Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: zaken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 406
Volgende pagina

Frans

Haagsesjaak schreef:

De verdediging is al zo stabiel, weet jij of ze dan een vervanger voor hem op het oog hebben? Bedankt voor de update man

 

Beste Haagsesjaak,

 

Ja er zijn natuurlijk lijstjes met namen, de moeilijkheid zit hem hierin dat je binnen een paar dagen alles moet regelen en hoe langer je in onzekerheid zit des te lastiger word het om alsnog zaken te doen.

Bedrag zou volgens mijn bron zelfs richting 1,4 miljoen euro gaan !!!

Timothy heeft een doorlopend contract en is een van de spelers uit de hoogste categorie qua salaris.

 

groeten Frans

0
Maandag 23 augustus 2010 om 18:05 uur

andy

morley schreef:

verhoek doet het sinds halverwege vorig seizoen prima. dit seizoen zelfs uitstekend.

 

normaal gesproken doe je het hiervoor als armlastige club. zelf spelers opleiden en dan doorverkopen aan de topclubs. vroeger gingen spelers (voorbeeldje john de jong) eerst naar de middenmoot (utrecht) en daarna pas naar de top (psv). wat dat betreft zitten we nu in een betere positie.

 

ik zie alleen zo snel geen goede vervanger. boerrigter is een linksbuiten dus die zou ik nu niet halen. een alternatief kan nog wel zijn om over te stappen op een 4-4-2 systeem maar dat zie ik niet gebeuren.

Zeker! en daarom moeten ze nu goede zaken doen! niet voor een appel en een ei, wat vd kallen ook zeker niet zal laten gebeuren. verwacht ook geen claussule in zijn contract dat als hij naar een topclub kan, dan voor weinig de deur uit mag.

 

Ben best een voorstander voor een 4-4-2 hoor. met bullykin en kubik naast elkaar of om elkaar heen.

 

met daar achter toornstra als goede aangever. steekpasjes e.d. en een stevig 2 mans middenveld daarweer achter.

 

;)

0
Maandag 23 augustus 2010 om 13:40 uur

ADO supporter Leidschenveen

Dit staat in het AD over Vitaski..........

 

ARNHEM - Afgelopen maandag nam de Georgiër Merab Zjordania Vitesse over. Hij kondigde aan een topteam te creëren. Sindsdien was het een 'gekkenhuis' in Arnhem. Technisch directeur Ted van Leeuwen blikt terug op een bewogen week.

Gekkenhuis?

Van Leeuwen: ,,Dat mag je wel zeggen, ja. Het is ongelooflijk wat een reacties dit heeft losgemaakt. De ene speler na de andere wordt ons aangeboden. Ik heb echt geen idee hoeveel het er zijn geweest.''

Denkt iedereen dat Vitesse nu geld te veel heeft?

Van Leeuwen: ,,Waarschijnlijk wel. Kennelijk is de indruk gewekt dat hier potten met geld klaar staan. Je zou bijna gaan geloven dat al die makelaars de hele zomers niets te doen hebben gehad en nu ineens denken dat er zaken te doen zijn. Er worden ons spelers aangeboden uit de Premier League, de Bundesliga, Frankrijk, België, het houdt niet op.''

Bekende spelers?

Van Leeuwen: ,,Er zijn veel namen bij waar wij nog nooit van hebben gehoord. Uiteraard trekken we veel na, maar in beginsel volgen we onze eigen lijst. Zaterdag waren hier twee jonge spelers van Chelsea die mogelijk binnenkort worden gepresenteerd. Dat zijn spelers die we een jaar geleden ook al op onze lijst hadden staan, maar toen niet haalbaar bleken.''

Er circuleren veel namen. Kloppen die allemaal?

Van Leeuwen: ,,Nee. Veel makelaars proberen via ons hun spelers te promoten. Er worden veel voetballers met ons in verband die wij absoluut niet hebben benaderd.''

Tegen FC Twente zat bijvoorbeeld Klaas-Jan Huntelaar al op de tribune?

Van Leeuwen: ,,Dat heb ik ook ergens gelezen. Misschien zat hij er wel, maar dat is dan geheel buiten Vitesse om gegaan.''

De nieuwe eigenaar zei maandag: Binnen twee dagen staan er nieuwe spelers. Dat was misschien wat overtrokken?

Van Leeuwen: ,,Hij komt uit een andere cultuur. Hij heeft dat inderdaad gezegd maar had nooit gedacht dat zijn woorden zo letterlijk zouden worden genomen. Het is allemaal niet zo'n punt. Maar zo snel gaat het natuurlijk allemaal niet.''

Wat zijn jullie nu precies van plan?

Van Leeuwen: ,,We proberen ons op meerdere posities zo snel mogelijk te versterken. Misschien komen er vier spelers, misschien meer. We zijn met veel mensen bezig, maar het is een utopie om te denken dat alles wat we van plan zijn in twee weken lukt. Mijn keus is gericht op jonge, talentvolle spelers. Maar ik sluit niet uit dat er ook wel eens een 'naam' tussen kan zitten. We zullen zien.'' (ANP/DHE)
 

0
Zondag 22 augustus 2010 om 12:30 uur

JB

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Ik zou voorzichtig zijn met speculeren of en hoeveel wij vangen als Elia gaat verkassen. Vergeet niet dat Wetzel specifieke afspraken heeft gemaakt vorig jaar met Twente over die transfersom. Wellicht heeft Wetzel toen wel lagere percentages afgesproken omdat anders de hele deal geklapt was.

Volgens mij is er met wat er toen naar buiten gekomen is, sprake van twee verschillende zaken.

 

In het geval van Kuijt-Quick Boys praat je over de opleidings- en solidariteitsvergoedingen, zoals die in de reglementen van UEFA/FIFA zijn vastgelegd.

Die vergoedingen (voor Elia tussen 4 en 5%) ontvangt ADO sowieso.

 

Waar Wetzel destijds over moest onderhandelen was het feit dat zijn voorgangers (wiens namen ook niet meer uit mijn toetsenbord willen komen) Elia verkocht hebben met een soort Bodde-constructie.

Dus voor weinig verkopen aan Twente, in ruil voor een deel van de opbrengst bij doorverkoop.

Twente zou toen bij de doorverkoop aan HSV niet het volledige afgesproken percentage aan ADO hebben betaald in ruil voor een percentage in de volgende doorverkoop van Elia door HSV.

 

Dus in ieder geval duimen dat Wolfsburg echt die 20 miljoen gaat betalen voor Elia, wordt ADO er gegarandeerd 1 miljoen aan opleidingsvergoeding beter van

0
Zaterdag 21 augustus 2010 om 14:12 uur

ADODENHAAG

Linssen: "Eerst een versterking, nu niet meer"

Edwin Linssen rekende er op dat zijn toekomst bij ADO Den Haag lag. De middenvelder was de gehele vorige week op proef bij de club en trainer John van den Brom zag het in hem zitten.

Tegenover het Algemeen Dagblad zegt Linssen teleurgesteld te zijn over de gang van zaken. "De trainer liet me vorige week vrijdag weten mij graag bij de groep te hebben. De technische staf was heel tevreden. Ik was een versterking voor ADO Den Haag", blikt Linssen terug.

"Ik reed vrijdag weg uit Den Haag met het gevoel dat het goed zou komen", vervolgt de middenvelder. "Ze zouden het weekend gebruiken om met de raad van commissarissen te bespreken. Kreeg ik maandag een telefoontje van mijn zaakwaarnemer dat de transfer op losse schroeven staat."

Volgens Van den Brom heeft het besluit van de clubleiding niets met de kwaliteiten van Linssen te maken. "Daar waren we tevreden over, maar we hebben besloten de prioriteiten te verleggen naar andere posities. We zoeken nu nog een flankaanvaller en een linksbenige middenvelder. Ik begrijp dat Edwin teleurgesteld is, maar dat zijn er wel meer die graag bij ADO Den Haag willen spelen."

Linssen noemt de reactie van Van den Brom 'de omgekeerde wereld'. "Nu hoor ik dat ADO andere prioriteiten heeft. Helemaal omgedraaid dus. Bovendien las ik deze week dat Mark van der Kallen zou hebben gezegd dat de financiële condities ADO niet aanstonden. Dat vond ik vreemd, ik ben namelijk geen dure speler. Eerst was ik een versterking, daarna ineens niet meer. Een gekke beslissing. Ja, ik ben best teleurgesteld over de gang van zaken."

0
Vrijdag 20 augustus 2010 om 14:16 uur

JB

ADODENHAAG schreef:

Voetbalzone meld nu officieel dat Bulykin zn vergunning nog niet heeft, en dat Linssen geen contract heeft gekregen.

Rare manier van werken. Linssen was zogenaamd voor 95% binnen en Bulykin moet een maand wachten op een werkvergunning???

Logisch toch, dat die werkvergunning voor Bulykin zo lang duurt.

 

Abramovitesse regelt als baas van de Russische bond dat de club van "zijn vriend" uit Arnhem eerst wat punten voorsprong kan opbouwen op ADO.

 

Heet in Nederland competitievervalsing, in Rusland en Georgië heet dat zaken doen.

0
Vrijdag 20 augustus 2010 om 12:58 uur

Frans

Johannes schreef:

Edje Linssen staat op de lijst met 9 anderen als mogelijke versterking... Dan is het nu tijd voor een rondje RRRRRRRRRRaad de lijst!!!

 

Blind, Sarpong, Nijland, Linssen, Boerrigter, en dan nog 5..

 

 

Heeft iemand een telefoonnummer van Frans..? ;)

 

Beste shouters,

 

Zie dat er volop namen genoemd worden en wil jullie toch even bijpraten met de huidige stand van zaken :

 

Robert Zwinkels heeft een klein scheurtje in de buiten-meniscus en gaat 2 weken richting fysio-therapie, als de klachten toch niet weggaan zal een ingreep moeten plaatsvinden.

 

Aleksander Rankovic gaat goed vooruit en zit dicht tegen aansluiting bij de groep aan.

 

Danny Buijs hoeft gelukkig niet onder het mes anders waren we

hem zeker 3 maanden kwijtgeweest en zal nu naar verwachting

met 4 a 6 weken weer kunnen voetballen.

