Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: moest

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 389
Volgende pagina

ADODENHAAG

Hahaha Ricky haters. Ricky speelt 15 min goed tegen een veredeld Jupiler Team dat met 9 man speelt en met een blok achterin speelde. Ricky had alle ruimte en zelfs mijn bolle buurman had nog veel meters kunnen maken. Hij gaf 1 passje op Dimitri, maar toen hij 2x in de 16 meter kwam wist hij niet wat hij met de bal moest doen. Mannen, jullie bekijken het niet objectief.

0
Woensdag 20 oktober 2010 om 12:06 uur

ADO supporter Leidschenveen

Ik heb vannacht toen ik thuis kwam van mijn portje bier, naar het integrale verslag van de wedstrijd zitten kijken op EL. De actie van Rado in de eerste helft waar hij een gele kaart voor kreeg, verdiende geen rood, geen dieprood, maar gitzwart. Een HELE vieze. Gelukkig kreeg hij geel waardoor ze hem op basis van de beelden niet meer kunnen aanpakken, anders waren we hem voor 4 wedstrijden kwijt geweest. En naar mijn mening is hij momenteel de belangrijkste man bij ADO, samen met Immers. Als je Rado zou moeten missen tegen Twente, Groningen, Utrecht en Ajax, zou dat een hele slechte zaak zijn. De verslaggever van EL bleef het de hele wedstrijd herhalen dat het een schande was dat Rado nog op het veld stond.

Verder een hele slechte Verhoek gezien, lijkt dat de euforie rondom zijn persoontje, zijn tol begint te eisen. Vier maar eindigde een corner of vrije trap van hem zowat bij de cornervlag.

Bossie ontzettend traag in de opbouw gisteren, waardoor Excelsior alle tijd had om weer in positie te gaan staan. Kum leuke ballenafpakker, maar mist de techniek van een Mitchel Pique bij het opbouwen.

Bij Ammi was ik in de tweede helft op een gegeven moment bang dat hij zijn hamstring zou afscheuren, wat moest hij een meters maken toen Excelsior met 9 man stond.

Toornstra hard gewerkt, maar viel niet op. Immers was een van de weinigen die zijn normale niveau haalden gisteren. Rado weer heer en meester op het middenveld. Kubik onvoorspelbaar, de ene keer een waardeloze voorzet, de andere keer een weergaloze actie op snelheid. Bulykin nuttig in het kaatsen en weer een doelpuntje gemaakt.

Tegen Twente zullen we echt uit een ander vaatje moeten tappen om een punt te 'stelen' in Enschede, want het was gisteren onthutsend slecht.

0
Zondag 17 oktober 2010 om 10:35 uur

ADODENHAAG

supporter-noord schreef:

ach, volgens mij snap je er niks van want voorlopig is hij de man van de wedstrijd.

Blijf jij maar één van die paar honderd supporters die Ricky aan blijft moedigen, gelukkig is de trainer deze supporters boven gestegen. Die is aan de bal matig, maar zonder bal is het helemaal niks, die altijd weigert mee te verdedigen.

 

Maar de rest was ook redelijk matig, wat vooral voorin geldt. Raar overigens dat Pascal boos was toen hij eruit moest, je weet toch dat je moet aanvallen voor goals??

0
Zaterdag 16 oktober 2010 om 23:57 uur

Ooievaar

Jongens wat mooi zeg, heb nog geen tijd om alle beelden te zien, maar heb het wel gedownload om het van het weekend in alle rust te bekijken, na de driepunter tegen Excelsior.

 

Wat een sfeer, man man man. Heb kennissen wonen in Londen - Whitechapel - dus ging wel eens naar Millwall, dat was zeker echt kickuh, die kon je echt wel om een boodschap sturen, maar dit slaat echt alles. In één woord fantastisch. Wat een beleving, wat een sfeer, wat een liefde voor de club en voor hun zieke frontman die ze samen met onze fantastische supporters dus niet laten steunen.

 

Wat fantastisch dat er zo veel van ons daar waren, wat een geweldige reclame voor onze club en voor Legia, in één woord: Af.

Prachtig die broederschap, daar wordt je toch blij van. Je gaat toch helemaal uit je dak als je die lui ziet dansen en springen met de armen om elkaars schouders, dat moeten wij toch ook een beetje kunnen benaderen? Met nadruk op een beetje.

 

Groot compliment voor de supporters van ADO en Legia die deze fantastische happening hebben mogelijk gemaakt. Prima gebaar van ADO-leiding en trainersstaf om dit innitiatief te steunen om daadwerkelijk naar Warschau af te reizen, het is per slot van rekening nog al een tiefus eind weg. Ja toch? Verrotte jammer dat ik er niet bij kon zijn, anders was ik vast nog niet opgedroogd.

