Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jonge

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 396
Volgende pagina

Oneens

Frits schreef:

Er kan blijkbaar alleen wat puin gehaald worden als het grootste talent voor een paar grijpstuivers wordt verpatst
Wat een azijnpisserige opmerkingen wie spreekt er nu over grijpstuivers. Als je een beetje in het betaalde voetbal ingevoerd zou zijn dan zou je begrijpen dat een transferssom altijd gerelateerd is aan salaris en contractduur het is sinds de invoering van het Bosmanarrest geen mensenhandel meer. Dat de onderhandelingen doorgaan is logish Janmaat is een jonge en talentvolle speler en alles en iedereen heeft zijn prijs. Ik vrees dat we de komende tijd, zeker zolang we in de opbouwfase zitten nog wel meer talentvolle spelers zullen verliezen. Het kan ook een overlevingsstrategie zijn een jonge talentvolle speler verkopen om er één of meerdere talentvolle of geroutineerde spelers voor terug te halen zo is Heerenveen ook een grote club geworden. Dit tot er een moment aanbreekt waarop je de regie zelf wat meer in handen kunt nemen.

Puin?, het zijn stuk voor stuk begrijpelijke aankopen. Potentie, doorgroei en transfervrij.

Kortom er is beleid.
0
Vrijdag 27 juni 2008 om 09:11 uur

kojak1

haguhnees schreef:

maar daar in tegen heeft die amrabat bij vvv ook weggehaald bij omniworld dacht ik en kijk wat daar van geworden is ben wel blij dat die jonge jongens haalt die door kenne groeie
daar heb je groot gelijk in.die kostte maar een ton.ging weg voor 3miljoen.ik vond die ogunjimmie een gevaarlijke en zeer snelle man bij rkc,tenminste sneller als vd haar,een lange snelle spits,en wetzel kan hem nog wel wat aanleren.en wat iets verder geroepen word is ook zeker waar,we zijn nog niet in staat om miljoenen uit de kast te toveren.3maanden geleden stierven we duizend doden omdat we aan het paaltje hingen,en nu weer roepen om die en om die,dat gaat niet,dat hebben we wel gezien dit afgelopen seizoen.lekkere jonge hongerige spelers er bij.en dan heb je in mijn ogen een behoorlijke eredevisie ploeg.wetzel ging uit van een paar jaar,wist ook niet dat we zouden promoveren.en die voskamp maar effe uit het hoofd zetten,die blijft in rotterdam.trouwens,de halve wereld heeft spitsen nodig,probeer er maar een te krijgen.en betaalbaar natuurlijk.nu nog laatste man en een keeper en ik heb er vertrouwen in.
0
Dinsdag 24 juni 2008 om 19:58 uur

haguhnees

maar daar in tegen heeft die amrabat bij vvv ook weggehaald bij omniworld dacht ik en kijk wat daar van geworden is ben wel blij dat die jonge jongens haalt die door kenne groeie
0
Dinsdag 24 juni 2008 om 18:37 uur

ed vd roer

rob jansen schreef:

Ado heeft zich versterkt met een doelman wordt morgen bekend gemaakt.
we kunnen wel een gokje wagen:Ik denk een vrij jonge doelman(Wetzel wil spelers met doorgroeimogelijkheden), niet al te duur, relatief ervaren(gelet de jonge verdedigers voor hem)en bovenal betrouwbaar. Ik denk(hoop) op Boy Waterman....
0
Zondag 22 juni 2008 om 16:54 uur

martin

is waterman geen goeie voor ons ik denk dat hij wel wilt speelminuten bij az en klein romero en didulica voor zich en dan de keeper van de belofte lijkt mij wel een jonge die graag voor den haag wil spelen

0
Dinsdag 17 juni 2008 om 12:21 uur

ron

Roel schreef:

Zou mooi zijn, maar ik zie nergens nog iets hierover staan......

Overigens vind ik die Oostenrijkse spits Kienast die steeds invalt wel een aardige speler, zorgt voor een hoop onrust  in de zestien meter en is kopsterk, speelt nu bij een Noorse club dus zal niet al teveel kosten en doet m.i. zeker niet onder voor die Voskamp.
Roel jonge, dat zei ik gisteren tegen me dochter dat is nou een goede spits voor den haag, kan volgens mij nooit veel kosten, en nou maar hopen dat er iemand van het bestuur meeleest.
0
Dinsdag 17 juni 2008 om 09:29 uur

KKH - kalekophagenees

Fransje schreef:

Alle mensen wat ben jij ongeloofelijk dom zeg. Hoe krijg je het in hemelsnaam voor elkaar een computer op te starten, krijg je daar hulp bij?

Met 1 miljoen overbrug je geen degradatie voetbal tot europees voetbal. We moeten leren uit het verleden dat minimale investeringen in spelers niet perse bijdragen aan betere prestaties. Gebriuk die miljoen om je club op te bouwen, doe daar je investeringen, zoals de club nu ook bezig is met sponsors moeten ze gaan investeren in supporters, sponsortevredenheid en supporterstevredenheid. Dan krijg je een situatie als in de playoffs. Meer sponsors en supporters betekent kunnen investeren in de lange termijn.  miljoen kan je maar 1 keer uitgeven. Pffff dat leer je op de kleuterschool al tegenwoordig.

Laten ze maar meer talent uit de jeugd en het 2de halen dus eigen kweek!

Te oude spelers terug halen sorry hoor maar dat systeem hebben we al zo vaak zien floppen!

Nee energieke spelers, jonge knokkers gecombineerd met wat ervaren spelers is misschien een uitweg! En er komt natuurlijk ook een beetje geluk bij kijken!

Zo zijn we tenslotte ook gepromoveert dit seizoen met geluk!

Meer inkomsten dus bezoekers zou ook gegenereerd kunnen worden door iets goedkoper te worden zodat het BETAALBAAR blijft voor de gewone man!

Stadion aanpassingen, afdakje gehandicapten, apart diehard vak op de Haaglanden tribunes. Clubkleuren terug brengen op de muren in het stadion.

Supportershome lijkt me ook wel weer terecht voor alle supporters......
0
Maandag 16 juni 2008 om 00:06 uur

Advertentie

stroevinski

den bosch daagt uiit

moet je komme jonge kk hagenees met heel da zooitje moet je komme

wie gaat mee

0
Dinsdag 3 juni 2008 om 12:51 uur

En zo is het.

Vak B schreef:

wat een ozin zeg ze halen alemaal talent volle spelers en geen ouwe lullen het is ook nooit goed he let nou maar op dat het een mooie seizoeen gaat worden
Ben het met je eens, precies twee seizoenen geleden werd er alom gedacht dat er voor het linkerrijtje gespeeld zou gaan worden met alle spelers van naam en faam die binnengehaald werden. Nou de plek aan het eind van het seizoen hoeven we niet meer op te rakelen zullen we maar zeggen!
Laat die jonge talenten zich nu maar bewijzen en wij het stadion vol krijgen door nu eens enkel positieve geluiden de wereld in te sturen! Oh ja, kritisch kan ook positief!
0
Maandag 2 juni 2008 om 13:51 uur

<FCDH>

Frans schreef:

@ FCDH

Misschien kunnen ze ook een fonds oprichten voor
de supporters die niet als grote investeerder kan
bijspringen maar die wel in de vorm van een aandeel
zijn bijdrage kan leveren aan de club.
Voorbeeld 500 man  x 2.000 euro = 1 topper ! 
Zijn genoeg Haagse jongens die de club naar een 
hoger niveau willen tillen.
Wetzel weet mij in ieder geval heel enthousiast
te maken zoals ik hem bezig zie binnen onze club.
Wat een verschil met die angsthaas Adelaar...!!

Groeten Frans
idd dat gevoel had ik ook hij komt zeer overtuigend over wat een verschil met de laaste jaren zeg ;)ja een supportersfonds om ook bv haagse jonge talenten uit de regio naar de club te kunnen halen en dat die dan uitgroeien tot goeie spelers
0
Vrijdag 30 mei 2008 om 11:32 uur

Nu online

Langebach2, 10, Dang3r, Haagse Haas, Swaber, ADOZoetermeer en 185 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 396
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5