Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 388
Volgende pagina

ADODENHAAG

K.B schreef:

Ik moet het netjes houden hier maar wat je in die 4e alinea zegt vindt ik echt op zwakzinnig niveau.

Als hij met 'niet de slimste' gewoon mensen van de middenklasse bedoeld dan is er niks mis mee. Als hij met 'niet de slimste' bedoelt mensen die het hardst moeten werken voor hun paar centen dan is het een smerige opmerking... maar ik neem aan dat hij gewoon de middenklasse bedoelt.

0
Dinsdag 18 januari 2011 om 18:36 uur

Kees

haagskwartiertje schreef:

Derk Boerrigter is al het hele seizoen onderwerp van speculaties. De aanvaller behoort bij RKC Waalwijk wekelijks tot de uitblinkers en staat in de belangstelling van een handvol eredivisieclubs, maar tot een transfer is het voorlopig niet gekomen. Ook deze maand heeft zich nog geen club officieel bij RKC voor hem gemeld

Boerrigter komt op zeker niet naar ons. Daar hebben we eenvoudig het geld niet voor. Zelfs PSV heeft geen geld voor investeringen en heeft nu weer een linkerspits die weinig kost op proef.

 

Wij moeten het nog steeds, en dat geldt voor 95 % van de clubs op het ogenblik, van huurlingen en transfervrije spelers hebben.

 

Van der Kallen is eerst bezig om de oude schulden weg te werken en daarvan uit de boel op te bouwen.

0
Zaterdag 15 januari 2011 om 20:36 uur

Aad

yesyes schreef:

Ik ben benieuwd of ze kubik langer dan een jaar kunnen houden , ik denk t eigenlijk wel. Maar zo niet dan kan je nijland ophalen eind van het seizoen niet huren maar dan gewoon kopen en gelijk goed vastleggen. nijland-bulykin-verhoek als je voor zo''n aanval kan zorgen volgend seizoen dan krijg je nog een beter seizoen als dit. Ik weet dat dit derijck ze laatste seizoen wordt dus daar wat geld voor vangen en dan die nijland overnemen

Derijck heeft net aangegeven dat hij, onder bepaalde condities, zijn contract wil verlengen.

 

Je spreekt over ophalen en kopen. Nou, ADO heeft geen cent om te kopen en we verkopen ook niemand omdat er geen club is die geld heeft. En ophalen ???

Ook de (grote) buitenlandse clubs zullen het rustiger aan gaan doen nu Platini (UEFA) het plan heeft het "KNVB" beleid ten aanzien van schulden en het overschrijden van begrotingen ook europees te willen invoeren. Werken binnen de begroting of anders uitsluiting van de europese toernooien.

Nee de dolle dagen op de transfermarkten zijn voorbij.

0
Woensdag 12 januari 2011 om 19:56 uur

K.B

JB schreef:

Stekelenburg is, ondanks 17 centimeter extra, echt niet beter dan Coutinho bij voorzetten van de zijkant / corners.

 

Ook hij blijft met zijn 1.97m 9 van de 10 keer op de doellijn staan.

Moet je niet werken ofzo?

 

gvd, die eindeloze discussies....elke keeper is uniek.

0
Dinsdag 11 januari 2011 om 14:34 uur

JB

Aad schreef:

Ik zou het ook niet weten maar ik vermoed dat wanneer je 3 of 4 jaar als amateur / jeugdspeler in Nederland aan een club bent verbonden die 4,5 ton salarisverplichting vervalt.

Klopt, die verplichting vervalt nadat je 3 opvolgende jaren een werkvergunning / tijdelijke verblijfsvergunning heb gekregen.

 

Maar dan moet je dus gaan werken met jongens van een jaar of 12, want pas vanaf hun 18e mogen/moeten ze een contract krijgen.

Tot die tijd zijn ze dan ook nog eens vogelvrij.

Kijk bijv. wat Feijenoord gedaan heeft met Jordy Toorenburg.

 

Mij lijkt het een stuk zinniger/financieel aantrekkelijker om vanaf het aanstaande Internationale Jeugdtoernooi (als dat nog steeds doorgaat?) TPS Turku uit Finland (waar Bo Augustsson Hoofd Opleidingen is) als vaste gast uit te nodigen en zo een mooi bruggehoofd in Finland te krijgen.

