Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: miljoen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 368
Volgende pagina

GreenYellowTheHague

grijze gek schreef:

En die Noren winnen gewoon van Ijsland, ik kan mij herinneren voor de kwalificatie voor het EK 2016 dat "ons nederland" zowel uit als thuis verloor van dat kleine ijsland
Als die Johnson ook nog is blijft scoren voor het Nat Team dan gaat zijn marktwaarde gestaag omhoog
Die gaat gewoon minimaal 5 miljoen opleveren en als ie dat niet doet dan gaat het met ADO never nooit iets worden
0
Zondag 3 juni 2018 om 15:40 uur

BLEISWIJK-1

Aad schreef:

Niet de genen maar de dan actuele financiële positie. Als we de laatste berichten moeten geloven is die beter dan vroeger maar zeker nog niet goed.
Ik ga voor wat de schatting van de transfersom betreft helemaal met je mee: de 2 miljoen gaan we op zeker niet halen.

Wat wel zeker is is dat Johnsen (helaas) gaat vertrekken want dit doelpunt gaat de hele voetbalwereld over en (om in te haken op een eerdere shout) de enige die met een echte bobbel in de spijkerbroek loopt is de zaakwaarnemer van Johnsen.
Misschien kan Moi een nieuw lijstje maken?

Aad 2 mljoen
Kees 1 tot 1.5 miljoen
Yesyes 5 miljoen
Bleiswijk 3.5 miljoen
0
Zondag 3 juni 2018 om 12:11 uur

Aad

Kees schreef:

Al verkopen wij Messi. ADO en hoge transfersommen gaan niet samen. En vraag me niet waarom. Dat zit in de genen van de club.
Niet de genen maar de dan actuele financiële positie. Als we de laatste berichten moeten geloven is die beter dan vroeger maar zeker nog niet goed.
Ik ga voor wat de schatting van de transfersom betreft helemaal met je mee: de 2 miljoen gaan we op zeker niet halen.

Wat wel zeker is is dat Johnsen (helaas) gaat vertrekken want dit doelpunt gaat de hele voetbalwereld over en (om in te haken op een eerdere shout) de enige die met een echte bobbel in de spijkerbroek loopt is de zaakwaarnemer van Johnsen.
0
Zondag 3 juni 2018 om 12:07 uur

BLEISWIJK-1

yesyes schreef:

Kijk naar die dumfries, heerenveen vraagt daar ook gewoon rond de 5 mil voor. En dat is nog zelfs een verdediger een spits is veeeel meer waard en helemaal als die aan de lopende bank scoort. Ik vind echt dat we eindelijk eens een klapper moeten gaan maken en hem voor zeker 5 mil verkopen. Wat is heerenveen nou meer dan ons ? Die tijden zijn voorbij. Er worden harstikke gekke bedragen betaald dus gewoon 5 mil graag of niet.
Er spelen meer zaken mee. Heereveen heeft Dumfries gekocht voor 7.5 ton. Terwijl wij Johnsen gratis hebben binnengehaald.
Leeftijd spreekt in het voordeel van Dumfries. Buitenlandse transfers zijn over het algemeen duurder. Hoe lang loopt het contract nog door? Of je internatonal ben. Van welke club kom je? Wat is het salaris? En inderdaad de positie. En zo vergeet ik er waarschijnlijk nog een paar.

Wat ADO ook zal krijgen. Voor minder dan 3 miljoen zou ik hem nooit wegdoen.

Maar goed.........dan komt Kees weer met zijn 1 tot 1.5 miljoen!
0
Zondag 3 juni 2018 om 12:02 uur

BLEISWIJK-1

Brian schreef:

Johnsen gescoord voor Noorwegen tegen IJsland zag ik op LiveScore .
Weer een half miljoen er bij!!
0
Zaterdag 2 juni 2018 om 22:44 uur

marcellino

FC Den Haag! schreef:

Als ik Mander zo beluister gaat toch een deel van de eventuele transferinkomsten worden gebruikt om de kosten van komend seizoen te dekken. Daardoor eventueel geen/minder geld nodig om te “lenen” van UVS.

