Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: betere

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 411
Volgende pagina

Karel KLaver

Mr. FC DEN HAAG schreef:

Bedoel je dat als een retorische vraag.... maar goed ik zal de vraag zo goed mogelijk proberen te beantwoorden. 
Het scoutingsapparaat van onze club is al jarenlang verrot en op een enkele kwalitatieve betrouwbare speler na, heeft het ons de afgelopen decennia weinig tot niets opgeleverd! Waar andere clubs de ene na de andere topper binnen halen, krijgen wij meestal puin tot wanstaltige gedrochten voorgeschoteld, die er meestal niets van bakken! 
We betalen meestal de hoofdprijs voor de salariskosten post en vangen nagenoeg bijna niets meer voor deze onbeduidende middelmatige spelers.
Ook laat al jarenlang het publiek het afweten, waar bij kleinere steden met gemak de voetbal stadions worden gevuld, blijft het bij ons angstvallig stil. Dat vind ik persoonlijk voor een stad van ongeveer 550.000 inwoners een schande dat er per thuiswedstrijd gemiddeld maar 10.000 toeschouwers op de tribunes zitten, tel uit je winst!
Tel daarbij op dat het ADO Bestuur haast geen kennis van voetbal technische en management zaken heeft, al is dat laatste punt de afgelopen jaren iets verbeterd door de komst van Mark v/d Kallen.
Blijft alles betreurenswaardig slecht geregeld van het management tot op het sportieve vlak, afgelopen jaar natuurlijk uitgezonderd. Maar die zijn natuurlijk op 1 hand te tellen. Ik heb er echt persoonlijk de komende jaren er een hard hoofd in of FC/ADO Den Haag kan doorpakken en de stijgende lijn naar boven weet te vinden is daarom nog maar de vraag....
Bovendien denk ik dat het heel verstandig is om de club eerst financieel gezond te maken, en dan pas verder uit te bouwen. De problemen van voor vdKallen zijn grotendeels ontstaan doordat er constant geld werd uitgegeven aan `goede mensen` en nog betere ideeën, in de verwachting/hoop dat het zich zou terug betalen (zo is er goudgeld neergeteld voor de terugkeer van Rick Hoogendorp, om er maar eentje te noemen -en als dat geld in een paar jonge talenten was gestopt had je daar nu ook resultaat van gezien).

Zelfs als je een eenmanszaak reorganiseert duurt het een jaar voordat je zichtbaar resultaat hebt -en ADO is allesbehalve een eenmanszaak. We willen allemaal heel graag dat het nu perfect is, maar de realiteit gebiedt om geduld te hebben...
0
Zondag 29 januari 2012 om 11:55 uur

Victor

Victor schreef:

Jammer dat je zo`n negatief gevoel overhoudt.
Ik persoonlijk vind het allemaal wel meevallen en vind dat we een erg positieve ontwikkeling doormaken. Dit gevoel wordt helemaal bevestigd na het lezen met het vi interview met Beyersbergen. Als ik lees hoe hij beschrijft hoe hij de visie en missie van De club binnen alle geledingen wol uitdragen, word ik daar wel enthousiast van. Als jij deze post een jaar of langer geleden gedaan had, kon ik je nog volgen, maar de realiteit heeft jouw voorbeelden toch al lang achterhaald? Kijk waar we vandaan komen. Kijk hoe we nu scouten. Kijk hoe we met talenten omgaan. Kijk hoe verstandig we met ons geld omgaan. Maar het belangrijkste is misschien
Wel dat Den haag meer en meer gezien wordt als die leuke club. De randvoorwaarden worden nu geschept voor betere sportieve prestaties en een betere sfeer war automatisch leidt tot grotere supportersaantallen en meer sponsoren. Heb vertrouwen joh, dat maakt je leven ook een stuk ontspannender. Cheers
Ik bedoelde natuurlijk Driebergen en niet Beyersbergen.
Verder wil ik nog toevoegen dat het mij ook niet snel genoeg kan gaan, maar dat je wel realistisch moet blijven. Feit is dat we geen rijke club zijn en( nog) geen blik externe geldschieters hebben. Ik kom net terug van vakantie en heb net de Posts van de laatste weken gelezen. Wat een hoop zorgen en pessimisme lees ik. Aan de ene kant mooi, want we voelen allemaal dat er nog veel meer in zit. Maar laten we niet even denken dat we zo maar even gelijkwaardige of betere spelers kunnen halen voor huidige spelers. De `vedettes` van nu waren een paar jaar geleden ook niks waard. Als we elk seizoen 1 of meer cherrietjes binnen halen, dan bouw je al heel wat kapitaal op. In sta achter het huidige beleid. Door een aantrekkelijke speelsteil, goede sfeer en het Gied omgaan met talenten spelers warm maken voor de club. De grotere namen van de afgelopen tien jaar ( bully uitgezonderd) kwamen voornamelijk voor het geld en die negatieve salarishuishouding heeft ons behoorlijk in de problemen gebracht. Het is toch mooi dat talenten en spelers van concurrenten nu openlijk aangeven naar onze club te willen. Twee jaar geleden was dat echt niet zo. Dat is voor mij de winst van de laatste jaren. En ook al heeft hij ons genaaid op het eind, daar heeft J. Vd Brom een belangrijke bijdrage in gehad. Uiteindelijk heeft hij meer goed dan slecht gedaan voor de club.
Nu de punten uit Nijmegen halen!
0
Zondag 29 januari 2012 om 09:10 uur

Victor

Mr. FC DEN HAAG schreef:

Eventjes nog een aanvulling: Het is bij onze club bijna altijd net niet, uitzonderingen daargelaten. Overwinningen komen zelden met gemak bij ons team tot stand en staan ze achter dan worden meestal de mouwen niet opgestroopt, maar gaan de koppies hangen! Ook doorbuffelen of het gras opvreten is bij onze spelers onbekend cq onbemind! Ik persoonlijk vind het team onsamenhangend spelen en als los zand aan elkaar....
Misschien is mental coaching voor onze spelers toch een goede betrouwbare optie om tot een sportief totaal rendement te komen.
Jammer dat je zo`n negatief gevoel overhoudt.
Ik persoonlijk vind het allemaal wel meevallen en vind dat we een erg positieve ontwikkeling doormaken. Dit gevoel wordt helemaal bevestigd na het lezen met het vi interview met Beyersbergen. Als ik lees hoe hij beschrijft hoe hij de visie en missie van De club binnen alle geledingen wol uitdragen, word ik daar wel enthousiast van. Als jij deze post een jaar of langer geleden gedaan had, kon ik je nog volgen, maar de realiteit heeft jouw voorbeelden toch al lang achterhaald? Kijk waar we vandaan komen. Kijk hoe we nu scouten. Kijk hoe we met talenten omgaan. Kijk hoe verstandig we met ons geld omgaan. Maar het belangrijkste is misschien
Wel dat Den haag meer en meer gezien wordt als die leuke club. De randvoorwaarden worden nu geschept voor betere sportieve prestaties en een betere sfeer war automatisch leidt tot grotere supportersaantallen en meer sponsoren. Heb vertrouwen joh, dat maakt je leven ook een stuk ontspannender. Cheers
0
Zondag 29 januari 2012 om 08:22 uur

supporter-noord

michel schreef:

Verhoek gaat gewoon zeker weg. Dit is gewoon een statement naar Vitesse dat het niet volgende de normale regels zijn gegaan. Iedereen kon zien dat ze een speler missen zoals verhoek bij Vitesse. Die Russische mafia figuur trekt heus wel z`n knip hoor voor 31 januari.
Ik hoop alleen dat ze dat geld nuttig besteden en niet geven voor die poepon.
Ik wil wel ruilen hoor voor Chanturia of Ibarra. Betere voetballers dan Verhoek.
0
Zondag 29 januari 2012 om 02:07 uur

supporter-noord

dirk schreef:

Van den Brom is een misselijk makende intrigant en Wesley Verhoek zo dom zich als diens marionet te laten bespelen. Wat mij betreft mag Verhoek voor een marktconform transferbedrag zijn heil elders zoeken. En dan zal hij na een paar wedstrijden wel gaan jammeren dat-ie heimwee krijgt.
Ach, momenteel heeft Vitesse betere buitenspelers dan Verhoek. Komt straks gewoon regelmatig op de bank terecht.
Hoogstens meer salaris, dat is de drijfveer natuurlijk.
0
Zaterdag 28 januari 2012 om 14:01 uur

Ferdy

No comment;

De KNVB wil voetbalsupporters die zich goed gedragen belonen. Met een `gold cold`-systeem moeten fans worden aangemoedigd zich altijd netjes te gedragen in en om het stadion.

"Iemand die zich twee jaar lang netjes gedraagt, zou een zilveren seizoenskaart kunnen krijgen. Na vijf jaar goud en na tien jaar platinum", stelt directeur betaald voetbal Bert van Oostveen in het AD. "Met die kaarten kun je een betere plek in het stadion krijgen, extra informatie van de club, voorrang bij uitwedstrijden of korting op Eredivisie Live."

