Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: salaris

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 420
Volgende pagina

Zoetermeer-1

S.upporter schreef:

ADO Den Haag en Romeo Castelen liggen in de onderhandeling nog ver bij elkaar vandaan, aldus algemeen directeur Cees Driebergen.
Ik denk dat dit meer zegt over Castelen dan over ADO. Castelen heeft helemaal niets te eisen. Wat heeft hij de afgelopen jaren gepresteerd? In de laatste 4 seizoenen heeft hij 4 wedstrijden gespeeld. En dan wil hij bij ADO uiteraard een topsalaris. Laat hem dan maar alsjeblieft ergens anders tekenen.

Persoonlijk denk ik dat Castelen (als hij zijn niveau haalt van de periode 2003-2007) absoluut een toevoeging is aan de selectie. Zeker omdat we op zijn positie weinig alternatieven hebben. Maar het is een blijft een gevaarlijke spelers gezien zijn blessuregevoeligheid.

Als ADO en Castelen een win-win situatie willen creƫren, zou je Castelen moeten binnenhalen d.m.v. een prestatiecontract: basis salaris + bonussen per wedstrijd/doelpunt/assist of iets in die richting.

Laat het hem eerst nog maar eens bewijzen een seizoen lang op niveau (en zonder blessures) te kunnen presteren. Ik heb daar nog mijn twijfels over.
0
Dinsdag 25 september 2012 om 09:20 uur

DHFC070

ADO500 schreef:

MEA CULPA MAXIMA, ofwel duizendmaal excuses voor het onjuiste nieuws dat ik hier twee weken geleden plaatste. Omdat de shoutbox kort daarna vooral werd gedomineerd door het trieste nieuws van het overlijden van Henk heb ik me even op de vlakte gehouden. Nu toch even een kleine toelichting.

Ik heb mijn bron gewoon verkeerd begrepen. Er is wel een nieuwe speler vastgelegd waar ze heel blij mee zijn maar die is dus niet voor dit seizoen maar alvast voor VOLGEND seizoen vastgelegd. Verder kan en mag ik hierover niets meer zeggen.

Ik kan nog wel melden dat die Tim Vayrynen waarschijnlijk op proef een weekje gaat meetrainen maar weet nog niet precies wanneer dat dan is. Het seizoen loopt in Finland volgens mij wat anders dan hier.
Een speler die dus volgens seizoen transfervrij is en waarvan de club graag zijn contract wilt verlengen of hem wilt verkopen. Wist niet dat dit soort constructies nu ookal aan de orde waren maar het is wel slim alleen ik vraag me af of je dan echt een mondeling akkoord is wat rechtsgeldig is. Stel er komt aan het einde van het seizoen een club voor die jongen die 2x zoveel salaris wilt betalen dan wilt die speler natuurlijk onder het contract met Ado uit.
0
Zaterdag 15 september 2012 om 11:38 uur

Kees

070 schreef:

Verschiin begroting tussen ons en groningen is echt niet groot hoor, 4 miljoen verschil geloof ik. Enorm bedrag natuurlijk, maar relatief weinig. Dit Groningen moet je gewoon pakken, zeker omdat ook zij vanavond zwak waren.
Vier miljoen is het salaris van minimaal 1 topper inclusief transfer. En vergelijk eens de waarde op het veld. Die is nog steeds enorm groot.

Het zit hem niet enkel in de begroting maar ook de waarde van je ploeg die door de jaren heen is opgebouwd. Heb je een lange tijd voor nodig van kopen, verkopen en goed scouten.
0
Vrijdag 31 augustus 2012 om 22:33 uur

Thijs

rien1 schreef:

Haha, nou volgens ADO 500 zou er na Grun een nieuwe speler gepresenteerd worden.

Maar ik hoor nog niks. Die zal wel heel hard weggerend zijn en als een raket terug zijn naar de club waar ie vandaan komt.
Vanavond gehoord dat met salaris dat is vrijgekomen Bodde zal worden vastgelegd.
0
Vrijdag 31 augustus 2012 om 22:22 uur

DaveDH

rien1 schreef:

Als het klopt wat Driebergen zegt, is het dus (waarschijnlijk) toch inderdaad wat ik al verwachtte, en toch een grote tegenvaller.
Ik had nog een beetje de hoop omdat Castelen nog nergens is neergestreken.

Inderdaad kan dat nog na 1 september natuurlijk vanwege dat dit bij hem mogelijk is. Maar dat is vrees ik ijdele hoop.

En dus is het weer (net als vorig jaar) dus slap gelul dat er ruimte is als de 2 (ammi en rado) weg zijn. Althans, dat er niks bij komt.
Ik kan daar prima mee leven hoor, anders moet je een speler als Jenner halen... van mij hoeft Castelen niet te komen omdat die hoog in de salaris zit en als je naar hem kijkt breekt die af bij zijn enkels....

Steijn heeft altijd aangegeven dat er alleen spelers bijkomen die er gelijk kunnen staan, die spelers zijn blijkbaar niet voorradig, dan houd het gewoon op... Beter dit dan dat we weer een blik 3e rangs voetballers optrekken
0
Vrijdag 31 augustus 2012 om 14:37 uur

tanker070

Opbrengst verhuur Rado en Ammi was al ingecalculeerd, wat is dat voor een dom gelul van 020 Ceessie ? Stel dat ze niet verhuurd waren ? Er moet geld vrijkomen voor een rechtsbuiten qua salaris !
0
Vrijdag 31 augustus 2012 om 14:36 uur

Advertentie

ypenburg070

Mannen, even voor alle duidelijkheid de 2 groot verdieners worden verhuurd, waardoor er een groot salaris budget vry komt! Nu kan een rechtsbuiten toch niet uit blijven? Anders wordt de selectie toch veel te mager? Een nieuwe rechtsbuiten en chery op middelveld zoals het hoort!
0
Vrijdag 31 augustus 2012 om 13:22 uur

FFL

viarijn schreef:

lekker je concurrent beter maken door rado naar vvv te laten gaan na ammi
Onzin.
Ten eerste is VVV geen concurent en ten tweede dienden deze spelers te vertrekken om (salaris-)ruimte te creeren voor andere spelers, waardoor je zelf weer sterker wordt.
0
Vrijdag 31 augustus 2012 om 12:45 uur

DHFC070

Den Haag ziet VVV dus duidelijk niet meer als concurrent.
Wel goed gedaan want beide spelers zouden toch amper aan spelen toekomen dan kun je beter dat salaris voor een gedeelte kwijt zijn. Nu is er misschien weer ruimte voor een aanvaller al mogen ze van mij ook met de huidige selectie doorgaan.

Toch altijd leuk die laatste dag van de deadline.

Overigens heeft Feyenoord inderdaad wel goede zaken gedaan blijft jammer dat die van Geel voor Roda koos inplaat van voor ons.
0
Vrijdag 31 augustus 2012 om 12:25 uur

michel

wdr schreef:

Kunnen we hem dan niet wat meer betalen? Is toch een van de sterkhouders en een van de weinigen die al speelde in het `succesjaar`.
Jens z`n salaris is vorig jaar geupgrade.
0
Vrijdag 31 augustus 2012 om 09:25 uur

Nu online

R.E., MichelAdamsMatje, Franky, ADOZoetermeer, Swaber, Dang3r, wiegah070, langnek, fcdh-middennoord, Renearmand56, Q0172, fcdh-denhaag, ADO079, Remy V en 200 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 420
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 VVV-Venlo 25 - 26
16 TOP Oss 25 - 26
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5