Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: euro

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 369
Volgende pagina

pmc

De operationele winst die ADO Den Haag afgelopen seizoen gemaakt heeft, is aanzienlijk hoger dan het uiteindelijke bedrag van € 55.000 die ADO Den Haag onlangs bekend heeft gemaakt. Dit bleek tijdens het gesprek dat hoofdredacteur van ELF Voetbal, Jan Hermen de Bruijn, onlangs had met het bekende gemeenteraadslid Richard de Mos voor een uitzending van ELF Voetbal TV.

Aanleiding voor het gesprek was een aantal vragen die De Mos namens de Groep De Mos heeft gesteld aan de Haagse gemeenteraad, omdat een flink aantal ADO-supporters niet alleen ontevreden is over een groot aantal zaken rond de club, maar ook bezorgd over de financiële toekomst van de club.

Hoewel tijdens het gesprek naar voren kwam, dat de operationele winst van mogelijk een half miljoen euro, die ADO Den Haag in het afgelopen seizoen gemaakt heeft, zo ruim was dat de club een aantal verliezen - onder meer door het faillissement van de cateraar en extra kosten van het Zuiderpark Stadion - meteen heeft kunnen wegwerken, blijft De Mos een bezorgd man. "Mijn zorgen zijn nog niet weg. De kleine winst die ADO nu gepresenteerd heeft, is geen reden om achterover te gaan zitten. Vooral de terugloop van het aantal seizoenkaarten blijft zorgelijk."

De Mos ergert zich ook enorm aan lakse houding van het Stadsbestuur aangaande het ADO-dossier. Het raadslid: "De afgelopen jaren heb ik talloze pro-ADO voorstellen gedaan, maar dit College weigert de geelgroene handschoen op te pakken. Daar baal ik van, want ADO heeft zoveel potentie. Een goed draaiend ADO is een visitekaartje voor onze stad. Daarom mag er best wat meer enthousiasme zijn vanuit het Stadsbestuur om relatief kleine dingen, zoals het verstrekken van vergunningen voor kraampjes op het plein voor het ADO-stadion ter verhoging van de sfeer, te realiseren"

http://www.elfvoetbal.nl/nieuws/233153_forse-operationele-winst-ado-den-haag
0
Woensdag 5 december 2012 om 10:00 uur

marcellino

Kees schreef:

Hoe kom je daar in vredesnaam bij. Mijn vrouw is Duitse en mijn dochter is automatisch dus een allochtoon.

Nou, geloof me. Mijn dochter heeft helemaal niets met Duitsland en is Hollandser dan Hollandser. En zo zijn er nog tienduizenden mensen die allochtoon zijn.
ach we kunnen toch stellen dat het integreren totaal mislukt is.
ik werk heb en zaak en kan nog maar net rond komen kon voor iedereen een klein cadeautje kopen voor sinterklaas.
maar wat ik het weekend in de megastores gezien hebt dat mijn wenkbrauwen fronzen. winkel wagens met cadeaus met waarde van wel 1000,00 euro of het niets is of het nu polen, Marokkanen of antilianen zijn waar ze het vandaan hebben ik weet het niet.de gewone Nederlander gaat er steeds slechter uit zien en heeft ook tegenwoordig veel minder te besteedden.

ik gun iedereen een goed leven en een rijk leven maar als ik verhalen hoor van zelfs mensen die over zaken gaan als pgb, en een Marokkaans gezin die bij elkaar woont geld krijgt voor hun vader die bij hun wonen soms wel 1200,00 euro om de goede man te verzorgen maar deze man heeft een huis door verhuurd aan een ander om zo recht te houden op pgb een klein zoon van 18 jaar die boodschappen (zo genaamd)doet voor zijn opa en met hem naar leuke dingen gaat krijgt 400,00 euro.
en zo kunnen we nog wel door gaan met instanties die met geld smijten naar de verkeerde mensen.
ik begin er niet graag over deze shout moet over voetbal gaan maar mijn dochter is door haar eigen wilskracht er boven op gekomen eerst een hersen tumor en daarna een ziekenhuis bacterie iedereen staat voor je klaar zogenaamd(heb zeker mijn kleur niet mee)ze was een dweil maar kan nu weer lopen en is weer op haar motoriek en iets schuin lopen volledig genezen wel slijt ze door het schuin lopen veel meer kleding en schoeisel dan normale kinderen de pgb geeft niet thuis zo ook de extra kinder bijslag voor kinderen met een beperking ,ze heeft plezier op de mytylschool maar heeft sport en spel en lerend spelen af moeten zeggen omdat dat op een andere locatie dan op school wordt gehouden en zij bij de nieuwe wet zelf verantwoordelijk is voor het vervoer van en naar deze verenigingen terwijl dat eerst vanuit school ging.

ik stem op wilders niet omdat ik het met veel dingen eens ben maar omdat hij durft te zeggen wat zeer veel mensen denken.
dit land verpauperd met een snelle vaart en als nederlander wordt je tegenwoordig zwaar gediscrimineerd.
lekker veel wit weren hoe meer ze van je stelen.
nee je kan beter zo min mogelijk geregistreerd staan en veel zwart verdienen krijg je nog een zak met geld mee ook omdat je zo zielig bent
0
Dinsdag 4 december 2012 om 13:51 uur

ADODENHAAG

DaveDH schreef:

Laten we het hopen, ik snap echt niet waarom mensen Kolk voor de zoveelste keer weer terug willen halen, het is hier elke keer het zelfde liedje.... er speelt een speler slecht en hop het blik oudspelers is het eerste blik dat hier opengetrokken wordt.

En we kunnen toch niet zeggen dat het terug halen van oud spelers ooit een succes is geweest (van der Berg, Hogendorp, Dikke Ali) waarom zou dat nu ineens anders zijn?
En als je ze terughaalt moet je ze geen eisen laten stellen. Zoals Hoogendorp, die ton 350.000 euro wilde verdienen. Het is graag of niet. Voor een speler die zich al jaren niet meer heeft laten zien ga je niet meer dan 100.000 euro geven.
0
Maandag 3 december 2012 om 13:43 uur

Kees

Ik ben nog doodziek van die achterlijke actie van Chery. Je geeft zomaar een mogelijk punt weg.

En als je bedenkt dat ieder punt zo`n 3 tot 400.000 euro kost. Pfff, als bestuurder en technische staf zou ik veel strengere sancties op onnodige kaarten zetten.
0
Zondag 2 december 2012 om 11:49 uur

ADODENHAAG

Bert schreef:

Dit Seizoen gaan we nog sowieso naar Willem 2, FC Groningen (goedkope kaartjes) en Pec Zwolle uit.

RKC misschien.

Je kan altijd meerijden. Zit nou zelf ook maar eens aan het bier
Hoe kom je erbij dat Groningen uit goedkoop is? Of is dit een gok? Bekerwedstrijd was nl. niet goedkoop, terwijl je vorig jaar naar de play offs uit voor 20 of 25 euro kon. (met de bus!)
0
Zondag 2 december 2012 om 01:11 uur

Kees

Volgens De Telegraaf (en wie geloof die krant niet?) verleent de NMA toestemming voor Fox. Kunnen we mooi Pascal Bosschaart voor dat geld terughalen.

Voetbalclubs profiteren van FOX Van onze speciale verslaggever

De Nederlandse Mededingsautoriteit (NMa) heeft zich een aantal weken lang gebogen over de gevolgen van de komst van FOX op de Nederlandse televisiemarkt. Uiteindelijk concludeerde de NMa dat de concurrentie in omroepland groter dan ooit kan worden en dat het betaalde voetbal in Nederland daar enorm van profiteert.


"De voetbalclubs in de eredivisie zullen tot 2025 jaarlijks zeker 80 miljoen euro ontvangen. Een forse investering in het Nederlandse voetbal”, zegt Henk Don, bestuurslid NMa.

0
Vrijdag 30 november 2012 om 08:03 uur

haagse jr

Komop mensen nu Feyenoord is uitverkocht kunnen we ook met z`n alle massaal Twente bezoeken. 20 euro autocombi lekker op de zaterdagmiddag en ook weer voor 12 uur terug.(misschien stappen in Enschede)

Ik hoorde dat er sws een bus gaat en zo`n 50 met de auto. Rond de 100 dus. Komop laten we dat aantal verdubbelen en gewoon lekker gaan met z`n alle.

Ga mee naar Twenteeeeeeeee
0
Woensdag 28 november 2012 om 22:21 uur

Advertentie

Prutser 070

tanker070 schreef:

We koersen af op een verlies van +/- € 1 miljoen
Is dus gewoon totale onzin, als ik het goed zie draaien we over het seizoen 2011-2012 totaal geen verlies maar waarschijnlijk een bescheiden winst van 55.000 euro en dat is voor het eerst sinds jaren dat we geen verlies draaien.

Vraag me dan ook af waar deze onzin vandaan haalt.
0
Dinsdag 27 november 2012 om 11:26 uur

miq72

Jullie moeten me ff helpen please .
Ik zit in een hevige strijd met hele vervelende Jood die dankt dat ie op onderstaande site een aanmeldwedstrijd heeft gewonnen .300 euro !!
Ik moet er 5 inhalen voor MORGENAVOND 24.00 uur .HELP EEN ADO SUPPORTER TEGEN EEN JOOD DIE HEEL RAAR LOOPT TE DOEN EN MELD JE AUB FF HIER AAN .KOST JE 1 MINUUT VAN JE TIJD .

http://www.cashparadijs.nl/aanmelden?ref=2125

KOST JE NIETS EN JE HEBT ER GEEN LAST VAN !!!!!!

0
Zaterdag 24 november 2012 om 22:43 uur

ADOnieuwegein

tanker070 schreef:

Die stumperds hebben we een keer laten lopen op station Ypenburg met 6 man....

En dat Den Haag winst maakt is windowdressing, het is weer onrustig met Sjaakie. Dus helpen ze weer een verhaal de wereld in. Voorlopig is het voetbal niet om aan te gluren, stadion leger en leger door CL prijzen te vragen voor een wedstrijdje voetbal. Catering die kut is met koud vreten en lauwe koffie, desolate omgeving van het stadion. HCF heeft zeker een aantal punten die uitleg/verbetering behoeven.
CL prijzen te vragen. Ik vind 24 euro (achter de goal) voor een wedstrijd tegen PSV, AJAX en Feyenoord nog geen eens zo overdreven. Ja ze doen er 5 euro bovenop, vergeleken met andere wedstrijden. Maar als ik van jongens van Utrecht hoor, dat is pas schandalig. Betalen normaal 20 euro voor een kaartje achter de goal en bij de wedstrijden tegen de top 5 word er ff 15 euro bovenop gegooid !!! Dat zijn pas CL prijzen !!
0
Vrijdag 23 november 2012 om 13:50 uur

Nu online

Ado Vakkie S, pajam, langnek, poemba, skrens, Haraldberg1, ADO079, Franky, Heino en 234 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 369
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5