Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: 400

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 40
Volgende pagina

Rob Jansen

hjfff schreef:

Voor Powel is 700.000 betaald, Denneboom is daarmee vergeleken 4 milj waard.
Welnee, wat een onzinbedrag! tussen de 400.00 en 500.000 euro is er betaald aan FCG. Het zelfde bedrag als wat FCG er voor betaald heeft aan de Graafschap!
0
Maandag 6 juli 2009 om 16:47 uur

kojak1

super fc denhaag schreef:

ammi niet wegdoen voor je wat anders hebt natuurlijk. en ik hoorde net dat ze 500.000 hadden geboden. veelste laag.
hij is volgens mij voor 400.000 gekocht,en als je graag bij een andere club wil spelen,strik erom geld vangen en een andere rechtsback aantrekken.ben het volkomen met aad eens,veels te vaak een blessure.doe maar luikx.
0
Vrijdag 3 juli 2009 om 20:01 uur

pascal-070

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Ik denk dat alles afhangt van de verkoop van Bodde en Elia.
elia,gaat pas wel als er 12 miljoen wordt geboden. Ado krijgt 20 procent dus dat is dan 2.400.000. euro en bodde schijnt voor 3.000.000 naar wigan te gaan. Klopt het dat 50 procent daarvan voor den haag is? In dat geval kan den haag maximaal 3.9 miljoen ophalen.
0
Dinsdag 16 juni 2009 om 21:33 uur

rien1

super fc denhaag schreef:

ik denk dat we met verhoek blij moeten zijn. vind m het beste als vervanger voor knopper. slechte opkomst op de training, ik denk hoogstens 150 man helaas. veel supporters met hun kids. was geen vergelijking van voor dit seizoen. dit begrijp ik echt niet. juist nu hebben ze een hart onder de riem nodig. ik ben nu echt zenuwachtig voor morgen. hoop dat iedereen morgen hun longen uit hun lijf schreeuwen.

Middag, Super fc! Ik las net op GGH in de box weer dat er een redelijke opkomst was met iets van 400 man. Dan is die 150 toch weer een tegenvaller. 
Ach joh, als het morgen maar gebeurt!! Met zijn 15.000 achter ons cluppie!

0
Zaterdag 9 mei 2009 om 14:54 uur

<FCDH>

den haag schreef:

net moest ik nog ff gouw een kaartje halen ,, k was er om 10 over 4 en stond er al 50 tot 80 man voor me. ik al die tijd gewacht had ik 1 van de laatste kaartjes lagen er nog maar stuk of 10 maar egt 250 man denk ik
ik hoorde dat er meer dan 500 man stond en dat kon best want er waren ongeveer nog 400 kaarten werd net gebeld hoop gingen er zonder kaartje naar huis het moet niet gekker gaan worden wachtrijen bij den haag de club leeft als nooit te voren
0
Donderdag 7 mei 2009 om 18:53 uur

adohooligan

waar is die kneus die gister riep dat er nog 5 duizend kaarten beschikbaar waren, blijkt nu dat het dus vanaf gister al helemaal uitverkocht was met uitzondering van 400 vrijeverkoop kaarten
0
Woensdag 6 mei 2009 om 12:30 uur

fcdhhh

Club Gossip geopend voor FC Den Haag supporters vóór aanvang wedstrijd.

Bijgaand even informatie over Club Gossip in Heerenveen, geopend vóór aanvang voetbalwedstrijd Heerenveen-FCDH op zondag 3 mei a.s. VANAF 12 UUR.

In overleg met de politie zijn wij vaak open voor een supportersfeest van de tegenpartij (de Heerenveen-supporters komen niet in onze club). Zo waren Feyenoord, PSV, Twente, Ajakes en recentelijk nog Groningen bij ons aan het feesten.


Politie Heerenveen heeft ons gevraagd deze keer open te gaan voor de FCDH supporters zondag a.s., vooral voor die mensen die op eigen gelegenheid naar Heerenveen gaan. Wij zorgen ervoor dat de supporters kunnen feesten en op deze manier een plek hebben waar zij van harte welkom zijn. De politie verwijst FCDH-supporters dan ook door naar onze club.

We bieden plaats aan circa 400 bezoekers. De meeste voetbalsupporters zijn fervente hardcore-fans en wij zorgen dan ook altijd voor goede hardcore-muziek.

Zelf cd’s meenemen gebeurt ook veel, dat is ook geen enkel probleem. Supporters kunnen vrij in en uit lopen, we hanteren de regels wat soepeler dan normaal en knijpen hier en daar een oogje dicht.

We hebben gelukkig nog nooit te maken gehad met agressie tijdens deze feesten, waarschijnlijk omdat we inmiddels flink wat ‘supporters-ervaring’ hebben opgebouwd inmiddels. Zelf vinden we dit soort feesten ook altijd geweldig, dat zal ook schelen.

Daarbij surveilleert de politie rondom in de straat en is er ook voldoende beveiliging binnen.


Kortom: FCDH-supporters, van harte welkom!

Hartelijke groet,

Baukje Huizenga

Club Gossip heerenveen

06-52341281

(dit nummer mag gewoon doorgegeven worden, het gebeurt regelmatig dat mensen nog vragen hebben en me die middag nog bellen, geen probleem).

adres:

Kerkstraat 44

(hoek Kerkstraat/Nieuwstraat)

8441 EZ Heerenveen

5 minuten lopen vanaf het stadion, we zitten net buiten het centrum

5 minuten lopen vanaf het station

parkeerplaats voldoende aanwezig (grote parkeergarage)

Bron: www.fanclubdenhaag.nl
0
Zaterdag 2 mei 2009 om 19:50 uur

Advertentie

rien1

ed schreef:

hoeveel kaarten zijn er tot nu toe verkocht dan jongens ??????????????
Er gaat maar liefst 1 bus naar Heerenveen. Maar de rest gaat met eigen vervoer, hoeveel dat er zijn weet ik niet. Denk iets van 3 of 400. 
Morgen kunnen er TUSSEN 16.00U EN 17.00U nog kaarten gekocht worden voor Heerenveen-ADO voor een auto-combi. Dus met eigen auto naar Heerenveen. Kaarten zijn te koop aan het ADO-Stadion bij de info-balie. 
 Komop gasten!!!! Laten we met zijn allen die spelers gaan steunen en haal morgen de kaarten!!! Nog kaartjes genoeg!
0
Vrijdag 1 mei 2009 om 18:49 uur

kap nah

rien1 schreef:

Ja, FCDH, dat hadden ze allang moeten doen.. Ik ben  met je eens dat ze ALLANG voor voordeel hadden moeten zorgen. Bijvoorbeeld de kaartjes voor 10 of 15 Euro . Voor de laatste (wederom) belangrijke uitwedstrijd is het van groot belang en een groot voordeel om daar een vol uitvak te hebben met 1000 of 1200 Hagenezen. Volgens mij kunnen ze echt nog wel iets doen. En ADO zou de kaartverkoop voor Heerenveen-uit weer langer kunnen laten doorlopen. Net als tegen Willem2. Toen kwam Atteveld en gelijk werd een EXTRA verkoop van kaarten ingesteld op donderdag en/of zaterdag. Trouwens, zo vreselijk verwend zijn we nou ook weer niet in uitwedstrijden,  Dus ADO komop en maak het zo aantrekkelijk dat het uitvak vol komt!! Dit kan ons zelfs in de eredivisie houden. Want wat ik nog weet van Heerenveen is dat ze niet bepaald luidruchtig zijn. En dat zijn wij met 1000 man echt wel. 

@SSC houder vak O, na donderdag zie je op de officiele ADO DH-site de instaptijden naar Heerenveen. Effe in de gaten houden dus. Maar het staat er ruim van te voren op.
kap nah met je onzin lekker met 400 echte supporters naar Heerenveen dan met 1200 komt de sfeer in het uitvak ook alleen maar ten goede ADO hoeft niets te doen

voor niets gaat de zon op
0
Dinsdag 28 april 2009 om 20:18 uur

Haagsesjaak (bron VI)

`Is André Wetzel zelf wel Eredivisiewaardig?`
28/04/2009 15:00

Andries Jonker deed het al eerder dit seizoen en twee weken geleden volgde André Wetzel (57, foto) zijn voorbeeld. De technisch directeur en trainer had al eerder geroepen dat zijn dubbelfunctie bij ADO Den Haag hem zwaar viel en was al enige tijd op zoek naar iemand die zijn functie als technisch directeur kon overnemen.

Mohammed Allach, de technisch manager van FC Twente, was in beeld, maar maandag twee weken geleden werden de contacten verbroken. De 1-2 nederlaag tegen Sparta Rotterdam had geleid tot nieuwe inzichten over het te voeren beleid. Drie dagen later werd bekendgemaakt dat ADO Den Haag een nieuwe trainer had. Raymond Atteveld nam met onmiddellijke ingang de rol als coach over van André Wetzel, die alleen technisch directeur bleef.

Je vraagt je dan meteen af waarop dergelijke beslissingen gebaseerd zijn. Heeft de technisch directeur Wetzel beoordeeld dat de trainer Wetzel niet capabel was om het seizoen af te maken? Was dezelfde beslissing ook genomen wanneer ADO Den Haag wél had gewonnen van Sparta? In een interview met Voetbal International stelde Wetzel dat hij zijn beslissing heeft genomen in samenspraak met de raad van commissarissen.

Wetzel: `Tijdens het overleg met de directie en raad van commissarissen kwam de discussie over mijn opvolging op gang. "Geloof jij erin dat je ADO in de Eredivisie kunt houden?", wilden ze weten. Natuurlijk, zei ik. Daarna vroegen ze me of ik heel eerlijk wilde zijn en of de kans op directe handhaving niet groter was met een nieuwe trainer. Heb ik ook ja op gezegd. In belang van de club.`

Het is overigens de hoogste tijd dat er in het belang van ADO Den Haag wordt gedacht. De club heeft een budget van twaalf miljoen euro, vergelijkbaar met NEC, Willem II en Roda JC. In het oude Zuiderpark richtte de club zich altijd op de vijftiende plaats, wat gezien de toenmalige begroting niet meer dan normaal was. In het nieuwe stadion is het budget omhoog gegaan, maar bivakkeert de club nog steeds op de gevaarlijke vijftiende plaats. De club trok sinds het aanstellen van Wetzel als nieuwe sterke, allesbepalende man liefst dertien spelers aan.

Velen daarvan waren transfervrij (Ekrem Kahya, Gino Coutinho, Tim De Meersman, Karim Soltani, Mitchell Piqué), enkelen werden gehuurd (Boy Waterman, Danny Buijs, Csaba Horváth en Timothy Derijck) en er waren ook aankopen zoals Ahmed Ammi (425 duizend euro), Berry Powel (vermoedelijk 400 duizend euro), Fabio Caracciolo (175 duizend euro) en Bogdan Milic (650 duizend euro). Dat zijn in totaal dertien (!) aankopen. Dat kunnen er natuurlijk alleen zoveel zijn als je in de winter weer de miskopen van zes maanden eerder moet herstellen. Dan trek je gewoon in januari Powel aan als nieuwe spits, omdat eerder aangekochte spitsen als Milic en Caracciolo blijkbaar niet voldoen.

De nieuwe trainer Raymond Atteveld heeft de zware taak om de puinhopen op te ruimen. Het is te hopen voor hem dat hij vooraf heeft afgedwongen dat hij een stem krijgt in het aankoopbeleid, anders zou hij wel eens aan een kansloze missie kunnen zijn begonnen. `De spelers moeten nu maar aan hun nieuwe trainer laten zien dat ze Eredivisiewaardig zijn`, stelde André Wetzel vorige week.

Ik vraag me sterk af of de man die vorig seizoen nog degradeerde met VVV-Venlo zelf wel Eredivisiewaardig is.

Taco van den Velde


0
Dinsdag 28 april 2009 om 15:40 uur

Nu online

Anne van Schuurman, BigMac, barney0700, Haraldberg1 en 258 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 40
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1