Welkom in de shoutbox, gast
ADO supporter Leidschenveen
Vers van de pers.........
Jordy Brouwer tekent bij ADO Den Haag
Geboren Hagenaar Jordy Brouwer heeft een contract getekend bij ADO Den Haag. Deze overeenkomst verbindt hem voor de komende anderhalf jaar aan onze club.
In diverse media werd al gesproken over deze deal, maar vandaag, donderdag 6 januari, is alles officieel geworden. Brouwer is een spits en hij trainde de laatste weken mee bij de selectie van John van den Brom. De aanvaller die onlangs zijn contract bij Liverpool liet ontbinden om op zoek te gaan naar een nieuwe kans, liet een goede indruk achter, wat resulteerde in deze overeenkomst.
Een groot deel van zijn opleiding genoot Brouwer bij Ajax, waar Liverpool hem in 2007 weghaalde. Op huurbasis speelde hij in 2008-2009 een aantal wedstrijden voor RKC Waalwijk. Brouwer wordt eind februari 23 jaar.
En............
ADO DH trekt in N'Toko nieuwe verdediger aan
Chiro Mena Vuza N'Toko zal de selectie van John van den Brom per direct komen versterken. Hij tekent een contract voor tweeënhalf jaar.
N'Toko is een 22-jarige centrale verdediger van Kongolese afkomst met een Belgisch paspoort. Hij speelde van 2007 tot deze zomer bij AGOVV en was op dit moment transfervrij. Net als Jordy Brouwer gaat hij meteen mee naar het trainingskamp in Marbella.
Donderdag 6 januari onderging hij naar tevredenheid de medische keuring bij ADO Den Haag en werd het contract door de speler en directeur Dick Vierling getekend.
![]() |
Donderdag 6 januari 2011 om 14:16 uur |
;)
Brouwer voor anderhalf jaar vastgelegd door ADO!
'Oud-Liverpudlian Brouwer acteert komende anderhalf jaar bij ADO'
Dinsdag, 4 januari 2011 om 21:41
Jordy Brouwer speelt de komende anderhalf jaar bij ADO Den Haag. Dat meldt RTV West. De aanvaller tekent volgens de omroep deze week een contract bij de Haagse club. Brouwer was de afgelopen weken op proef bij de club van trainer John van den Brom en heeft naar verluidt een goede indruk achtergelaten bij de technische staf. De Hagenaar stond de afgelopen vier seizoenen onder contract bij Liverpool.
De 22-jarige Brouwer doorliep de jeugdopleiding van Ajax en verkaste in 2007 naar Liverpool. Bij de Engelse topclub speelde hij drie seizoenen bij de beloften. Begin december liet hij zijn contract ontbinden en was hij transfervrij, waarna hij middels een stage een contract probeerde af te dwingen bij ADO. Van den Brom kent Brouwer nog uit de gezamenlijke tijd in Amsterdam.
In het seizoen 2008/09 werd de aanvaller kortstondig uitgeleend aan RKC Waalwijk. Bij de Brabanders kwam de in Den Haag geboren Brouwer tot vijf optredens in de hoofdmacht, waarin hij geen treffers wist te produceren.
![]() |
Dinsdag 4 januari 2011 om 22:01 uur |
Vincent
Even buiten Elia om want die bracht via Twente nog een som geld op.
Maar onze beste transfer is volgens VI Tommie vd Leegte die een half miljoen opbracht. Mocht Verhoek vd zomer vertrekken zou dat zomaar een nieuwe recordtransfer kunnen betekenen.
Geeft wel aan dat het aan en verkoopbeleid van ons erg moet verbeteren naar de toekomst toe.
Voor 1.8 miljoen van rkc naar twente, daarna gratis naar rkc terug!
Jammer van al die blessures , maar was ook een geweldige voetballer wat er helaas niet helemaal is uitgekomen
Saison Monat/Jahr von zu ausgel. Ablöse
10/11 07.2010 NAC Breda Karriereende -
08/09 08.2008 PSV Eindhoven NAC Breda ablösefrei
07/08 07.2007 VfL Wolfsburg PSV Eindhoven 500.000 €
05/06 01.2006 ADO Den Haag VfL Wolfsburg 500.000 €
03/04 07.2003 RKC Waalwijk ADO Den Haag ?
02/03 07.2002 FC Twente Enschede RKC Waalwijk war -
00/01 07.2000 RKC Waalwijk FC Twente Enschede ist 1.800.000 €
96/97 07.1996 PSV Eindhoven RKC Waalwijk ?
94/95 07.1994 (RJO) PSV Eindhoven U19 PSV Eindhoven -
![]() |
Dinsdag 28 december 2010 om 16:34 uur |
ADODENHAAG
Leuke speler Youssef maar wat hebben we er op dit moment aan? We hebben op die plek Mitchell Piqué en Supusepa en Bosschaart. De laatste 2 zijn natuurlijk lachertjes maar ik neem aan dat Yousef niet wordt gehaald om de bank warm te houden? Maar je gaat Piqué ook toch niet na zoveel blessureleed op de bank zetten? Het ging juist steeds weer beter en hij begon zijn snelheid alweer terug te krijgen. Kijk, als Youssef nou voor een salarisje RKC Waalwijk komt voetballen is er niks aan de hand maar om de linksbackpositie nou overbezet te hebben vind ik overdreven. Bovendien wordt hiermee aangegeven dat het voor Supusepa en Bosschaart einde verhaal is. (als die 2 jongens weggaan dan valt er nog wel iets over te zeggen)
![]() |
Vrijdag 24 december 2010 om 12:48 uur |
ADODENHAAG
PS. Persoonlijk heb ik dan inderdaad liever een boom van een Haagse jongen met een aantal jaren Engelse ervaring (Brouwer) dan een Argentijnse dwerg met 3 jaar Helmond Sport op zijn CV (Andrade).
Zeker gezien het type spel dat we onder vd Brom spelen.
Aah joh, geef die jongen een contract. Dat is gewoon een RKC contractje... half seizoen vastleggen en dan verder kijken. Als die het top doet natuurlijk wel een goed contract geven
![]() |
Vrijdag 17 december 2010 om 16:33 uur |
bakker
Dat zou denk ik wel een aanwinst kunnen zijn.
Bij Liverpool was de concurrentie gewoon te groot, zeker omdat hij met de nieuwe regels die dit jaar in Engeland zijn ingegaan niet als "home-grown" player geldt en dus een vaste plek bij de eerste 25 van de selectie had moeten hebben.
Of eigenlijk bij de eerste 20, aangezien er ook een aantal "home-grown" spelers bij die eerste 25 moeten zitten.
Op de site van Liverpool hebben ze het over hem als "target man", oftewel het aanspeelpunt in de spits.
Voor het seizoen 2009-2010 was hij 1 van de 3 genomineerden voor het doelpunt van het jaar bij de Liverpool reserves.
Zou er dan eindelijk iemand "op de oude nest terugkeren" die gaat slagen bij ADO, voor het eerst sinds Aad en Lexie?
Jordy, het is je gegund!
(En ons ook !)
is vorig jaar na de winterstop aan rkc verhuurt
vond hem toen niet echt een aanwinst voor rkc
maar ja weer een jaartje verder
het zou wel leuk zijn weer een haagse jongen
![]() |
Vrijdag 17 december 2010 om 16:01 uur |
<FCDH>
ADO start dit weekend gesprekken met oud-Liverpool aanvaller Brouwer
Vrijdag, 17 december 2010 om 14:03
ADO Den Haag begint dit weekend de gesprekken om stagiair Jordy Brouwer in te lijven. Dat meldt trainer John van den Brom aan Omroep West. Aanvankelijk stonden de onderhandelingen met de voormalig Liverpool-aanvaller gepland voor vrijdag, maar deze zijn wegens de weersomstandigheden iets uitgesteld.
De 22-jarige Brouwer doorliep de jeugdopleiding van Ajax en verkaste in 2007 naar Liverpool. Bij de Engelse topclub speelde hij drie seizoenen bij de beloften. Begin december liet hij zijn contract ontbinden en was hij transfervrij, waarna hij middels een stage een contract probeerde af te dwingen bij ADO. Van den Brom kent Brouwer nog uit de gezamenlijke tijd in Amsterdam.
In het seizoen 2008/09 werd de aanvaller kortstondig uitgeleend aan RKC Waalwijk. Bij de Brabanders kwam de in Den Haag geboren Brouwer tot vijf optredens in de hoofdmacht, waarin hij geen treffers wist te produceren.
![]() |
Vrijdag 17 december 2010 om 14:13 uur |
Advertentie
Aad
ZEIST - Vijftien clubs uit het betaalde voetbal staan onder verscherpt toezicht van de KNVB. Dat maakte de Nederlandse voetbalbond woensdag bekend. Bij de vorige publicatie, in augustus, maakten nog dertien clubs deel uit van categorie 1.
De clubs uit die categorie dienen op basis van een goedgekeurd plan van aanpak binnen drie jaar orde op zaken te hebben gesteld, anders dreigen ze de licentie voor het spelen van betaald voetbal kwijt te raken.
AZ, FC Den Bosch, FC Dordrecht en Helmond Sport zakten van categorie 2 naar categorie 1. De vier clubs voegden zich daarmee bij Feyenoord, Roda JC, NEC, Willem II, Excelsior, AGOVV Apeldoorn, Almere City FC, Cambuur Leeuwarden, MVV, RBC Roosendaal en Veendam.
Omgekeerde weg
Fortuna Sittard en RKC Waalwijk bewandelden de omgekeerde weg. Die twee clubs maken nu deel uit van categorie 2 in plaats van 1. Ook ADO Den Haag, Ajax, FC Eindhoven, FC Emmen, De Graafschap, FC Groningen, sc Heerenveen, Heracles Almelo, NAC Breda, PSV, Sparta Rotterdam, FC Utrecht, Vitesse, VVV-Venlo en FC Zwolle zitten in categorie 2.
Vier clubs uit het Nederlandse betaalde voetbal zijn volgens de KNVB gezond en zitten in categorie 3. FC Twente is de enige eredivisieclub die van dat groepje deel uitmaakt. Eerstedivisieclubs Go Ahead Eagles, FC Volendam en Telstar behoren ook tot categorie 3. Twente zat in augustus nog in categorie 2 en sc Heerenveen juist in categorie 3.
Transparantie
Het is dit seizoen voor het eerst dat de KNVB de gegevens naar buiten brengt. Het bestuur betaald voetbal wilde af van de geheimhoudingsplicht inzake de (financiële) status van een profclub. Tijdens de voorjaarsvergadering van de profsectie werd daarom een reglementswijziging toegepast.
Van de nieuwe openheid moet onder meer een preventieve werking uitgaan, zo legde de KNVB eerder uit. De bond vindt het belangrijk dat supporters en sponsors weten dat hun club voorlopig geen gekke dingen kan doen met geld.
© ANP
Maar wij niet horen niet bij de bende van 15, bestuur en commissarissen: Complimenten
![]() |
Woensdag 15 december 2010 om 17:11 uur |
Ooievaar
Realisme....................... Hoe vaak is het de laatste twee jaar niet gebeurd dat net dat ene stapje teveel was.
ps regel liever die wijnproefavond in het stadion
Net als afgelopen jaar zal Willem II een hapklare brok blijken te zijn. Die jongens zijn het RKC van vorig jaar, en vliegen er kansloos uit. ADO - Willem II 4-0 derhalve. Komen we op 29 punten, lekkâh,
![]() |
Dinsdag 14 december 2010 om 20:23 uur |
Karel KLaver
Wanneer je niks gepresteerd zou hebben, zou je dan zo een andere club hebben en er een riant salaris voor over hebben? Denk niet dat het klopt dat hij nniets gepresteerd heeft.
Hij heeft het vorig seizoen heel aardig gedaan bij Ajax, maar dit jaar krijgt hij niets voor elkaar. Hij heeft het bij RKC heel aardig gedaan, en bijTottenham ook een tijdje. Maar per saldo heeft hij nooit de 'echte' top bereikt. Net niet zwaar genoeg.
![]() |
Dinsdag 7 december 2010 om 21:06 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
4 | ADO Den Haag | 26 | - | 46 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 26 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |