Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kaarten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 401
Volgende pagina

Mouse

Hey,
Net besloten om naar RKC te gaan. Heb niet zo`n zin om de hele shout af te gaan om te kijken of er al iets over gezegd is, maar kan iemand me vertellen hoeveel kaarten er (al) verkocht zijn?
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 23:35 uur

RicoFCDH

Hoeveel kaarten zijn er tot nu toe verkocht dan?
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 22:18 uur

rien1

schreef:

vr 28/8 Roda JC Vitesse 3
vr 28/8 RKC Waalwijk ADO Den Haag 2
za 29/8 FC Utrecht Sparta Rotterdam 1
za 29/8 NEC VVV-Venlo 1
za 29/8 AZ Willem II 1
zo 30/8 Feyenoord FC Twente 3
zo 30/8 NAC Breda SC Heerenveen 3
zo 30/8 Heracles Almelo Ajax 2
zo 30/8 FC Groningen PSV 3

Ik heb rijtje 17 stoel 9 is minimaal 170 bij RKC?
Kan ik de warme worst direct na de wedstrijd krijgen?
Mooi! Dat zijn nu 335 kaarten. En de laatste dag (morgen) komt ook nog! 
Veel plezier vrijdag gozer!
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 21:42 uur

Bert

super fc denhaag schreef:

is echt geen lulverhaal, hij heeft gewoon een officiele waarschuwing gehad van wetzel per brief.
Neem aan dat Wetzel dan ook een brief heeft gestuurd naar de KNVB over de wedstrijd tegen Twente.

Wegens inconsequent fluiten namelijk kaarten trekken bij Ado en bij Twente waarschuwingen uitdelen.en het gedrag vd scheidrechter die met een rooie twente bril oploopt. Eigenlijk nog niet eens zo`n slechte prestatie. Verliezen van Twente die zich hadden versterkt met scheidsrechter.
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 21:40 uur

g

marcellino schreef:

nee dat is niet besproken wel dat hij 10% van zjn loon moet inleveren als hij te vaak onnodig geschorst is maar hij heeft aan wetzel gevraagd of hij wel goed bij zijn hoofd was.

daarom stond hij er ook naast tegen vitesse,wetzel wil ricky her opvoeden en ik kan hem vertellen dat het niet gaat lukken.

verder de verhalen over zaterdag en ricky.
het is en was een goede overwinnig maar we moeten het niet overdrijven vitesse was dramatisch het leek wel dat daar meer aan de hand is dan wat op het veld gebeurde.

en ricky, mensen die hier roepen dat het zonder hem beter gaat snap ik toch echt niet je mist knopperd al een speler met inzicht en bal gevoel en nu is het ook beter zonder ricky.

immers een harde werker waar ik zeker van hou maar dat is toch niet de speler op het middenveld die ons op moeilijke momenten door vrijetrappen of hoekschoppen verder kan brengen.

Wat ik vorige week al zij als we winnen gaan we europa in en als we verliezen bakken we er niks van twee uiterste bij elkaar.

laten we gewoon eens realistisch zijn ,een van de meeste doel pogingen ,maar we scoren niet veel ja tegen vitesse drie maar in de voorgaande wedstrijden 1 per wedstrijd en daar win je niet veel mee.

Ricky vdB wordt betaald om te voetballen. Niet om een derde van zijn wedstrijden op de tribune te zitten omdat hij geschorst is.
Als hij in dit tempo kaarten blijft pakken, gaat het daar op neerkomen. En dan is 10% van je salaris inleveren helemaal niet zo veel.
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 20:39 uur

rien1

DenHaagFC schreef:

Er zijn tot nu toe 190 kaarten verkocht voor RKC ik vind dat het er 250 moeten worden komop mensen vandaag is de deadline.
Doe er nog maar een daggie bij. Morgenavond oftewel woensdagavond 21.00uur is de deadline, en stopt de verkoop voor RKC-ADO. Zie hier en daar dik 200/240 kaarten verkocht. Meestal de laatste dag wordt het nog drukker. 
Er kunnen dik 500 man in dat vakkie met die mooie bussluis. 
Goh, wat zal ik het missen
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 15:27 uur

Advertentie

Jacco

marcellino schreef:

hij is niet de enige die de club dupeert,of denk je dat hij alleen kaarten pakt en geschorst wordt.

waarom mocht soltani dan wel spelen geef mij het verschil en denk je dat buijs kaart vrij blijft.

voetbal is passie en dan kan je wel eens over de schreef gaan gebeurd niet alleen bj den haag of willen we daar ook de braafste jongetje van de klas in worden!!!!!!!!!

den haag moet het hebben van passie en stridlust als je dat weg neemt blijft er weinig  over.
Ik weet dat Ricky je vriendje is dus dat je hem tot in den treure zal blijven verdedigen maar je moet wel even een verschil zien tussen Ricky die een 2e gele kaart pakt in de 16 van de tegenstander (en totaal onnodig) of een Buijs die de meeste kaarten in het belang van het team pakt.

Het feit dat Soltani wel speelde is trouwens meer een argument om het punt te verdedigen dat Atteveld tactisch voor Immers koos ipv Ricky en juist niet als argument dat het een disciplinaire straf was want dan had Karim inderdaad waarschijnlijk ook niet mogen spelen.

Verder stoppen met het gezeur over wie er wel of niet in moet, je hebt 1-3 gewonnen en goed gespeeld, en ja das jammer voor Ricky maar miste hem die wedstrijd dus niet. 

Laat ik als laatste wel nog ff zeggen dat ik Ricky een van de betere vind maar ik ben geen trainer.
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 13:40 uur

marcellino

kojak1 schreef:

dus ricky verteld aan anderen wat er in zijn postbus valt.lijkt me ook niet erg slim,vooral aan zijn broer is dat niet snugger.en als hij weer geschorst word dupeert hij ook zijn team,of ben ik de enigste die dat ziet.volgens mijn anonieme bron gaat het regenen.
hij is niet de enige die de club dupeert,of denk je dat hij alleen kaarten pakt en geschorst wordt.

waarom mocht soltani dan wel spelen geef mij het verschil en denk je dat buijs kaart vrij blijft.

voetbal is passie en dan kan je wel eens over de schreef gaan gebeurd niet alleen bj den haag of willen we daar ook de braafste jongetje van de klas in worden!!!!!!!!!

den haag moet het hebben van passie en stridlust als je dat weg neemt blijft er weinig  over.
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 13:21 uur

DenHaagFC

Er zijn tot nu toe 190 kaarten verkocht voor RKC ik vind dat het er 250 moeten worden komop mensen vandaag is de deadline.
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 12:41 uur

rien1

tim_b schreef:

is het verplichte buscombi rkc uit of ni??
RKC is met het busje. 

Mocht je trouwens kaarten willen halen, moet je voor woensdag-avond 21.00u, je kaarten halen en dus NIET tot donderdagavond.
De verkoop voor RKC-uit loopt dus tot woensdagavond!  
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 00:12 uur

Nu online

Langebach2, Aad, BLEISWIJK-1, TheMariner, Mike, jbdh, bradlie, Rob2002, Erik070 en 190 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 401
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5