Welkom in de shoutbox, gast
Ooievaar
Trainer ontslaan is symptoonbestrijding. Deze selectie is erg matig, spelers hebben er ook overduidelijk geen zin meer in, dus degradatie zal niet lang meer op zich laten wachten.
Fout zit hem puur in het management of beter gezegd het gebrek er aan. Club wordt dramatisch slecht geleid, er is op geen enkel vlak enig know how aanwezig. Van merchandise tot scouting, het lijkt helemaal nergens op.
Wat voor systeem je ook speelt het maakt geen éne flikker uit, de heren spelers hebben er geen zin meer in. Ze hebben al zo weinig kwaliteit en als ze dan ook niet willen werken dan is het einde oefening.
De club gaan tenonder aan mismanagement, miljoenentekorten door ijdeltuiten en idioten aan het roer die vrolijk door het behang heen liegen.
Van de zomer weer een mooi ronkend intervieuw van leugenaar en lulhannus Jagersma met als titel: We gaan bouwen en willen zo snel mogelijk terug naar de eredivisie(...)
![]() |
Zaterdag 27 maart 2010 om 00:10 uur |
Bert
tactische meester zet!!
aanvaller voor een aanvaller!!
Ado moet een spits halen die ook kan werken aan die goudvogels in de spits heb je niks aan. Wij spelen niet 90 minuten op de helft vd tegenstander. Die Suk of weet ik veel hoe die gozer heet van Go Ahead die moeten ze halen. Zit onder de tatoeages zit er lekker crimineel uit laat maar komen.
![]() |
Vrijdag 26 maart 2010 om 22:19 uur |
Vincent
Voor hen die het willen weten:
Ik heb bij de infobalie nagevraagd en je moet voor 01-04 je machtiging voor je scc kaart in laten trekken.
de beste man dacht dat je deze machtiging ook kon downloaden op de site ,maar daar kon ik hem niet vinden.
PS.
niet dat ik ook maar iemand verantwoording verschuldigd ben, maar werk sinds een jaar in 2-ploegendienst, hetgeen betekend om de 14 dagen werken op vrijdag..
Als het een beetje verkeerd valt zou het me 17 vrije dagen kosten.. (en dat voor thuis tegen telstar?)
![]() |
Zondag 21 maart 2010 om 22:21 uur |
yesyes
en dat is nou al jaren het beleid hier!!.. er moeten jeugdtlenten vastgeleg worden ( toornstra gelijkkkkkkk vastleggen voor 5 jaar) of goede spelers scou;ten uit het buitenland zo kan je pas aan een elftal werken. Bij ons is het ieder jaar komen en gaan en steeds weer nieuwe spelers inpassen... al viel het dit seizoen wel mee. Maar straks buijs,knopper,luijckx weg man dan begint het gezeik weer en ken je weer helemaal opnieuw bouwen. Geld is er niet dus je kan nu alweer voorspellen dat het volgend seizoen weer billenknijpen wordt want we verdienen geen ene ruk aan buijs,knopper en luijckx ja hooguit wat voor buijs maar dat is ook niet om over naar huis te schrijven.
![]() |
Woensdag 17 maart 2010 om 12:45 uur |
g
We moeten punten halen Ruud,als we die kunnen alleen kunnen pakken zonder het kritische haagse publiek,moet het maar !
Het gedeelte van het Haagse publiek waar jij het over hebt, is niet kritisch, maar negatief. De jongens op het veld werken keihard, maar bij elke bal die verkeerd gaat (en dat heeft te maken met het steeds weer terugkerende gebrek aan kwaliteit van de seletie) worden ze uitgejouwd en uitgemaakt voor alles wat niet mooi meer is.
De laatste keer dat ik het publiek een hele wedstrijd achter de ploeg heb horen staan, was in 2005 tegen Heerenveen, toen we met die geweldige steun van het publiek met 1-0 van Heerenveen wonnen.
Als je kritisch moet zijn, doe dat dan na de wedstrijd. Maar ga eerst gewoon die gasten steunen en toejuichen, in plaats van ze vanaf de eerste minuut af te branden. En gebruik het Haags kwartiertje zoals het is bedoeld, of houd je muil. Zoals het nu gaat, is het een lachertje.
![]() |
Vrijdag 12 maart 2010 om 12:05 uur |
kojak1
Spijt me oprecht Wim. Maar zowel Ringeling, Jansen, De Boer, Wetzel, deze Raad van Carnaval en al die directeuren die er rondlopen die helpen de club louter en alleen naar de kloten. Omdat ze geen van allen hart voor de club hebben of hadden, en al helemaal geen verstand van zaken.
Overigens ben ik blij dat Wetzel weg is, maar natuurlijk niet op deze manier. Dit kost de club een hoop geld, en dat is niet slim afgehandeld.
Ook al botsen we regelmatig ik heb absoluut geen hekel aan je. En ga dat ook niet krijgen ook al maak je me voor rotte vis uit en andersom.
Waar ik met m'n pet net bij kan is dat een club als ADO wat in principe nog steeds een grote club is, zo onstellend slecht wordt geleid, dat er zo veel mensen rondlopen die er geen klote van snappen, dat bijna iedereen buiten de deur wordt gehouden of weggejaagd die wel een visie heeft. De Mos, Lems, Roeleveld, Meppelink.
Als deze machthebbers echt om de club gaven Wim, dan hadden ze mensen neergezet die verstand van zaken hadden, en die zijn er niet. Ik kan onmogelijk tevreden zijn met een zestiende plaats waar we nu staan, en dan hopen op plekkie 15. Vijftien wij??!!!
Er is geen enkele club die een nieuw stadion heeft gekregen die de hoop uitsprak. NAC, Groningen, Vitesse, Roda noem maar op die de hoop uitspreekt dat ze vijftiende mogen worden. Dat gaat mijn pet te boven. Van een derde stad van het land mag, nee moet je meer verwachten. Overigens papagaai ik de goegemeente niet na over Atteveld, die maakt ook fouten, wie niet? maar deze selectie is momenteeel net genoeg om er in te blijven, en ik ervaar dat als zeer zeer teleurstellend. Door net te doen alsof het allemaal zo jofel gaat, pak je geen punten. Kan wel doen alsof het allemaal een incident is, maar de realiteit is anders, helaas. Indien we dit seizoen de nc weten te ontlopen, dan zal er toch uit een heel ander vaatje moeten worden getapt, en dan bedoel ik niet de scc's veel duurder maken, anders vliegen we er gewoon uit, komend seizoen.
Maar zal met alle liefde een pilsje met je drinken in het home, wat mij betreft geen oud zeer.
ik begrijp het wel hoor bert,maar vind jij nou ook niet dat alles wat haags is en hagenees is,dat ze ook wel moeten willen werken voor hun club.daarop bedoel ik de haagse trainers en bestuurders.de haagse trainers,die al tot hun nek gevuld zijn en een bankrekening van hier tot tokyo,mogen dan ook wel een inspanning leveren.ze willen allemaal zo graag als ze op tv zijn,maar er stapt er geen een in.voor het geld hoeven ze het niet meer te doen,zo rijk zijn ze.maar ze gaan liever naar jojax,az of een onbeduidend clubje in griekenland.en dat snap ik dan weer niet.ik ken je al een paar jaar,dus je weet dat ik jou nooit voor rotte vis uitmaak,maar als ik van jou geen biertje krijg,zal ik hier even een mooie shout neer zetten.morgen een puntje meenemen uit tukkerland en ik zie je volgende week.
![]() |
Donderdag 11 maart 2010 om 10:25 uur |
zuid tribune
Voor diegene die straks ook thuis komen na een dag van 8 uur hard werken voor weinig en hun spaarzame centen besteden aan hun (en mijn) kluppie ADO Den Haag....... Mijnheer Wetzel krijgt ruim drie ton, ja u hoort het goed, en dat is een resterend bedrag. Dat is voor u en mij een jaarsalaris maal zes. Wat een stel prutsers binnen en buiten de lijnen.
![]() |
Woensdag 10 maart 2010 om 16:07 uur |
Advertentie
yesyes
De RVC heeft bemiddeld in een conflict waar niemand beter van werd. Is nog altijd beter dan met de handen over elkaar zitten.
Deze RVC en directieleden zijn nog zo slecht niet. Enkel omdat de resultaten tegenvallen wordt er naar hun gekeken.
NEE enkelt omdat ze atteveld laten zitten!!!! die ze in de winterstop al hadden moeten ontslaan na 12 wedstrijden geen winst. In plaats daarvan ontslaan ze wetzel en geven ze atteveld carte blanche hahahaha moet niet gekker worden man. Elke goedziende vent ziet toch dat het met Atteveld niet gaat werken... tig spelers die problemen met hem hebben. Straks belanden wij in de nacompetitie en dan?
Ze hadden wetzel lekker moeten laten zitten (voor dit seizoen alleen). Je beste speler in de selectie, de man met de meeste assist en meeste goals vorig seizoen in de 88e minuut brengen.. wat een lachertje! Dit zijn persoonlijke redenen want anders zou je dit doen, dus weer iemand waar atteveld niet mee opschieten kan. Dat zegt al voldoende over zijn capaciteiten
ach ach wat een ellende weer dit kut seizoen
![]() |
Zondag 7 maart 2010 om 12:49 uur |
the mouse
g
Als wij stonden op de plek waar PSV staat ben ik wel bereid om te blijven zitten bij een goal en alleen te klappen Ren ik vervolgens wel naar beneden naar de vreetcorner om het daar uit te schreeuwen.
Over sfeer gesproken....ik vind het steeds verder achteruit gaan..die sjaaltjesaktie tegen Roda vanaf minuut 13 is in mijn ogen ook behoorlijk mislukt. Nooit meer confetti, groengele rookbommen enz....... Supporters verdeeld ( Vak G & Midden Noord) .
Nee , de tijd dat tegenstanders met knikkende knietjes naar DH kwamen is er niet meer.......best wel jammer.
De verdeeldheid van de supporters kan ook als een voordeel werken -nu heb je twee bolwerken: eentje in het midden, en eentje achter de goal. Net als Noord en West in het Zuiderpark -in een ver verleden. Maar het blijft staan of vallen met de inzet van de supporters. Als die alleen maar sjekkies roken en te beroerd zijn om hun cluppie aan te moedigen, komt er nooit sfeer.
Het is net als met het Haags kwartiertje. We tellen af, er wordt tien tellen gezongen en dat is het dan. Terwijl het een geweldig psychologisch wapen is als je aftelt, elke bal die je tegenstander raakt uitfluit en je eigen club toejuischt bij elk balcontact. Daar is het om te doen -en dat levert absoluut sfeer op.
![]() |
Zaterdag 6 maart 2010 om 10:38 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
4 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
5 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
12 | Telstar | 24 | - | 32 |
13 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
14 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |