Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: zondag

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 410
Volgende pagina

pmc

Kees schreef:

Zijn wisselbeleid wordt aanmerkelijk beter, is veel ontspannender, je hoort en leest nooit een negatief geluid uiit de spelersgroep, heeft een uitstekend resulaat behaald tegen Heracles, Heerenveen en Twente. Dat was mede te danken aan zijn gekozen opstelling en vooral tactiek. Helaas moest hij vanwege de resultaten veel behoudender spelen dan hem lief is.

Daarnaast houdt hij zich prima staande t.o.v. de directie en supporters. Nooit een onvertogen woord of reactie. En probeer dat maar eens bij ons voor mekaar te krijgen met ook nog eens een mondige spelersgroep.

Hij verkoopt de club op een prima wijze. Dat is toch hetgeen waar al jaren binnen de supporters over geroepen wordt: een trainer met geel/groen bloed, jonge vent en die aanvallend met veel strijd wil voetballen.
Kees het moet toch allemaal lekker Haags blijven, maar van mijn part komt de trainer uit Timboektoe, als je wil dat Steijn blijft moet je ook accepteren dat we onder in het rechter rijtje blijven spelen en uitschieters naar boven maar ook naar de jup.

ik denk dat als bv Verbeek had gemerkt dat de kachel in de kleedkamer hoog staat hij met het gehele elftal het veld had gezeten ook in de rust.

Steijn kan ik de rust wel roepen dat er 7 spelers voor een wissel in aanmerking komen, maar hij begint de tweede helft met de zelfde 11 in het veld.

PS. Steijn leest ook op CADD, hij had zondag niet zijn jas aan maar een grijze trui maar, misschien door de warmte, wel weer zijn handen in zijn zakken.
0
Dinsdag 3 april 2012 om 12:18 uur

BLEISWIJK-1

Haagse_Aad schreef:

Aan het begin van het seizoen zijn eerst de spelers aangevallen op hun slechte functioneren... Immers, Toornstra en nog een paar..
Immers heeft daardoor zelfs zijn twitter account opgeheven door alle kritiek die hij kreeg..

Maar van die jongens weet je dat ze in een goede organisatie wel kunnen functioneren... zie vorig jaar waar er duidelijkheid was.. en daar zorgt een trainer voor..

Steijn heeft dat vanaf het begin niet gedaan... veel wisselende opstellingen, slechte wissels, spelers niet op hun eigen positie, rare aankopen, spelers wegsturen die nu best van pas zouden komen, te lang vasthouden aan spelers die niet functioneren.. Dan komt er logischerwijs kritiek... als je dan vervolgens na 28 competitie wedstrijden, wat oefen, beker, en EL wedstrijden totaal geen verbetering laat zien... en er geen speler binnen de selectie door de trainer beter is gaan spelen... is het echt niet raar dat er om zijn vetrek geroepen wordt..

Steijn maakt keer op keer dezelfde fouten... dat hoef jij op je werk niet te proberen.. maar Steijn mag dat kennelijk wel...
Let maar op dat tegen Groningen er weer een mooi plekje is voor Visser... grote kans zelfs dat Ali er ook vanaf het beginsignaal instaat... ik zie het zelfs gebeuren dat Horvat weer centraal staat en Omeruo back.. Immers in de spits en niet op het middenveld... het kan allemaal bij Steijn..
Aad, prima die kritiek op Steyn. Kan ik mij voor een groot gedeelte ook in vinden. Maar hoe kan je het in hemelsnaam opnemen voor Immers. Die moet gewoon z`n grote mond houden en gaan voetballen. Het begon al met zijn lobby naar Feyenoord. Hij heeft de kans gehad om Steyn te laten vallen en heeft dat niet gedaan. Dan moet je gewoon gaan voetballen en laten zien wat je kan. Wat hij in het verleden heeft gepresteerd is in mijn ogen totaal niet relevant. Die paar wedstrijden voor RKC ging het wel weer redelijk. Maar zondag was het weer een drama.
0
Dinsdag 3 april 2012 om 09:44 uur

supporter-noord

BLEISWIJK-1 schreef:

In een jaar Bulykin, Kubik, Derijck, Verhoek, Toornstra, Pique en Kum kwijt. Hier komt Immers waarschijnlijk nog bij. Het verwachtingspatroon zal in iedergeval niet zo hoog zijn. Maar het zal een jaar van de waarheid worden voor ADO en Steyn!

Maar eerst dit seizoen maar goed afsluiten.
En dat noemen ze stapjes maken ? Dit is achteruithollen. Van Toornstra vind ik het jammer, zulke spelers moet je altijd houden om vooruit te komen. Van Kum vind ik het totaal niet erg. Typisch een speler die niet buiten de 16 moet komen anders gaat het mis. Zondag ook, eerst in de grond trappen en daarna een bal in het gezicht van de tegenstander. Pfff, gewoon een heel beperkte voetballer die alleen maar een sliding kan maken en koppen. En die heeft Swansea gescout ??? , mijn zegen hebben ze. Omeruo op zijn plek, die kan echt voetballen, ook naar voren.
0
Maandag 2 april 2012 om 22:33 uur

BLEISWIJK-1

Swansea City wil ADO-spelers Kum en Toornstra halen

02/04/2012 211

ADO Den Haag moet zich serieus zorgen gaan maken over het aanblijven van Christian Kum en Jens Toornstra. Beide steunpilaren van respectievelijk het verdedigingshart en het middenveld worden zeer concreet gevolgd door Swansea City.

De club uit Wales, waar Hagenaar John van Zweden een bestuursfunctie bekleedt, is dit seizoen dé verrassing van de Premier League met onder andere de Nederlanders Michel Vorm en Kemy Agustien in de gelederen.

Onlangs bezochten trainer Brendan Rodgers en hoofdscout David Leadbetter twee wedstrijden van ADO om beide spelers aan het werk te zien.

Kum, die de jeugdopleiding van de Haagse club doorliep en alweer aan zijn zevende seizoen bezig is in de hoofdmacht, heeft een aflopend contract. De 26-jarige aanvoerder ging niet in op de aanbieding van ADO en legde ook de interesse van NEC naast zich neer.

Toornstra, die vorig seizoen nog in de belangstelling stond van onder meer AZ en FC Twente, heeft nog een verbintenis tot medio 2013, met een eenzijdige optie vanuit de club voor nóg een seizoen. Beide voetballers staan niet afwijzend tegenover de belangstelling vanuit Engeland.


Lees in de nieuwe VI meer over ADO Den Haag. Toornstra en Kum vertellen over de interesse van Swansea en trainer Maurice Steijn komt aan bod over de dramatische nederlaag van zondag bij RKC Waalwijk (1-0).
0
Maandag 2 april 2012 om 21:03 uur

Mr. FC DEN HAAG

BLEISWIJK-1 schreef:

Waat moet je op wachten dan?
Ik had mijn bron beloofd om het na deze zondag hier op CADD te plaatsen i.v.m. 1 april Fools Day!
0
Zondag 1 april 2012 om 21:08 uur

Advertentie

Ooievaar

DHFC070 schreef:

Dat tussen die twee containers was nog maar het begin. Ik zat toen in de laatste wagon van de eerste trein. Eenmaal aangekomen liep je dus achteraan en ging het hek ineens voor je neus dicht. Het bovenste vak was vol jullie moeten wachten op de tweede trein. Allemaal heel leuk en aardig maar daar sta je dan met +/- 100 man 1,5u lang tussen hekken met prikkeldraad, sneeuw, temperatuur rond het vriespunt, geen mogelijk om te pissen, geen drinken, een postzegel om op te staan en als hoogtepunt nog ME in de postzegel en gedrogeerde honden die 1,5u lang op twee poten stonden te blaffen.
In mijn gedachte waande ik me met een ster op de borst even in de 2e wereldoorlog om dan te bedenken dat die mensen het natuurlijk nog 20x erger hebben meegemaakt met een nog ergere afloop.

Dan denk je in 2012 even leuk een voetbalwedstrijd te bekijken staan je medesupporters 2 weken geleden over Auschwitz te zingen...andermaal het bewijs dat geschiedenis lessen op school een must zijn.
Hulde, met name voor het laatste stuk. Vind ik persoonlijk een heel stuk pijnlijker dan een weggooi aansteker - hoe dom ook- op het veld te smijten.

Maar voel me toch te goed om me als een stuk slachtvee te laten behandelen.

Vroeger kocht je een kaartje in de kuip en ging je zitten waar je wilde, tussen de rotterdammers dus, want daar zaten er minimaal 50.000 van.

Dat er nu zo weinig meer gaan heeft daar zeker mee te maken, maar we moeten de ogen niet sluiten voor de stand op de ranglijst, dat maakt de animo een stuk minder om je hele zondag op z`n kop te laten zetten.

Maar respect voor diegenen die gaan. RKC -ADO 0-2 derhalve.

0
Zondag 1 april 2012 om 14:29 uur

DHFC070

Triest gegeven? of logisch gevolg van alle maatregelen tegen de fanatieke supporter lees criminelen?

- Veel geld kwijt.
- Hele zondag kwijt.
- In een kurslijf en als vee behandeld.
- Omringd door plexiglas of prikkeldraad Auschwitz is er niets bij.
- Restrikties aan ieder slokje drinken wat je mee mag nemen. (dan heb ik het nog nieteens over alcohol)
- 1 op de 5 zijn stillen in het uitvak kortom poltiie heigt letterlijk in je nek.

En zo kan je nog wel even doorgaan.

Ben een paar jaar lang alle uitwedstrijden geweest en heb alle stadions in NL gezien. Door al de restricties de keuze gemaakt om niet meer te gaan en dit bevalt me tot nu toe prima.
0
Zondag 1 april 2012 om 09:51 uur

quincy...

voor aankomende zondag?

coutinho
visser kum horvath luksik
rado immers rootnstra
chery smolarek vicento?
0
Zaterdag 31 maart 2012 om 17:53 uur

DaveDH

Fransje schreef:

Wat jij vindt is jouw ding maar ik zoek alleen naar een oorzaak van jou frustraties en je ongenuanceerde uitspraken over je mede-supporters vanachter je PC.
Ik ben niet gefrustreerd, maar ik ben die kneuzen die het elke keer weer verkk meer dan zat... ik heb het al een keer uitgelegd maar ik zal proberen op een manier waarop jij het misschien dan ook begrijp.

Heel NL zat die zondag te wachten tot het mis ging, en ja hoor een paar debielen moeten weer zo nodig een speler bekogelen met aanstekers en raken een 020 speler... wat dacht je als we wel een punt hadden gepakt he? dan was de media weer over ons heen gevallen en had Den haag het weer gedaan.

Mensen die willens en wetens mijn club naar de klote willen helpen zijn geen "mede-supporters" maar debielen die niets in het stadion te zoeken hebben, punt.

En ik zeg het nu vanachter mijn PC maar ik heb er ook geen enkele moeite mee omdat irl te zeggen, en het het mooie is de meeste supporters met wie ik het er over heb is het met me eens...

Eerlijk gezegd vraag ik vraag me af waarom jij zulke idioten blijft verdedigen

0
Zaterdag 31 maart 2012 om 09:48 uur

Kees

Ik heb net eens goed de opstelling van RKC (met Castillon) er weer bij eens bekeken. Dat is echt geen misselijke ploeg. Vind ze op papier sterker dan wij. WE moeten het echt zondag van het middenveld hebben. Hopenlijk wordt het daar beslist.
0
Vrijdag 30 maart 2012 om 18:47 uur

Nu online

Langebach2, Erik070, opper, TheMariner en 201 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 410
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5