Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 385
Volgende pagina

Ooievaar

Kees schreef:

Tuurlijk zullen een hoop spelers teleurgesteld zijn als we geen europees voetbal halen. Maar ook zij moeten realistisch zijn waar we vandaan komen. Mocht per ongeluk een Verhoek, Derijck, Immers of Toornstra weggaan dan levert dat een behoorlijk bedrag van minimaal zo'n 3 a 4 miljoen per speler op. Met die opbrengst kun je heel veel.

 

Toen Janmaat verkocht werd was iedereen ook doodziek maar die opbrengst heeft ons indertijd wel gered waardoor enkele versterkingen mogelijk waren.

 

@ Rien. Al gaat dit seizoen als een nachtkaars uit dan nog staat ADO weer na tientallen jaren op de kaart met regelmatig een uitverkocht huis, een spelersgroep die enorm in waarde is toegenomen en enorm veel kijkplezier voor ons allen.

 

Ik zie de toekomst uiterst zonnig tegemoet. Kijk naar Twente: die hebben het langzaam (soms met vallen en opstaan) maar zeer zorgvuldig opgebouwd.

Precies Kees, de weg der gelijdelijkheid bewandelen. Twente en ook Groningen zijn uitstekende voorbeelden. Dit jaar verloopt fantastisch, met uitzicht op betere tijden. Ongetwijfeld meer sponsors, meer scc's, maar bovenal een veel en veel beter imago.

 

Als men b.v. Verhoek wil halen dan moet men minimaal 4 milj. aftikken, dus daar kan je hele leuke dingen meedoen.

 

Zaak ik om hard te blijven werken, goed te blijven luisteren en niet te veel te blijven hangen in een kruideniersmentaliteit. Als de trainer jongens als Höcher, en die spits van Pec Zwolle wil halen dan moet je daar gehoor aan geven. Dus niet blijven talmen, die jongens moeten toch wel haalbaar zijn? Betaald zich vanzelf wel uit. We kunnen best wel wat vers bloed gebruiken.

0
Zondag 13 maart 2011 om 16:03 uur

ado-kenner

ado-kenner schreef:

wat er vandaag tegenzat

scheidsrechter

het veld

geluk ontbrak

45 overtredingen van de graafschap en maar 1 gele kaart.

het liep niet

zei ik al de scheidsrechter met de eerste doelpunt van de graafschap.

alleen coutinho en bulykin krijgen een 7 voor harde werken iedereen anders ging voor eigen succes dus weg ermee

0
Zondag 13 maart 2011 om 14:31 uur

<FCDH>

FC UTRECHT JALOERS OP ADO DEN HAAG

 


Du Chatinier jaloers op werkomstandigheden bij ADO
FC Utrecht-trainer Ton du Chatinier kijkt met een scheef oog naar ADO Den Haag. De oefenmeester heeft dit seizoen te maken gekregen met een druk programma, terwijl de residentieclub zich puur op de competitie kan richten. ADO behaalde in 26 duels zeven punten meer dan de Domstedelingen, die voor de winterstop in de Europa League actief waren.

In de beker schopte FC Utrecht het tot de halve finale, waar ADO er drie rondes eerder uit lag. "Iedereen heeft het maar over ADO", aldus Du Chatinier. "Maar zij spelen al het hele seizoen maar één wedstrijdje in de week en doen het al maanden met dezelfde mensen. Dat is lekker werken, mede daardoor draait het. Wij hebben gewoon de pech dat er veel spelers langdurig uitvallen."

Op het einde van het seizoen, wanneer FC Utrecht via de play-offs Europees voetbal wil behalen, hoopt Du Chat dat iedereen weer bij de selectie zit. "Dat is het enige positieve dat ik kan bedenken aan de vele blessures. Dat we iedereen hopelijk net weer fris en fit hebben in de weken dat de beslissingen vallen.

 





 

0
Donderdag 10 maart 2011 om 11:03 uur

Bert

olaf1982 schreef:

Ja het duurt allemaal wel erg lang idd. Alleen die gozer achter de balie voert alles in...terwijl er nog 4 meiden om hem heen niks staan te doen

1 gozer 4 meiden gezellige boel daar. Wat voor een opleiding moet je hebben om bij Ado op kantoor te mogen werken. 

0
Woensdag 9 maart 2011 om 21:05 uur

Ricky

Du Chatinier jaloers op werkomstandigheden bij ADO
09 Mar 2011 om 11:30 | Reageer nu |

FC Utrecht-trainer Ton du Chatinier kijkt met een scheef oog naar ADO Den Haag. De oefenmeester heeft dit seizoen te maken gekregen met een druk programma, terwijl de residentieclub zich puur op de competitie kan richten. ADO behaalde in 26 duels zeven punten meer dan de Domstedelingen, die voor de winterstop in de Europa League actief waren.



In de beker schopte FC Utrecht het tot de halve finale, waar ADO er drie rondes eerder uit lag. "Iedereen heeft het maar over ADO", aldus Du Chatinier. "Maar zij spelen al het hele seizoen maar één wedstrijdje in de week en doen het al maanden met dezelfde mensen. Dat is lekker werken, mede daardoor draait het. Wij hebben gewoon de pech dat er veel spelers langdurig uitvallen."

Op het einde van het seizoen, wanneer FC Utrecht via de play-offs Europees voetbal wil behalen, hoopt Du Chat dat iedereen weer bij de selectie zit. "Dat is het enige positieve dat ik kan bedenken aan de vele blessures. Dat we iedereen hopelijk net weer fris en fit hebben in de weken dat de beslissingen vallen.



Lees verder: http://www.soccernews.nl/news/116474
/Du_Chatinier_jaloers_op_werkomstandigheden_bij_ADO

0
Woensdag 9 maart 2011 om 11:43 uur

Ooievaar

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

‘ADO haalt Höcher en Chery’
ADO Den Haag staat op het punt zich te versterken met eerstedivisionisten Marc Höcher van Helmond Sport en Tjaronn Chery van FC Emmen, dat meldt Johan Derksen.
Lees het nieuwsbericht

Goede zaak. Blijkbaar willen deze talentvolle jongens graag onder v.d. Brom werken. En als je momenteel op de 4e plek staat wil dat ook wel helpen. Jonge goede voetballers halen, die hier tot volle wasdom komen, onder leiding van een zeer bekwame trainer.

 

Je hoeft niet zoveel geld te hebben, als je goed scout is dat minimaal net zoveel waard. Alle vertrouwen in de vondsten van v.d. Brom.

0
Maandag 7 maart 2011 om 23:09 uur

Advertentie

Filosoof

Leuk artikel op AD.nl

 

DEN HAAG - John van den Brom is als debuterend trainer in de eredivisie aan een uiterst succesvol seizoen bezig. De oefenmeester van ADO Den Haag verbaast vriend en vijand met een frisse en aanvallende speelwijze, met een vijfde plaats op de ranglijst tot gevolg. De revelatie van het trainerskorps geniet van alle positieve aandacht. ,,Alles ademt hier voetbal."

Van den Brom heeft het naar zijn zin in Den Haag. ,,Vanaf dag één was het alleen maar: voetbal, voetbal, voetbal", vertelt de oud-speler in NUsport. ,,In een ontspannen sfeer. Ik ben geen schreeuwer, geen idioot aan de lijn. Ik ga voor plezier, ik wil dat spelers trainen leuk vinden. En ik train met een doel: beter voetbal spelen. Dus geen lange ballen."

,Natuurlijk is mijn grote voorbeeld Louis van Gaal", vervolgt Van den Brom. "Ik heb als speler twee jaar mogen werken in een strak regime, in de goede zin van het woord. Wat hij deed was: zo gaan we werken, dit verwacht ik van jullie. Zo duidelijk. Voor spelers is niets fijner dan dat. Slecht nieuws is ook een boodschap."

Van den Brom leerde van zijn voormalig oefenmeester hoe je vertrouwen moet geven, vertelt hij. "Ik doe dat ook met mijn reserves. Tegen Heerenveen miste ik Bulykin en Kubik. Zette ik Immers in de spits en kwamen Buijs en Vicento erin. Die gasten waren er helemaal klaar voor, dat was onze beste wedstrijd van het seizoen."

0
Dinsdag 22 februari 2011 om 21:29 uur

Vincent

Bert schreef:

Tegen Nac moeten we wel voor drie punten gaan die ploeg ligt ons op de een of andere manier wel. Ook in de mindere seizoen wisten we daar we de punten te pakken.

Waarom heb ik het idee dat dit soort zaken altijd tegen ons werken.

vi.nl :

Na vijf speelronden in het nieuwe jaar neemt NAC Breda op de Eredivisieranglijst van 2011 een bijzondere plaats in. De ploeg van het trainersduo John Karelse/Gert Aandewiel is als enige nog zonder overwinning dit kalenderjaar.

 

as weekend tegen nac en week erop tegen nec winnen zouden we wel hele goede zaken doen.

ben het wel met aad eens dat winnen smaakt naar meer, maar dit is natuurlijk allemaal geweldig.

(vergeet soms gewoon naar graafschap, vitesse etc te kijken , want dat zijn geen concurrenten (meer)

 

 



 

0
Maandag 21 februari 2011 om 19:41 uur

marcellino

ado-kenner schreef:

ik weet ook zeker dat als vlaar niet meedeed dat we met 3-0 hadden gewonnen daar ben ik overtuigd van.

Ik vind toch dat je feijenoord tekort doet.

 

ze hebben gewoon veel kwaliteit misschien op papier wel betere voetballers als ons.

 

door hun jonge leeftijd en weinig ervaring zijn ze te wissel vallig

Met de japanner erbij zijn ze wel sterker geworden.

 

Den haag is een goed ingespeeld team,die veel werklust op de mat kan brengen.

Vandaag kwam dat er niet uit en dat is geen schande(je kan dat ook niet vol blijven houden)

 

beste speler aan den haag kant dereijck deze speler word steeds beter zelfs het foutje wat hij elke wedstrijd maakt en soms het nogeland uitverdedigen is eruit.

miste vandaag was Immers,misschien gaat het niveau in de eredivisie toch zijn tol eisen.

ik had ook verwacht dat kevin visser voor immers erin zou komen.

 

dan Kubik ondanks hij niet slecht voetbald is hij minder als in het begin,ik vind zelf dat vicento de laatste wedstrijden meer redement heeft.

voor het vast leggen komt de blesurre misschien niet slecht uit geen enkele club neemt een speler met blessure.en hij blijft zo ook een beetje uit de luwte.

 

verder vind ik het een knappe prestatie dat je terug komt van een 0-2 achterstand dit laat de veerkracht van dit elftal zien.

en laat het ook een wijze les zijn dat we er met alleen positie spel niet komen en dat we het ook van het werken moeten hebben.

 

en voor de supporters van midden noord(k,l,m)

het blijft een tijdbom,want zelfs nu we het beste jaar gaan meemaken van wel 40 jaar vinden ze het toch weer nodig om negatief in het nieuws te komeneerst door de bom en vuurwerk,daarna door het gooien van allerlij voorwerpen naar castagnios en door het roepen van oerwoud geluiden naar donkere spelers.

 

in de vi staat een mooi stuk waar v/d kallen zegt dat het nog niet echt storm loopt met sponsors en vandaag hebben we gezien waarom deze sponsors nog niet toe happen.

 

Toen we voor degradatie speelde kon ik nog begrip opbrengen voor dit soort akties nu totaal niet meer en als het aan mij ligt eruit en nooit meer erin.

 

0
Zondag 20 februari 2011 om 16:15 uur

Ferdy

ADO500 schreef:

Er waren op zeker wel een paar bussen met kinderen van scholen of voetbalverenigingen.

In de wandelgangen hoorde ik trouwens dat alle ADO-sites ook aan een nieuw systeem werken..het zgn. "pay per shout".

Elk comment wat je levert 50 eurocent, als je comment dat je een slecht gevoel over a.s. wedstrijd heb zelfs een euro :)

Idee is om 100% direct af te dragen aan de club.

 

 

0
Dinsdag 15 februari 2011 om 19:06 uur

Nu online

ADOZoetermeer, Brian, Aad, Edwin, pwr, buurmanBrutus en 178 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 385
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5