Welkom in de shoutbox, gast
hjfff
Van den Bergh moet gewoon spelen tegen Heracles. Zeker gezien de spelopvatting van de laatste 3 wedstrijden.
ALS Ricky speelde, stond hij vaak centraal op het middenveld en moest hij veel verdedigende arbeid leveren.
Hoe Cornelisse de laaste 3 wedstrijden mocht spelen was ideaal geweest voor Ricky.
Yuri speelde voor de controleurs Buijs en Bosschaart en als Yuri ging druk zetten zakte de spits (Vicento/Milic) terug. Na de dubbele wissel tegen Roda ging Vicento op 10 spelen.
Iemand nog wat van hem vernomen??
Als Ricky vd Bergh had gespeeld had je iemand gehad die 2benig is, durft uit te halen van 25m en een neusje voor de goal heeft.
En hij is natuurlijk gewoon een goeie voetballer die ons sterker maakt.
Kan toch niet dat je zaterdag weer dezelfdee bank heb als afgelopen vrijdag met; v Hese, Schwiebbe, Toornstra, Hulst, Achterberg en Milic en dat een vd Bergh op de tribune zit door een overdreven disiplinaire straf.
Iedereen heeft het wel over 3x rood maar dat is erg schreef.
1. Je word geslagen, de dader blijft voor je neus staan en uit reactie geef je een kets terug.
2. 2x geel, kan gebeuren. Was geen gemene overtreding. Eerste geel was een verdedigende actie van een aanvaller en bij de 2e wou hij voor Paauwe komen maar helaas zette die zijn voet ervoor. Was Ricky 1tel eerder stond hij 1 op 1 met een verdediger in de 16 van de tegenstander.
3. Uit stilstand word een tackle ingezet, Afellay lag op snelheid dus leek het veel zwaarder dan het was. Geel was op zijn plaats geweest.
Rick werd al op het matje geroepen na die 2e geel in de 83min en werd behandeld alsof hij iemand vol op ze kin had gemept terwijl diegene hem een hand wou geven.
Bosschaart 2x geel in eerste 40 min.
Ammi TOTAAL onnodig ruzie zoeken en direct rood in eerste 42 min. Hun ook bij huisarts Wetzel geweest en met een liniaal geslagen?
RICKY OP 10 TEGEN HERACLES!!
![]() |
Zondag 6 december 2009 om 16:54 uur |
Bert
Met 80 man naar Roda
Wekker ging om om 5.45 uur er moest eerst gewerkt worden. Gauw de laatste spullen bij elkaar gepakt voor vanavond. Die kleine werd afgeleverd bij mijn werk door mijn vader. In de stromende regen vertrokken we vanuit Zoetermeer. Snel naar Ado de omwisselkaarten halen. Daar aangekomen haakte Rien aan. Met zijn Drieen weer richting Utrecht. Dat lukte niet stond muurvast. Sluipweg weg naar Rotterdam want de A13 stond ook vast.
Hoe zuiderlijker we gingen des te minder werden de files. Uiteindelijk kwamen we zelfs als eerste aan. Helaas de supportersbus niet gezien.
In het vak hadden we straalkacheltjes die wat warmte gaven.
Ook heb je gewoon tijdens de wedstrijd irritante reclame vd Horbach hoe ver gaan we hierin als je naar voetbal kijkt en je hoort "a ja ja jippie jippie jee"
De 1-0 viel heel raar. Overtreding op Buijs bleek achteraf.
Ado heeft de eerste helft dramatisch gespeeld alleen aan het begin kregen ze een kans. De tegenwind speelden ze erg parten. In de tweede helft ging het veel beter. Zeker toen Jens Toornstra erin kwam. Ik kende deze jongen al van de wedstrijd tegen Derby County. Hij moet nog veel leren maar is wel een talent. Speelt echt met bluf type Knopper. Toen de 1-1 viel was het gedaan met die Limbo's we gingen uit ons dak.
De meeste hadden verwacht dat Roda dat nog wel goed zou maken echter na de rode kaart was het over bij Roda. Jammer dat Verhoek de 1-2 niet maakt bal zeilde rakelings over
Voordeel van een kleine groep supporters is dat de saamhorigheid groot is. Onder begeleiding van zuur kijkende ME ers en agenten verlieten we het stadion.
Ik heb ervan genoten helaas geen overwinning
Maar om 0.30 uur nog Ado supporters tegen te komen bij een BP station in de buurt van Weert is bijzonder
Degene die er weer waren en geen credits voor mij ben er ook niet altijd. Hele grote Klasse!
Dit wilde ik even kwijt sorry.
![]() |
Zaterdag 5 december 2009 om 21:09 uur |
Ooievaar
Misschien wel leuk voor onze club: Worden we met zijn allen slapend rijk en steken we alle 13.000 100.000 euro in de club et voila: Een nieuw Chelsea is geboren.
Zonder gekheid: Als vd Kallen echt de Wittebrug koopt zou VW weleens de shirtsponsor of stadionsponsor kunnen worden.
Nou daar zat ik ook aan te denken. Moest gisteren even bij mijn VW dealer zijn Wittebrug Kerketuinen, en toen ik het vroeg aan die manager was zijn antwoord: "daar geef ik geen commentaar op" Misschien denk ik wel erg ver maar stel dat VW Wittebrug naar Kallen zou gaan, dan zou de nieuwe stadionnaam wel eens iets met die deal te maken kunnen hebben. Zou 'het licht' toch gelijk krijgen, of hij heeft voor z'n beurt gesproken, maar dat laatste lijkt me uitgesloten. De man is volstrekt mediaschuw
![]() |
Zaterdag 5 december 2009 om 17:09 uur |
Club Achter de Duinen
Rankovic valt geblesseerd uit
De rentree van Aleksandar Rankovic in de wedstrijd tussen Jong ADO Den Haag en Jong Willem II is van korte duur geweest. De middenvelder moest na twaalf minuten het veld geblesseerd verlaten.
Lees het nieuwsbericht
![]() |
Maandag 30 november 2009 om 19:51 uur |
<FCDH>
Rentree Rankovic na 12 minuten voorbij
Door Alain op 30 november 2009
Aleksandar Rankovic heeft maandag na lange tijd zijn rentree gemaakt in het duel tussen Jong ADO Den Haag en Jong Willem 11. Een succes werd het niet, want na twaalf minuten moest Rankovic al weer naar de kant met een nieuwe blessure.
De captain van ADO Den Haag viel begin augustus in het duel tegen NAC Breda met een ernstige knieblessure uit. De rentree van de aanvoerder leek een mooie morele opsteker voor ADO Den Haag in het gevecht tegen degradatie.
Wat Rankovic nu mankeert is vooralsnog niet duidelijk
Bron: ELFvoetbal
![]() |
Maandag 30 november 2009 om 19:45 uur |
ADO500
Beste Aad,
Voorafgaand aan dit seizoen heb ik al in de krant gelezen dat MvdK met zijn grafische bedrijven meer verlies leed als de hele begroting van ADO bij elkaar. Ook hij is dus platzak. Wetzel stipte het laatst ook al aan, er is geen geld en we moeten voorkomen dat we weer in het zelfde schuitje zitten als 2 jaar geleden. Wel schijnt er een stadionsponsor aan te komen……
En over de begroting gesproken, in die 15 miljoen zit ook het bedrag wat we moeten aflossen aan leningen en schulden dus van dat bedrag blijft misschien hooguit 2/3 over. Tel daarbij op dure en niet presterende en/of geblesseerde krachten als een Waterman, Bossie, Ranko, Horvath, Yuri, Miliç, Sultani en je weet genoeg.
AW moet zorgen dat hij 11 Ditewigen kan krijgen, goedkoop, geen gezeur en goed presterend.
Als je nu iets citeerd moet je het wel goed doen. Van der Kallen vertelde in een interview dat hij bij zijn bedrijven meer moest bezuinigen dan de hele begroting van ADO Den Haag.
Net ff anders dus.
![]() |
Maandag 30 november 2009 om 16:34 uur |
Advertentie
Vincent
Toch raar dat Ditewig de hoogste beoordeling heeft op deze site.
Erger me dood aan die gozer.
Pakt geen bal, kan niet meevoetballen en als er een speler hem opjaagt schiet hij de bal het stadion uit.
Terwijl een Waterman er een schaar uitgooit en de bal gewoon naar een medespeler speelt.
Bosschaart 2e assist in 2 wedstrijden, helaas aan de verkeerde kant.
Met nog 30 sec te spelen kapt hij ff naar ze linker op de rechtsbackpositie ipv die bal hun helft op te jagen.
En het doelpunt van Cornelisse ten onrechte afgekeurd.
Bij de pegel van Buijs stond hij wel nuitenspel. Maar de bal smoorde op de rug van Vicento en kwam zo voor de voeten van Cornelisse. Op dat moment stond Vicento op één lijn met Cornelisse. Dus GEEN buitenspel.
Ik weet niet over welke ditewig jij het hebt.
Ben altijd erg slecht in spelmomenten terughalen, maar ik kan me een bal in de kruising herinneren van makaay die hij eruit haalt .
en een actie in de laatste minuten - toen hij mee ging naar voren en weer snel terug moest-, waarbij hij voetballen slory voor lul zette.
Ik heb alle emoties en teleurstelling van iedereen weer gelezen;
Als ik toch zo elke week naar de voetbal zou moeten gaan en were thuiskomen had ik allang een andere passie gezocht.
Tuurlijk heb ik ook de pest in, we hadden met rust ook gewoon 3-0 voor kunnen staan.
Meest verbaasd heb ik me nog dat soltani mocht blijven staan en verhoek eruit ging.milic voor soltani was DE oplossing geweest.
Duurde trouwens veels te lang alvorens men doorhad dat milic niet mee deed en hoge ballen op vicento en vlaar niet echt werkte
5 keer winnen voor de winterstop zal nog een hele opgave worden ..
studio sport!
