we hoogendrop nie kunnen halen
0
Zaterdag 18 november 2006 om 17:44 uur

Nu online

CrazieD, Jurriƫn, ADO079, FFL, Erik070, ADOZoetermeer, Ronaldo, Ado Vakkie S en 281 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 368
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1