Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 390
Volgende pagina

Voodoo070

Dit wordt volgens mij een extreem seizoen, in de goede óf slechte variant. Ik geloof niet in plaats 16 t/m 9, het wordt er boven of onder. Of Petrović wordt binnen een halfjaar het Kyocera Stadion uitgejaagd, óf hij wordt een absolute cultheld. De tijden van Henkie Middenmoot zijn voorbij, laten we hopen dat we hem niet gaan missen.
0
Donderdag 4 augustus 2016 om 14:17 uur

Bolskie

GreenYellowTheHague schreef:

Ja ik zag het ook staan, al voor de 5e dag dat een ander voorspellingen doet. Volgens alle 5 gaan we ergens onderin eindigen, en bij 2 worden we gezien als kandidaat nacompetitie. Hoe negatief ik ook ben normaal gesproken, ik zie ons toch echt rond plaats 10-12 eindigen met dit materiaal
Laat iedereen het maar lekker hopen en vanuit gaan, dan ken het allemaal alleen maar meevallen en als niemand rekening met ons houd kunnen wij alleen maar verassen. Ik zie niet in waarom wij slechter Zullen zijn als de clubs die spelen tussen plaats 8 tot 13 en als alles beetje meezit speel je gewoon linker rijtje, zit het tegen speel je bovenin rechterrijtje
0
Donderdag 4 augustus 2016 om 13:18 uur

Thehague070

grijze gek schreef:

TOT NU TOE 5 BUSSEN VAN GAE
Go ahead altijd fanatiek he? Hopen dat tegen vitesse dat glazenuitbak vol zit
0
Donderdag 4 augustus 2016 om 12:48 uur

Dannyy

Lees ik nou echt dat er mensen denken dat we gaan verliezen tegen GAE? Wat een negativiteit weer, eigenlijk gewoon zielig. Je zou bijna denken dat er sommige bijlopen die hopen dat ADO verliest om hun gelijk te halen.
0
Woensdag 3 augustus 2016 om 12:31 uur

grijze gek

Haagse Dick schreef:

Wat een verdediging hebben we nu ook zeg....
Zekers, nu nog hopen op wat die Setkuuuuuusssssss gaat doen
0
Woensdag 3 augustus 2016 om 12:12 uur

marcellino

Moi schreef:

Elke handeling die je binnen een organisatie doet behoort tot de uitgaven.
Ja moi dat snap ik
Maar ik vraag je leg mij even uit wat je grootboek is
Tuurlijk heb je uitgaven zo ook je inkomsten hebt.
Maar we gaan uit van een gemiddelde van 11000 toeschouwers en een verkoop van mwrsandising wat bijna elk jaar het zelfde is.dus de enige inkomsten die je hebt zijn sponsors of verkoop van spelers.
Uitgaven is een groot begrip deze moet in ieder geval niet boven je inkomsten komen anders draai je verlies.
Dus ado kan alleengaande groeien als je gericht spelers haalt voor goedkoop om deze daar te verkopen.en nu het sponsor probleem we kunnen nou niet zeggen dat we grote sponsors binnen halen dus daar zit ook je winst niet in. Dus zou je toch er naar toe moeten dat deze sponsors wel komen en dat ook het toeschouwers aantal en mersandising omhoog gaat en dat is 6 jaar niet gelukt want als je telkens je beste voetballers weg doet trek je geen nieuwe toeschouwers aan en dus verkoop je ook niet meer mwrsandising en maakt hetvoor sponsors ook niet aantrekkelijk om ado te sponsoren.
Dus wat blijft er over er moet een beter elftal komen wat mee gaat draaien bij de beste 6 kan dat in een jaar, nee want dan heb je minimaal 10 miljoen nodig en er is geen ene gek die even 10 miljoen aan ado geeft. Dus zou je het geleidelijk moeten doen en proberen nieuwe mensen en sponsors blij te maken zodat ze investeren in ado van der kallen is dat niet gelukt omdat er niemand in Den Haag en omgeving ado wil helpen en nu hebben we een Chinees en laten we hopen dat hij wel bedrijven in China blij kan maken of bedrijven in Nederland die voordeel kunnen halen door met ado in zee te gaan in china
0
Zondag 31 juli 2016 om 19:47 uur

Advertentie

Bolskie

Wanbeleid? Noem hoe je het wil noemen maar veel transfers is het hopen dat het beste eruit komt. Niemand weet bij voorbaat dat die er 15 of meer maakt. Dus het blijft altijd een gok en nu is het afgelopen seizoen 15 goals geworden, maar welke garantie heb jij nu dan dat het dit seizoen weer gebeurd?
0
Zondag 31 juli 2016 om 16:09 uur

Tommy

Vlakko schreef:

Enige kanttekening bij Becker laatste jaren zijn we nauwelijks tot nooit gelukkig met buitenspelers geweest van buiten.

Meer slechte ervaringen dan goede dus ik ben nog wat gereserveerd.

Maar voorin dus Marengo-Havenaar-Becker als het allemaal zo ze beslag gaat krijgen. In ieder geval denk ik dat Havenaar dan wel iets meer voorzetten gaat krijgen.
Wij hadden de laatste jaren vooral buitenspelers uit de juup.
Deze heeft al een jaar bij zwolle gespeeld.
En veel gespeeld
Hopen dat ie niet teveel kost.
En dat de info juist is.

Denk trouwens dat het dan
Becker havenaar schaken wordt
0
Zondag 31 juli 2016 om 11:42 uur

grijze gek

Madmax schreef:

Je zal zien ...die komt op linksbuiten, om zo de VEEL te dure Schaken in het elftal te houden.
Mag het hopen van niet, Schaken mag zich helemaal op zijn kledingzaak gaan richten
0
Zondag 31 juli 2016 om 10:09 uur

grijze gek

Zoooo, ik ben weer bekomen van wat ik gisteren op het veld heb zien staan.
Die 2 duitsers en die argentijn + Duplan waren de uitblinkers,dan hou je er nog 7 over die erguh middelmatig waren. Ik mag hopen dat ze volgende week zaterdag allemaal wakker zijn en meer dan 10 minuten goed gaan spelen.
0
Zondag 31 juli 2016 om 08:35 uur

Nu online

SSimons, pwr, Edje, vakkiel, Don Leo, Bleek en 169 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 390
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5