![]() |
Zondag 29 november 2009 om 19:00 uur |
rien1
We hebben bar weinig smaken voorin.
- Soltani : weg in de winterstop
- Vicento : echt nog te licht, doet me denken aan Sandell
- Miliç : miskoop
- Verhoek : tsja
We spelen aardig, er wordt hard gewerkt maar je had nog 3 uur kunnen doorspelen, scoren doen we niet.
Met de laatste zin zeg je bijna de woorden waar ik steeds aan moest denken.
Alhoewel, niet helemaal. In plaats van 3 uur dacht ik dat we nog tot 9 uur 's avonds konden doorvoetballen. (niet dat er dan toch nog een doelpunt was gevallen trouwens)
Nu is het alle hens aan dek (of liever alle hens naar Kerkrade) om de ploeg te steunen!
Als we dat potje daar verliezen (en dat doen we daar geloof ik al elk seizoen 32 jaar lang), kunnen we ons (voorlopig) opmaken om de onderlinge strijd wie er direct degradeert. Toch kan ik mij niet voorstellen dat iemand die zoveel miljoenen in de club heeft gestoken (vd Kallen), op zijn gemak blijft toekijken hoe zijn club straks het risico loopt om af te zakken naar de Jupiler Leaque. Dan kan hij nl !!pas echt zijn knip trekken!
Maar eerst kaarten halen en vrijdag met zijn allen naar Zuid-Limburg!! Op naar Roda-uit!!
Ik kan
![]() |
Zondag 29 november 2009 om 18:30 uur |
Aad
De beste man pakt echter niet door, sterker nog, hij laat de zaak op z'n beloop.
Afgelopen winterstop pakte hij door met Powel, Derijck en Buijs. Daarna de tussentijdse aanstelling van een TD (Wetzel) en een nieuwe trainer (Atteveld).
Van der Kallen is absoluut een zakenman met een neusje voor de juiste investering ( zie ook nu weer met Niven en beloond met een Michelinster). Er moet iets niet helemaal kloppen want in julie/augustus sprak men nog over "top"aankopen voor ADO en nu zegt Wetzel regelmatig dat we enkel met het uitgespaarde geld van Powel (=salaris) iets kunnen doen.
Of Van der Kallen heeft niet voldoende middelen om een of meerdere spelers te financieren.
Of hij wordt foutief voorgelicht door de technische leiding.
Of hij vindt het best zo en wacht op een koper(kan ik me niet voorstellen).
Ik denk dat van der Kallen plannen had a la van Seumeren. Maar de financiele crisis heeft hard toegeslagen in de grafische sector waarin van der Kallen zijn investeringen heeft zitten.
Ik kan er over mee praten: De drukkerij waar mijn vrouw werkt (zij nog wel) moest de helft van het personeel ontslaan omdat alle zakelijke klanten flink bezuinigden op hun uitgaven voor drukwerk en reclame.
Dat zal bij de bedrijven van van der Kallen niet anders zijn en heeft hij dus al zijn geld nodig voor reorganisaties en dergelijke.
Bedenk goed: ADO is zijn hobby (en een dure) en geen investering waarvan hij dikke winst zal verwachten. Dus hij houdt zijn hand op de knip en als iedereen op deze site eerlijk zou zijn zouden ze zeggen dat zij hetzelfde zouden doen.
![]() |
Zondag 29 november 2009 om 17:46 uur |
Kees
Ik zie dat de aanklager betaald voetbal medogenloos is. Die keeper van Heracles zelfs 3 wedstrijden waarvan 1 voorwaardelijk. Ammi, domme actie, maar wat ik nog dommer vond, was zijn opmerking bij eredivisie live. Die jongen heeft vast geen mediatraining gehad. Verbaast me niks als hij van ADO nog een boete krijgt, niet voor de rode kaart, maar voor de opmerking.
Lorenzo Pique dus in de basis a.s. zondag, ik zou alleen Kum op Biseswar zetten en Pique op links. Biseswar heeft vorig jaar in het Forepark onze hele verdediging in zijn eentje zoek gespeeld.
Ik hoop op een punt, maar ik zie het somber in als we Immers ook missen. De punten moeten uit de uitwedstrijd tegen Roda en de thuiswedstrijd tegen Heracles komen.
Het ergste staat nog op de officiële site:
Ammi accepteert straf.
Ammi heeft geen ene ruk te accepteren. Hier word ik helemaal gek van. De club bepaalt en Ammi moet er een stevige boete overheen krijgen. De rode kaarten van Pascal en Lex waren tenminste nog enigszins functioneel maar bij deze kaart lag het spel al stil.
Hoe kun je zo achterlijk zijn, als je weet dat onze club al in de schijnwerpers staat, je zo te gedragen. En dan nog met een glimlach dat achterlijke commentaar van "als ik hem echt geraakt had dan...".
Kotsmisselijk word ik van dat soort gasten.
ps Sorry, dat moest er effe uit.
![]() |
Maandag 23 november 2009 om 19:40 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
4 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |