Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerlijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 410
Volgende pagina

Calimero

<FCDH> schreef:

is dat een discriminatie dan zuid wel en noord niet mag dat wel?ze kunnen van mij het bos in
Het is niet eerlijk!
0
Dinsdag 22 mei 2007 om 22:32 uur

Richard

ADO Forever schreef:

Ken Leemans is een 24 jarige speler achterhoede c.q. middenvelder, eigendom van Roda Jc maar nu verhuurd aan VVV (venlo) heeft ook gespeeld bij Mechelen.. Bodde  en Ado zijn rond met Swaensea en de kans is groot dat ricky v.d. bergh naar Israel gaat, hij wilt het liefst naar ADO maar die kan de 600.000 euro aan transfersom niet opbrengen

Uit welke bron is bekend dat bodde(ado) en swansea eruit zijn? En uit welke bron is bekend dat ado geen 600.000 voor ricky heeft? Gaan bijv kolk en bodde voor niks weg dan? Even over die leemans van vvv, is een leuke speler,maar erg wisselvallig... Speelt aardig bij vvv,maar kon het bij roda niet waarmaken,en wees nou eens eerlijk als je een elftal op wil gaan bouwen kan je beter goede amateurs halen,met wat ervaring er om heen. Ik had goede hoop op binnen een jaar terug in de eredivisie te zijn,maar de hoop word steeds minder als ik deze geruchten hoor. Wat ik wel hoop is dat krul kan worden gehuurd,en dat ricky komt met nog wat andere mensen met een haagse mentaliteit,dan komt het goed.

0
Zaterdag 19 mei 2007 om 11:29 uur

supporter

Ooievaar schreef:

Zie de actie die Roel en ik onafhankelijk van elkaar hebben opgestart. We komen allebei al sinds 1968, dus we hebben al het nodige meegemaakt. Nee fysieke acties, dat willen ze juist. Daar schaadt je jezelf alleen maar mee, dan lachen ze je uit. 

Nee, het lachen zal ze snel vergaan, als er geen hond op de tribune zit. Moet je eens opletten hoe snel ze door de kniën gaan. Laat ze eerst maar die imbeciele acties ongedaan maken. En vergeet niet; we zijn gedregradeerd door het jarenlange wanbeleid van die flapdrollen, niet door de supporters...

wees eerlijk naar jezelf. De supporters hebben de tech.staf het onmogelijk gemaakt om het werk  uit te voeren
0
Donderdag 17 mei 2007 om 23:42 uur

Leidschenveen

Max schreef:

Heb sinds afgelopen zondag nooit noemenswaardige problemen met ons bestuur gehad.

Waar ik mee zit:

-Ik kan niet meer rond de middenlijn plaats nemen. Staan of zittend.  Dat zijn toch de mooiste plekken van het stadion.
-De vraag is nog maar of er op de lange zijde uberhaupt gestaan mag worden.
-Mag er op de korte zijde nog wel wat extra`s? Of komt daar ook die vreselijke verplichte plaatsen?
-Geen biertjes meer na afloop in het supportershome. Het is al zo`n troosteloze boel daar, dus reden om te blijven hangen heb je nu helemaal niet meer.

En ook belangrijk:
-Wat ben ik nou supporter of crimineel? Ik heb me altijd prima gedragen, maar ik voel me nu helemaal niet meer welkom bij mijn eigen club.
- Het bestuur schuift haar eigen falen af op de supporters.
Ok, ik snap dat je het liefste in de middelste vakken wilt zitten/staan. Dat zou ik ook het liefste willen.
De vraag of er op de lange zijde uberhaupt nog wel gestaan mag worden lijkt me niet zo relevant. Dat is allemaal theorie. Denk je nou werkelijk dat zodra er iemand gaat staan er een steward op af gaat om te vertellen dat je moet gaan zitten? Nee, er zal gewoon gedeeltelijk worden gezeten en gedeeltelijk worden gestaan, net zoals nu op Noord. 
En achter het goal lijkt me dat helemaal geen discussie. In de praktijk maken degene die daar gaan zitten/staan dat wel uit.

Geen biertje meer na afloop heb ik eerlijk gezegd niet zo`n mening over. Ik kwam alleen voor de wedstrijd vaak even in het supportershome en eerlijk gezegd vond ik het dan meestal een dooie boel met anderhalve paardekop.

Wat betreft je laatste stukje kan ik het helemaal met je eens zijn.
Maar nomaals: ik persoonlijk vind dat geen reden om niet meer te gaan. Den Haag zit in mijn hart en dat kan geen enkele bestuurder eruit halen.
0
Zondag 13 mei 2007 om 21:01 uur

kako

Kom al sinds 1975 bij ADO. Altijd op Noord, later op oost en weer later met twee business stoelen op Zuid. Je wil je club toch wel een beetje steunen met je zuurverdiende centjes. Maar wat je er voor terug gekregen heb sinds laten we zeggen halverwege de jaren 80 is ronduit weinig te noemen. Uit mijn hoofd één bekerfinale, die al niemand wilde hebben en daarom maar in het Zuiderpark gespeeld werd, een paar Europese wedstrijden tegen Ujpest en Young Boys en een kampioenschap. Maar verder was het bedroefend. Het farwel seizoen is helemaal het einde, inderdaad. Het einde van het Zuiderpark en weer een degradatie. Ik zal het wel niet begrijpen maar ik vind het onbegrijpelijk dat deze maatregelen genomen worden. Tuurlijk. er zijn dingen gebeurd die niet door de beugel kunnen en daar moeten straffen voor uitgedeeld worden. Maar dit soort maatregelen jaagt een ieder weg uit het nog naamloze en troosteloze nieuwe stadion. Wat is een ploeg als ADO zonder de goede supporters van Noord, helemaal niets volgens mij. Deze supporters, die je eind jaren 80 en begin jaren 90 op één hand kon tellen, waren wel ADO trouw. Wat is er dit jaar nou fout gegaan? Een paar supporters op het veld met een vreedzame actie? Oké vuurwerk tegen Groningen mag niet maar zorg er dan als ADO of gemeente voor dat het vuurwerk niet naar binnen kan komen. Ik denk dat met deze maatregelen de echte ADO sfeer nooit meer terug zal komen. Of het er dan leuker op wordt, geen idee. Altijd als er weer iets gebeurd was stond het weer volop in het nieuws en heel Nederland smult er dan van. Maar laten we nou eerlijk zijn, rellen door Feyenoord supporters in Europa, veel erger dan ADO en de straf is vergeleken bij wat ADO altijd krijgt een lachertje. Die supporters uit 020 in het supportershome, wat kreeg Ajax voor een straf? Wat gebeurde er weer afgelopen dinsdag in 020? Straf van de KNVB, echt niet. Omkoping met Excelsior, 1 telefoontje en het was afgedaan, moet je eens kijken hoelang Rijaard in het beklaagdenbankje stond! Nog een mooi voorbeeld. Rankovic die vijf wedstrijden geschorst word omdat hij de scheids aanraakt, daarna nooit meer iemand voor gestraft, kijk maar naar die 020 er in de bekerfinale, deed precies hetzelfde. Wat ik wil zeggen is dat iedereen in Nederland er van smult als ADO weer eens wat flikt en het bestuur en de gemeente hebben het bewust zover laten komen om zodoende met deze maatregelen te komen.
Nee, ADO weg uit het Zuiderpark, weg uit de Eredivisie en nu ook zonder ( met alle uizonderingen daargelaten ) sfeervolle supporters, ik hou mijn hart vast. Ik ben supporter van een hele zieke club met een ziek bestuur en een heel slecht gemeentelijk bestuur. Eigenlijk zijn we met de sluiting van het Zuiderpark al een beetje overleden, maar ik zie de sleeping giant?? niet meer terugkeren. Ik hoop dat ik het mis heb maar ik geloof het niet.
0
Donderdag 10 mei 2007 om 20:55 uur

Aad

Toon schreef:

ADO Den Haag heeft een nieuwe Hoofdscout.

Na een Utrechtse invasie nu een IJmuidense vloedgolf?

Dat is niet helemaal eerlijk: Ik ken de man niet. Maar de op de ADO-site genoemde namen die hij gescout heeft ook niet. Dus .......

0
Vrijdag 4 mei 2007 om 15:53 uur

Advertentie

Midden-Oost

Aad, das een serieus probleem en dat zag ik al aankomen. Er kunnen geen seizoenkaarten voor de eretribune gekocht worden dus moet zuid samen met noord op de nieuwe Haaglanden tribune plaatsnemen. 

Het zal wel druk op O worden want daar wil iedereen heen. Ikzelf zal ook nooit achter de goal plaatsnemen want dan ben ik mijn voetbalgevoel kwijt en die paar tientjes maakt ook niet uit. 

Nergens ter wereld zie je de fanatieke supporters op de middenlijn staan, alleen bij ons en das een mooie traditie die in ere gehouden wordt en daar mogen we best trots op zijn.  Laten we nou eerlijk zijn noord achter de goal das toch geen gezicht.

Maar wat nu te doen met onze vrienden van zuid, ik zou het ook niet weten. Zuid kan niet naar Oost, niet naar het gezinsvak op Noord, West is voor de sponsors dan blijft alleen, het klinkt raar, het sfeervak over. 

Hoe nu verder .... ? Ik geef je gelijk dat je die brief stuurt, als ik op zuid zou zitten, wist ik het ook niet meer.

0
Donderdag 3 mei 2007 om 22:13 uur

Frans

En nog bedankt voor de waarborg van de Nick-name !
Eerlijk duurt nog altijd het langst !
Nog geen ontwikkeling(en) op het spelersfront,
nog 2 weken trainen en dan als afsluiting een potje
voetbal/hockey bij H.C.K.Z op 16 mei a.s.

Greetz Frans
0
Donderdag 3 mei 2007 om 19:45 uur

vincent

kojak schreef:

zat net een stukje te lezen in het ad over mensen die gewerkt hebben met wiljan vloet.als dat klopt hebben we een top trainer in huis.vdberg en polak zijn erg positief over hem,bikkel hard en geen vriendjes politiek.
Ik ken ook iemand die houdt van bikkelhard, maar zij houdt niet van voetbal :-))
"Recht door zee", "open en eerlijk" worden vaak een stuk minder gewaardeerd als men het over  jouw functioneren wil hebben. Dan willen voetballers alleen maar aardig gevonden worden en lekker liggen in de groep..
 
0
Donderdag 3 mei 2007 om 01:23 uur

fc hageneez

Arendsoog schreef:

Kijk zo kunnen we nogeens wat leren van PSV.
Als we dat bij ons ook invoeren kunnen we van de opbrengst aan boete`s heel Barcelona opkopen. Op die manier worden we nog blij ook met al die veldlopers.
nou eerlijk gezegd die 15000 slaat nergens op hahaha dat is een super boete
0
Woensdag 2 mei 2007 om 14:18 uur

Nu online

Marcelvld, Bolskie, ADOZoetermeer, James, Ronnie, Twa, haguhnees87, Marcie en 186 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 410
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5