Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tweede

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 416
Volgende pagina

Kees

gillah schreef:

Dat is natuurlijk wel waar de voorbereiding voor is: iedereen in de selectie een kans geven. Steyn leert er een hoop van denk ik zo. Bijvoorbeeld dat Buwalda, Tros en De Vlugt het moeilijk hebben, dat Beugelsdijk nog niet in orde is, dat je aan Kolk niet weer moet beginnen en dat je centraal achterin en linksachter nog echt wat nodig hebt. Maar ook dat Merencia, Bakker en Fecunda het heel aardig doen. De vraag is alleen of dat 7.50€ waard is. Zoals ze gisteren de eerste helft speelden zeker niet.
De pindasaus was het zeker waard.

Ik begrijp nog steeds niet, en dat al jaren, waarom er geen twee oefenwedstrijden per speeldag (zaterdag/woensdag) achter elkaar worden gespeeld. Je hebt inclusief het tweede daar genoeg spelers voor.

De eerste vijftien zijn sowieso bekend in het hoofd van de technische staf. Nu waren er spelers die afgelopen zaterdag maar 30 minuten speeltijd hadden zoals Kevin Jansen etc.
0
Donderdag 11 juli 2013 om 17:38 uur

oodh

ADO500 schreef:

De toon maakt de muziek mensen. Je mag best kritisch zijn. Gaat alleen om de manier waarop je dat zegt. En een beetje geduld hebben kan ook geen kwaad.
Kan zijn maar ik was gister bij Laakkwartier en vroeg me al snel af waarom ik was gegaan. Dat kwam omdat er een aantal meespeelde waar ik toch echt van dacht wat die nou bij ons doen in de selectie, laat staan in het eerste. Buwalda stond in het centrum maar was zo onzeker dat alle ballen terug of opzij gingen over niet meer dan 20 meter. Er speelde ook nog een verdedigende middenvelder mee die te zwaar leek en het helemaal niet aankon. Waarom Kolk meedeed.. geen idee. In de tweede helft werd het gelukkig beter. Esajas, ik kan me niet voorstellen dat hij iets voor ons kan betekenen. Chery speelde op 10 en dat hij kan voetballen was onmiddellijk te zien, hoewel er het laatste kwartier ook weer veel fout ging. Gouriye, moet kennelijk wennen, want die was helaas ook niet best. De enige twee echt opvallende spelers waren Merencia, onbevangen en technisch en de spits Tira, die zeker geen buitenspeler is en Van Duinen en Kramer voor zich heeft. Dus wat moet je ermee... behalve dan dat een blinde kan zien dat hij veel talent heeft!
0
Donderdag 11 juli 2013 om 17:18 uur

Aad

Een oudere supporter schreef:

Mee eens.
Maar er zijn een aantal lieden die alles goed praten van de club en zodra er iemand een vorm van kritiek heeft wordt die neergesabeld en belachelijk gemaakt.
Hun motto is alles de kop in drukken dat maar engiszins naar kritiek ruikt.
Kritiek mag, maar dit is voorbarige kritiek. De transferperiode duurt nog weken.
Ik denk dat met de transfer van Strootman en Bony de boel nu op gang gaat komen. PSV gaat voor Toornstra en ADO beurt geld. Groningen wil nog steeds Chery en omdat we voor Toornstra hebben gevangen laten we prijs iets zakken en Groningen hapt.
Dan hebben we een heleboel pleuro`s en kunnen ook aan de gang met versterkingen voor diverse posities. Al vind ik het te kort dag om nu alle aankopen tot nu toe bij voorbaat af te schrijven.

Ik geloof niet dat we Mike kwijt raken want als ik bestuurder van een club was wachtte ik even tot december om af te wachten of van Duinen de lijn van de tweede helft van vorig seizoen doortrekt.
0
Donderdag 11 juli 2013 om 16:52 uur

Tiberya

pajam schreef:

Bedenk me net dat Santi Kolk er nog altijd bij is en hoogstwaarschijnlijk zelfs bij een vetrek van Chery de rechtsbuiten positie opgevuld wordt door Schet/Kolk??
ik hoop het niet kolk deed de eerste helft helemaal niets goed
tweede ging stuk beter
0
Donderdag 11 juli 2013 om 09:57 uur

Peppie

Ricky schreef:

Dan toch bouma, zie tekst madmax
Kan, maar heeft die beste man zin om nog een seizoen lang tweede keuze te zijn?

Stefano Marzo, komt uit de jeugd van PSV. Zat bij Beerschot maar die gingen failliet en is dus op zoek naar een club. Traint nu mee bij jong PSV.

0
Donderdag 11 juli 2013 om 00:23 uur

Advertentie

Kees

Mike schreef:

Daar had ADO een tijd geleden ook interesse in. Was topscorer bij Spakenburg en werd toen weggekaapt door NEC. Nu dus redelijk onopvallend bij Oss......
Onopvallend? Vanavond speelde hij heel behoorlijk en bijna elke aanval liep over hem. Stonden een paar supporters van Oss bij ons en die bevestigde dat hij Meiracker was.

Enne..... het was mij niet eens opgevallen dat Gouriye de tweede helft mee speelde. Gelukkig mijn buurman op de statribune ook niet. Die verwisselde Beugelsdijk met Malone geloof ik
0
Woensdag 10 juli 2013 om 22:35 uur

070-Hagenees

<FCDH> schreef:

Kwakman in belangstelling Utrecht is een verdediger derijck te duur zeker?
kwakman is idd tweede keus als derijck niet doorgaat
0
Woensdag 10 juli 2013 om 18:02 uur

fcthehague

Als DH het voor elkaar krijgt om Jansen, koppers, derijck en misschien een rechtsbuiten te halen doen we gewoon mee voor de playoffs. En als we daarmee chery alleen verliezen heeft de club het gewoon uitstekend gedaan ! Ben erg benieuwd hoe het gaat lopen. De meeste aankopen zijn tot nu toe spelers die zich heel erf moeten bewijzen of gewoon voor de tweede keus zijn gehaald. Even over Will. Die gozer schijnt volgens veel NEC supporters veel te aanvallend ingesteld te zijn. Misschien is die wel voor een andere positie gehaald ipv rechtsback ?
0
Woensdag 10 juli 2013 om 06:58 uur

Mike

Mike schreef:

Kees, het hoeft helemaal geen topper te zijn maar ik zie liever een huurling van een topclub of een jeugdspeler dan deze naaml
Naamlozen die alleen maar voor het tweede of de verhuur in aanmerking komen
0
Dinsdag 9 juli 2013 om 18:14 uur

Haagse Paulus

Waarom gaan ze niet ff bellen met Club Brugge om Jordi Figueras te huren, traint mee met het tweede daarzo. Is een centrale verdediger.
0
Maandag 8 juli 2013 om 14:46 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 183 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 416
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1