Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: soort

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 409
Volgende pagina

wdr

tanker070 schreef:

Zou mooi zijn als de club ook een fanshop opent in het centrum van Den Haag bijvoorbeeld in de Vlamingstraat. Ligt wat centraler als het stadion langs de A4....
Helemaal mee eens. En laat de spelers als een soort ambassadeurs clinics geven op voetbalvelden overal in de regio en handtekeningen uitdelen in de stad. Daar gaan ze een heleboel nieuwe jonge ADO vrienden mee maken. Veel van die gastjes worden meteen fan als zo`n profvoetballer van hun lokale club langs komt, met hen voetbalt, op de foto gaat en een handtekening uitdeelt. Je kan als ADO niet verwachten dat de fans bij bosjes tegelijk vanzelf ontstaan, daar moet je voor werken. Die voetballers krijgen goed betaald en hebben veel vrije tijd, dus volgens mij kunnen ze daar best aardig wat tijd aan besteden (maar vooral meer trainen, dat is nóg belangrijker). Je moet je in de regio onderscheiden van de succesvolle clubs met landelijke uitstraling, want die trekken vanzelf fans zonder er veel extra`s voor te hoeven doen.
0
Donderdag 12 september 2013 om 10:50 uur

denhaagmufc

Ik begrijp nooit waarom ze in het voetbal niet hetzelfde doen als m3t tennis zodra er regen valt een net spannen net zoals wimbledon en je kan je gras bijwerkingen plus je veld word niet verd door de regen. In hrt voetbal looen ze met dit soort dingen achter
0
Donderdag 12 september 2013 om 09:27 uur

wdr

Op een groen geel offerblok!

Je kan het kleine ventjes niet kwalijk nemen, maar het blijft een soort verraad. Zijn het dan de vaders die ze daar toe aanzetten? Dan leggen we die gewoon op het offerblok.
0
Woensdag 11 september 2013 om 23:28 uur

Haagse Kelt

Haagse Roel schreef:

Ach , neem het Dickie niet eens kwalijk , die gast is niet achterlijk........instappen bij DH , je hebt het over Joden.....Kallen is er een van, die denkt alleen aan z`n eigen centen en heeft geen moer met ADO !!!

En geen lulpraatjes van hij heeft DH gered.........ja dat heeft ie , maar niet om de club maar voor zichzelf. Als je dat niet wil zien prima .

In en na het Bromjaar had deze "ADOFAN" de kans om door te pakken maar dat heeft ie bewust laten liggen , eigen belang voorop bij deze graaier. Vervolgens nog ff z`n bedrijven keihard saneren en mensen op straat flikkeren en er wordt er maar een beter van.....................juist Kallen

Iedereen verwijt hier wel dat Advocaat, Jol , Van Zweden , Jansma enz niets doen........waarom denk je ??? afgelopen jaren is gebleken dat sponsoren massaal afhaken/niet instappen om ..........jawel vul het maar in........

En de Keltjes , keesies, visstickjes , en het hele gevolg laten zich maar in slaap sussen met de het zoveelste vijfjarenplan...............ach de bal rolt nog in DH ..

En kom niet aanzetten met heb je hem weer met "die ouwe plaat afdraaien" want dat kan ik , "omgekeerd" ook zeggen.

Lekker maffuh en morgen gezond weer op.


Ik laat me nergens door in slaap sukkelen en vijfjarenplannen zijn er al sinds ik bij Den Haag kom (1990), dus dat is bepaald geen vd Kallending. Ik ken Den Haag niet anders dan een soort SM hobby en meer verwacht ik er niet van. De enige echte opleving in mijn Den Haag-tijd viel al dan niet toevallig onder vd Kallen. En dan kan je roepen dat ie had moeten doorpakken, maar dat is te makkelijk. Net zo min als ik al die complottheorieen over vd Kallen volg, wil jij niet inzien dat het beleid echt al beter is dan pak m beet5-10 jaar geleden. Weet je t nog al die spelertjes op proef en dan maar hopen dat er iets bij zit? Er kan nog heel veel heel veel beter en vd Kallen denkt ongetwijfeld eerst en vooral aan zn eigen portemonnee (wie niet?), maar zo zwart als jij zie ik het gelukkig niet. En ik hoop voor ons dat we binnen 5 jaar hahaha ergens op een Europees terras een biertje doen met een paar duizend Hagenezen of een keer met 500 bussen naar de Kuip gaan. Daar ben ik supporter voor, hoop doet leven nietwaar?
0
Woensdag 11 september 2013 om 11:31 uur

Haagse_Aad

1905 schreef:

Noem eens een paar sponsoren die afgehaakt zijn?

Glazenwassers bedrijf De Natte Spons..

En vast nog meer van dat soort HCF bedrijven..
0
Woensdag 11 september 2013 om 10:15 uur

frans swa

Kees schreef:

Ik ga nu al volledig over mijn nek als ik mij voorstel hoe (gedeeltelijk) het publiek reageert op een nederlaag tegen Vitesse. Gewoon om te kotsen. Het punt is, door al die stemmingmakerij, al bereikt dat men ongeacht de resultaten graag hem ontslagen ziet worden. Middeleeuwse praktijken zonder oog voor wat dan ook. Er zijn zelfs supporters lees ik die hopen dat we verliezen met alle gevolgen van dien. Onvoorstelbaar.

Er is geen enkele garantie dat het zonder Maurice beter gaat. De enige garantie die je hebt is slechte publiciteit, een hoop extra onkosten en een trainer van wie zijn carrière op de tocht staat. Daarnaast wil een nieuwe trainer weer nieuwe spelers om de ploeg naar zijn hand te zetten.

Is dat wat de supporters willen? Mensen, verplaats je eens in Maurice Steijn en vraag je af hoe je zelf met die druk zelf omgaat. Ga je echt niet beter van presteren. En vergeet voor de zekerheid ook het menselijke aspect niet wat de gevolgen voor jezelf zouden zijn!!!

Niets is gemakkelijker dan met de massa meehuilen. Wat zou jezelf erg graag op zo`n moment de steun van een stadion hebben.

precies mijn gevoel (zie mijn reactie op Bleek), maar dan wat uitgebreider.

ze willen iemand zien hangen hoor! n soort boze kudde die een boeman/zondebok nodig heeft om eigen frustraties op af te kunnen reageren. heel naar
0
Dinsdag 10 september 2013 om 16:29 uur

haagse-Dick

Ging al niet zo goed met de kritiek op steijn hemzelf maar door nu lekker met de media te gaan babbelen over dit soort zaken. Tja dit is nog dommer van hem en nou niet het moment en geeft aan dat hij al voelt dat het einde nabij is. De supporters zijn het gewoon zat met dit domme gelul van een steijn die ambitieloze man
0
Maandag 9 september 2013 om 18:45 uur

Advertentie

DHFC070

Dus het indekken is weer begonnen??
Pleurt toch op Steijn je hebt de 10e of 11e begroting dus wat nou te hoge verwachtingen? Ik verwacht in ieder geval geen europees voetbal maar wat ik wel verwacht is een beetje inzet en niet dat baggerrr beton voetbal al 2 jaar lang. Je kunt beter bij een willekeurige amateurclub gaan kijken want dat is nog meer om aan te zien. Wij spelen by far het meest dramatisch, compacte, angstige en niet om aan te gluren voetbal het laatste half jaar van de hele eredivisie.
Ik word echt doodziek van dit soort uitspraken van Steijn ik vraag me af wat het volgende zal zijn als we weer aardig op ons bek gaan tijdens een thuiswedstrijd; Ja we spelen niet op kunstgras??
0
Maandag 9 september 2013 om 17:49 uur

Haagse Roel

Vincent schreef:

doe ff normaal man!
dus omdat ik het totaal niet met je eens bent, mag jij me stumper en weet ik al niet wat noemen ,maar o wee als je daar iets tegen in breng dan wordt meneer boos en gaat ie dreigen.

Achteraf praten, wat jij altijd doet is makkelijk gelul.( vd gijp gebrabbel)
alles slecht praten om het slecht praten,voornamelijk om jezelf wijs te maken dat het een goede keus was om je scc kaart op te zeggen.
ik kijk liever vooruit.. tja verschil in levensopvatting dat kan..

kan nu wel zeggen dat ik niet meer op je reageer maar dan zou ik het je wel erg makkelijk maken.

desalniettemin een fijn weekend.

Het grappige is , eigenlijk dus helemaal niet , dat je denkt dat ik spijt heb dat ik niet meer kom. Kan je geruststellen. Tot nu toe geen spijt helaas.....ja je leest het goed helaas.....Zou niets liever zien dat mijn ongelijk reeds bewezen was en DH met sprankelend voetbal zich stevig in de subtop had genesteld en ik , en velen met mij weer eens denken : kom laat ik weer eens lekker naar ADO gaan. Dat jij , in mijn ogen een soort zelfkwelling of is het een vlucht , telkens weer een paar uur wil rijden om kutvoetbal te zien moet jij weten. Vervolgens is telkens je tendens dat ik maar mijn mond moet houden omdat ik niet naar wedstrijden ga.

Nou , thuis je kan de boel misschien zo dicteren , mij niet. Dat er hier nog een paar zitten die gevoelig zijn voor je dictaten.......Ik kom je gewoon halen , je gaat mee............moeten zij weten.
0
Vrijdag 6 september 2013 om 23:06 uur

Haagse Kelt

Haagse_Aad schreef:

Lees net stuk over Gouriye op voetbalprimeur.. Hij gaat met ADO nog voor Europees voetbal!

Vond vooral dit wel mooi om te lezen:
"Het niveau ligt hier veel hoger dan bij Heracles, dat verschil merk ik elke dag", zegt Gouriye tegenover Voetbal International. "Het is een goede groep, met een leuke sfeer."

Toch goed om te lezen dat het niveau hoger ligt.. Doet Steijn misschien toch iets goed op de trainingen..
Als je net van Heracles verloren hebt kun je dat soort teksten beter voor je houden lijkt mij. Zelfde als dat Nederlandse voetbalkenners altijd roepen dat de eredivisie veel beter is dan de Belgische competitie. En dan moet je eens in de voorbereiding kijken, `we` verliezen bijna altijd v Belgen...
0
Vrijdag 6 september 2013 om 08:22 uur

Nu online

Wahter, Alle ballen op Jort, FC Jeff, Raoul88, 10, tjapi01 en 208 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 409
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5