Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tribune

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 390
Volgende pagina

kojak1

Midden schreef:

kk op joh. Moeten wij nou andere clubs gaan nadoen ofzo. Wij zijn Den Haag mafkees.En we staan al sinds mensenheugenis in t midden. Wat heb jij scheit aan je eigen historie zeg. Bah walgelijke mentaliteit van die `Den Haag supporters` tegenwoordig..
kijk,van die figuren als jij moeten we het hebben.als iemand reageert gelijk maar een of andere ziekte toewensen.en jij ben niet geweest gisteren want anders had jij ook die prima sfeer kunnen proeven.en een eigen historie,nou die kan je nu wel vergeten,het is geen zuiderpark meer,en als je dat nou nog niet begrijpt loop je toch een eind achter.ik weet wel dat jeje niet kan vergelijken met liverpool en real en inter en al die andere grote teams,waar de harde kern en supersupporters achter het doel zitten.of heb jij nog nooit gehoord van de spionkop tribune,ik denk het niet.
0
Zaterdag 19 april 2008 om 13:44 uur

tedo

midden noord .  tja in het zuiderpark.....
nu hebben we een nieuw stadion ... R.I.P. midden noord ..
wat een lachertje sfeer .. nou sorry hoor maar volgens mij zaten er kinderen op de ooievaar .. en die hadden het naar d`r zin TOT de k k weer eens over de tribune kwam (echt een super suporters vereneging ) , volgens mij is dat het probleem .
0
Zaterdag 19 april 2008 om 12:21 uur

kojak1

Jerzy schreef:

Ik verwacht dat MN doet wat ze zeggen: sfeer maken. Maar als die gasten uit Volendam er niet waren geweest, was het ondanks die andere 12000 man gewoon een graftomde gebleven gisteravond.
ja,maar die zaten achter het doel.schijnt toch te helpen.op de aad mansveld tribune was ook meer sfeer dan op vakO.moesten wij daarvoor verhuizen?nou nou,ik heb het graag gedaan hoor,maar viel me zwaar tegen.de supporters moeten nou onderling maar eens goeie afspraken maken,want nou heb je twee kampen en dat werkt niet.en we zijn er nu ook wel achter dat het mn tijdperk afgelopen is.doe zo als bij elke grote club,staanplaatsen achter het doel,altijd moeilijk voor tegenstander om die kant uit te voetballen.
0
Zaterdag 19 april 2008 om 10:40 uur

Fransje

Leandro schreef:

Zat er ook tussen. Heb nog nooit zoveel brasems bij elkaar gezien. Zit voortaan WEER lekker achter t goal. Meer ruimte , meer sfeer.
Midden Noord , rust zacht.
Er was achter de goal net zo veel sfeer als in de rest van het stadion. Op de ere-tribune waren de meeste al in de 30ste minuut met de rust begonnen.
0
Zaterdag 19 april 2008 om 09:56 uur

Torunstrasse

Nou, als de spelers zich in de zoveelste serieuze wedstrijd waar ze imago kunnen opbouwen zich eens niet als verwijfde klotenklappers opstellen maar is 90 minuten lang gemotiveerd blijven dan kan het een leuke avond worden.  Ik moet het nog zien, teveel zielloos geploeter heb ik meegemaakt.
Van der Haar steekt er met kop en schouders boven uit samen met Jerryl.
Als Bosschaart, Cornellisse en Knopper niet de helft van hun passes inleveren bij de tegenstander, Meric geen oogkleppen op heeft, Kum en El Kadi als kerels verdedigen en Teixeira en Hoogendorp vanaf de met een bakkie koffie vanaf de tribune toekijken dan heb ik er vertrouwen in... ook voor de nacompetitie
0
Vrijdag 18 april 2008 om 09:41 uur

Slim?

slain schreef:

Midden Noord is geen tribune ,maar een grote groep supporters.
Midde Noord is wel een tribune, waar supporters op staan. Niet de slimste thuis?
0
Donderdag 17 april 2008 om 15:30 uur

slain

vincen schreef:

Ja ga jij maar lekker op midden noord staan.:-))
19:30 verzamelen bij frietzaak melisstokelaan oke??

Midden Noord is geen tribune ,maar een grote groep supporters.
0
Donderdag 17 april 2008 om 14:55 uur

Advertentie

?

..lees overal dat er veel ajacieden in 1 keer op de tribune zitten bij volendam...
sukkels!
0
Maandag 14 april 2008 om 20:06 uur

marcellino

nou bij groningen tribune in brand wat voor straf krijgt groningen!!!!!
0
Zondag 13 april 2008 om 15:28 uur

Gerard

Zijn er hier nou nog mensen die niet snappen wat er nu aan de hand is...?

vd Kallen probeert over de rug van een heleboel mensen geld te verdienen. Troubleshooter heet dat............ Als je alleen maar denkt in termen van "van mij mag ie, anders was de club kapot geweest" ben je gewoon DOM en KORTZICHTIG!

Hij gaat over lijken hier en beschadigt een hoop mensen. Is gespecialiseerd in het opkopen van bijna verloren bedrijven om ze uit elkaar te halen en met winst door te verkopen.
Als het fout gaat met ADO heeft ie nog een stukje van het stadion (wat veeeeel meer waard is dan wat ie geïnvesteerd heeft....) Rara waar deze zichzelf rassupporter noemende (heeft iemand m ooit wel eens op de tribune zien zitten???) `zakenman` op aan gaat sturen...
0
Vrijdag 11 april 2008 om 20:42 uur

Nu online

Robbie, Swaber, Rob2002, 070FCDH070, Wahter, yesyes, langepino, broodjebal070 en 232 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 390
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2