Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kaarten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 395
Volgende pagina

ADO supporter Leidschenveen

Hoe kan het nou dat de hele dag op Ticketbox de buscombi naar NEC op ´uitverkocht´ staat ? Ga mij niet vertellen dat er al 500 kaarten weg zijn ! 

0
Dinsdag 6 oktober 2009 om 19:25 uur

super fc denhaag

<FCDH> schreef:

waarom moesten we dan zo nodig uit het zuiderpark?daar hadden we ook een clubcard maar ok dan stel ik voor om alleen tegen utrecht feyenoord en 020 een clubcard te doen maar niet bij de andere clubs want dat risico is al een stuk minder?

het is nu rustig ja, maar je weet natuurlijk nooit wat de toekomst zal brengen. er hoeven natuurlijk maar een paar gekken bij de tegenpartij te zitten en de vlam slaat weer in de pan. ik vind een clubcard geen gek idee, ook mede omdat als het goed gaat met het voetbal je gelijk weer een stormloop heb op kaarten. nou dan vind ik toch dat mensen met een cc voorrang moeten krijgen.

0
Maandag 5 oktober 2009 om 21:37 uur

ADO supporter Leidschenveen

rien1 schreef:

Schrik me rot! Ik heb nl nog geen kaartje, en dat komt ook een beetje omdat de wedstrijd toch pas over 12 dagen is.

 Lijkt me toch zeer stug dat NEC-uit op uitverkocht staat. En inderdaad rij 2 is nou ook niet zo super. Of iedere supporter heeft nu ineens "de geest" gekregen

Het zal wel komen omdat ADO de kaarten in Ticketbox in clusters van 50 vrijgeeft of zo.

0
Maandag 5 oktober 2009 om 21:29 uur

Haguecityfirm

Waarom het stadion niet raakt uitverkocht !!
Author: Verm'78 | Waarom het stadion niet uitverkocht raakt zullen velen mensen zich afvragen,ook op bestuurlijk nivo zal die vraag vaak spelen.Het is namelijk zeer vreemd dat dat we nog steeds (te) weinig toeschouwers trekken.



In een regio waar meer dan 1 miljoen mensen wonen en waar slechts 1 bvo speelt zou je toch vewachten dat het stadion met een capesiteit van 15000 twee wekelijks uit zijn voegen barst. Het tegengestelde is waar,te weinig mensen bezoekt de wedstrijden van onze plaatselijke FC.Hoe dat komt ? Daar zou eens een goed onderzoek naar moeten worden gedaan,waarom worden er bij de club zo weinig seizoenkaarten verkocht in vergelijking met de overige eredivisie clubs?

Een paar punten waarom ik denk dat er te weinig komen zal ik bij deze aangeven.Om een clubkaart te bemachtigen is natuurlijk al geen gemakkelijk weg,alleen op kantoor uren kan men een kaart bestellen aan het stadion.De seizoen kaarten voor het nieuwe seizoen moet men in het lopende seizoen al op eenvoudigen manier kunnen bestellen,ook zal hier al veel eerder recklame voor moeten worden gemaakt.

De vak indeling is naar mijn inziens ook totaal verkeerd,veel mensen moeten nu op de meeste vakken verplicht blijven staan,terwijl zij voor een zitplaats betalen,en waarschijnlijk ook liever willen zitten,ook dit scheelt toeschouwers,vele van deze mensen zullen (verlopig) niet meer terug komen.Maak bv van middenoord weer gewoon een staanvak en haal het sfeervak ook naar middenoord terug,dan kunnen de mensen die willen zitten, achter de goal plaatsnemen.

Over de catering in het stadion zullen we het hier maar even niet over hebben.Maar een glaasje bier tijdens de wedstrijden moet toch mogelijk zijn.

 

bron. www.haguecityfirm.nl en laat uw reactie achter
 

0
Maandag 5 oktober 2009 om 12:57 uur

DenHaagFC

Jogens, laten we nu onze ploeg gaan steunen en zorgen dat we gewoon met 10 bussen naar NEC uit gaan. Ook al is het niet zo'n goede sfeer daar dan kunnen wij de sfeer daar gaan maken. Onze ploeg moet zien dat we er vertrouwen in hebben. Dus spoor je vrienden en familie aan om kaarten te kopen voor de Buscombi NEC - ADO. RKC was ook uitverkocht dus moet NEC uit ook uitverkocht. Komop Jongens Suport Our Team ! ! !

0
Zondag 4 oktober 2009 om 20:05 uur

rien1

<FCDH> schreef:

nu 2 weken de tijd voor kum ammi en pique om terug te komen moet lukken?ook zwinkels timmert weer aan de weg haha al hoop ik wel dat ditewig blijft staan ik vind het een goeie degelijke keeper ik reken erop dat knopper en ranko er weer bij zijn na de winterstop dus het team word steeds sterker;)

Die kans is groot. Als de winterstop afgelopen is en de competitie weer begint is het alweer dik in Januari. De winterstop is heel lang en veel langer dan vorig seizoen. En we krijgen een veel betere 2e keus. Bij blessures of kaarten kan je rustig een ander inpassen.