Blijf het toch een vreemd verhaal vinden met UVS. Het blijft mij totaal onduidelijk wat UVS met de club wil. Je hoort tevens niets over mogelijke sponsordeals of anderszins activiteiten om gele te verdienen in en met China. Vreemd ook dat daar door interviewers van Haaglanden voetbal/omroep west en anderen niet naar wordt gevraagd.

het is heel duidelijk wat uvs wil.
ervaring in china en kijken of ze hier een chineese speler kunnen stalen die ze voor veel geld weer verkopen.
daarvoor willen ze ado met stapjes laten groeien waar ze niet meer konden groeien omdat er geen geld was.
nu is dat er wel en verwachte ze dat de aankopen verkocht kunnen worden en er nieuwe aankopen lees talent toegevoegd kan worden wat weer geld opleverd.
en ja het zou mooi zijn als je bijvoorbeeld 3 spelers verkoopt en je een inschating had gemaakt van bijvoorbeeld 3 miljoen en je krijgt 5 miljoen dan is het ook niet meer dan normaal dat je een gedeelte van je schuld gaat aflossen.
uvs is hier altijs de winnaar uit omdat het bedrag altijd wordt terug betaald hoe lang het ook duurt en ze kunnen ado als ze echt stelselmatig bij de eerst 8 spelen voor meer verkopen dan de 10 miljoen waar ze hem voor gekocht hebben.
dus voor ado en uvs een win win situatie.
0
Vrijdag 1 juni 2018 om 20:59 uur

Waht

marcellino schreef:

krijgen we dit weer blijf lekker op de man spelen en niet op de inhoud klein kind.
groenendijk komt net kijken en heeft bij eerste en eredivisie clubs getraint onder in de ranglijst.nu zit hij bij ado die op plek 7 is geeindigd en wil hij weer hoger op .dan ben je voor mij een passant die helemaal niet deel wil uitmaken om ADO een stapje omhoog te krijgen.zit je hier nu 3 jaar kan ik het begrijpen maar je zit hier 11/2 jaar waar ik het eerste half jaar nog en eens mee tel.dan ligt ado je niet aam het hard
Elke speler en trainer en zelfs directeuren bij een voetbalclub zijn passanten.
Zoals bij ADO vaker is gebeurd moeten we na een (prima) seizoen afwachten in plaats van doorbouwen.
We hebben al jaren (nog) geen cent te makken en moeten winkelen met een oege portemonnee. Whats new.
Als je iedereen op de man af vraagt binnen ADO of ze ergens anders meer willen verdienen geeft iedreeen hetzelfde antwoord.
Wij kunnen ons nog lang niet meten met Groningen, Heerenveen, Heracles en Zwolle.

De enige manier om door te groeien is spelers voor miljoenen verkopen.
Stel je verkoopt kanon voor 4 miljoen, dan haal je twee spelers terug en hou je nog geld over.

Zie Az, Utrecht, hebben afgelopen jaren dik verkocht maar halen telkens nieuwe groeibriljanten.
0
Vrijdag 1 juni 2018 om 15:32 uur

FC Den Haag!

VI:

ADO Den Haag moet na topjaar helemaal opnieuw beginnen

ADO Den Haag heeft een seizoen achter de rug waarin het de verwachtingen ruimschoots overtrof, maar het is niet reëel te denken dat de club de subtop kan blijven uitdagen. Dat betogen trainer Fons Groenendijk en manager voetbalzaken Jeffrey van As.

Fons Groenendijk: ‘In de stafkamer heb ik de afgelopen maanden een paar keer geroepen: Hé, jongens, kijk eens wat er op televisie is. Had ik ’m net op Teletekst-pagina 819 gezet. Zaten we met z’n allen even te bekijken naar wat we hadden bereikt. Het is toch niet niks.’

Het mag duidelijk zijn: ondanks de kansloze uitschakeling in de halve finale van de play-offs tegen Vitesse overheerst bij ADO Den Haag de trots over het afgelopen seizoen. De club die na drie speeldagen puntloos laatste stond en een loodzware jaargang werd voorspeld, duldde uiteindelijk slechts zes clubs boven zich, leverde met Bjørn Johnsen de vice-topscorer van Nederland en groeide uit tot dé verrassing in het Eredivisie-seizoen 2017/18. Voetbalminnend Den Haag gaat met een grote glimlach de zomerstop in, maar trainer Groenendijk heeft richting volgend seizoen de nodige twijfels.

FC Utrecht heeft al een handvol spelers gekocht, Vitesse kan rekenen op een nieuwe lichting Chelsea-huurlingen en SC Heerenveen zit er met een eigen vermogen van twintig miljoen euro warmpjes bij. Het is allemaal pure weelde in vergelijking met ADO Den Haag. Voor de groen-gelen is het hengelen naar huurlingen en koopjes. Dat het ADO afgelopen jaargang lukte zich tussen de subtop van de Eredivisie te nestelen was al een klein wonder, de kans dat het komend seizoen opnieuw gebeurt, is volgens Groenendijk net zo klein als een jaar geleden.

Het ideale plaatje voor Groenendijk: een concurrent erbij voor spits Johnsen, een of twee volwaardige Eredivisie-backs en nog een aanvallend ingestelde speler op het middenveld. En wanneer er dan onverhoopt een basisspeler wordt verkocht, daarmee de ploeg verder versterken. De realiteit is echter dat er zo goed als zeker dragende krachten verkocht worden en dat het nog maar de vraag is of er vervolgens geld vrijkomt om zelf te investeren.

Lagere aanbieding

Tom Beugelsdijk zette uiteindelijk zijn handtekening onder een nieuw driejarig contract, maar Tyronne Ebuehi liet in een eerdere fase een nieuwe aanbieding van ADO lopen en wandelt transfervrij de deur uit naar Benfica. Aanvoerder Aaron Meijers houdt de boot al een tijdje af, ook zijn verbintenis loopt af. ‘Dat zit wel een beetje in een impasse’, aldus manager voetbalzaken Van As, die begrip kan opbrengen voor het standpunt van Meijers. ‘Net als bij Beugelsdijk hebben we hem een lagere aanbieding voorgelegd, terwijl hij het gewoon goed gedaan heeft. Dat is gevoelsmatig moeilijk. Het liefst spreek je je waardering uit voor goede prestaties, nu is het andersom.’

‘We hebben een heel mooi seizoen achter de rug, maar het is niet reëel om te denken dat we dit nóg een keer gaan doen. Het is op dit moment voor ons niet mogelijk onze basis bijeen te houden’, aldus Groenendijk. Voor de rechtsbackpositie onderhandelde ADO met Deyovaisio Zeefuik. Hij ging niet in zee met de stuntclub van afgelopen seizoen, maar koos met FC Groningen voor een club die het hele jaar in het rechterrijtje ploeterde. Ook dat zegt iets over de financiële mogelijkheden van ADO in vergelijking met de rest van de Eredivisie.

Groenendijk: ‘Ik hoop dat die realiteit door de club wordt uitgesproken in de verwachtingen, anders komen we in een onmogelijke spagaat terecht. Ik vind het prima dat we minder kunnen betalen aan spelers, maar dat betekent dat je misschien pas op de plaats moet maken. Dat is zonde, maar het is ook realisme.’

‘Ik hoop dat de realiteit wordt uitgesproken in de verwachtingen’

Jeffrey van As is het grotendeels eens met zijn trainer. ‘Hoe graag ik het ook zou willen, ik kan niet als eis stellen dat we de play-offs weer gaan halen. Dat zou niet eerlijk zijn, dat had ik alleen kunnen doen als we ten opzichte van wat er nu staat echt door kunnen bouwen. Wij hebben ongeveer de tiende spelersbegroting van Nederland, onze doelstelling moet zijn dat we eindigen tussen plek negen en twaalf. En er in het begin vooral voor zorgen dat we zover mogelijk van de nacompetitieplaatsen verwijderd raken.’

‘Maar de belangrijkste doelstelling voor deze club is stabiel worden’, vervolgt Van As. ‘Altijd tussen plek negen en twaalf spelen. Met een heel goed jaar zoals we nu gehad hebben haal je met een uitschieter naar boven dan een keer de play-offs. Zit het een keer allemaal tegen, eindig je veertiende. Het heeft voor ons geen zin hoog van de toren te blazen na dit jaar, want je kunt hard op je bek gaan. Kijk naar PEC Zwolle, dat in de winterstop hardop uitsprak Europees voetbal te willen halen. Ik wil graag om de prijzen spelen met ADO. Prijzen zijn voor deze club de play-offs halen of ver komen in de bekerstrijd, maar het is niet fair om de druk na dit seizoen hoog op te voeren.’

Groenendijk wil ervoor waken dat de prestaties van het afgelopen seizoen gaan gelden als nieuwe norm in Den Haag, zowel intern als extern. ‘We hebben maar zes ploegen boven ons op de ranglijst, we hebben in alle opzichten maximaal gepresteerd. De verschillen naar beneden toe waren tegelijkertijd juist minimaal, ik vind ons ook niet veel beter dan de ploegen die onder ons geëindigd zijn. Dat wij boven SC Heerenveen zijn geëindigd, vind ik bijvoorbeeld ongelooflijk.’

