Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerlijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 403
Volgende pagina

Leidschenveen

jajoh schreef:

Jouw straatje,mijn straatje, zijn straatje. Heb jij al gevraagd waarom fansupport en "aanhang" achter het goal staat? Of sta je zelf ook achter het goal?

Toevallig weet ik dat die jongens van Fan support een gratis seizoenskaart kregen als ze achter het goal zouden gaan. En alleen daar mochten ze hun confettikanon e.d. gebruiken. Ik persoonlijk zou dat kanon nog 1 keertje laten blazen in de bestuurskamer en dan lekker dat ding opbergen, GEWOON BETALEN voor m`n ssc en trouw zijn aan de jongens waar ik al jaren mee op 1 vak sta. Ik zou het veel leuker en gezelliger vinden als de groep bij elkaar was gebleven, dan maar zonder confettikanon. We verzinnen wel weer wat anders toch? 

Ander vraagje, ik heb het idee dat Hoogendorp in de winterstop z`n contract inleverd en ergens anders gaan spelen. Hij heeft het niet naar z`n zin, brengt niet wat van `m verwacht word en staat niet in de basis. Mee eens??

Is dat slechts een gevoel van je over Hoogendorp of is dat ergens op gebaseerd? Ik heb dat gevoel namelijk niet. Het komt er momenteel allemaal niet echt uit bij Ricky, maar ik heb er het volste vertrouwen in dat hij beter gaat spelen.

Ook de gratis seizoenskaarten is een middel geweest om de groep uit elkaar te trekken. Eerlijk is eerlijk: dat is in ieder geval 1 doelstelling van het bestuur die gehaald is.

0
Woensdag 17 oktober 2007 om 20:05 uur

Leidschenveen

vincent64 schreef:

Best wel raar dat ik me zo druk maak om top oss.
10 doelpunten voor en 15 tegen en niet een echte topscorer (2 doelpunten is max)
Doen natuurlijk wel gewoon mee voor de 2e periode. en kunnen die zelfs winnen als rkc punten laat liggen.
Ado zou ook goede zaken kunnen doen bij winst.
(moeten ze toch wel in de top 10 kunnen komen)

Spannend!!!

Tja, ik stond net nog met iemand te praten over het feit dat het eigenlijk niet normaal is dat we ons afvragen of we misschien zouden kunnen winnen bij Top Oss. Normaal gesproken mag Top Oss geen enkel probleem zijn. Maar ja, heden ten dagen is er geen normaal gesproken en moeten we blij zijn met elk punt dat we halen. Dat is helaas de realiteit.
Ik denk eerlijk gezegd dat we het daar nog best lastig gaan krijgen.
0
Woensdag 10 oktober 2007 om 13:51 uur

Leidschenveen

Ties schreef:

Nou dan heb ik zeker naar een andere wedstrijd zitten kijken .........ha, ha Maar..........idd Janmaat was een openbaring. Gewoon laten staan zou ik zeggen .
Wat me opviel is dat, zeker de eerste helft, alle ballen bij Rankovic werden ingeleverd. Er was niemand die zelf iets durfde op te zetten. En laat Rankovic nou net iemand zijn die de kwaliteiten om leider op het middenveld te zijn mist. Ik ben in principe niet zo`n Rankovic fan, maar ik vond dat ie het best aardig deed eerlijk gezegd.
0
Dinsdag 9 oktober 2007 om 20:38 uur

vincent64

Ooievaar schreef:

De vinger op de zere plek leggen, zou je ook eens moeten doen. Met mensen zoals jij, die de ruggengraat hebben van een banaan spelen we dadelijk bij de amateurs.
Goh wat ken je me goed zeg!
Probeer jou ook als een mens te behandelen, mag ik dat ook van jou verwachten ?

En dankzij jouw blootleggen van de zere plekken is nu het bestuur opgestapt?
dankzij jouw analyses komen er meer mensen naar het stadion en heeft het bestuur de discussie met de supporters opnieuw geopend ivm zitplaatsen ?

Je hebt gewoon voor jezelf een excuus bedacht om niet naar de jupilerleague te hoeven gaan.
Geeft niet, maar zeg dan dat een keer gewoon eerlijk

0
Zondag 30 september 2007 om 10:43 uur

Leidschenveen

Bolle schreef:

Het Aad Mansveld Staedion!
Ja, ok. Je hebt gelijk. Maar als ik heel eerlijk ben zie ik het niet gebeuren dat ie officieel zo gaat heten. Vroeg of laat zal er toch wel een sponsornaam aan verbonden worden.

Maar iedereen kan `m natuurlijk (blijven) noemen hoe hij zelf wil.....
0
Vrijdag 28 september 2007 om 16:45 uur

Midden-Oost

Robbie schreef:

Denk dat het wel een goede loting is want Heerenveen moet uit naar 020!Dus zullen ze Alves daar hard nodig hebben.
Eerlijk gezegd vind ik het een klote loting. Dit zijn van die tegenstanders dat je alleen maar kan afgaan. Gelukkig zijn we dat inmiddels wel gewend. Ik zie DH ook zomaar de knikkerbak in verdwijnen. Als je tegen Be Quick al niet kan scooren in 120 minuten .... Ik had liever thuis een leuke eredivisie clup geloot.
0
Vrijdag 28 september 2007 om 15:02 uur

vincent64

Haagse Roel schreef:

Ben geen lid van wat dan ook .

Ik vond die sfeeraktie VOOR de wedstrijd de mooiste sinds jaren!!!!!! echt fantastisch.

Dat vervolgens tijdens de wedstrijd er enkele lieden zijn die doorgaan is uiteraard zeer te veroordelen maar omdat nou op te hangen aan gehele supportersvereniging ??????????

Ik had  geen vuurwerk bij me die dag.. jij wel roel?

400 leden waarvan er 150 nog moeten betalen.
Maar eerlijk is eerlijk , elke initiatief vanuit de supporters om ado op een hoger nivo te krijgen juich ik van harte toe.

Ik lees niks over die "open dag" op scheveningen.
Iemand geweest? was de selectie aanwezig? 

0
Maandag 24 september 2007 om 17:47 uur

Advertentie

Max

Danny schreef:

En ík ben er niet om de belangen van de T. te behartigen. Het gaat me om het effect. Van AD/HC valt niet veel te verwachten. Zij zijn erg huiverig om fysiek te worden bedreigd en aangepakt zodra ze iets publiceren dat slecht valt bij bepaalde supporters.
Bij De T. komen dergelijke bedreigingen veel  minder voor, volgens de mensen die er werken komt dat omdat men daar niet op zijn Haags wegkruipt maar gewoon alles in de krant smijt. 
Over kwaliteit heb ik het dan even niet. In de Haagse regio is HC inmiddels zijn monopoliepositie  kwijt. Dat zal toch niet alleen met bezorgproblemen te maken hebben.
Overigens: met het risico dat straks ene Supporter weer begint te zeuren dat dit onderwerp moet worden vermeden omdat het hier alleen over voetbal zou moeten gaan heb ik toch maar geantwoord. Je reactie heeft immers veel meer inhoud en diepgang dan het gezemel over culthelden en Maradonna`s van de Bosporus (citaten uit AD/HC)
 

Jij noemt het "niet op zijn Haags wegkruipen". Ik noem het een goedkope manier blaadjes verkopen met verhalen die veel sensatie en opgeklopte waarheden bevatten. Eerlijk en waarheidsgetrouw nieuws verkoopt niet. Daarvoor is de wereld op een doordeweekse dag te saai. Een verhaal over een supportersboycot van een wedstrijd al helemaal. Daar zullen ze daar op de Telegraaf-redactie toch echt wat extra`s omheen gaan zoeken. Zo`n krant is inderdaad geen reclamefolder, maar de doel wat je als supporter wilde bereiken bereik je in elk geval niet: Media-aandacht op een goede manier. Dus bespaar jezelf je data-limiet en laat een e-mail naar die krant achterwege.

Ik heb gelukkig geen aandelen AD/HC kan er gerust mee leven dat de Haagse Courant-lezer zijn heil ergens anders zoekt. Een foto van een balende El Kadi terwijl het onderschrift over El Moussaoui spreekt zegt inderdaad genoeg.

0
Maandag 24 september 2007 om 13:53 uur

Max

Danny schreef:

Nee, het is beter om de handlangers van de Haagse Courant in te schakelen! Kom nou toch. De snelste weg naar mislukking is dat, want die eten uit de hand van De Boer, Ringeling en Jansen. AD/HC zijn zakenpartners van de clubleiding en de gemeente. En dan wou jij toch nog wat bereiken met je aktie? De feiten verdoezelen en verzwijgen is een geraffineerde vorm van liegen, dat weten we toch zo langzamerhand wel. We zijn toch niet allemaal blind in dit stadje?
Les 1: zoek bij persberichten het medium met het grootste bereik. Nou dat is zeker niet dat halfzachte blaadje uit Rijswijk. Dass war einmal.
Wat denk je dat de Telegraaf ermee doet? Ik zie de oorlogskoppen al voor me: "ADO Den Haag supporters weigeren club te steunen"; "ADO Den Haag supporters proberen club kapot te maken"; "ADO Den Haag supporters misdragen zich weer"; "ADO Den Haag supporters willen slechte behandeling wreken".

Ik heb veel liever die pravda uit Rotterdam dan die achterlijke krant uit de hoofdstad. Ze mogen dan lekker uit ieder hand eten, maar ze brengen het nieuws over de supporters wel eerlijk en genuanceerd. Toen alle fansites op zwart gingen stond er een heel redelijk artikel in het AD/HC. Tuurlijk zullen ze het niet als subjectief supportersstuk schrijven, maar iedereen kon het lezen en het bestuur was genoodzaakt te reageren. Voor het eerst wel te verstaan. De Telegraaf had al lang op de delete-knop gedrukt. Geen gewonden, geen bedreigingen en geen spreekkoren. 

Heeft de Telegraaf in de afgelopen vijf jaar ooits iets constructiefs over de supporters of de club geschreven? Nooit! Vergelijk dat maar met het aantal keren dat ze op het matje geroepen zijn of de volkswoede van de Haagse fans op hun dak hebben gehaald.

Die krant was niet voor niks fout in de oorlog. Ze zijn bovendien nog steeds niet te vertrouwen. Haal het verhaal over de zogenaamde wraak-acties na de dood van Martin Lunenberg maar eens op en bedenk je dan nogmaals of je die redactie van informatie wil voorzien.
0
Maandag 24 september 2007 om 10:12 uur

Leidschenveen

Zijn we nou niet eens een keertje klaar met proberen om je gelijk te bewijzen aangaande het wel of niet gaan of thuisblijven? Daar ben ik nu wel een beetje klaar mee. Wat schieten we daar mee op? Ik denk dat het voor 98% van de supporters wel duidelijk is dat het bestuur met hun beleid volledig op het verkeerde pad zit. De vraag is meer: wat gaan we er aan doen. Nee, nog betere vraag is: wat kunnen we er aan doen? Eerlijk gezegd denk ik dat de gewone supporter vrij machteloos staat in deze. De enige mensen die het tij nog kunnen keren zijn mensen met macht en geld. En die staan niet in de rij.
Als we iets kunnen doen dan doe ik daar graag aan mee, maar vooralsnog zou ik niet weten wat ik kan doen. Wie weet het wel?
0
Zondag 23 september 2007 om 12:56 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 171 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 403
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5