Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tweede

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 380
Volgende pagina

marcellino

slash070 schreef:

Bedoel Pieternel, zus van Henna
ja die kan ik heel goed.
edwin heeft eerst ook bij tedo gevoetbald en daarna bij rvc daar speelde hij toen in het tweede
0
Vrijdag 7 februari 2014 om 23:45 uur

<FCDH>

Mitado schreef:

Toch nog goed geschoten, want Alberg bijvoorbeeld hem heb ik als ik even feyenoord thuis vergeet ( wel van veel dichterbij en veel makkelijker dan die van bakker ) Maar Alberg had denk ik die bal het stadion uitgeschoten.
Ze moeten wel meer oefenen om de bal wat langer in de ploeg te houden want in de tweede helft kregen ze hem niet meer weg
0
Vrijdag 7 februari 2014 om 22:27 uur

Adowoman

Klote zeg, wat een kans van Bakker... Al zijn tweede goede kans. Erg leuke speler...
0
Vrijdag 7 februari 2014 om 21:26 uur

H@@GenEES

Pea schreef:

Neig toch meer naar de mening van Pajam. Maar mss zijn wij wel niet zo voetbalintelligent als jij denkt te zijn.
Sommige mensen hebben gewoon poep in ogen, van Pajam weet ik dat die een diepe blinde haat heeft voor Steijn en hem werkelijk overal de schuld van geeft, maar we zullen het zien de tweede helft, ik hoop dat ik het fout heb maar ik ben bang als Vitesse echt komt dat het zo afgelopen is met al die discipline en de "lijn in het spel".

Prettige wedstrijd.
0
Vrijdag 7 februari 2014 om 21:05 uur

pajam

Vrijdagavond staan Vitesse en ADO Den Haag tegenover elkaar in de Gelredome (aftrap 20.00 uur).

&#9679; Vitesse kwam in de vorige speelronde tegen AZ (0-2) voor het eerst dit seizoen niet tot scoren in de Eredivisie. Het was de eerste nederlaag voor de ploeg in vier maanden (W8, G4, V1).

&#9679; Het was lang geleden dat de Arnhemmers met twee goals verschil verloren in de Gelredome: 6 mei 2012 tegen Ajax (1-3).

&#9679; ADO Den Haag heeft na 22 duels veertien verliespartijen op zijn naam staan, het meeste van alle clubs in de Eredivisie.

&#9679; Vorig seizoen had ADO na 22 duels 28 punten, acht meer dan nu. Vorig seizoen speelden de Hagenaars echter tien keer gelijk tot en met speelronde 22, nu slechts twee keer.

&#9679; Vitesse pakte slechts vijf punten uit zijn laatste vier Eredivisieduels (2-1 zege bij PEC Zwolle, 1-1 tegen NEC en Feyenoord en 0-2 tegen AZ).

&#9679; Vitesse staat tweede in het VI-efficiency verdedigingsklassement met 29 tegentreffers op 244 doelpogingen, wat een percentage geeft van 11,89 procent.

&#9679; ADO won vier seizoenen geleden voor het laatst in Arnhem. Op 22 augustus 2009 werd het 1-3 voor de Hagenaars.

&#9679; ADO-aanvaller Mike van Duinen is met vijf doelpunten gedeeld clubtopscorer (samen met Mathias Gehrt), maar heeft al zeven wedstrijden op rij niet meer gescoord in de Eredivisie (650 minuten).

&#9679; ADO verloor negen van zijn elf uitduels dit seizoen (W2, V9), het meeste van alle Eredivisieploegen.

&#9679; De meest waardevolle speler van Vitesse - Lucas Piazon met elf goals en acht assists - kwam in 2014 nog niet tot scoren en gaf ook nog geen assist (vier duels gespeeld).

&#9679; In het seizoen 2012/13 eindigde dit duel op de eerste speeldag van de competitie in een 2-2 gelijkspel. Aan Arnhemse zijde scoorden Wilfried Bony en Jonathan Reis, bij ADO vonden Tjarron Chery en Danny Holla het net.
0
Vrijdag 7 februari 2014 om 17:33 uur

pajam

Wijnhoven schreef:

Vitesse uit moet je al wegdenken
maardan:

Roda uit
GAE thuis
NAC Thuis
RKC uit
Groningen thuis
zwolle thuis

klinkt naief.... maar hier kan je toch wel 12 punten pakken.... vooral in thuis wedstrijden
met waar wij staan zou je wel moeten of het lukt is het tweede (helaas)
0
Vrijdag 7 februari 2014 om 17:02 uur

Advertentie

R.E.

Als het echt tussen Ten Cate en Brood gaat, is de keuze natuurlijk zeer eenvoudig. Ik heb veel meer vertrouwen in Ten Cate dan in Brood, die met RKC al eens is gedegradeerd, vorig jaar met heel veel geluk Roda via de nacompetitie in de eredivisie wist te houden en dit jaar door tegenvallende resultaten werd ontslagen. Alsof je een tweede Maurice Steijn binnenhaalt!
0
Donderdag 6 februari 2014 om 16:26 uur

Zeo

H@@GenEES schreef:

Ze moeten zich schamen dat ze geen gebruik hebben gemaakt van het momentum.

En wat hadden ze dan tijdens dat "momentum" dan precies moeten doen volgens jou?
Ten eerste een coach met meer ervaring aanstellen en Steijn als assistent aanhouden.
Ten tweede durven te investeren in het team/spelers. Als er een moment was dat je een financiele risico kon nemen was het toen wel.
Ado was populair, werd ineens bekend om het leuke voetbal en sfeer en niet meer de ouderwetse rotzooi om het stadion heen.
Investeren in een TD die ook echt ervaring had en een netwerk zodat de club ook op technisch vlak zou doorgroeien en de coach zich kon focussen op het verbeteren van spelers en het behalen van punten.

Etc etc etc

Er zijn natuurlijk vele wegen die naar Rome leiden, maar het is wel duidelijk dat in de afgelopen 3 jaar alles behalve de juiste beslissingen zijn genomen, zowel op bestuurlijk als op technisch vlak.
0
Woensdag 5 februari 2014 om 15:01 uur

Johannes

JP schreef:

Waarom is Cor Lems geen optie?
Waarom is Wiljan Vloet geen optie?
Waarom is Hans Galje geen optie??

Zomaar wat namen.
Ten eerste weten we niet of dat geen opties zijn, tenzij jij de Telegraf gelooft.
Ten tweede is Lems nooit bij een BVO trainer geweest en we moeten iemand hebben met ervaring nu; Vloet maakt er als TD bij Sparta een pestbende van, wat voor risico nemen we daarmee? En Galjé is vooral een hele goede keeperstrainer, dus misschien toch nog even verder zoeken. Je kan Galjé in de organisatie zeker gebruiken, benader hem vooral, maar niet als hoofdtrainer.
0
Woensdag 5 februari 2014 om 12:09 uur

pajam

Onduidelijkheid over positie ADO-trainer Steijn

De positie van Maurice Steijn staat ter discussie. ADO Den Haag ging dinsdagavond met 0-3 onderuit tegen Heracles Almelo en de supporters besloten om in de tweede helft te vertrekken. Het deel dat bleef zitten zwaaide met witte zakdoekjes naar de trainer.


Piet Jansen, algemeen directeur, was na afloop duidelijk. "Je kunt verliezen en je kunt verliezen, maar vanavond zijn we wel door een ondergrens gegaan", zo liet de bestuurder na afloop weten in gesprek met FOX Sports.
Op de vraag of Steijn ook in het weekeinde nog trainer is: "Ik ga nu eerst een paar biertjes drinken en dan morgenochtend maar eens met de technische staf om de tafel `hoe dit nou kan?`, want het is duidelijk we zijn door de ondergrens."
0
Woensdag 5 februari 2014 om 09:00 uur

Nu online

Raoul88, Ado Vakkie S, fcdh-denhaag en 243 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 380
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1