Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hahaha

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 374
Volgende pagina

fc hageneez

Drama schreef:

Daar ben ik het mee eens
maar vd haar is niet zo` speler

we hebben mensen zoals vd leegte nodig
gavin price terug halen hahahaha
hahaha gavin was best redeijke spits
0
Donderdag 19 april 2007 om 10:50 uur

Lydia

Loosduinuh schreef:

En alleen van de shoutbox, of ook van de nieuwsberichten?
Hahaha, ik had net afgesloten schiet me wat te binnen. 

Ik ben een leek wat betreft computers maar misschien is in plaats van een paginanummering een dagnummering: ma,di,wo,do,vr, za en zo. van 1 week dus, mogelijk? Dan sla je het op van een week en klaar, niemnd mist hier toch een week??? hahahaha
Ik loop maar wat te bedenken hoor.

0
Woensdag 18 april 2007 om 00:49 uur

Lydia

Vincent schreef:

Je hebt goed opgelet lydia.:-))
nee hoor was een grapje . ben maar 1.73 ..erg vervelend bij concerten.. en verder totaal onopvallend....

Werk als chemisch analist bij een plastic producerend bedrijf , die nu in de verkoop staat (General Electric)... voor de liefhebbers: vraagprijs is +/- 12 miljard
 
Nou, ik `schrok`van die beschrijving. Ik had je idd. meer voorgesteld als dat je nu verteld, hahaha.
Ik zat er niet ver naast...
0
Woensdag 18 april 2007 om 00:35 uur

Lydia

Haagse Roel schreef:

Neem het je niet kwalijk, maar Rick is gehuurd, ook voor volgend jaar, dus hij heeft niet veel te willen mits er afspraken zijn gemaakt over een degradatie.

Rick heeft gezegd dat ie blijft en daar ga ik gewoon vanuit.
Hahaha, pfffffffffff heb ik weer. Hahahaha, miscommunicatie dus...

daarom schreef ik ALS...
0
Zondag 15 april 2007 om 23:33 uur

slain

supporter schreef:

Kum   ........Kum wie?   hij is contant gebleseerd   dus over welke prestatie heb je he?

Schwiebbe   de toekomstige bodde  dus niets bijzonders. Liever   Tininho ipv   Schwiebbe

Elia  een topper    geef die jongen een kans om zich te manifisteren.

Trainer:   aub geen LEX. Liever  adealaar dan lex

Supporters die de club niet schaden
Hahaha   Elia als enige goeie speler zeker,er is geen 1 speler die meer door de mand is gevallen dit seizoen dan Elia.Moet haast wel familie van je zijn als je dit zegt.Jij spoort echt niet heh.
0
Donderdag 5 april 2007 om 20:41 uur

Advertentie

slap zooitje

Midden-Oost schreef:

Dat wordt dan een pintje van Ooievaar !!  Even over die prijzen, die € 20 die je nu betaald is al teveel. Volgend jaar alle rangen 10 euris dat zou een gebaar zijn na deze schande. Als ze nu ook nogeens de prijzen verhogen dan hebben ze helemaal schijt aan ons. 

Maar, eerst dat bestuur oprotten dan praten we verder. Met deze onbenullen  gaan we Fortuna achterna. Ik stel voor om als ludieke actie om met heel Noord met onze kont naar het veld te gaan staan.
Hahaha, in de komende thuiswedstrijd tegen Roda. Goed idee.
0
Dinsdag 3 april 2007 om 17:31 uur

Lydia

Aad schreef:

Ooievaar ik kom even terug op jouw stukje van kwart voor vijf.
Je verdedigt daarbij Midden Noord en zet je af tegen de reacties die lijken MN de schuld te geven van de huidige situatie.
Ook ik heb zoals je vandaag hebt kunnen lezen kritiek op een deel van MN. Maar ook een bepaald soort bewondering. Ook op zuid zitten mensen die elke zin beginnen met k.nk.r en eindigen met t.r.ng.
Wij Hagenezen zijn nu eenmaal heftig in onze reacties en dus ook in de wijze en mate waarin we hier de gang van zaken de revue laten passeren.
Ik schreef het hier al weken geleden: de schuldigen zijn moeilijk aan te wijzen. Het is een vicieuze cirkel. Wat was er eerder: de kip of het ei.
Waren er eerder die slechte supporters en kwamen er daarom slechtere bestuurders, slechtere voetballers en slechtere trainers. Of was een van die elementen de trigger voor de escalatie.
Het doet er eigenlijk niet zoveel toe. De cirkel zal doorbroken moeten worden en als spelers, trainers of spelers dat niet kunnen moeten wij supporters dat doen. Dan hebben we onze Jan die Luinge k.nk.r toewenst niet nodig. Dan hebben we ook geen mensen nodig die MN of wie dan ook de schuld geven. Dan hebben we mensen nodig die er hard aan wensen te werken die al dan niet terechte slechte naam van ADO Den Haag te doen verdwijnen.
Dus: Een nieuw bestuur, een nieuwe trainer en nieuwe gemotiveerde spelers. En ook supporters die degenen die naast de pot pissen eens goed wijzen op hun verantwoordelijkheid en niet dat trachten goed te praten.
En daarbij durf ik (let op Lydia) de hand in eigen boezem te steken.
Ik heb begin jaren zeventig aan de basis gestaan van het verkrijgen van die slechte naam. Toen reed de bereden politie met gummiknuppels over de noordtribune omdat het weer eens helemaal mis was.
En als je het daarmee vergelijkt zou je denken dat het nu wel meevalt. Maar vooral niet zo denken: het valt nooit mee.
En daarbij durf ik (let op Lydia) de hand in eigen boezem te steken.

Hahaha, de opmerking waarop ik reageerde was een opmerking van vlees en bloed die ik een draai gaf.

Ik let heel erg op en in elk verhaal vindt je hoe dan ook de betrokkenheid naar ADO terug. En dat maakt mij blij. Allen het gevoel voor de club maar verschillende uitingen. Weet je, ieder zijn eigen ervaren wijsheid. En hier beleef je dan ook velen waarheden.
0
Maandag 2 april 2007 om 22:49 uur

Lydia

Lydia schreef:

Ik wordt soms zo moe van het verdedigen van Lex en het naar beneden halen van Adelaar.
Hou Lex maar lekker het handje boven het hoofd.
Het is een goeide(?) assistent en meer niet. Waarom ik de vraagteken tussen haakjes heb... Als assistent laat hij ook menige steken vallen en neemt GEEN verantwoording. Wanneer je hem als assistent hebt zou ik hem mijn rug niet durven laten zien. Doordat hij geen eigen mening en daadkracht heeft zal hij geen betrouwbare assistent zijn. Nu komt zijn werkelijke ikkie naar boven en nog hou je hem de hand boven het hoofd. En denk je dat Adelaar wel met het bestuur (DITZELFDE bestuur) kon doen wat schijnbaar niemand anders kon doen? Er is geen schuld of allen hebben schuld. het zijn gvd dezelfde spelers, hetzelfde bestuur, dezelfde assistent. En alles is de schuld van die vogel???? Tja, je blik is op de een of andere manier niet objectief. Ach ja, iemand moet schuld hebben toch? Dan wel het hele team en alles eromheen en niet 1persoon. Hiermee zeg ik niet dat Adelaar geen fouten heeft maar waarom weegt het bij hem zo zwaar? Omdat hij een Utrechter is? Of omdat hij Utrecht naar het Olympisch heeft kunnen brengen en ADO niet...

hahaha europees natuurlijk en geen olympisch. Ja ook ik heb last van mijn emotionele kant. Het is zo jammer allemaal. Het had niet gehoeven... Pfffffffffff ego`s...

0
Maandag 2 april 2007 om 00:19 uur

Haagse Roel

vincent schreef:

En al onze auto`s passen op je oprit?
wat? je hebt ook vier fietsen klaar staan :-))

HAHAHA..........parkeergarage Leidschenveen........adres graag
0
Vrijdag 30 maart 2007 om 00:48 uur

fc hageneez

supporter schreef:

ADO is een stichting en geen vereniging  dus wat verwacht  je van de supporters?juridisch gezien bepaalt het alg. bestuur of DB moet aftreden of niet     en zeker niet de supporters.

een stichting voor hun eigen belangen zeker ? hahaha dat zegt je dan toch goed een stichting want voor de supporters is het nog altijd een voetbalclub
0
Maandag 26 maart 2007 om 20:17 uur

Nu online

Aad, Tante Wil, Ano-Niem, 070downtherivers, JvDH, FC Den Haag!, jamesjones, MichelAdamsMatje, DenHaag070!, ADO079 en 222 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 374
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5