Welkom in de shoutbox, gast
teleurgesteld
Midden-Oost
Noord
Noord
kojak
Ries
fc hageneez
Ben bang dat Jansen cs de macht niet uit handen wil geven, dus dat het niet doorgaat. Maar hoop van ganser harte dat ik er fallikant naast zit.
0
|
Vrijdag 17 november 2006 om 15:56 uur |
200%ANTI VI, AJACHES ENZ
Het bestuur van FC Den Haag maakt zich ernstig zorgen over de sportieve prestarie van de club.Het elftal verloor afgelopen zondag met 2-1 bij Sparta en loste die club daardoor af als hekkensluiter van de Eredivisie.In 12 wedstrijden sprokkelde de ploeg van trainer Frans Adelaar pas 5 punten bij elkaar.
Het Haagse bestuur wil zich deze week beraden over oorzaken en mogelijke oplossingen van de sportieve crisis. "Tot vorige week waren er nog voldoende aanknopingspunten`,legt algemeen directeur Piet van der Pol uit.` De inzet was goed,het voetbal behoorlijk en we creëerden elke wedstrijd wel een aantal kansen.Maar tijdens het bekerduel met Ajakes(2-0 nederlaag)en de competitiewedstrijd tegen Sparta heb ik daar heel weinig van teruggezien.Vooral de manier waaróp we verloren is reden voor bezorgdheid.Pech is te accepteren,gebrek aan inzet niet.Zoals de zaak er nu voor staat koersen we af op degradatie,en dat zou met het oog op ons nieuwe stadion dramatisch zijn.Daarom is het tijd dat iedereen beseft dat het nu 5 voor 12 is.Tegen relatief gemakkelijke tegenstanders hebben we te weinig punten gepakt,dat moeten we in de zwaardere wedstrijden dan maar gaan inhalen.`
Van der Pol wil niet vooruitlopen op eventuele bestuursmaatregelen.` Dé oplossing heb ik ook niet pasklaar,maar als blijkt dat wij iets kunnen doen om de club te helpen,dan zullen we dat zeker niet nalaten.`
(uit de VI nr.46)
0
|
Woensdag 15 november 2006 om 15:41 uur |
Advertentie
jajoh
Je mag mijn reactie serieus nemen. Ado heeft geen acties nodig. Ado heeft Poen (lees de basis van het bestaan) nodig om te overleven. Elke actie die door dse supporters wordt uitgevoerd kost ADO alleen maar tijd, energie en geld.
De sponsors zitten niet te wachten op zulke acties.Actie moeten binnenkamers behandeld worden.
0
|
Dinsdag 14 november 2006 om 14:07 uur |
vincent
Geen inzet en vooral geen scorend vermogen.
volgens mij de basis om een wedstrijd te kunnen winnen.
En weer gewoon de berusting dat 1 punt voldoende was, en dan in de 90+ op je bek gaan.
Als je de rest van nederland ziet voetballen is er geen club waar dit ado van kan winnen (zie willem 2 en rkc.. onze concurenten? laat me niet lachen)
Ik geloof er helemaal niet meer in, maar ja vlgd weekend nieuwe ronde nieuwe kansen zullen we maar zeggen
0
|
Zondag 12 november 2006 om 21:50 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |