Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 387
Volgende pagina

KR96

patje29 schreef:

Hij denkt Gorter, maar er liggen nog meer van zulke contracten klaar dus ook voor hem een verassing.
Zou wel weer zo`n typische anti-climax zijn...
0
Zondag 2 juli 2017 om 20:10 uur

Kees

Jam schreef:

Is Immers met zijn leeftijd en het trager worden. Wel een aanwinst? Loopt hij de jeugd niet in de weg. Net als een Duplan rn eerder schaken allemaal oudjes. Maar kennis en ervaring oke die hebben we al. Met oudje Duplan. Jeugd is de toekomst??..
Werkelijk met alle respect voor Duplan maar dit derde contractjaar is er één teveel.
Wat haalt die man het tempo uit het spel door steeds weer naar achteren te draaien. Gister ook weer. Speelt bijna niet meer vooruit. Als je een kwartier voor tijd voorstaat dan kun je hem gerust de bal een kwartier bij zich laten houden.
0
Zondag 2 juli 2017 om 11:42 uur

Teeg070

Kees schreef:

Volgens Buienradar is het vandaag vanaf 12.00 uur zeker droog in Leiden en omgeving. Mogelijk zelfs een flauw zonnetje vanaf 13.00 uur.

Het gaat echt helemaal goedkomen met de selectie. Ik heb er alle vertrouwen in.

Ook heb ik alle vertrouwen in de berichtgeving van Patje. Of alles klopt en uitkomt is een tweede aangezien hij het ook van anderen heeft. Patje is absoluut niet het type van sensatie of wat dan ook. Alleen weet ik niet of ie kan kaarten
0
Zaterdag 1 juli 2017 om 12:06 uur

KR96

FC Den Haag! schreef:

Komt dus in ieder geval terug naar Nederland, binnenhalen!!!
Als we deze bal voor open doel niet inkoppen...
0
Dinsdag 27 juni 2017 om 14:05 uur

Bolskie

Gervane Kasteneer praat woensdag met ADO Den Haag over zijn toekomst bij de club. De talentvolle aanvaller ontving in april nog een ontslagbrief van de club, waarin kenbaar werd gemaakt dat men niet met hem verder wilde.

Dat ontslag was op zijn zachtst gezegd verrassend, omdat er eerder nog toezeggingen aan Kastaneer waren gedaan voor een nieuwe verbintenis. Die toezeggingen werden gedaan op een moment dat de aanvaller overeenstemming had over een contract met het Duitse FSV Mainz 05, maar ADO Den Haag een beroep deed op de aanvaller om ondanks zijn aanstaande vertrek toch nog een competitiewedstrijd te spelen.

In die bewuste wedstrijd tegen PEC Zwolle op 21 januari 2017 sloeg het noodlot toe. Kastaneer opende de score voor ADO Den Haag, maar viel vervolgens uit nadat hij een bal op zijn oog had gekregen. Die blessure bleek zo ernstig dat er een operatie nodig was. Dat was reden voor Mainz om de transfer op medische gronden alsnog af te blazen. Er volgde een lange revalidatie voor Kastaneer, die in april daar bovenop ook nog eens zijn ontslag kreeg aangezegd door ADO Den Haag.

Inmiddels is de aanvaller weer fit. Woensdag worden de eerdere toezeggingen besproken en wordt gezocht naar een oplossing.


0
Dinsdag 27 juni 2017 om 11:50 uur

Advertentie

Vlakko

Lellow schreef:

China heeft nu ( eindelijk) de absolute macht, nu mogen ze het laten zien.
De 30 jaar hiervoor waren ook kut op 3 seizoenen na .

Selectie wordt nog aangevuld en vorig seizoen na 4 wedstrijden had niemand het nog over Wang.

Leuk voetbal en resultaten doen wonderen.

Al die huilebalken die nu zich naar voren werpen is gewoon stuitend.
Vraag ze om een joet in de club te steken dan zijn ze niet thuis.

Hear, Hear!

Laat de bal maar snel rollen situatie is zoals die is en we gaan het weer meemaken allemaal.
0
Vrijdag 23 juni 2017 om 12:22 uur

Bolskie

gillah schreef:

Het `oogje in het zeil` bij het opstellen van de begroting valt weg en, belangrijker nog, de gemeente geeft met het teruggeven van het aandeel aan dat er wat hun betreft financieel onaanvaardbare risico`s worden genomen. Zou jij als je het voor het zeggen had daar geld in investeren?
Ook dat oogje in t zeil houden heb dus geen bal uitgemaakt dus zoals ik al zei wat mis je dan hun zeggenschap was al niks. Ook nu werd het afgekeurd en dienen hun hem gewoon in bij de knvb. Dat is wat de gemeente zeg, maar ik denk dat die gewoon heel de boel loopt voor te liegen en gewoon hun eigen falen nu toegeven door eruit te stappen. Zoals ik al eerder aan gaf of wang nu wel of niet goed is de fout is allemaal.begonnen bij de gemeente en valt de club om hebben we dat dankzij hun te danken en niet door wang of uvs
0
Donderdag 22 juni 2017 om 16:28 uur

Tikki Takka

De bal ligt nu bij de KNVB. Zij moeten nu een begroting beoordelen die mede door Knuppe is opgesteld.

Diezelfde Knuppe heeft vorig jaar, in opdracht van de KNVB!, een rapport geschreven over de rampzalige governance bij FC Twente en de aanbevelingen van Knuppe zijn opgevolgd.

Knuppe weet dus als geen ander wat je als club in ieder geval NIET moet doen en juist hij zou nu voor mogelijk een definitief toekomstig faillissement van ADO gaan zorgen?

Alles kan natuurlijk in de voetballerij, maar zelfs bij GTST zou zo`n scenario niet echt geloofwaardig overkomen....
0
Woensdag 21 juni 2017 om 09:12 uur

Bert

CrazieD schreef:

Hier sluit ik me wel bij aan... Leuk voor de jonkies... Maar die omhaaltjes die hij altijd maakt in de buurt van de 16... Verschrikkelijk!
Ik vond dat juist mooi die omhalen van hem. Kan mij ook niet heugen dat het tot gevaarlijke situaties in ons strafschopgebied heeft geleid. De bal ging altijd netjes over de buitenkant en niet naar het centrum van het strafschopgebied.

Duplan hield er zelfs rekening mee die wist het er komt zo een voorzet aan.

Welke verdediger in Nederland beheerst dat?? Menig shouter zou de rest van het komende seizoen op krukken lopen als die dat na zou doen
0
Dinsdag 13 juni 2017 om 12:46 uur

Haagse Roel

Bert schreef:

Haagse Roel komt niet meer in het stadion. Ik weet zeker als dat wel zo was hij een andere mening over Kanon had gehad.
Zeker niet Bert , In vergelijking met Meissner/Beugelsdijk is hij inderdaad de beste , centraal dan. Heb ook nooit beweerd dat die andere twee beter zijn.

Echter ik vind Kanon geen geweldige CV , verdedigend aardig maar opbouwend ,nogmaals lachwekkend. Daar hoef je niet voor in het stadion te zitten. Moet je eens opletten hoe vaak hij een bal gewoon wegroeit , terwijl hij , indien hij de rust had bewaard gewoon met een simpele pass balbezit had behouden.

Nou ja, ieder z`n ding. Van mij mag die weg, zeker voor dat salaris.
0
Dinsdag 13 juni 2017 om 00:41 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 163 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 387
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5