Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: punten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 395
Volgende pagina

pajam

DHFC070 schreef:

Wow dit soort weken moeten we even genieten als supporter. Kan me niet heugen dat we zo lekker de winterstop in zijn gegaan. Eindelijk waren de mensen weer eens naar het stadion gekomen (11.500) en dan zo aan klantenbinding doen wat wil je nog meer?
Had ik al gezegd dat ik fan ben van Becker en hij in potentie verreweg je beste speler is? Ongelooflijk hoe hij de laatste wedstrijden aan het ballen is en continu 3 spelers van de tegenstander weet bezig te houden. Daarnaast verrichten Johnsen, Immers en Bakker in vergelijking met veel andere spelers meer werk waardoor je vaak gewoon met 12 man staat te spelen.

Als ik terug denk aan de laatste paar jaar met erbarmelijk voetbal en de China ellende krijg ik op het moment gewoon een glimlach op mijn gezicht. BLIJ.
DIT

Heerlijke avond gehad en WAT EEN WEELDE !

Als je met 26 punten winterstop ingaat moet je eigenlijk toch boven de 45 punten uitkomen aan het einde van het jaar?

Winterstop is wél essentieel ; je kan daarna namelijk direct doorpakken met de thuiswedstrijd tegen VVV!
0
Zaterdag 23 december 2017 om 09:51 uur

dirk

Heb hier ooit geschreven dat Sheraldo Becker er beter aan zou doen lid te worden van een atletiekclub. Maar het kost mij geen enkele moeite mijn ongelijk te bekennen. Becker heeft bedroevende wedstrijden gespeeld, maar de laatste weken is hij steeds beter gaan spelen. En tegen PEC vond ik hem in een woord fantastisch. ADO leverde sowieso een goede prestatie
Beugelsdijk en Bakker achterin top, Ebuehi en Meijers was ik minder van gecharmeerd. Voorin deed Falkenburg het goed en wordt Bjorn Johnsen steeds beter. En na 0 uit 3 duels aan het begin van de competitie de eerste 17 wedstrijden afgesloten met 26 punten. Een ongekende weelde. Dat wordt lekker achterover leunen vlak onder de kerstboom.
0
Zaterdag 23 december 2017 om 00:19 uur

Kees

Jacco schreef:

Echt.....als je denkt dat je grappig bent.......think again.

Ik wordt echt zo moe van dit soort shouts van jou! (Ja ik weet het, doorscrollen en niet lezen)
Nu niet door scrollen hoor .............

Nog 22 punten uit 16 wedstrijden en je speelt zo goed als zeker play offs. Laat ik het maar bij de kerstgedachte houden.
0
Vrijdag 22 december 2017 om 23:30 uur

Kees

Nog 8 punten uit 16 wedstrijden en je bent zo goed als veilig. Hopen dat Roda zondag tegen Feijenoord verliest. Sta je 15 punten voor op nummer laatst en een veel beter doelsaldo.
0
Vrijdag 22 december 2017 om 23:22 uur

kako

H@@GenEES schreef:

Iemand nog wat te zeiken over Becker of Johnson?
Nee wel over de thuiswedstrijden tegen Utrecht Groningen Excelsior en Heerenveen . Hadden 12 punten meer moeten hebben en tweede moeten staan met 38 punten.
0
Vrijdag 22 december 2017 om 22:51 uur

DamemethagtvDH

Joehoeeee...Drie punten en wat een wedstrijd van Becker...
0
Vrijdag 22 december 2017 om 21:33 uur

Advertentie

grijze gek

€250,= zwolle gespeelt
hoop op 3 punten
0
Vrijdag 22 december 2017 om 18:32 uur

Filosoof

Kees schreef:

Nee hoor. Waarschijnlijk jou ontgaan maar er zijn zes punten in mindering gebracht omdat het dit seizoen op allerlei vlakken vrij rustig is binnen de club. Dat is niet goed voor de werkverschaffing binnen de KNVB.
Volgens de club zijn er geen punten in mindering gebracht en het nieuwsbericht op de off site is inmiddels geactualiseerd. We kunnen met vertrouwen naar de wedstrijd tegen PEC toeleven.
0
Donderdag 21 december 2017 om 11:51 uur

Kees

Filosoof schreef:

Kennelijk is dat nieuwsbericht vandaag opnieuw geplaatst op de officiële site. Jammer dat ze de inhoud dan niet vooraf even nalezen. `We` hebben inmiddels 23 punten hoor! En niet 17.....
Nee hoor. Waarschijnlijk jou ontgaan maar er zijn zes punten in mindering gebracht omdat het dit seizoen op allerlei vlakken vrij rustig is binnen de club. Dat is niet goed voor de werkverschaffing binnen de KNVB.
0
Woensdag 20 december 2017 om 12:33 uur

Filosoof

Kees schreef:

Volgens de officiële site zijn er dit seizoen 10 % meer seizoenskaarten verkocht. Het aantal halve seizoenskaarten staat inmiddels op 170.
Kennelijk is dat nieuwsbericht vandaag opnieuw geplaatst op de officiële site. Jammer dat ze de inhoud dan niet vooraf even nalezen. `We` hebben inmiddels 23 punten hoor! En niet 17.....
0
Woensdag 20 december 2017 om 12:25 uur

Nu online

Ronaldo, opper, FC Jeff, Alle ballen op Jort, Bert, Swaber, wiegah070, Erba1, ADOZoetermeer, Rob2002, Ceessie, Marcie, FFL, Anne van Schuurman, rien1, ADO079, Michiel, yesyes, fcdh-middennoord, Renearmand56 en 174 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 395
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5