Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: half

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 422
Volgende pagina

Danny

lulijzer schreef:

Van zo`n proces zal de media smullen! (en het zeker niet nalaten weer even op te sommen waar ADO zijn slechte imago aan te danken heeft. Goede geluiden zullen weinig breed te horen zijn... weinig sensatie he..) Weet waar je aan begint.

Neemt niet weg dat mijn bloed ook begint te koken bij het lezen van zulke stukken.
Jongens het gaat SUPER goed met de supporters van FC Den Haag,ze proberen ons weer zwart te maken,alleen dat lukt ze niet.WIJ STAAN MET ZIJN ALLEN VER BOVEN DIE LUI EN LATEN ONS NIET MEER KENNEN.nog een half jaartje en dan proberen ze het niet eens meer!
0
Woensdag 22 april 2009 om 19:27 uur

super fc denhaag

jeetje schreef:

onder Wetzel heeft ADO natuurlijk nooit 3 doelpunten of meer gemaakt
tuurlijk. maar de wijze van spelen was gewoon goed. het was alleen jammer dat ze het laatste half uur de wedstrijd niet gewoon het balletje in de ploeg hebben gehouden. want daar zijn we gewoon op stuk gegaan.
0
Maandag 20 april 2009 om 18:04 uur

ADO supporter Leidschenveen

It ain´t over until the fat lady sings.............

Nog 45 minuten zwoegen, lijkt me dat ADO straks meer ruimte gaat krijgen.
Van Soltani snap ik helemaal niks, die jongen schopt al een half jaar lang geen deuk in een pakje boter en nu 2X scoren ? Schiet mij maar lek.
0
Zondag 19 april 2009 om 15:31 uur

pfff

Haagse Roel schreef:

Wetzel is gewoon geparkeerd  als TD, was toch al de bedoeling ...die bla bla verhalen zoals " in samenspraak met Wetzel hebben wij besloten " slaan als een lul op drumstel.  Goede zaak, denk dat Wetzel van waarde kan zijn in die functie.

Heb vertrouwen in Atteveld maar het zou ronduit belachelijk zijn hem verantwoordelijk te stellen voor een degradatie waar ik overigens niet van uitga.
onzin zeg, hij zegt al een half jaar dat hij van zijn dubbelfunctie af wil dat is niets iets van de afgelopen dagen maar jij hebt weer wat om te zeiken zoals altijd
0
Zaterdag 18 april 2009 om 09:46 uur

Jansen

De echte oh schreef:

blijf jij lekker 1 van je vele andere namen gebruiken en blijf van mijn naam \`oh\`af.
Ik ben het met Piet wel eens!
Registreer die naam dan en stop met zeuren!

Zullen we anders over voetbal praten weer? Ik denk dat we gaan winnen in Tilburg!!!!! Dat dacht ik al zonder Atteveveld en nu nog steeds. Ben zelf geen fan van die man maar we moeten het er nu mee doen dus achter die ploeg met z`n allen en in elk geval zal deze trainer het niet pikken als er mensen maar half meedoen.
0
Vrijdag 17 april 2009 om 12:01 uur

lulkoek?

<FCDH> schreef:

wat er staat het was noodzakelijk?als wetzel werkelijk een goeie trainer was hadden ze nooit een andere trainer genomen dus dat is lulkoek
Dit geblaat van je is lulkoek Wetzel zegt al vanaf de winterstop dat hij van zijn dubbelfunctie af wil en wordt de naam van Atteveld al meer dan een half jaar genoemd.
0
Vrijdag 17 april 2009 om 11:21 uur

Lu

Listen people,

Bij de goal van Knopper bij Sparta moet heel midden noord helemaal los gaan. Ik ga wel helemaal los. Maar achter bij staat een hele rij alleen maar te klappen. Dat is midden noord niet !!!!!! Op midden noord moet altijd een grimmig sfeertje hangen en moeten geen mensen uit wassenaar komen die gaan maar lekker aan de overkant zitten. Op midden Noord moet je je bek opengooien en uit volle borst mee zingen, gebeurt ook te weining half midden noord zingt. Achter het goal is meer sfeer dan op midden noord hoor alleen zijn het wat minder. Verder Massaal naar Willem 2 ik heb gehoord dat er nu pas 130 kaarten zijn verkocht en dat is gewoon lachwekkend.
0
Dinsdag 14 april 2009 om 11:27 uur

arnoud

jaja morgen half 11 allemaal kome jongens
het is tijd dat wetzel opttt
0
Maandag 13 april 2009 om 11:22 uur

Advertentie

mustii

iedereen morgen ( dinsdag 14 - 04 - 09 ) om 11:30 naar de training !!!!!!! we hoeven dit niet langer te pikken ! wij als supporters gedragen ons zo goed mogelijk.... en dan gaat meneer wetzel himself effe de club vere met ze lompe wissels en aankopen die nooit spelen ... pffff wat een weggooier die vent !  

dus tot morgen half 11 ???
0
Maandag 13 april 2009 om 10:17 uur

Kees

Zelden ben ik de laatste tig jaar zo ziek geweest van een nederlaag als gisteren. Wetzel ga ik niet de schuld geven want dat blijf ik te gemakkelijk vinden.

Wel weet ik zeker dat we ons in de "normale"competitie al veilig spelen. Dertig punten zijn echt genoeg.

Ik vind het knap dat een enkele shouter het al kon opbrengen om vanochtend naar de training te gaan kijken. Zelfs Stdio Sport heb ik gis en vandaag overgeslagen. Geen krantenartikelen gelezen en ook niet alle shouts (en dat laatste is zeker een half jaar of langer geleden).

Wel die ene van Bert en van mij de goedgemeende tip om zondag niet naar Willem 2 te gaan. De communie van je dochter is eenmalig en op een bepaald moment zijn er zelfs grenzen m.b.t. de liefde voor ons ADO.
0
Zondag 12 april 2009 om 20:16 uur

Nu online

Erik070, Aad, ADO079, James, lulijzer, Sjaakie, Swaber en 165 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 422
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2