Welkom in de shoutbox, gast
Kees
Van den Brom scout verder in de Jupiler League
25/03/2011 15:52
ADO Den Haag blijft zich richten op de Jupiler League. De ploeg van John van den Brom strijdt met FC Utrecht om de handtekening van Derk Boerrigter (RKC Waalwijk) en eerder legden de Hagenaars Marc Höcher van Helmond Sport al vast voor volgend seizoen.
De trainer bevestigt verder dat ADO zich nu officieel bij FC Emmen heeft gemeld voor aanvaller Tjaronn Chery (22, foto). ‘We zijn op dit moment alleen maar in gesprek met spelers uit de Jupiler League’, legt de ex-trainer van AGOVV Apeldoorn uit aan Voetbal International..
'Ik heb zelf drie jaar in die competitie rond gehobbeld en weet dat er genoeg talent zit. Jongens die de stap naar de Eredivisie aankunnen, als iemand ze kans maar durft te geven. Het gemak waarmee Ramon Leeuwin, Dries Mertens, Nacer Chadli en Maikel Kieftenbeld op dit niveau meedraaien, bevestigt die overtuiging bij mij alleen maar.'
0
|
Vrijdag 25 maart 2011 om 16:19 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Club Achter de Duinen
ADO meldt zich voor Chery
ADO Den Haag heeft zich bij FC Emmen gemeld voor Tjaronn Chery, dat melden de Drenthen op hun eigen website.
Lees het nieuwsbericht
0
|
Donderdag 24 maart 2011 om 20:18 uur |
<FCDH>
ADO brengt Emmen op de hoogte van interesse in Chery
24 Mar 2011 om 18:43 | ADO Den Haag heeft zijn interesse in Tjaronn Chery kenbaar gemaakt bij FC Emmen, de werkgever van de middenvelder. RTV Oost meldt dit nieuws op haar website. De residentieclub is overigens niet de enige club die belangstelling heeft in de linkspoot. Naar verluidt houden meerdere Eredivisieclubs de verrichtingen van Chery nauwlettend in de gaten.
De 22-jarige Chery is de steunpilaar van Emmen. Dit seizoen maakt hij indruk bij zijn huidige werkgever. De twintiger, die tot medio 2012 onder contract staat bij de eerstedivionist, maakte in 28 duels negen treffers voor de ploeg van trainer René Hake.
Chery is bezig aan zijn eerste seizoen bij Emmen. Eerder was hij jarenlang actief bij FC Twente, waar hij de gehele jeugdopleiding doorliep. Bij de regerend landskampioen kwam hij echter niet verder dan één invalbeurt in de hoofdmacht. De Tukkers leenden hem vervolgens uit aan SC Cambuur en RBC Roosendaal.
0
|
Donderdag 24 maart 2011 om 19:27 uur |
olaf1982
1 minuut te laat Kees
Zo en nu weer alleen positieve berichten over onze groen gele helden !!
Volgens mij valt de imago schade uiteindelijk nog enorm mee. Iedereen blijft ADO een hele sympathieke club vinden...Uiteindelijk ontdooide Derksen ook wat he...We zijn gewoon lekker bezig en helemaal als je namen als Boerrighter en Chery voorbij hoort komen weer. Laten we idd weer lekker vooruit kijken
0
|
Maandag 21 maart 2011 om 22:23 uur |
Johannes
Beste Frans,
Hoe verlopen de onderhandelingen met die speler van Emmen cherryl of zoiets?
Höcher is stap 1, het is me een raadsel dat die jongen al zo lang bij Helmond speelt want hij blinkt regelmatig uit. Chery zou een goede tweede erbij zijn, maar dan zijn we nog niet klaar wat mij betreft. Ik vind dat je sowieso 2 extra buitenspelers moet halen, en nog meer wanneer Kubik en/of Verhoek vertrekken.
Kubik is nog steeds eigendom van mensenhandelaar/kwakzalver Ling, die echt alleen bezig is met zoveel mogelijk verdienen en ook liever bij Ajax meepraat dan bij zijn andere zogenaamde grote liefde ADO, dat mensen dat ook een keer zien is alleen maar goed.
Verhoek zal vermoedelijk ook vertrekken; ideale speler voor in de Engelse competitie en daar zijn nog centen zat. Bovendien kijkt hij natuurlijk ook naar zijn broertje en wil hij daar vast niet voor onder doen. Ik ben er blij om dat hij dit jaar nog is gebleven en dat we er van hebben kunnen genieten, die voorzetten en acties van hem. We blijven hopen, maar ik vrees dat het afscheid nu dan toch gaat naderen.
Toen dit bij Twente gebeurde, dat ze afscheid moesten nemen van Elia en Arnautovic, hebben ze daar ook voor beide vleugels 4 nieuwe spelers gehaald. En met succes...
0
|
Maandag 14 maart 2011 om 16:23 uur |
ADODENHAAG
Schreurs van Zwolle .........let maar op die gaat Kubik vervangen !
Nee joh. Vicento wordt onze 1e linksbuiten en Höcher wordt stand-in voor hem. Als Verhoek vertrekt dan krijgt Höcher natuurlijk een basisplek en wordt er idd nog een vervanger aangetrokken. Tjaronn Chery kan overigens ook zowel links- als rechtsbuiten spelen.. misschien komt die nog.
0
|
Maandag 14 maart 2011 om 16:08 uur |
Advertentie
shannii1
Stand van zaken volgend seizoen
Op dit moment is onze club naarstig op zoek naar geldschieters/sponsers zodat deze groep zo veel mogelijk in tact blijft .Vandaar ook aanstelling Matthijs Manders .
Derijck , Bulykin ,Rado en Toornstra willen heel graag blijven maar wel voor een aanzienlijk hoger salaris wat ado simpelweg zoals het er nu voorstaat niet kan betalen .Verhoek heeft aangegeven niet perse weg te willen maar wel graag een stapje hogerop wil .
Kubik is zoals jullie weten enkele dagen naar Slowakije geweest omdat hij niet lekker in zijn vel zit .Een van de redenen hiervan is dat de kans heel groot is dat hij volgend jaar niet meer bij ado speelt omdat Ling vasthoud aan een veel te hoog afkoop bedrag .Vandaar ook de interesse voor Hocher en Chery .
0
|
Dinsdag 8 maart 2011 om 21:08 uur |
Yo
radio interview
http://www.rtvdrenthe.nl/sport/57666/tjaronn-chery-wil-het-liefst-in-zomer-naar-eredivisie
Tjaronn Chery wil het liefst in zomer naar eredivisie 01-03-2011
VOETBAL - FC Emmen middenvelder Tjaronn Chery lijkt de clubs voor het uitkiezen te hebben. De 22-jarige Enschedeër, van Surinaamse afkomst mag zich, volgens de vele geruchten rondom hem, verheugen op belangstelling van meerdere clubs uit de eredivisie. FC Groningen, ADO Den Haag, FC Utrecht en sportclub Heerenveen zouden zeer geïnteresseerd zijn in creatieve vormgever van FC Emmen die bij de Drentse club nog een contract heeft tot en met het volgend seizoen.
"Het liefst vertrek ik in de zomer naar een club in de eredivisie. Ik heb het bij FC Emmen heel goed naar mijn zin, maar wil natuurlijk op het hoogste niveau spelen. Ik ben nu 22 en ik wil niet mee wachten tot ik dertig ben." Tjaronn Chery doet zijn uitspraken in de zondaguitzending van Radio Drenthe Sport, waar hij te gast is samen met columnist en sportkenner Dick Heuvelman en sportanalist Jaap Stalenburg. Met FC Emmen volgt ook nog een gesprek. "Ik heb wel al gehoord dat ze graag met me verder willen. Maar ik wacht tot het einde van het seizoen en dan beslis ik wel."
0
|
Maandag 7 maart 2011 om 22:14 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |