Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weinig

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 406
Volgende pagina

Wizard

Aad schreef:

Nadat Dagobert is gegijzeld geweest door de zware jongens is hij ondergedoken en heeft zich laten ombouwen.
Als Chinees is hij eigenaar geworden van een voetbalclub uit Den Haag. Maar het is als vanouds. Dagobert Wang is zo gierig als de pest en geeft die club hooguit bretels om de eigen broek op te houden.
Goed om te weten, dan heb ik weinig gemist!
0
Vrijdag 13 oktober 2017 om 17:50 uur

ADODENHAAG

Haagse Kelt schreef:

En jij denkt dat ze dat accepteren? En dat de media dat niet gaan oppikken?
Al met al kost het zoveel tijd en energie voor weinig voordelen, maar ik kan ook wel begrijpen dat uitsupporters niet voor de aankomende 100 jaar geweerd kunnen worden
0
Vrijdag 13 oktober 2017 om 08:49 uur

pajam

Moi schreef:

ik wist niet dat mocro`s kunnen voetballen. waw
http://www.hespress.com/videos/367197.html
Denk dat we voorlopig wat gepast voorzichtig moeten zijn met grapjes als ; "Ow wist niet dat ze daar konden voetballen..."

Aangezien we op zowel club als nationaal niveau er weinig van bakken ; )
0
Dinsdag 10 oktober 2017 om 08:23 uur

oodh

Kees schreef:

Iedereen met vakantie hier? Of allemaal aan het werk.?
Al weken vrij stil.
Weinig nieuws bij ADO en een Nederlands debacle zaterdag. Voetbal is wel een rare sport: Frankrijk-Luxenburg 0-0 en Zweden wint met 8-0 van die gasten. Had er wel flink de balen van.
Enne ja, er moet nog steeds gewerkt worden.
0
Maandag 9 oktober 2017 om 16:59 uur

Wizard

Bert schreef:

Ik heb er heel wat jaartjes rond gelopen en heb hem nog nooit op horen scheppen over Che of Julian. Ik vind het een aardige vent en dat geld ook voor die andere trainers die daar rondlopen.

Maar goed nou klinkt het net of ik er aandelen in heb zitten wat niet zo is. Heb er goede ervaring mee en jongetjes echt beter zien worden.
Alleen Julian heeft maar weinig geleerd van zijn vader! Zeer overschatte voetballer en dacht dat ie de beste buitenspeler was in Nederland! Maten van mij hebben nog bij NAC gevoetbald met hem!

Wat pa Jenner doet is best oke, ik ben ook best te spreken over Wiel zijn methode die Jenner ook hanteert.
0
Zondag 8 oktober 2017 om 16:42 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Te weinig bewijs in zaak Beugelsdijk?
De aanklager van de KNVB baseert zijn eis van vijf duels schorsing alleen op tv-beelden.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 5 oktober 2017 om 23:53 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Aanklager verhoogt eis Beugelsdijk
De aanklager van de KNVB vindt vier wedstrijden schorsing voor Beugelsdijk te weinig.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 5 oktober 2017 om 20:44 uur

john 147

Daily Shorts schreef:

El hamdoui ? Ben je gek, die is knetter gek en verkloot de hele sfeer, moet je echt niet aan beginnen.
Kramer en veerman snap ik wel. Echte goaltjesdieven
Becker, Johnsen en Lorenzen werden bij hun vorige clubs ook uitgekotst omdat ze problemen zouden veroorzaken.
Merk er hier weinig van, waarom zou el Hamdoui dan geen kans mogen krijgen? Als derest onhaalbaar blijkt te zijn wie moet je dan halen?
0
Woensdag 4 oktober 2017 om 20:05 uur

Advertentie

zuid tribune

Petah schreef:

omdat tommie een ellenboog gaf en wij zat over spelers hyn moeders zingen

dar gehuil altijd
Met jouw mentaliteit gaat het Betaald Voetbal het niet redden. Spijtig. Ik blijf met prikjes toch hopen op. Ook wij moeten niet over moeders zingen. Zing dan over je eigen moeder, in welke positieve variant dan ook. Petâh, Petâh, je moeder is een ‘onderwijzeres’ die hebben we te weinig, dus welke moeder geeft er extra les!!!
Fijn klinkt dat !!!
0
Dinsdag 3 oktober 2017 om 22:02 uur

troje

Bij Fraser en Groenendijk zit er nog een visie achter, ook bij Steijn maar daar zat weinig realiteitszin bij. Petrovic had helemaal geen visie, die liet het elftal elke week anders spelen.
0
Zondag 1 oktober 2017 om 22:27 uur

Nu online

kojak1, Marcelvld, MichelAdamsMatje, James, pajam, Ran1972, Bhattoe 74, Thehague070, Baco070, Ronaldo, ADO079 en 226 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 406
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5