0
Woensdag 5 januari 2011 om 20:27 uur

;)

'ADO neemt salaris Bulykin niet over en transfersom betalen we ook niet'
Zondag, 2 januari 2011 om 15:38

Hoe populair Dmitri Bulykin ook is in Den Haag en omstreken: de speler zal niet definitief worden overgenomen van Anderlecht. Het salaris van de Rus én de vraagprijs van de Belgen liggen simpelweg buiten het bereik van de Zuid-Hollanders, die na jaren van financiële tegenspoed de zaak eindelijk weer op de rit hebben. “Wij nemen het salaris van Bulykin niet over en een transfersom betalen we ook niet.”
/

Commissaris Mark van der Kallen legt in gesprek met Voetbal International uit dat zijn club zich momenteel weinig luxe kan veroorloven. “Veel clubs zijn al kapot gegaan aan spilzucht. Bij ADO laten we ons nu niet gek maken. We werken dit jaar met een salarisbudget dat veertig procent lager is dan vorig seizoen en dat bevalt prima.”

Het leidde onder meer tot het vertrek van Aleksandar Radosavljevic, die meer wilde verdienen dan ADO hem geven kon. “Tja, ik denk dat ze een verkeerde inschatting maken”, zegt Van der Kallen koeltjes. “Ik vind het juist mooi van ADO dat wij zo vroeg met spelers rond de tafel willen, maar zij denken straks elders meer te verdienen. Dat vraag ik me af in dit economische klimaat.”

Ook is het de vraag of Youssef El Akchaoui terugkeert in de Hofstad. De verdediger, op een zijspoor beland bij sc Heerenveen, wil zelf dolgraag. “Toen El Akchaoui nog bij NEC speelde, wilden we hem graag hebben. Maar toen ketste het af op de poen. Nu zijn we blijkbaar weer goed genoeg”, zegt Van der Kallen. “Wij gaan zijn salaris bij Heerenveen niet overnemen en betalen geen transfersom. Als hijzelf flinke concessies wil doen, moet hij maar bellen.”

0
Zondag 2 januari 2011 om 15:52 uur

;)

ADO legt geen geld neer voor Bulykin

ADO Den Haag hoopt ook komend seizoen Dimitri Bulykin in de gelederen te hebben. Toch is het maar zeer de vraag of de onderlinge samenwerking worden voortgezet na de zomerstop.

Dit seizoen huurt ADO Bulykin van de Belgische landskampioen Anderlecht. In Brussel mag de Rus definitief vertrekken, vermoedelijk wel tegen een financiële tegemoetkoming. ADO weigert daaraan tegemoet te komen. "We gaan zijn salaris (één miljoen euro, red.) nooit overnemen van Anderlecht. En een transfersom betalen we ook niet", reageert commissaris Mark van der Kallen in Voetbal International.

Ondanks de goede prestaties weigert ADO de salarissen omhoog te gooien. Van der Kallen wil niet in dezelfde val trappen als andere clubs. "Veel clubs zijn al kapot gegaan aan spilzucht. Bij ADO laten we ons nu niet gek maken. We werken dit jaar met een salarisbudget dat veertig procent lager is dan vorig seizoen en dat bevalt prima."

Het niet verkrijgen van een fors verbeterd contract was voor huurling Aleksandar Radosavljevic reden om deze winterstop te vertrekken. "Ik heb het al met een paar jongens meegemaakt. Die laten mooie aanbiedingen van ons nu lopen", weet Van der Kallen. "Tja, ik denk dat ze een verkeerde inschatting maken."

0
Zondag 2 januari 2011 om 15:50 uur

;)

'Opvallend, dat spelers nu ineens wel weer naar ADO willen komen'
Donderdag, 30 december 2010 om 19:30

Commissaris Mark van der Kallen van ADO Den Haag weigert de belangrijkste spelers van coach John van den Brom te laten vertrekken, zeker niet voor een appel en een ei. Vooral Lex Immers en Wesley Verhoek zijn bijzonder gewild. In het geval van Aleksandar Radosavljevic heeft ADO minder te willen. De Sloveense middenvelder kan in januari transfervrij vertrekken bij de Eredivisionist uit de Hofstad, op basis van een clausule in de contractuele overeenkomst.

Gesprekken over een nieuwe verbintenis liepen onlangs spaak op financiën, "Dat is het opportunisme van de voetballerij", verzucht Van der Kallen in Voetbal International. "Na een half jaar goed presteren denken jongens al dat ze meer geld moeten verdienen. Dat mag ook best allemaal, maar wij doen daar niet meer aan mee. Veel clubs zijn al kapot gegaan aan die spilzucht. Bij ADO laten we ons nu niet gek maken. We werken dit jaar met een salarisbudget dat veertig procent lager is dan vorig seizoen en dat bevalt prima."

De komst van Heerenveen-verdediger Youssef El-Akchaoui zal zeer waarschijnlijk afketsen. De linkspoot wil graag naar de Hofstad, maar Heerenveen houdt vast aan een bedrag van drie ton. "Opvallend, dat spelers nu ineens wel weer naar ADO willen komen", stelt Van der Kallen enigszins cynisch. "Toen El-Akchaoui nog bij NEC speelde, wilden we hem graag hebben. Maar toen ketste het af op de poen."

"Nu zijn we blijkbaar wel weer goed genoeg. Kijk, het is heel erg simpel: El-Akchaoui zit bij Heerenveen op de bank en is 29 jaar. Denk je werkelijk dat hij heel hoog op ons lijstje zal staan? Wij gaan zijn salaris in ieder geval niet overnemen en gaan ook geen transfersom voor hem neerleggen. Als hijzelf flinke concessies wil doen, dan moet hij maar bellen", aldus Van der Kallen.

0
Donderdag 30 december 2010 om 19:41 uur

Advertentie

Aad

Marcel schreef:

Echt weer ADO op zijn smalst, nu doorpakken nu het eindelijk eens aardig gaat maar nee hoor zanikken over geld tja goede voetballers kosten geld en je had er ook een provissie in kunnen bouwen voor die jongen zoals eindstand ranglijst, wel of geen europees voetbal, dienen als "ambassadeur" in oost europese landen enz zitten we straks weer naar weggooiers te kijken die we de afgelopen jaren hebben zien passeren.

 

Als je echt wil bezuinigen flikker je een stapel van die lellebellen en pipos op kantoor eruit die kosten niet zo veel maar presteren helemaal niets en zo zijn er nog wel 1000 dingen te benoemen en /of regelen daar !

Hoeveel lellebellen en pipo's denk jij dat er zijn?

 

Ado heeft per 30 juni 2010 100 personeelsleden. Dat zijn full- en parttimers.

A-contracten, jeugdcontracten, trainers, dokter, verzorger, fysiotherapeut: Zullen we dat op pakweg 60 houden?

Dan directie, financiele mensen, commerciele mensen, supporterscoordinator. Allemaal mensen die hard werken voor jouw en mijn plezier. En, ja joh, je hebt gelijk. Net als in ieder bedrijf lopen er misschien wel 10 de kantjes er van af en zou je het werk over 5 man kunnen verdelen. Maar gelijk zijn dat ook de minder verdienenden en wat zal je dan besparen? 150.000 euro.

Ook daarmee houden we mensen als Rado, Bulyjin, Verhoek, Derijck en noem er nog maar een paar niet binnen de poorten.

Dat vraagt aanzienlijk meer inkomsten of mensen die hun geld in een spelersfonds stoppen in de hoop hun centjes dik terug te krijgen bij een transfer. Ik denk dat je maar aan van der Kallen moet overlaten hoe je kunt besparen. Daar is best aardig mee bezig.

0
Dinsdag 21 december 2010 om 19:59 uur

Aad

krm schreef:

Onderhandelingen ADO en Radosavljevic ketsen af op financiën
Dinsdag, 21 december 2010 om 15:58

Volgens Voetbal International zal ADO Den Haag na dit seizoen alweer afscheid moeten nemen van Aleksandar Radosavljevic. De 31-jarige middenvelder uit Slovenië is middels een eenjarige verbintenis actief in het Kyocera Stadion, maar de onderhandelingen over een langer verblijf zijn uitgedraaid op een mislukking. Daarom eindigt de samenwerking na dit seizoen.
/

De club was al enige tijd in gesprek met Radosavljevic over het openbreken van diens kortetermijncontract. De 24-voudig Sloveens international speelde tot maart voor Larissa uit Griekenland en meldde zich daarna met de nationale ploeg in Zuid-Afrika. Op het WK speelde hij de drie groepswedstrijden tegen Algerije, de Verenigde Staten en Engeland bijna allemaal uit.

De onderhandelingen tussen club en speler zijn echter afgeketst. “Heel jammer”, zegt trainer John van den Brom in de weekeditie van het medium. “Want Aleksandar is een heel belangrijke speler in ons elftal. Ik hoop maar dat hij de rest van dit seizoen toch hier kan blijven, hoewel hij nu de mogelijkheid heeft te vertrekken.” In het contract van Radosavljevic is een clausule opgenomen, die hem de gelegenheid biedt in de winter gratis uit Den Haag te vertrekken.

En dat is een .................

Want ook met Bulykin en Kubik gaat het niet lukken. Mede gevoed door hun zaakwaarnemers liggen de eisen ver boven wat ADO kan en wil betalen.

Jammer maar helaas. Dat betekent hard werken aan opvolgers maar of die hetzelfde kunnen brengen ??

En als Verhoek weggaat en ook Immers, ja dan wordt het volgend seizoen toch weer een ander plaatje dan het huidige. Dan is het linker rijtje weer ver weg.

0
Dinsdag 21 december 2010 om 17:03 uur

Nu online

troje, kojak1, Swaber, bramhaag, ADOZoetermeer, Jap, Marcelvld en 168 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 388
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5