Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 415
Volgende pagina

GroenGele

Havenaar verkopen, Schaken zijn contract ontbinden, Wormgoor nix meer aanbieden. Dereick gewoon verlengen. Ook Kristinsen laten vertrekken helaas maar tis nie anders. Hansen ook bij goed bod laten vertrekken. Gewoon met de jeugd gaan werken anders is het gewoon klaar. Vanuit China komt tog nix, en nu de lening ook gecancelld is moet je wel. Dus komend seizoen weer billrnknijpen en hopen dat we het gewoon redden
0
Vrijdag 25 maart 2016 om 18:50 uur

haagse-Dick

yesyes schreef:

en wie dan halen?? zo blijf je bezig. Je hebt nu 2 x mazzel gehad met een spits die het lekker doet maar of dat ook de 3de keer gaat lukken ik betwijfel het. Je moet niet vergeten dat je echt dankzij die havenaar zo hoog staat en het seizoen ervoor er hoogstpersoonlijk door kramer bent ingehouden anders was het allang einde verhaal geweest. Ik zou die havenaar never nooit verkopen zeker nu niet hoe het allemaal loopt met die chinees. Zolang we zo hier en daar wedstrijden blijven winnen hoeven we ons geen zorgen te maken. Stel je voor dat als we nu rond de playoff plekken voor degradatie hadden gestaan dan was de onrust mede ook door die chinees nog 10 x erger geweest met alle gevolgen van dien. Een scorende spits moet je zuinig op zijn en echt niet zomaar van de hand doen, vooral wij niet.
Ik weet het ik denk er net zo over, maar de voetballerij werkt helaas wel zo. En zeg eerlijk die is toch ook niet meer te houden als een BundesLiga club voor de deur staat!

Het is te hopen dat van der Heijden echt op gaat staan, wekelijks!
0
Vrijdag 25 maart 2016 om 15:49 uur

R.E.

ADODENHAAG schreef:

Over 15 jaar bestaat niet meer en dan moet jij het ook niet opeens als scheldwoord gaan gebruiken, als je geen hypocriet man bent.
Ik neem aan dat je bedoelt dat die ziekte (en dus niet ADO ...) dan niet meer bestaat. Laten we het hopen, maar ik gebruik die ziekte NOOIT als scheldwoord en hypocriet ben ik ook niet. Dat zou trouwens wel een veel beter scheldwoord dan dat vreselijke andere woord ...
0
Vrijdag 25 maart 2016 om 13:53 uur

haagse-Dick

Aad schreef:

Is waar, maar het water staat ons (weer) tot aan de lippen en dan willen er ineens wel eens mensen inspringen. Al moet ik het nog zien als het aan de orde komt.
Al hopen we het wel natuurlijk...
0
Woensdag 23 maart 2016 om 17:45 uur

haagse-Dick

pajam schreef:

je kan wel lachen, maar waar het om gaat is het behouden van onze club voor de langere termijn.

betaalbare vervangers ?

Koppers (transfervrij) & Kanon op links/ Meijers
Hahn (huur) / Hansen
van Weert (transfervrij) & v/d Heiden / Havenaar
Als je aan langere termijn wil denken moet je zeker geen spelers huren.

Koppers zal misschien net zo duur zijn als Aaron.

T Van Weert is niet geschikt, komt niet eens in de buurt van Havenaar. Van der Heijden is ook hopen dat de lijn omhoog inzet.
0
Woensdag 23 maart 2016 om 17:08 uur

Dannyy

Dit is precies waar NEC op hoopt. Gelaten sfeer en een ADO dat weer eens uitgaat van de tegenstander ipv eigen team. Hopen op een veel betere tweede helft. NEC is de lafste ploeg van de Eredivisie.
0
Zondag 20 maart 2016 om 15:23 uur

supporter-noord

Jurriën schreef:

Ebicillio speelt dus niks klaar. Liever Hevel dan kansen geven
waarom heeft die Fraser in vredesnaam die Ebicilio gehaald ?
Hopen dat weer een bekende van hem het goed kan doen bij ons. Wat een goed scoutings netwerk heeft onze Henk en die John toch.
Geef mij Wang maar
0
Zondag 20 maart 2016 om 13:42 uur

Aad

ADODENHAAG schreef:

Als iedereen zich keert tegen die Wang door al deze tyffuszooi denk ik dat we op tijd van de (grootste) problemen af moeten zijn... misschien kan de KNVB daar ook nog (positief?) partij in worden.
De KNVB "ondersteunt" ADO waar nodig en mogelijk is.

Met andere woorden: we hebben met ADO te doen maar ook wij hebben geen enkel drukmiddel.

Wanneer de KNVB ons echt wil helpen is dat volgens mij alleen maar mogelijk door bekend te maken dat bij ongewijzigd beleid van de eigenaren van ADO de licentie "op termijn" zal worden ingetrokken.
En laat Wang dan maar zweten over welke termijn dat dan zal gaan. Hij zal hoe dan ook zijn investering willen zien te redden.

En dan maar hopen dat die redding op tijd komt en alle mensen met geld en een grote mond dan hun woorden waar maken.
0
Vrijdag 18 maart 2016 om 11:55 uur

Advertentie

grijze gek

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Havenaar weer opgeroepen voor Japan
Mike Havenaar is opgeroepen voor de nationale ploeg van Japan.
Lees het nieuwsbericht
Ik mag hopen voor Havenaar dat ze thuis spelen tegen syrië anders zien we hem nooit meer terug
0
Donderdag 17 maart 2016 om 13:15 uur

Jordy

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO rondt lening af
ADO heeft een lening afgesloten om aan alle vertalingsverplichtingen te voldoen.
Lees het nieuwsbericht
Mooi, dan zijn we iig op de korte termijn even uit de brand en kunnen de belangrijke spelers ( zeker Hansen ) verlengd worden. Maar op de lange termijn kan dit dodelijk zijn voor de club. Laten we hopen dat Wang toch nog zijn portemonnee zal trekken.
0
Woensdag 16 maart 2016 om 22:28 uur

Nu online

Langebach2, strijpie, fcdh-middennoord, BigMac, Dang3r, VAKKIE-l, James, Rob2002, KvR, Ran1972, VakkieJ en 274 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 415
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5