 

Dimitri Bulykin is voor een paar dagen naar Rusland geweest

in verband met familiezaken, de papierwinkel is zo goed als rond.

 

Ramon Leeuwin heeft een contract voor 2 jaar ondertekend en is naast de positie van rechtsback op meerdere plaatsen inzetbaar

en op voordracht van John van den Brom binnengehaald.

 

Edwin Linssen zit nog even in de wachtkamer aangezien vraag en aanbod op dit moment te ver van elkaar verwijderd zijn.

Vanmiddag is zijn zaakwaarnemer Louis Laros weer bij ADO Den Haag op bezoek geweest, maar nog geen witte rook.

 

Stef Nijland en Jeffrey Sarpong staan inderdaad ook op de lijst

van eventuele versterkingen, alleen Ajax en P.S.V hebben zich nog niet uitgesproken of zij ook verhuurd mogen worden, bijkomstig probleem hier is dat de halve Eredivisie inmiddels interesse heeft in deze 2 spelers.

 

Derk Boerrigter is ook nog steeds in beeld bij ADO Den Haag alleen is de afkoopsom die R.K.C. Waalwijk op dit moment vraagt

(veel) te hoog voor ADO Den Haag.

 

Groeten Frans

 

0
Woensdag 18 augustus 2010 om 21:04 uur

Bert

JB schreef:

Kunnen we hem misschien beter naar Spangen sturen, als aanbetaling op Strootman.

Zou een goede deal zijn JB. Kevin Strootman is alleen denk ik niet haalbaar.  Maar je weet maar nooit Ado betaalt deel salaris VD Berg door en legt een transfersom op tafel en we kunnen zaken doen.

 

Ook een Hese of Pique zijn voor de eerste divisie gewilde spelers. Jong en nog zeker niet op hun top. 

0
Dinsdag 17 augustus 2010 om 23:33 uur

Advertentie

Bert

ADO Den Haag lanceert Junior Club
Speciaal voor de meest trouwe ADO Den Haag Fans hebben wij een nieuwe ADO Den Haag Junior Club opgericht. Deze nieuwe club is speciaal voor jongeren van 12 tot en met 16 jaar. Het is een perfecte aansluiting op ADO KIDS en een mooie tussenfase richting de officiële Fan Club van ADO Den Haag.

De ADO Den Haag Junior Club heeft, net zoals ADO KIDS, erg veel te bieden.
· Een Juniorlid ontvangt een persoonlijke Club Card waarmee ze voor een speciaal tarief kaartjes kunnen kopen voor de thuiswedstrijden van ADO Den Haag.
· Alle Juniorleden komen in hun eigen Junior Vak in het stadion te zitten (Vak J).
· In het MFC, het multifunctionele centrum van ADO Den Haag, is er wekelijks op donderdag avond een Clubavond waarbij met enige regelmaat spelers aanwezig zullen zijn.
· Maandelijks wordt er vanuit het MFC een grote activiteit georganiseerd. (Playstation toernooi, voetbal toernooi, trainingen van 1ste elftal bezoeken, rondleidingen door het stadion, etc…)
· Eens per jaar is er een grote Clubdag met daarbij de spelers en medewerkers van ADO Den Haag, zodat Junior Leden alles kunnen vragen wat ze maar willen weten van de club.
· Fans uit deze leeftijdscategorie kunnen lid worden van de ADO Jongeren Raad. Deze raad adviseert de club over allerlei zaken die het voor jongeren leuker maakt om naar ADO Den Haag te komen.
· 4 x per jaar ontvangen leden het ADO KIDS Magazine of als ze dat leuker vinden het ADO FANZINE.
Het lidmaatschap kost 20 euro per jaar. Zodra ze lid zijn van de ADO Den Haag Junior Club kunnen ze losse kaartjes kopen voor 10 euro per wedstrijd. Ook kunnen ze voor dit seizoen een Seizoen Club Card kopen op Vak J (Aad Mansveld tribune) voor € 112,50, de begeleider (bijvoorbeeld je vader of moeder) kan een seizoenkaart kopen voor € 150,00.
ADO Den Haag denkt hiermee een heel leuk vervolg te hebben op ADO KIDS.
Vind jij dat ook, stuur dan meteen een mailtje naar adojuniorclub@adodenhaag.nl en meld je aan.

0
Zaterdag 14 augustus 2010 om 11:45 uur

Aad

PS Het kan natuurlijk ook een ambtenaar van Sociale zaken zijn in plaats ban Buitenlandse zaken. Maar dat blijft om het even.

0
Vrijdag 13 augustus 2010 om 15:53 uur

Nu online

vakkiel, KickOff, Ano-Niem, ruudjuh070 en 234 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 406
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 Telstar 28 - 41
9 FC Emmen 28 - 41
10 Roda JC 28 - 39
11 Helmond Sp. 28 - 39
12 FC Eindhoven 28 - 38
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 28 - 31
15 Jong AZ 27 - 30
16 TOP Oss 28 - 28
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 27 - 18
20 Vitesse -27 28 - 4