Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: 400

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 37
Volgende pagina

Haagsebluf

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Met dank aan een link op het FCDH forum, Feyenoord verkoopt al zijn kaarten voor Feyenoord-ADO voor 12,50 aan eigen publiek, en wij mogen bij de gratie gods voor 45,00 euris of meer !

 

http://www.feyenoord.nl/pages/feyenoordcontent/S2/10010000000002-10010000000131/thuiswedstrijden.aspx#ADO%20Den%20Haag

 

Nu weet ik helemaal zeker dat we die wedstrijd moeten boycotten.

 

Schandalig gewoon !

Dat de prijs zo hoog is ligt niet aan de prijs van het kaartje voor het uitvak, maar volgens mij om het feit dat je met 650 man meer voor de trein moet betalen dan wanneer je met meer bent.

 

Laat ik het simpel stellen;

 

Als een trein 1200 euro kost. Dan betaal je in je eentje 1200 euro.

Met 2 man betaal je ieder 600 euro, met 3 man ieder 400 euro etc etc.

 

Hoe meer mensen meegaan, hoe goedkoper de prijs zou moeten zijn. 

0
Maandag 8 november 2010 om 22:57 uur

Kees

Aad schreef:

Verloren .... 1-2 Jammer

Onnodige nederlaag. Rood voor Vukovic voor het slaan van Vicento. Daarna sloeg L. Pique direct vol op Vukovic en dus ook rood. Eerste helft kwamen we "verdiend" op 1-0 en daarna twee goede kansen op de 2-0.

 

Na rust 1-1 door Stef Nijland. Laatste 10 minuten hadden we het erg zwaar en in de 91 ste minuut 1-2 door Jonathan Reis. Bij PSV speelde ook Kromkamp mee.

 

Bij ons speelde Ranko de eerste 60 minuten mee en zeer behoorlijk als vrije verdediger. Tom Boks keepte ook een goeie pot.

 

Sfeer op de tribune was erg leuk met zo'n 400 man en een Ali B. die met velen op de foto ging. Ook de complete technische staf van het eerste was al weer present. Immers als enige speler.

0
Maandag 11 oktober 2010 om 21:06 uur

Kees

Dinsdagavond kledingparty MFC
Het MFC wordt vaak gebruikt voor supportersbijeenkomsten en daar zijn vaak wel een aantal dames bij, maar de overhand hebben ze eigenlijk nooit. Dinsdagavond 5 oktober is dat helemaal anders, er is namelijk een Kledingparty speciaal voor vrouwen in het MFC.
Vanaf 20.00 uur wordt er kleding geshowd voor jong en oud. De entree is gratis en iedereen is welkom om te komen kijken.

Opstellen in rijen van zes..........

PS Ik denk dat Vincent er wel een ritje van zo'n 400 km voor over heeft. Verzamelen zoals gewoonlijk bij Henk Patat

0
Dinsdag 5 oktober 2010 om 16:49 uur

Kees

Jensen schreef:

Omdat hij vond dat Levita te hoge salariseisen had!

Klopt en als je het beredeneert is het vreemd. Ieder behaald punt heeft ADO vorig jaar rond de 400.000 euro gekost.

 

Totale omzet plus minus 12.000.000 gedeeld door 32 punten is afgerond 4 ton. Als je beseft dat een goeie keeper zeker een paar punten voor je pakt mag je er best wat voor uit geven.

 

Het is een beredeneringswijze van een gemiddelde leerling van groep acht maar er zit een kern van waarheid in.

0
Maandag 13 september 2010 om 16:29 uur

michel

jajoh schreef:

las net dat VVV toen afketste om de afkoopsom van een miljoen euro voor Boerrigter. Lijkt me een erg hoog bedrag voor zo'n speler die nu eerste divisie speelt. Hopelijk wordt er een meer redelijke prijs bedongen door Den Haag...

RKC vraagt 900.000 euro voor hem nu. Tussen de vraag en bied prijs zit op dit moment nog een heel groot gat. Gerucht gaat 400.000. Dus ADO bied maximaal 500.000 Ook de kennissenkring van ricky hoogendorp binnen rkc wordt nu meegenomen om tot een oplossing te komen. Insight info

0
Zaterdag 14 augustus 2010 om 18:26 uur

Advertentie

yesyes

geloof op rij 8 nu dus een kleine 400 man tot nu toe. Laatste dag om kaarten te kopen ! Iedereen kaartje halen vandaaaggggggg

0
Donderdag 5 augustus 2010 om 08:20 uur

Johannes

JB schreef:

De informatie over contracten e.d. op sites als Transfermarkt.de wordt niet door de redactie gevuld, maar door de spelers en/of hun zaakwaarnemers.

Hoe dat met marktwaarde zit, weet ik niet precies, maar het geeft natuurlijk wel een idee of een speler een marktwaarde van 1 miljoen heeft of van 100.000 euro.


Al blijft een marktwaarde van 1 miljoen voor Berry Powel natuurlijk een vreemd verhaal.......

Staat dat bedrag misschien als clausule in zijn contract?

 

Dat Milic gratis weggegaan is, heeft natuurlijk alles te maken met het feit dat zijn contract afgelopen was.

 

 

 

Transfermarkt.de:

 

Zwinkels: €850.000

Resodihardjo: €400.000

Van den Bergh: €900.000

Powel: €1.000.000

 

Een grote natte & pijnlijke duim van het zuigen als je het mij vraagt hoor.

0
Vrijdag 23 juli 2010 om 12:16 uur

michel

<FCDH> schreef:

Geloof je dat nou echt 500.000? dan hadden ze henk patat ook kunnen nemen hahaha kom op zeg hee 800.000 is al weinig voor een stadion sponsor

het is multifunctioneel centrum dus 400.000 is redelijk

0
Zaterdag 19 juni 2010 om 23:36 uur

<FCDH>

De Uithof vraagt faillissement aan
vandaag 16:24

DEN HAAG - De exploitant van sportcentrum De Uithof heeft maandag het faillissement aangevraagd. Dat meldt De Uithof.

In december 2009 begonnen de problemen voor de Uithof, toen het dak boven de 400-meter-ijsbaan instortte. In februari kwam daar nog een lek bij in de koelleiding van die ijsbaan. Ook vlogen er twee karts in brand. Door de problemen moest de Uithof wekenlang dicht. Daardoor liep het bedrijf veel inkomsten mis. Uithof Haaglanden B.V. was sinds 2006 exploitant van het sport- en recreatiecentrum.

De sneeuwbaan, horeca en kartbaan zijn sinds vrijdag dicht. De schaatsbaan was al eerder dicht. De klimmuur en de sportschool zijn gewoon open. Dit zijn zelfstandige bedrijven, die losstaan van de exploitant.

Heineken

Omroep West meldde vrijdagavond dat Heineken een deel van de inboedel heeft weggehaald uit het sportcomplex. De bierbrouwer vreesde toen al een faillissement van de Uithof. Ook ijshockeyclub HYS The Hague heeft verschillende eigendommen verhuisd uit De Uithof. Het gaat onder meer om boarding ter waarde van 180.000 euro. Het weghalen van spullen deed HYS op aanraden van de directie van de Uithof. Zo kan er geen verwarring ontstaan over de vraag, van wie de spullen zijn.

HYS The Hague wil mogelijk een deel van de Uithof zelf gaan exploiteren. Het gaat dan in ieder geval om de ijshockeyhal. Dat zei HYS-manager René van der Kooij vrijdag bij Omroep West. Bronsgeest noemt ook Heineken als mogelijke partij.

Estraede krijgt ook een gevoelige klap van anderhalf miljoen euro door het aanstaande faillissement, zegt Bronsgeest. Het gaat onder meer om achterstallige huur van enkele tonnen, die de eigenaar van de gebouwen niet meer verwacht terug te krijgen.
 

0
Maandag 31 mei 2010 om 21:30 uur

DeHaagseHyena

Taki schreef:

Al eerder was bekend, dat Lex Immers ADO Den Haag wil verlaten en de voorkeur geeft aan Italie, waar zijn ouders wonen. Ook Ricky van den Bergh mag weg, als een club zich meldt in het Forepark.

Tekst: Rob Blankenstein



Karel Jansen jr., zaakwaarnemer van Lex Immers, is druk bezig om de mogelijkheden af te tasten voor de ras-Hagenaar. Wel moet een eventueel geïnteresseerde Italiaanse club een transfervergoeding van 700.000 euro op tafel leggen. Voor een transfer binnen Nederland – NEC Nijmegen is in beeld - verlangt ADO Den Haag een lagere transfersom.



Ook Ricky van de Bergh mag, indien zich een club meldt, vertrekken. Daar zal echter wel een transfersom (hoogte onbekend) tegenover moeten staan. Aan Bogdan Milic is te verstaan gegeven, dat zijn Haagse avontuur tot één seizoen beperkt blijft.



Ook Richard Knopper hoeft niet op een langer verblijf bij ADO Den Haag te rekenen. Hij is momenteel in gesprek met een Australische club om wellicht Down Under zijn carrière een vervolg te geven.

© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)

 

Taki,

 

Toevallig had ik het er met me vader over 2 weken geleden.

Immers is geen bijzondere speler, maar die Italiaanse (maffia) wat daar een grote rol speelt hebben geld zat en als nederlandse clubs slim zijn volgen ze een voorbeeld aan dit, italiaanse clubs betalen veel voor spelers die hun denken dat goed zijn.

 

700.000 vraagprijs van Fcdenhaag, slim gedaan want dan zegt die italiaanse club 400.000 en vang je er nog 550.000 voor.

 

Maar dat Immers gaat is dan wel zeker....prijs mag ado niet klagen!

0
Woensdag 19 mei 2010 om 11:10 uur

Nu online

Anne van Schuurman, BigMac en 241 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 37
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1