Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tegenstander

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 389
Volgende pagina

Filosoof

Rob schreef:

Als ADO speelt zoals gisteren en je hebt een beetje mazzel (penalty, rode kaart voor de tegenstander, luckygoal, noem maar op) kan elke wedstrijd in winst omslaan.
Mee eens Rob, maar helaas geldt dat op dit moment ook voor bijna elke tegenstander.......
0
Zondag 22 februari 2009 om 12:48 uur

Bert

Is Ricky naar Lourdes geweest of zo

Die loopt weer behoorlijk te ballen. Die kan voor ons als invaller nog van grote waarde zijn. Behalve die vrije trap was die nogen aantal keren zeer aanwezig. 

Verdient nu wel wat meer spelminuten denk ik een fitte Ricky is en blijft levensgevaarljk voor de tegenstander.  
0
Zondag 22 februari 2009 om 12:35 uur

rien1

In de thuiswedstrijden van De Graafschap zie ik geen makkelijke tegenstander, behalve Volendam of Heracles misschien. Tegen Volendam spelen ze de allerlaatste wedstrijd van het seizoen. Vanaf dat ADO naar beneden tuimelde kijk ik al met argusogen naar die wedstrijd. Als we voldoende voorsprong hebben/houden hoeft dat niet meer.

Trouwens, vanmiddag ben ik ook niet zo zeker met Graafschap-Feijenoord  De Rotjeknorders hebben een treurige reeks uit-wedstrijden zeg. Ik zat dat effe te bekijken in VI, ik schrok me te pletter
Vanmiddag moeten ze natuurlijk wel winnen van die superboeren, anders staan ze weer op 2 punten van ons, en volgende week moeten ze tegen RODA, en wij naar Enschede
0
Zondag 22 februari 2009 om 11:45 uur

Rob

rien1 schreef:

Het blijft toch koffiedik kijken, denk ik.
Klinkt gek ik weet het, maar ik heb het idee dat we bij Twente deze keer wel eens een kans hebben. Die moeten in 2 weken 4x hard aan de bak. Als laatste van die 4 (na aanstaande donderdag Marseille) tegen ADO. Misschien sluipt er toch wat  "makkelijk denken" in het elftal. Misschien ook geblesseerden of niet-fitte spelers. Dat zie je overal in de competities wel. Vaak zakt men weg als er in de EC goed gepresteerd wordt. 

Ik zeg niet dat het zo is, maar als ADO goed geconcentreerd is en speelt zoals tegen NAC-uit en Utreg-uit (eerste 40 minuten), moet ik het nog zien.   

Als ADO speelt zoals gisteren en je hebt een beetje mazzel (penalty, rode kaart voor de tegenstander, luckygoal, noem maar op) kan elke wedstrijd in winst omslaan.
0
Zondag 22 februari 2009 om 11:42 uur

HYS

HYS schreef:

http://www.sbs6.nl/web/show/id=321173/langid=43

Voor de thuisblijvers, HYS live op sbs6. Is net begonnen.
2-3 gewonnen. Op naar de halve finale. Tegenstander onbekend.
0
Zaterdag 21 februari 2009 om 20:24 uur

NACBreda

ROBERT MAASKANT: `ADO MAG HET SPEL MAKEN`
"We staan er weer wat beter voor, met de terugkeer van Penders, Mtiliga en Lurling", aldus Robert Maaskant in de aanloop naar ADO Den Haag - NAC.

Rob Penders en Patrick Mtiliga keren terug in de basis normaal gesproken, Lurling (foto) begint op de bank. "Anthony heeft al lang geen wedstrijden gespeeld natuurlijk", legt Maaskant uit. "Over het algemeen laten we langdurig geblesseerden bij hun rentree eerst een keer met het tweede spelen, maar in dit geval kon dat niet. Anthony is fit, maar het is niet verstandig om hem te laten beginnen. Ik ben wel blij dat hij terug is. Hij is een speler die met één actie een wedstrijd kan doen kantelen, dus die heb je er altijd graag bij. Het feit dat de geblesseerden zo langzaam maar zeker aan het terugkeren zijn, betekent mogelijk dat we nog een paar mooie maanden tegemoet gaan. Als we ons plaatsen voor de play-offs zijn de jongens die er nu een poos zijn uit geweest zo fit als een hoentje. Dat is een prettige gedachte."

Eind vorig jaar kwam NAC ook achter elkaar in actie tegen ADO Den Haag en Sparta, alleen toen in omgekeerde volgorde. "En daar hebben we de spelers nog even fijntjes aan herinnerd", lacht Maaskant. "We leden toen de twee grootste nederlagen van het seizoen. Bij Sparta had het bij wijze van spreken in 7-5 kunnen eindigen en speelden we lang niet slecht, maar tegen ADO hadden we wel een erg slechte dag, al was de 0-4 ook wel wat geflatteerd. Het is logisch dat we ons willen revancheren voor die nederlagen, maar tussen willen, kunnen en doen zit nog een aardig verschil natuurlijk."

ADO Den Haag is een tegenstander die moeilijk te doorgronden is, vindt Maaskant. "De ene keer spelen ze verzorgd voetbal, de andere keer is het erg opportunistisch. Ze hebben zich de afgelopen transferperiode aardig versterkt met Powel, Buijs en Derijck. Ik heb begrepen dat ze graag vier punten wilden uit de wedstrijden tegen De Graafschap en NAC. Nou, dan hebben ze er nog één nodig", lacht de trainer. "Nee, zonder gekheid. Zij willen graag winnen, wij ook. Maar zij spelen thuis, dus moeten ze het maar laten zien. Zij mogen het spel maken."

0
Zaterdag 21 februari 2009 om 18:02 uur

Advertentie

Ooievaar

rien1 schreef:

Nog een keer proberen....  

Dat is voor ons gewoon slecht nieuws, dat die Penders terug is bij NAC. Hij draagt het hele elftal en is zeer belangrijk. Speelt hij goed, dan draait NAC goed  In de uitwedstrijd (0-4 voor ADO) was Penders ook de grote afwezige.
In ieder geval dus toch nog geblesseerden bij de Bredanaars. Geen Reuser en vooral geen Amoah, dat scheelt ook behoorlijk. Maar je ziet (het lijkt wel expres  ), dat nu tegen ADO een aantal spelers terug komen. Maar spelers als Penders en Mtiliga zijn er een aardige tijd uit geweest, dus misschien is dat voor ons een voordeel.
Overigens zijn ex-ADO speler De Graef en ook vd.Leegte er niet bij. Gelukkig maar, want ex-ADO spelers spelen meestal tegen hun oude club de sterren van de hemel, en verzieken vaak een wedstrijd voor ons. Ook door te scoren   

Nee, natuurlijk wordt het niet gemakkelijk. We zullen de mouwen weer flink moeten opstropen, en gas geven dan zien we wel waar het schip strandt.

Aan de andere kant wil het niet zeggen dat de spelers die terug komen bij de tegenstander nu wedstrijdfit zijn. 

We hebben denk ik nog een punt of 12 nodig om veilig te zijn.

0
Donderdag 19 februari 2009 om 17:57 uur

Filosoof

Kees schreef:

Ik had stevige, zeer stevige bedenkingen over Immers. Maar achteraf heb ik het volledig fout gezien en moet me aansluiten bij de woorden van Wetzel.

Ha die Kees, ik wil niet eigenwijs overkomen (hahaha), maar onderstaande shout schreef ik op 18 oktober 2008.
 
Heb nog geen reactie gelezen op het spel van Immers. Tuurlijk de tegenstander was `slechts` Volendam. Maar toch. Naast z`n prima doelpunt, was hij weer alom op het veld aanwezig en bovendien strooide hij met een paar bekeken passjes. Hoezo geen inzicht? Ben benieuwd of hij deze ontwikkeling kan doortrekken en het ook tegen topploegen kan waarmaken. 

Nou is De Graafschap natuurlijk ook geen topploeg, maar voor de rest...

0
Dinsdag 17 februari 2009 om 21:10 uur

rien1

Vakkie-G schreef:

Als boy ook zo keept als tegen De Graafschap zaterdag dan mag wetzel hem wel laten staan 
dan gaat hij ook steeds beter keepen!
Ik vond buiten het goeie keeperswerk ook dat de uittrappen van Waterman erg goed waren. Ik weet niet of het iets met de wedstrijd of iets anders te maken had, maar hij doet/deed dat beter dan Zwinkels. Dat is meestal 9 van de 10 keer inleveren bij je tegenstander. Toch wil ik Zwinkels niet echt neerzetten als mindere keeper, want voorlopig stond hij er 22 keer keer in. Maar ik vraag me af of die uittrappen nou met kwaliteit te maken heeft of dat het spel van Graafschap nou anders/zwakker was.   
0
Maandag 16 februari 2009 om 19:29 uur

rien1

.. schreef:

ja fabio ja,,

ik wil hem wel eens zien naast of achter powel zodat hij niet met twee vededigers zit.

in de eerste divisie schoot die ze er uit alle hoeken en standen in..

dat kan je niet verleren

ik denk dat fabio het gewoon lastig had met het eredivisie niveau en als die dan ze man voorbij was dan stond nog de laatste man waar die steeds op stuite dus ik zou hem wle beetje in een vrije rol willen zien met een balvaste powel en immers sterk in de lucht.

Immers doet het daar wel goed bij Powel. Ik zou misschien toch Fabio eens naast Powel zetten. Het is wat je zegt, hij schoot ze van alle kanten en standen in de goal. Zelfs tot zijn laatste wedstrijd voor Eindhoven maakte hij dacht ik nog een hattrick of iets in die buurt. Natuurlijk is de eredivisie weer wat anders dan Eindhoven, maar de eerste competitiehelft stond ook Fabio op dat eiland waar Powel ook stond. Totdat Wetzel eindelijk hulp stuurde naast de eenzame spits voorin. En zie het resultaat. Het loopt gewoon beter. Trouwens ook de prachtige uittrappen van Waterman helpen eraan mee om oorlog te maken in de verdediging van de tegenstander.
Gewoon 4-4-2 dus.
0
Maandag 16 februari 2009 om 17:01 uur

Nu online

Kees, James, Raoul88, Jurriƫn, buurmanBrutus en 344 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 389
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1