Tol van succes

Ook benadrukt Groenendijk dat zijn selectie op bepaalde posities geen blessures had kunnen opvangen. ‘We hadden met Johnsen maar één echte spits. Als die lange geknakt was, was dat een serieus probleem geweest. Achter Nasser El Khayati en Lex Immers zat eigenlijk ook te weinig. Als er met die drie iets gebeurd was, wat dan? Het was niet dubbel bezet. Ze zijn allemaal heel gebleven, maar als dat niet was gebeurd, hadden we dat zonder twijfel gemerkt. Ik wil er graag wat meer achter, maar het is nu vooral afwachten of jongens als Johnsen en El Khayati zelf wel blijven en wat we daarvoor terug kunnen halen.’

De tol van het succes doet zich dus aan twee kanten voelen. In de verwachtingen en dus ook in de belangstelling voor dragende krachten. Ebuehi besloot eerder al de interesse ten gelde te maken, recenter hebben El Khayati, Johnsen en Sheraldo Becker aangegeven open te staan voor een transfer. Daarbij komt de buitenlandse belangstelling voor Wilfried Kanon. Danny Bakker tekende een paar maanden geleden bij, maar staat al langer op lijstjes van diverse subtoppers. Zelf kan ADO op dit moment geen transfersom betalen. Of en hoeveel het kan investeren indien er wordt verkocht, is onduidelijk. De club kampt immers met een jaarlijks miljoenen-tekort. Groenendijk: ‘Afgelopen jaar heeft de Chinese eigenaar dat bijgelegd, maar hoe dat nu zit? Ik weet het niet.’

‘De winst ten opzichte van vorig jaar is dat we transfersommen kunnen vragen voor spelers’

Van As kan er ook geen volledige duidelijkheid over geven. ‘Ik heb niet te horen gekregen dat ik spelers móét verkopen om het gat op te vullen. Hoe dat dan wél wordt gevuld? Dat is vooral een zaak voor Mattijs Manders (algemeen directeur, red.). Ik weet in elk geval wat mijn spelersbudget is, dat is ongeveer vergelijkbaar met afgelopen seizoen.’

‘De winst ten opzichte van vorig jaar rond deze tijd is dat we transfersommen kunnen vragen voor spelers. De hoogte kunnen we zelf bepalen, er zijn geen bedragen vastgelegd in clausules’, vervolgt Van As. ‘Maar we moeten reageren en kunnen niet anticiperen. Pas wanneer er iemand wel of niet bijtekent of wel of niet verkocht wordt kunnen we in actie komen. Dat is niet ideaal. Ik heb lijstjes met spelers klaarliggen voor als een van onze spelers vertrekt, maar daarvan zie ik er af en toe al eentje elders tekenen. Dat is vervelend, maar het is niet anders.’

Boodschappenlijstje

Voor de positie van doelman hoeft er in Den Haag niets te gebeuren. Robert Zwinkels ligt langdurig vast en heeft serieuze concurrentie van Indy Groothuizen. Hij kwam een jaar geleden over van Ajax en maakte in de laatste weken van het seizoen als vervanger van de geblesseerde Zwinkels een uitstekende indruk. ADO wil zijn ontwikkeling belonen met een verbeterd en verlengd contract. Na het vertrek van Ebuehi is een nieuwe rechtsback noodzakelijk, met zijn stand-in Trevor David gaat de club mogelijk nog in gesprek. Op de positie van rechter centrale verdediger is de plek van Beugelsdijk gebeiteld, van het tweetal Nick Kuipers en de van Willem II terugkerende Thomas Meissner mag er één vertrekken. Links is Shaquille Pinas de beoogde vervanger van de gewilde Kanon. Op linksback is het afwachten welke keuze Meijers maakt. Indien hij vertrekt, blijft alleen Bas Kuipers over en moet er versterking komen. Van de middenvelders staat het aanblijven van Lex Immers vast. ADO rekent ook op het aanblijven van Danny Bakker, El Khayati wil graag een stap maken.

‘Dat snap ik wel’, aldus Groenendijk. ‘Toen wij hem haalden hebben we gezegd dat hij ADO als springplank moest zien. Als hij vervolgens een stap kan maken en wij daar financieel wijzer van worden, is dat win-win. Dan gun ik hem dat en schud ik hem de hand. Gezien de belangstelling voor hem ben ik er bepaald niet van overtuigd dat hij blijft. Daarom hebben we een paar maanden geleden John Goossens al gehaald. Wel een ander type, maar ook een creatieve middenvelder.’ Voorin staat ADO Den Haag waarschijnlijk voor een kleine metamorfose. Becker wil hogerop, Johnsen staat ook niet onwelwillend tegenover een transfer. Édouard Duplan (aflopend contract) vertrekt, terwijl Ricardo Kishna terugkeert naar Lazio.

ADO start de voorbereiding op 25 juni. Net als vorig jaar is het eerste oefenduel er een met het Leidse LVV Lugdunum en gaat de selectie daarna op trainingskamp naar Zeeland. Groenendijk: ‘De grote winst ten opzichte van vorig jaar is dat we meer spelers hebben. De voorbereiding vorig seizoen was bezigheidstherapie, we konden op geen enkel moment richting de competitie werken. De kern kwam pas veel te laat bij elkaar. Dat probleem hebben we dit jaar gelukkig niet.’ Een trip naar China zoals afgelopen zomer staat niet in de planning voor ADO. ‘Maar we kunnen nooit helemaal uitsluiten dat we alsnog een uitnodiging krijgen’, aldus Van As.

‘Ik ga er gewoon van uit dat ik trainer van ADO blijf, maar als er iets moois komt weet je het niet’

Bepalende spelers willen graag hogerop, maar hoe zit dat eigenlijk met Groenendijk zelf? Na het afgelopen seizoen staat de Leidenaar er zelf immers ook goed op. ‘In Nederland verwacht ik niks, daar is alles vol. Maar ik heb eerder ook al gezegd dat ik graag eens naar het buitenland wil. Maar alleen als het zowel sportief als financieel een mooi plaatje is. Ik weet wat ik hier heb, heb het ontzettend naar mijn zin, dus ik ben wel kieskeurig. Ik ga er gewoon van uit dat ik trainer van ADO blijf want mijn contract loopt nog een jaar door, maar als er iets moois komt weet je het niet. Dan reken ik er ook wel een beetje op dat de club meewerkt, na de stappen die we samen hebben gemaakt.’
0
Donderdag 31 mei 2018 om 12:34 uur

Advertentie

marcellino

DHFC070 schreef:

Mbt je verhaaltje van een achtergestelde lening heb je gelijk die komt helemaal achteraan het rijtje. Daarnaast bij een eventuele verkoop van de club betaalt de koper gewoon een beetje HEEL veel meer. Als we op deze voet doorgaan is je schuld richting UVS dadelijk groter dan je jaarlijkse begroting. Het is en blijft gewoon een ongezonde situatie en je moet zorgen dat je gewoon je eigen broek op kunt houden en zo min mogelijk afhankelijk bent van een ander en zijn/haar grillen en belangen.
Jaarlijks bedelen bij UVS en dan maar hopen dat ze ook dat jaar weer akkoord gaan met een achtergestelde lening en dan ook maar hopen dat ze het geld snel genoeg overmaken zodat je met je liquide middelen niet in de problemen komt.
wees blij dst je boj uvs kan lenen die het pas terug wil als je of tussen plek 3 en 7 speelt en goed verdiend aan je spelers of bij de verkoop.
een ding weten we wel of daar komen we achter je moet 3 jaar zwarte cijfers overleggen om de club te kunnen verkopen.
we zijn echt goed bezig en laten we aub blij zijn dat we nu een aandeelhouder hebben die wel na een mooi jaar zegt gebruik al het geld maar wat er binnen komt aan verkoop voor nieuwe spelers.dar is geen 1 stap maar 100 stappen.
en ja als je johnson kan verkopen voor 3 miljoen en je had 2 verwacht kan je best 1 miljoen van je schuld afllossen.
0
Donderdag 31 mei 2018 om 07:18 uur

GreenYellowTheHague

Tommy schreef:

Weet niet wat jij gehoord heb maar hij zei er is geen geld om een transfer te doen tenzij we spelers verkopen.
Ja we hadden allemaal liever gehoord dat we 50 miljoen in kas hadden om nieuwe spelers te halen... Zal het niet een spelletje wezen van geen geld dus lage inkoop en hoge verkoop?
0
Woensdag 30 mei 2018 om 16:57 uur

Nu online

Tante Wil, Lellow, Adonees, Max, GGH, Marcie, Aad, Alle ballen op Jort, haagse jr, ADOZoetermeer, Teeg070, Kees, Superjantje en 260 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 368
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1