Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: contract

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 397
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Tommy schreef:

Weet niet wat jij gehoord heb maar hij zei er is geen geld om een transfer te doen tenzij we spelers verkopen.
Nee......maar hij zegt wel dat Excelsiot te veel vrasgt voor v. Duinen. Als je goed luistert. En als je geen geld hebt is v. Duinen met een contract sowieso uitgesloten.

Hij zegt ook dat als er geen serieus bod op Becker komt, ze hem gewoon uit zijn contract laten lopen. Doe je ook niet als je geen geld hebt.

Maar algemeen. Het verhaal van v. As was helemaal niet somber. Alleen dat we moeten wachten op de verkoop van spelers.

ViI maakt er een drama verhaal van....

0
Woensdag 30 mei 2018 om 17:11 uur

gillah

jamesjones schreef:

Het verschil dat ik zie is dat in het VI stuk staat dat er eventueel tekorten mee worden afgedekt.
Maar Manders zei laatst dat transfergeld daarvoor niet gebruikt gaat worden.
https://m.omroepwest.nl/nieuws/3631703
Dat kan je nog steeds op verschillende manieren uitleggen. Als er 8 ton binnen komt, kan er dan ook weer 8 ton aan transfersom + tekengeld + makelaarskosten worden uitgegeven?

Of moet er van die 8 ton 3x 2 ton aan salariskosten worden afgetrokken (bij een 3 jarig contract) en blijft er dus nog maar 2 ton over voor een transfersom + tekengeld + makelaarskosten?

Technisch gezien wordt ook in het tweede scenario de inkomsten van het verkopen van spelers niet in het begrotingstekort gestopt.
0
Woensdag 30 mei 2018 om 16:51 uur

gillah

Het is duidelijk, we moeten hopen dat er snel clubs komen voor Becker (contract loopt volgend jaar af) en El Khayati (wil graag weg, dit is gezien zijn leeftijd, zijn prestatie van afgelopen seizoen en de lengte van zijn contract het ideale moment om te verkopen). Met dat geld kan er hopelijk, naast het vervangen van deze spelers, wat aan de breedte van de selectie worden gedaan.
0
Woensdag 30 mei 2018 om 13:40 uur

FC Den Haag!

VI:

ADO Den Haag winkelt met lege portemonnee

Richting het komende seizoen moet ADO Den Haag aan de bak op de transfermarkt, maar daarbij is het vooral afwachten en op koopjes jagen. Ook wanneer er een speler verkocht wordt is het onduidelijk of er geld vrijkomt om te investeren.

De hoogste prioriteit hebben de twee backposities. Rechtsback Tyronne Ebuehi vertrok naar Benfica en ADO zag zijn beoogde vervanger Deyovaysio Zeefuik voor FC Groningen kiezen. Op links heeft ADO nog altijd geen overeenstemming met aanvoerder Aaron Meijers, die transfervrij kan vertrekken.

Verder zoekt ADO een spits als concurrent voor of vervanger van Bjørn Johnsen (foto), die in buitenlandse belangstelling staat. Op het middenveld wil de club er in de breedte zeker één speler bij. Achterin mag van het tweetal Nick Kuipers en Thomas Meissner er één vertrekken. Doelman Indy Groothuizen kan na zijn doorbraak eind afgelopen seizoen een nieuw en verbeterd contract ondertekenen. ADO houdt er rekening mee dat Johnsen, Wilfried Kanon en Nasser El Khayati vertrekken. Hun vervangers mogen waarschijnlijk niet veel kosten. De club heeft immers te maken met een jaarlijks miljoenentekort dat opgevuld moet worden. Het afgelopen jaar paste eigenaar United Vansen het verschil uiteindelijk bij. Trainer Fons Groenendijk: `Hoe dat nu zit? Ik weet het niet.`

ADO wacht op biedingen voor scherpschutter Johnsen

De kans is groot dat het Haagse avontuur van Bjørn Johnsen tot één seizoen beperkt blijft. Er is veel buitenlandse belangstelling voor de international van Noorwegen.

Groenendijk baalt er vooral van dat hij komend seizoen niet kan bouwen op het afgelopen topjaar: `Ik hoop dat die realiteit door de club wordt uitgesproken in de verwachtingen, anders komen we in een onmogelijke spagaat terecht. Ik vind het prima dat we minder kunnen betalen aan spelers, maar dat betekent dat je misschien pas op de plaats moet maken. Dat is zonde, maar het is ook realisme.`

Manager voetbalzaken Jeffrey van As is het grotendeels eens met zijn trainer. `Hoe graag ik het ook zou willen, ik kan niet als eis stellen dat we de play-offs weer gaan halen. Dat zou niet eerlijk zijn, dat had ik alleen kunnen doen als we ten opzichte van wat er nu staat echt door kunnen bouwen.`
0
Woensdag 30 mei 2018 om 11:10 uur

fcthehague

Holla heeft zijn contract laten ontbinden.


Wie gaat als eerste voorstellen om holla terug te halen ?
0
Dinsdag 29 mei 2018 om 16:23 uur

Jelle

Jelle schreef:

Calcan is van Willem 2. Eind van de maand voetbalt hij niet meer bij Dordrecht.
Nou, eind van de maand voetbalt hij nergens meer, om precies te zijn. Want zijn contract loopt af.
0
Dinsdag 29 mei 2018 om 11:46 uur

Kees

Bron rtv west

Transfergeweld ADO nog niet losgebarsten ‘maar er speelt van alles’

DEN HAAG - Het echte transfergeweld is bij ADO Den Haag nog niet losgebarsten, maar er hangt wel genoeg in de lucht. ‘Er speelt van alles rond Bjorn Johnsen en Wilfried Kanon’, bekent technisch manager Jeffrey van As. ‘Concreet is nog geen enkele club geworden.’

Naast Johnsen en Kanon zijn ook Sheraldo Becker en Nasser El Khayati ‘hot’. Met El Khayati heeft Van As een plan gemaakt - één seizoen vlammen en dan een stap hogerop -, maar nog geen enkele club heeft zich concreet bij ADO gemeld. Sheraldo Becker heeft intern aangegeven een stapje hogerop te willen. Zijn contract loopt over één jaar af, dus moet ADO hem deze zomer verkopen, wil het nog geld verdienen aan de buitenspeler.
Keepers

ADO en Indy Groothuizen gaan elkaar eerdaags vinden in een nieuw contract. De huidige verbintenis loopt tot de zomer van 2019, maar wordt verlengd en opgewaardeerd. Momenteel verblijft Groothuizen met Jong Oranje in Zuid-Amerika. De verwachting is dat hij zijn krabbel zet bij terugkomst.

Tim Coremans vertrekt bij de Haagse club. Zijn aflopende contract werd in maart al formeel opgezegd. Toch is Coremans altijd in beeld geweest als derde doelman, maar de 27-jarige keeper wil aankomend seizoen graag minuten maken en kiest daarom voor een andere club. Jong ADO-doelman Joe van der Sar heeft te horen gekregen dat hij de rol van Coremans niet gaat overnemen, daarmee is de positie van derde doelman momenteel vacant.
Verdedigers

Door het vertrek van Tyronne Ebuehi is ADO op zoek naar een nieuwe rechtsback. In de Portugese media wordt geschreven dat Benfica de Nigeriaans international graag wil verhuren aan een Nederlandse club. Logischerwijs wordt ADO genoemd, maar tot een huurovergang is het nog niet gekomen.

Doordat een nieuwe eerste rechtsback nog niet is gevonden, moet Trevor David nog even plaatsnemen in de wachtkamer. De 21-jarige rechtsback heeft een aflopend contract, maar wordt door ADO Den Haag nog altijd gezien als interessante speler waarmee verlengd kan worden.
Hoop dat aanvoerder Meijers blijft

Ook de rechtsback Julian Ryerson wordt gelinkt aan de Haagse club. De 20-jarige Noor speelt in zijn vaderland bij Viking FK. Voornamelijk in de Noorse media gaat het verhaal, want in Nederland is men bij ADO niet bekend met Ryerson.

Met Aaron Meijers heeft ADO nog altijd geen akkoord bereikt. In het geruchtencircuit wordt Meijers gelinkt aan Maccabi Haifa, maar in Israëlische media wordt Meijers nog niet genoemd als versterking bij de ploeg van Fred Rutten. In Den Haag heeft men nog altijd de hoop er uit te komen met de huidige aanvoerder.

0
Maandag 28 mei 2018 om 19:05 uur

Advertentie

Jelle

T-FCDH schreef:

Mogen ze die transferwaardes op alle mogelijke websites ook wel is aanpassen jezus
Waarde van een speler op die websites is vooral op prestatie. Er zijn zoveel factoren die meespelen. Status club, lengte contract, hoeveelheid interesse en ga zo maar door. Het is niet zo dat de speler minder waarde heeft bij een half jaar contract. Maar hij is wel minder duur dan.
0
Maandag 28 mei 2018 om 16:00 uur

Madmax

Haagsesjaak schreef:

DUURT LANG!!!
Heeft nog een contract tot 2099
0
Maandag 28 mei 2018 om 11:54 uur

FC Den Haag!

Barend schreef:

Weinig reden m.i. voor Lazio om Kishna niet te laten gaan. Ze lieten ze hem vorig seizoen al gaan, en beter is hij er intussen (helaas) niet op geworden. Zelfs voor ADO is de meerwaarde nu al een risico.
Lazio zal hem vermoedelijk wel voor weinig tot niets laten gaan. Alleen wat je zegt zal het ook bij ons een risico zijn om hem te halen. Denk dan ook dat van As daarom bepaalde clausules in het contract zal willen opnemen. Dat maakt de onderhandelingen wellicht wat lastiger. Toch verwacht ik wel dat ze eruit gaan komen en Kishna komend seizoen bij ons speelt.
0
Maandag 28 mei 2018 om 10:44 uur

Nu online

Langebach2, Dang3r, Max en 182 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 397
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5