Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bang

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 407
Volgende pagina

Ricky

Bertus zat wederom goed met het goede nieuws dat vandaag zou komen.

Ben er dus heel erg bang voor dat Derijck vandaag tekent in Utreg......
0
Dinsdag 16 juli 2013 om 14:50 uur

supporter-noord

Doorverkoop clausule van 20% bij een gratis Schet ? Zijn ze bang of zo dattie ineens gaat voetballen of zo
0
Dinsdag 16 juli 2013 om 13:55 uur

lernst

Ok ze hebben het weer voor elkaar bolke ( treb72/bertus72) heeft er de baken van en is alweer weg, ben bang dat Frans en Alessandro en ADO 500 zijn voorbeeld weer zullen volgen lekker dan. Gaan we het weer over het weer hebben? Wat een niveau hier zeg soms :shoot:
0
Dinsdag 16 juli 2013 om 09:40 uur

ADODENHAAG

<FCDH> schreef:

Zolang toornstra niet naar PSV ga gaat derijck echt niet naar Utrecht die betalen geen 6 ton salaris eerst zien dan geloven
Ik ben bang dat ADO toch naar een andere verdediger gaat zoeken.. Kum is misschien nog wel een optie.
0
Maandag 15 juli 2013 om 23:47 uur

oodh

pmc schreef:

Heb Kees zijn raad een opgevolgd en denk toch wel dat hij gelijk heeft, en als je de hele dag het transfer nieuws volgt en een beetje invult je een heel eind komt, zo schreef hij dat er plots belangstelling van uit België was voor Derijcke, iets wat ik een dag of 2 daarvoor inderdaad op twitter heb zien voor bij komen.
Natuurlijk heeft Kees gelijk. Vind het vreemd dat wanneer hij vraagtekens zet achter de nieuwswaarde van Alessandro`s shouts, dat menigeen daarover valt. Ze zijn alleen maar bang dat Alessandro geen shouts meer plaatst, want misschien weet hij toch wat meer.
Nou dan maar niet, kinderachtig gedoe.
0
Maandag 15 juli 2013 om 23:22 uur

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

In de regel laat ik iedereen in zijn waarde en vanmiddag ook naar Alessandro. Heb jij zijn update nog gelezen??? Ik niet.

En Bertus (Bolke) is niet ineens de man. Die jongen gaf vroeger altijd al heel waardevolle informatie en is bij de echte insiders zoals Bert, Vincent, FCDH, ADODENHAAG, Ooievaar en ga zo maar door bekend als zeer betrouwbaar.

Ik wil er mee zeggen dat je niet zomaar blindelings alle info moet geloven. Gevolg is dat spelers a la Wil, Schet en noem maar op vantevoren al een etiket opgeplakt krijgen omdat het geen "grote" namen zijn.
Dat Alessandro vandaag niks gepost heeft heb ik alle begrip voor. Zonder harde feiten zou hij helemaal afgemaakt worden.

Ik lees echter graag zijn updates. Of jij dit belangrijk vind of niet. Maar ik ben bang dat dit na vandaag ook weer afgelopen is.

Nog even als aanvulling. Lees nog eens de reactie terug van Frans op de eerste grote shout van Alessandro. Hier zegt Frans toch duidelijk dat Allesandro de waarheid spreekt.
0
Maandag 15 juli 2013 om 22:35 uur

Advertentie

oodh

Haagse_Aad schreef:

En toch heeft Kees gewoon een goed punt.. Ik kan ook geen echt nieuwe dingen ontdekken in de shouts van Alessandro... veel van het zelfde met wat dingen erbij die eventueel heel misschien als alles goed gaat zouden kunnen gebeuren... Zo kan iedereen wel als `insider` overkomen..

Als hij straks weer met een update komt is het waarcshijnlijk weer iets van:

Derijck nog steeds optie..

Eerst Cherry verkopen..

Als Toornstra naar PSV gaat geld voor Kum..

Enz enz..
Als iedereen de shouts van Alessandro goed leest, dan kan je toch niet anders dan Kees gelijk geven.

Ik denk dat veel meer shouters (ik ook) dat ook vinden maar bang zijn dat Alessandro en/of Frans weg gaan blijven. En dat is dan ook weer jammer.
Overigens vind ik wegblijven na kritiek ook `sneu` gedrag.
0
Maandag 15 juli 2013 om 15:48 uur

Peppie

Alessandro schreef:

Shouters van clubachterdeduinen,

Utrecht heeft een verhoogd bod van rond de 1,2 miljoen bij ADO neergelegd voor Mike van Duinen. Zoals bekend wil ADO minimaal 2 tot 2,5 miljoen voor van Duinen. Utrecht heeft al aangegeven af te haken en van Duinen blijft dus voorlopig in Den Haag. Michiel Kramer is aangetrokken om van Duinen volgend seizoen te vervangen, want dan is een verkoop van Mike bijna onvermijdbaar.

PSV heeft met betrekking tot Toornstra inderdaad geïnformeerd bij Utrecht maar een concreet bod zal PSV op korte termijn niet doen op Toornstra. Stijn Schaars moet de vervanger voor Strootman worden. Zodra bekend wordt dat Schaars onhaalbaar is zal Toornstra weer in beeld komen. Utrecht wil naar verluidt rond de 6 miljoen voor Toornstra hebben.

Zoals in de media bekend is gemaakt twijfelt Chery over een eventuele overstap naar Groningen, omdat ook hij inziet dat ADO zich flink versterkt heeft met o.a. Gouriye. Zijn vertrek wordt met de dag kleiner.

Frans, excuus voor het kopiëren van de dikgedrukte stijl, maar zo worden mijn langdradige shouts wat makkelijker leesbaar voor iedereen hier op de shoutbox.

Gr. Alessandro
Je shouts zijn altijd goed geschreven Alessandro. Overzichtelijk en duidelijke teksten waar mening wanna-bee journalist nog een puntje aan kan zuigen dus wees daar niet bang voor!

Zou een goeie zaak zijn als Toornstra voor 6 miljoen verkocht word. Beste bak geld wat we dan binnen krijgen.
0
Donderdag 11 juli 2013 om 23:28 uur

Haagse Roel

Haagse Roel schreef:

Dat PSV is lekker aan cashen......wordt idd een toornstraatje en dan gaat het balletje rollen
Ben bang dat op wat voor manier dan ook Derijck in de deal betrokken gaat worden....ben geen expert in doorverkoopclausule`s maar hoe zit dan voor ADO .......stel PSV biedt normaliter 7 miljoen voor Toornstra maar betrekt Derijck in de deal en betaald uiteindelijk daardoor maar 5,5 of 6 miljoen....Loopt ADO toch wat centen mis of heb ik het dan mis.......... of zit hier dan wellicht nog een extra verrekening in ??
0
Donderdag 11 juli 2013 om 00:14 uur

hejjoww

Nou ja beter dat ze nog op gang moeten komen dan fc twente die al de 3e blessuregeval heeft in 2 oefenwedstrijden nu weer Tadic. Ze zijn bang voor lange blessure
0
Woensdag 10 juli 2013 om 21:05 uur

Nu online

Langebach2, Rob2002, Swaber, MichelAdamsMatje, Superjantje, ADO079, rh_vakm en 207 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 407
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5