Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: helft

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 388
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

janjazz37 schreef:

Verwacht transfer van Kramer naar 010 in winterstop.
Denk ca 2 1/2 miljoen + speler erbij.
Dat denk ik niet. We staan net boven de degradatiestreep. Dan verkoop je de speler die de helft van de doelpunten voor zijn rekening heeft gewoon niet. Dit doe je alleen voor extreme bedragen. Dan moet je denken aan bedragen vanaf 4 tot 5 miljoen euro.
0
Dinsdag 11 november 2014 om 17:38 uur

Dannyy

FFL schreef:

Zoals Jansen gisteren inviel is het gewoon een basisspeler.
Beter dan Gehrt en Kristensen lieten zien in ieder geval.
Gehrt was gisteren de 1e helft je beste speler. 2e helft ga je teruglopen en legt hij het fysiek af, maar dat is niet zo vreemd natuurlijk. Dat zou bij Sneijder, Silva, Iniesta en Oscar namelijk ook gebeuren.
0
Zondag 9 november 2014 om 14:09 uur

ADODENHAAG

pajam schreef:

die mening deel ik niet, sowieso is Gerht voor mij één van de meest begaafde spelers binnen de selectie; de beste horen te spelen!

Kristensen valt wat mij betreft erg tegen voor iemand van zijn leeftijd en ervaring.

Gehrt speelde gister (de 1e helft) echt op Deens international niveau. Maar blijkbaar wordt dat toch door lang niet iedereen gezien. Vreemd
0
Zondag 9 november 2014 om 14:08 uur

marcellino

Johannes schreef:


Een romantisch idee van Middennoord hoor. In werkelijkheid was het of rellen en lekker elkaar op de muil slaan, of gewoon naar Rotterdam (in de tijd dat we eerste divisie speelden zijn er een hoop die-hards `verdwenen`) of andere plaatsen. De tijd van echt zingen voor je club en echte sfeer maken is al minstens 15 jaar aan het verdwijnen. MN dat is Henk Bres die nooit meer komt maar nog wel een grote bek heeft, MN dat is John van Z. die ooit zo gevaarlijk was maar nu de popie jopie uithangt in Engeland en bij VI.
Tenzij je een van de mongolen bent die het afscheid van het Zuiderpark `kicken` vonden. Dan bestond MN nog, 7 jaar terug. Dan heb je waarschijnlijk het idee dat vedbestormingen echte sfeer zijn, of strijkers naar je eigen mensen gooien. Of de hele tijd ziektes wensen aan je eigen spelers.
Nee, als MN dan echt dood is, is dat geen enkel probleem. We zouden iets moeten hebben dat in het midden is: niet die debiele stilte met wat ge af en toe (zoals nu) en niet meer de rotzooi van vroeger. Dus eigenlijk de sfeer van vroeger, maar zonder de galbakken. Ik zie veel in het idee van Fransje: pak die hele tribune achter de goal en maak er een statribune van zoals bij alle echte clubs met echte fanatieke aanhang.
je hebt zeker gelijk met het dy hard supporter zijn wat wij waren gebeurde er ook vaak dingen die niet goed te praten zijn.
en deze dingen moeten zeker ook niet terug komen.
gisteren zie ik dat er aanstekers en andere dingen naar de spelers van willem 2 worden gegooid dat kan dan weer wel,maar gewoon uit volle borst zingen ho maar.
Ik ga mij zelf afvragen of de supporter van deze tijd wel echt een ado supporter zijn of het gewoon leuk vinden om een keer in de twee weken bij een te komen en daarna lekker naar de supportershome.
ik was er gisteren ook (wel een gratis kaartje van bedrijf)en ben de laatste jaren wel gewend dat we niet vaak konden zingen maar gisteren was die dag er wel we stonden 2-0 voor en wij hadden ado zeker in het begin van de tweede helft naar voren kunnen schreeuwen maar net als ons was de ploeg lam geslagen. ik vind het prachtig dat de kleine kindertjes uit volle borst ado zingen maar tegelijkertijd ook lach wekkend zie nu a voor me hoe de supporters van ajax,feijenoord en utrecht hier over denken .
0
Zondag 9 november 2014 om 11:42 uur

marcellino

ADODENHAAG schreef:

Toch vind ik het wel jammer dat we volgende week vrij zijn. Als je zo speelt als in de 1e helft met vlagen voorbij zag komen dan zit je naar prima voetbal te kijken. Nu wordt je weer gedwongen naar dat Nederlands zaadelftal te kijken
Vind je dat jammer!!!!!
We hebben de tweede helft zeer slecht gevoetbald en dat kwam omdat er vier a vijf spelers er door heen zaten ( alberg.gerth.kramer.van duinen.kristensen) de meeste daar van door blessures of niet getraint.
Nee beter dat we een week vrij zijn kunnen de spelers aansterken en kan er verder gebouwt worden op de eerste helft want zo moeten we voetballen en dan zie je dat we gewoon een goed elftal hebben.
0
Zondag 9 november 2014 om 09:06 uur

ADODENHAAG

Toch vind ik het wel jammer dat we volgende week vrij zijn. Als je zo speelt als in de 1e helft met vlagen voorbij zag komen dan zit je naar prima voetbal te kijken. Nu wordt je weer gedwongen naar dat Nederlands zaadelftal te kijken
0
Zondag 9 november 2014 om 02:22 uur

Haagse Roel

MTB schreef:

tis wel waar dat op tv de sfeer helemaal niets lijkt omdat alle microfoons voor het uitvak staan en niet één voor midden noord.

waarschijnlijk vanwege alle anti liedjes maar daardoor lijkt het wel helemaal dood terwijl dat vaak best wel meevalt.
Dat bedoel ik ook MTB........en voor @ Haagse Kelt : ik gun iedereen z`n lol hoor ...zeker die kids op het familievak...niets mis mee.

Maar ik vind het persoonlijk wel klunzig overkomen op TV : 2e helft is bezig, ADO heeft niets meer in te brengen : Aanval ADO waar de penalty uit voortkomt, vervolgens tussendoor een shot op het kidsvak dat met "hoge"stemmetjes blert : ADO ADO ADO.....................Leuk voor die gassies hoor begrijp me niet verkeerd maar als je het over een fanatieke aanhang hebt...................is dit gewoon lachwekkend.
0
Zondag 9 november 2014 om 00:54 uur

Haagse Roel

Max schreef:

Gelukkig waren op Zuid alle stoeltje bezet...
Misschien een stuk of veertig microfoons van Fox voor MN en G zetten en bij die bij het uitvak weghalen.....lijkt het tenminste nog wat. Leek wel of Willem II thuis speelde , met name de 2e helft.

Zal wel weer een hoop stront over me heen krijgen maar wat hier vanmiddag werd geshout is gewoon realiteit . Ziet er leuk uit hoor op TV , die bijna volle tribunes , maar mensen die via kortingsbonnen ,weggeefprijzen via een veiling of scholen op de tribune zitten zorgen nu eenmaal niet voor sfeer.....

En ik zal jullie voor zijn , dit is een van de redenen dat ik al eerder ben afgehaakt, afgezien van een nog belangrijkere reden : het beleid .
0
Zondag 9 november 2014 om 00:10 uur

Advertentie

Haagse Roel

lasoog1 schreef:

Plaats maar n standbeeld voor Hansen...wat n beest is dat zeg. Gewoon de beste keeper van de eredivisie. Maakte wat kleine foutjes maar wtf wat n keeper, 2 minuten voor tijd die bal op de doellijn pakken. Zo knap!
Ben benieuwd of Roel dat ook gezien heeft op zn verwarmde terrasje met n broodje shoarma in zn hand.
Zeker ... en niet overdrijven he, Hansen is een goeie keeper maar zeker niet meer dan dat, maakt toch ook wat foutjes de laatste tijd.....Voor de rest een prima eerste helft en een dramatische 2e helft , had zomaar 3-5 kunnen zijn. Maar ja, als je met zo`n smalle selectie wordt opgezadeld is het ook niet makkelijk voor Henk , hulde voor die hier vaak verguisde Van Duinen, Van Halst merkte terecht op dat ie een pluim verdiend , liet dat ook zien in een statistiek hoeveel arbeid hij verzet voor het team.

Opvallend vind ik ook dat die Kristensen steeds slechter gaat spelen.

Maar goed , gelukkig een interland , hopelijk kan iedereen met pijntjes eens echt herstellen.
0
Zaterdag 8 november 2014 om 23:59 uur

Bert

Het was weer een zenuwenwedstrijd maar de drie punten zijn binnen.

Prachtige goal van Kramer. Vond Kanon ook erg goed spelen Gehrt vooral de eerste helft.
Zuiverloon en Cristensen vond ik erg matig. Die moeten beter kunnen.

@DH Zuid West die dure uitwedstrijd is dus helaas Heracles uit. Dus dat wordt dan de buscombi voor jou. Pec Zwolle uit gaan we wel doen dus daarvoor kun je de autocombikaart bestellen. Wij gaan mee
0
Zaterdag 8 november 2014 om 22:32 uur

Nu online

fcdh-denhaag, twaalfdespeler, Bollie74, langepino, Ado Vakkie S, Sprinkhaan070, broodjebal070, GGordeau en 273 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 388
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2