Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: betere

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 420
Volgende pagina

Sound

Kees schreef:

Met die wisselwerking heb je absoluut gelijk. Hopenlijk pakt dat niet verkeerd uit. De gehele vaderlandse pers bericht er zaterdag over en die twee Verhoekjes zullen tot op het bot gemotiveerd zijn.

Wie moet er in vredesnaam op links. Vicento is veels te onstuimig en het schijnt niet de voorkeurspositie van Cherry te zijn. Al hebben we met dat laatste niets te maken. Ik zou Höcher daar graag een tijdje zien. Heeft een geweldige trap in zijn linker- en rechterbeen en kan ook iemand uitspelen.

Krijgt Johnny Verhoek op het laatst hoofdpijn van de vele kopballen.
Weet je wat ik denk dat het probleem op dit moment voor elke speler linksvoor bij ons is? De mensen er achter. Toornstra die toch meestal beetje links op het midden staat beweegt heel veel, maar gaat ook veel naar binnen toe. De linksback komt vrijwel nooit dreiging van uit (Luksik, Kum). Nu heeft dat ook te maken met wie er rechtsvoor staat bij je tegenstander natuurlijk, maar de reden waarom Chery het wel ok doet, is omdat het ook een jagertje is (want een middenvelder). Een Höcher of Vicento kan daar niet goed renderen omdat ze telkens terug moeten zakken tot de middenlijn of eigen helft, voordat ze die bal een keer krijgen. Daar zijn ze niet goed in. Vicento moet een bal krijgen in de loop. Höcher.. tsja te weinig nog van gezien.
Zelfde geldt ook voor Verhoek, maar die heeft tenminste in zijn betere wedstrijden nog een Ammi gehad die mee naar voren denkt en Immers combineert ook vaak via de zijkant.
Luksik ben ik echt nog geen fan van. 2 goede acties van hem waren toen hij tenminste wel een keer durfde op te komen en de bal redelijk voor de pot gooide.

Beetje onsamenhangend verhaal misschien, maar daar ligt nu voor een deel het probleem is mijn bescheiden mening
0
Zondag 4 september 2011 om 23:13 uur

miq72

Ik heb John Verhoek regelmatig in de jeugd van Ado zien spelen en van Duinen heb ik vorig jaar bij de amateurs ,in het 2e en in het 1e gezien .Verhoek moet wel heel veel hebben bijgeleerd de laatste 3 jaar wil hij beter als van Duinen zijn .Persoonlijk vind ik op basis van wat ik heb gezien van Duien een veel betere spits als Verhoek .
0
Zondag 4 september 2011 om 14:55 uur

B U L Y K I N

Vakkie G 079 schreef:

Geachte B U L Y K I N ,
Kunt u alstublieft uitloggen en een nieuw account aanmaken?

Mvg,

Teleurgestelde den haag supporter

Ik zal inderdaad mijn gebruikersnaam veranderen. Ook ik ben teleurgesteld dat hij naar de vijand is gegaan.

Ik denk wel dat we in Den Haag maar eens moeten accepteren dat goede spelers verkocht worden naar top clubs. De omstandigheden en salarissen zijn nu eenmaal beter. PSV plukt ook overal de betere spelers weg.

De laatste shout onder de naam B U L Y K I N (rip)

0
Donderdag 1 september 2011 om 12:01 uur

Zeo

Transfermarkt is nog niet dood. Er zijn voldoende spelers die op het laatste moment hun contract hebben ontbonden met de clubs omdat ze niet verkocht konden worden en de salaris op de begroting drukte.

Heeft iemand toevallig nog iets gelezen over Alves?

Vind het onbegrijpelijk dat die twee marrokanen serieus geen interesse hebben om voor iets minder ergens anders te gaan voetballen waar ze wel gewaardeerd worden.

Wil ik nog ff toevoegen dat ik het belachelijk vind dat Ruiz naar Fulham gaat en er geen betere clubs concreet zijn geworden.

Over onze Den Haag, ben eerlijk gezegd tevreden met de selectie, maar zoals menigeen al heeft aangegeven is J. Verhoek niet een directe vervanger van Bulykin, althans dat is mijn verwachting.
Denk dat als Verhoek was verkocht, buly al lang bij ons op het veld stond, echter hadden die kutbelgen ons wel uitgekleed met die deal, terwijl ze een Wibra korting hebben gegeven.
0
Donderdag 1 september 2011 om 10:36 uur

Max

Joop schreef:

Zeker niet beseft dat DNS wijzigingen tot 24 uur duren? Kan beter een redirect neerpleuren.
Is geen dns-wijziging, maar gewoon een php-redirect van index.php van cadd.nl. Die verwijst nu al jaren naar clubachterdeduinen.nl.

Zuid Tribune stelde gisteren voor om met zijn alle te lappen voor een betere server, maar dat had door de dns-routing-tijd geen zin meer.
0
Woensdag 31 augustus 2011 om 13:24 uur

sexylexie

Moi betere spelers dan jji op noemt
0
Dinsdag 30 augustus 2011 om 22:51 uur

los

Vanochtend heeft er in het ad 2 regeltjes tekst gestaan dat ado er niet van uitgaat dat Bulykin komt. Blijkbaar heeft niemand hier een krant en pas ,s middags wordt adofans wakker en tikt het stukje over. Resultaat: een explosie aan twitter berichten en berichtjes op derde rangs voetbal sites, waarin staat: Bulykin bedankt voor den Haag. Dat heeft ie dus helemaal niet gezegd. De club neemt het aan omdat hij veel betere aanbiedingen heeft gehad. Maar dat wist iedereen toch al? Als ie voor het geld ging had de beste man al lang in pakweg Kazachstan lopen ballen. De situatie is gewoon nog hetzelfde. Alleen maar napraterij gebaseerd op en verkeerd geïnterpreteerd bericht. We mogen gewoon blijven hopen!


0
Dinsdag 30 augustus 2011 om 20:35 uur

Robbie

kako schreef:

Wat een gezeik allemaal over Bulykin zeg. Als hij daadwerkelijk veel betere aanbiedingen zou hebben gehad, waarom niet gelijk getekend bij `de desbetreffende club. Naar een topclub in Nederland, hij is dan zeker van een plek op de bank en daar is hij veel te duur voor. Gaf Frans Verhoek afgelopen zondagochtend niet aan dat Bulykin een stap dichterbij was? Waarom dan nu ineens definitief niet meer. Zie tegen PSV in de rust nog dat er afscheid genomen werd van een aantal spelers, lijfelijk aanwezig of vanaf afstand. Zei de man in het grijze pak over Bulykin toen niet wie weet wat er nog in het vat zit? Waarom is hij dan zo vaak in Den Haag? Kortom, die komt echt niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel?????
Hij heeft VEEL betere aanbiedingen gehad, met name uit de omgeving van Rusland. Hij geeft aan graag naar Nederland te willen. Als hij de dikke knaken al laat schieten om hier überhaupt te komen! Dan maken die paar ton ook niet meer uit....
0
Dinsdag 30 augustus 2011 om 19:57 uur

Advertentie

kako

Wat een gezeik allemaal over Bulykin zeg. Als hij daadwerkelijk veel betere aanbiedingen zou hebben gehad, waarom niet gelijk getekend bij `de desbetreffende club. Naar een topclub in Nederland, hij is dan zeker van een plek op de bank en daar is hij veel te duur voor. Gaf Frans Verhoek afgelopen zondagochtend niet aan dat Bulykin een stap dichterbij was? Waarom dan nu ineens definitief niet meer. Zie tegen PSV in de rust nog dat er afscheid genomen werd van een aantal spelers, lijfelijk aanwezig of vanaf afstand. Zei de man in het grijze pak over Bulykin toen niet wie weet wat er nog in het vat zit? Waarom is hij dan zo vaak in Den Haag? Kortom, die komt echt niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel niet wel?????
0
Dinsdag 30 augustus 2011 om 19:56 uur

rien1

B1905 schreef:

Algemeen dagblad, ik begin dat blad echt te haten. Ze komen altijd met slecht nieuws :shoot:
In het Ad staat niet dat bulykin den haag afzegd, maar de club (ado dus) zegt dat bulykin niet komt. Omdat hij betere aanbiedingen heeft. Dat kutprimeur veranderd dit stukje even net ofdat het niet opvalt.
0
Dinsdag 30 augustus 2011 om 15:53 uur

Nu online

Aad, Peter87, lulijzer, Dang3r, hagenees abroad, TheMariner, troje en 226 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 420
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2