 

Troost me met de gedachte dat we Legia binnen 3 jaar treffen maar dan voor het eggie voor de eufa cup,. Dan blijf ik voor straf vier weken

 

Was altijd al een trotse supporter van FC DEN HAAG en ADO, - ook al viel dat soms niet mee, als ik op woensdagavond na een nederlaag bij PEC Zwolle die boerenkinkels van me af moest slaan - maar met zulke supporters bevestigen alleen maar het beeld van ons wat ik al erg lang heb. Wij zijn onovertroffen, wij zijn uniek.

 

Wat mij betreft spelen we elk jaar een benefiet, maar dan in onze tinnen bak tegen een mooie ploeg, Juve? voor onze zieke medemens. Het zal je maar gebeuren gastûh ja tog?

 

 

 

0
Maandag 11 oktober 2010 om 22:47 uur

yesyes

John Verhoek mag zich de beste speler noemen van de eerste periode in de Jupiler League. De aanvaller van FC Den Bosch, die dit seizoen bijzonder trefzeker is en al zeven keer doel trof, nam donderdagmiddag de Bronzen Stier in ontvangst. Dat meldt de Jupiler League op de officiële website van de competitie.

Met 43% van de stemmen van het Jupiler League-publiek won Verhoek de verkiezing overtuigend. Hij liet Bruno Andrade van Helmond Sport (24%) en FC Zwolle-middenvelder Arne Slot (19%), die respectievelijk als tweede en derde eindigden, ruim achter zich. Derk Boerrigter (RKC Waalwijk, 9%) en Johan Voskamp (Sparta Rotterdam, 5%) completeerden de top-vijf.

Verhoek dankt zijn uitverkiezing aan het stempel dat hij op het spel van FC Den Bosch drukte. De van FC Dordrecht overgekomen aanvaller scoorde in de eerste periode maar liefst zeven goals. Ook liet hij zich in het KNVB Beker-duel met AZ niet onbetuigd: hij scoorde tweemaal, waardoor de Alkmaarders slechts met een nipte 2-3 overwinning stadion De Vliert verlieten.

De Bronzen Stier voor beste speler van de periode was de laatste prijs die vergeven moest worden. In een eerder stadium werd al bekend dat FC Zwolle (ploeg), Ernest Faber (FC Eindhoven, trainer), Rochdi Achenteh (FC Eindhoven, talent) en Johan Voskamp (topscorer) de overige stieren van de eerste periode in de wacht sleepten.
----------------------------------------------------

 

Als die zo doorgaat  hebben  we volgend seizoen bulykin helemaal niet meer nodig.  John verhoek in de spits en wesley aan de zijkant,  mooi duo dan wil verhoek niet eens weg is toch mooi om samen met je broer te spelen.

0
Donderdag 7 oktober 2010 om 17:57 uur

Gustav

MTB schreef:

Kubik is toch gewoon gehuurd? dan kan hij niet in de winterstop vertrekken aangezien je in een seizoen maar aan één club verhuurd kan zijn?

Denk terug aan Boy Waterman, die in de winterstop toen naar een andere club kon worden verhuurd. Maar dit mocht niet dus moest blijven bij Den Haag of terug naar AZ.

 

Dus Kubik en Bulykin blijven gewoon dit seizoen bij ons.

0
Donderdag 7 oktober 2010 om 10:00 uur

Haagse Roel

Bert schreef:

Legia gaat een zware kluif worden. Bij een redelijk resultaat denk ik dat we in de competitie wel eens voor een verrassing kunnen zorgen.

Bert, ik ga je bij Henk Patat toch eens aanspreken op je shouts van de laatste tijd hoor..

 

Dus als we met 0-2 winnen bij Legia, wat mij overigens geen ruk uitmaakt, gaan we het goed blijven doen in de eredivisie ???

 

DH is goed bezig, we zullen best nog wel een paar keer lelijk op ons bek gaan, geeft niets, hoort erbij als je groeit.

 

Begin steeds meer vertrouwen in die Kallen te krijgen, zie zijn interview van zo'n 1.5 jaar geleden : Stadion vol en vervolgens uitbreiden......Moest er toen een beetje om lachen.

 

Voorlopig ligt hij redelijk op koers. Succes is een we van geleidelijkheid, dat dwing je niet in 1 dag af.

0
Woensdag 6 oktober 2010 om 00:37 uur

michel

michel schreef:

Kyocera zal zich niet aan de club binden, maar aan het stadion. Ze zullen wel dingen doen met de jeugd en op speciale evenementen, maar shirtsponsor is niet de intentie. Als je goed nadenkt dan weet je wel waarom.

trouwens een tip voor het team van de sponsor commissie van ADO. Dus Rick Hoogendorp lees dit goed.  De Topman van de Emirates is een oud inwoner van Den Haag. Z'n hart ligt nog altijd nog een beetje in Den Haag.  Fly Emirates is aan het uitbreiden in Nederland en zoekt clubs voor hun naams bekendheid groter te maken.  Overal waar ze uitbreiden daar verbinden ze zich aan een voetbal club. 