0
Zondag 4 oktober 2009 om 10:15 uur

Bert

rien1 schreef:

Haha, o neeeeeeee!!!!! Deze jongen gaat gewoon naar de live-wedstrijden in het stadion!! Zo ook naar NEC (nekkie). "Hij" staat nog steeds op de schoorsteen, Bert. Morgen ga je wel naar ADO?

Morgen ga ik uiteraard. Ben ongeveer 17.20 uur bij Henk Patat. Hoop je nog ff te spreken.

 

Mijn vader gaat ook weer eens mee. Heb 2 extra kaarten bij de AH gewonnen.

 

Tegen Nec moet ik nog wel een kaartje halen.;)

0
Vrijdag 2 oktober 2009 om 21:34 uur

Advertentie

Vincent

Bert schreef:

Nee dan gaan wij naar Plopsaland dus kan ik niet. Bedank Vincent maar die doet er blijkbaar alles aan om dat damesvoetbal tegen te houden;)

Graag gedaan Bert:))

 

Ik heb het al een keer of 10 gezegd denk ik, maar het zijn kaarten voor plopsa coo (ligt ergens anders).. dat je straks niet bij het verkeerde park staat:-))

 

 

Heeft je zoon ook grote clubactie loten? . neem je die zaterdag mee dan koop ik er wel 1 of 2 van hem...

 

0
Vrijdag 2 oktober 2009 om 00:57 uur

Kees

slain schreef:

Je hoeft maar 1 keer naar het stadion te gaan voor die aanvraag/foto.

 

Andere mogelijkheden kosten de club alleen maar geld.

 

Hoeveel kan je er verkopen aan toevallige voorbijgangers?

 

En een CC is nog gratis ook. 0,0 inkomsten.

 

Kijk, jij en ik zullen zelfs op de step naar het stadion gaan voor een scc maar er is altijd een groep die je over de streep moet trekken. Het is niet voor niets dat er zoveel kaarten tegen spotprijzen of zelfs gratis worden weggegeven in de hoop dat men een volgende keer terug komt.

 

0
Donderdag 1 oktober 2009 om 21:47 uur

Kees

rien1 schreef:

@FCDH, Solar, Martin.

 

Wat de naam van het stadion betreft vind ik dat ook wel een beetje vreemd. Maar waar dat aan ligt, ik zou het niet weten. Het enige wat ik zou kunnen bedenken is de (financiele) "crisis", want kost een paar centen natuurlijk. De slechte naam hebben we eigenlijk niet meer, dus dat denk ik echt niet.

 

@Solar. De kaartjes voor de wedstrijden zijn inderdaad best aan de hoge kant. Ik kan me herrineren dat eind jaren 80 en begin 90 FC Den Haag de duurste was qua kaartjes in de eredivisie. Eretribune toen al zowat 30 gulden. Ik heb het idee dat ADO nog steeds 1 van de duurste is. Zelf vergeet ik dat natuurlijk snel, maar ik kan me voorstellen dat mensen die het minder breed hebben, daar tegenaan hikken.

 

@Martin. Snap ik ook niet echt. Stadion ligt zeker een stukje buiten de stad, en ADO zou inderdaad gewoon een aantal verkooppunten in Den Haag (maar ook in de randgemeenten) moeten hebben. Dat is zeker een goed idee, en veel makkelijker om klanten over de streep te trekken. Ik vraag me echt af waarom de club daar niet eens over nadenkt. Ook zij willen dat stadion vol hebben. Zoals ADO nu draait met een mooie 8e stek, moet het toch gewoon mogelijk zijn om het een keer vol of minstens 13.000 toeschouwers te krijgen. Niet alleen tegen AZ maar ook tegen FC Groningen. 

Hoi Rien,

 

Ook ik heb hier al tig keer geschreven dat er voor de scc mobiele verkooppunten moeten komen met fotoapparatuur. Echter een aantal shouters zijn het hier nooit mee eens en vinden dat men maar naar het Forepark moet gaan. Helaas werkt dat niet zo in de hedendaagse tijd.

 

Ook in de stad moet een verkooppunt komen (inwoning bij HTM???) voor de zogenaamde impulsaankopen wat betreft de scc 's. Ook voor de mensen die hem sowieso willen aanschaffen.

 

Na de overwinning tegen Vitesse hadden alle registers opgentrokken moeten worden om die dingen aan de man te brengen. En wat gebeurde er? Niets, tot vrij weinig en pas weken later kon je ze daadwerkelijk bestellen. Vanuit marketingoverwegingen onbegrijpelijk dat Van der Kallen niet heeft ingegrepen.

 

Gelukkig zijn de losse kaarten inmiddels via internet verkrijgbaar en dat is echt perfect voor een groot aantal mensen.

0
Donderdag 1 oktober 2009 om 17:29 uur

Nu online

frans swa, Marcie, Aad, CrazieD, Dang3r, Michiel, GGH, Bollie74, Marten, Jap, DHFC070 en 203 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 395
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5