Niet iedereen is te spreken over het voorstel. "Ik hoef geen beloning, goed gedrag is normaal. Ik wil gewoon naar de wedstrijd kunnen met mijn potje bier", stelt bijvoorbeeld Eric van Dorp van het Supportersplatform Betaald Voetbal.

0
Vrijdag 27 januari 2012 om 10:27 uur

D.H.zuid-west

Los van de discussie of vd Kallen een 2e Munsterman is of kan worden wil ik toch kwijt dat we in de jaren 90 meerdere bestuurders hebben gehad welke lijken in de kast achterlieten bij vertrek uit het Zuiderpark. Op bestuurlijk niveau is er jaren geen solide ondergrond geweest met als dieptepunt dat de club nagenoeg falliet was.

Kijk waar we nu staan qua financien, een hele verbetering dat kan niemand ontkennen. Ja, er moet nog het nodige gebeuren (TD / verbetering scouting etc) maar ik ben wel positief gestemd omdat we nu eindelijk een doordachte financiele huishouding gaan voeren.

Ik snap de roep om dure spelers met veel ervaring maar mijn mening is dat deze alleen gehaald moeten worden wanneer zij in ons salarisplaatje passen. Gemeentes zullen niet langer clubs blindelings te hulp schieten dus neem geen risico`s die geen garantie geven voor een hoge eindklassering. Met 1 dure speler ben je er nog niet dus om hoog te eindigen zal je toch zeker 3 ervaren (dure) spelers moeten aantrekken..... met alle risico`s van dien.

De keuze is dus:
- we gaan voor ervaren dure spelers en hopen op goede resultaten met daardoor meer publiek / betere sponsoren etc
- middenmoot eredivisie voor de komende jaren maar wel financieel gezond worden en blijven en hopen op een stunt als vorig jaar.

Mijn hart wil het eerste maar mijn verstand zegt het 2e...... lastig vraagstuk!
0
Donderdag 26 januari 2012 om 16:39 uur

Advertentie

Vincent

- Waar we vorig jaar , na een voorsprong, nog verloren van het altijd lastige roda spelen we nu gelijk. (ramzi, malki,junker..echt wel een goede voorhoede)
- Meijer kon ik niet, maar bleek een betere gemiddelde score te halen dan onze jens . Hoezo worden we daar niet beter van?

- We hebben de talenten vogel en beste speler jupilerleaque hocher binnen gehaald. dat het niet klikt kun je niet wijten aan het beleid.

Dat zijn argumenten waar NIET op wordt gereageerd en ja dat irriteert me als we dan weer met zo`n lulverhaal over slechte scouting en beleid komen.

En als daarvoor het licht uit mijn ogen geslagen moet worden om je gelijk te krijgen is dat pas een zielige reactie.

groeten en een fijne dag!
0
Donderdag 26 januari 2012 om 06:20 uur

Bert

Vincent schreef:

het is net als in het dagelijkse leven bert.
mensen (trainers) moeten het je gunnen...

ik ken geen van beide, maar ali lijkt me een leuker mens..
Ik kan je verzekeren dat Höcher niet alleen de betere voetballer is maar ook nog veel aardiger is.

Ali is helemaal geen leuk mens loopt populistische praatjes rond te strooien omdat die graag onder contract wil blijven.
0
Woensdag 25 januari 2012 om 00:22 uur

Vincent

Kees schreef:

Poepon is de veel, veel en veel betere voetballer maar John Verhoek past beter in ons systeem. Dus liever John Verhoek.

Overigens vraag ik me af of Poepon wel zoveel waard is. Ik vind het best wel een goeie spits maar voor dat vele geld.....
Poepon is inderdaad de veel betere speler.
Elk seizoen goed voor minstens 10-12 doelpunten.

tegen 9vd 10 tegenstanders moet ado vanuit de verdediging / middenveld spelen. juist poepon heeft het in zich om indivueel een actie te kunnen maken.

denk dus juist dat hij beter bij ons past dan j. verhoek,die het van misschien 3-4 kansen vanaf de zijkant moet hebben per wedstrijd.
0
Dinsdag 24 januari 2012 om 22:19 uur

Nu online

wiegah070, Michiel, FC Jeff, Franky, Tante Wil, Dang3r, Law, frans swa, Bleek, jbdh, Teeg070, Heino, GGH en 171 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 411
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 VVV-Venlo 25 - 26
16 TOP Oss 25 - 26
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5