 

citaat:

 

Topman Tim Clark van Emirates en heeft een paar jaar in Den Haag gewoond. Toen hij moest beslissen of hij een Nederlands paspoort wilde deed hij het niet. ,,Omdat ik mijn lange haren niet kwijt wilde en in dienst zou moeten als ik het wel deed.'' Dat betekende destijds nog dat het haar eraf moest.
 

Paar weken terug nog gezien in dubai.  Aardige vent met veel invloed en spreek Nederlands met een klein beetje Haags / Arubaans Accent

0
Woensdag 29 september 2010 om 09:31 uur

Advertentie

ADO supporter Leidschenveen

Voorbeschouwing ADO DH-FC Zwolle (Vr)
Komende donderdagavond 30 september om 19:30 uur spelen de vrouwen van ADO Den Haag thuis in het Kyocera Stadion de derde competitiewedstrijd van het seizoen tegen nieuwkomer in de Eredivisie FC Zwolle. De Haagse vrouwen klopten maandagavond drievoudig landskampioen AZ in eigen huis met 2-1 en zijn nu gedeeld koploper in de Eredivisie.
De wedstrijd ADO Den Haag – FC Zwolle belooft voor beide ploegen een interessante ontmoeting te worden. Nog niet eerder troffen beide clubs elkaar. Spelen in een stadion is voor de meeste speelsters van FC Zwolle een nieuwe belevenis. De Zwolse ploeg van trainer/coach Bert Zuurman verloor de eerste competitiewedstrijd op eigen bodem nipt met 2-1 van AZ. De tweede wedstrijd uit tegen FC Utrecht moest wegens een onbespeelbaar geworden veld bij een 1-1 stand worden gestaakt.
De selectie van de Zwollenaren telt een aantal in de Eredivisie bekende speelsters. Doelverdedigster Nadja Oldhuis kwam eerder uit voor FC Twente en sc Heerenveen. Verder zijn Mariska Kogelman (ex-sc Heerenveen), Bouchra Moudou (ex-AZ) en Lisanne Vermeulen (ex- FC Utrecht) speelsters met ervaring in de Eredivisie. Niet onbelangrijk voor FC Zwolle zijn de beide uit Kenia afkomstige middenveldsters Martha Karimi en Doreen Nabwire (scoorde doelpunt tegen FC Utrecht). Verder werd het elftal aangevuld met Linda van Beekhuizen en Judith Frijlink (beiden van satellietclub Be Quick ’28), Lydia Borg (ex-DTS Ede) en Chelsea Disseldorp (ex-Voorschoten ’97).

ADO Den Haag, gesterkt door de mooie 2-1 uitoverwinning op AZ, zal donderdagavond voor eigen publiek willen bewijzen dat het een belangrijke kandidaat is voor de titel. Ondanks een aantal afwezigen speelde de ploeg van trainer/coach Sarina Wiegman afgelopen maandavond tegen AZ fris van de lever en kwam de overwinning van de geelgroenen uiteindelijk geen enkele maal in gevaar. De ploeg oogt gretig en zit vol strijdlust.

Hoewel ADO Den Haag favoriet is, mag FC Zwolle niet worden onderschat. De Blauwvingers zullen alles in het werk stellen de eerste punten binnen te halen. De thuisploeg daarentegen kan na een overwinning alleen de ranglijst aanvoeren. Voor het publiek belooft het dus een zeer aantrekkelijke wedstrijd worden. Reden genoeg om donderdag aanwezig te zijn in het Kyocera Stadion.

 

0
Dinsdag 28 september 2010 om 19:18 uur

Kees

Niet om het enthousiasme hier te temperen maar zo bijzonder vond ik het afgelopen zaterdag niet als ik het vergelijk met de voorgaande wedstrijden. De overwinning en de zeer fraaie aanval waar het tweede doelpunt uitkwam verdoezelen veel.

 

We hebben betere wedstrijden gespeeld met uitzondering van de tweede helft tegen Vitesse.

 

Het centrum werd af en toe op kinderlijke wijze uitgespeeld (m.n. bij het eerste doelpunt), Coutinho onzeker bij hoge ballen, Rado die teveel gaten moest dichtlopen, een groot aantal voorzetten van Verhoek kwamen deze keer niet aan en Kubik vond ik ook een van zijn mindere wedstrijden spelen.

 

Heracles zetten ons de eerste 20 a 25 minuten ook knap vast waar we bijna geen raad mee wisten.

 

Anderzijds is het dan wel een grote verdienste als je na een achterstand toch weet te winnen en zeker na die nieuwe domper van 2-2. Vroeger gingen dit soort wedstrijden verloren dus daar zit met name de grote winst in. We zijn volwassener geworden.

0
Maandag 27 september 2010 om 11:49 uur

Nu online

Francisco, M1905, Haraldberg1, Alle ballen op Jort, ADO079, Eeuwig Den Haag, fcdh-denhaag, Bollie74 en 222 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 389
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1