Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: laatste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 423
Volgende pagina

Kaos

Kees schreef:

Ik hou absoluut voor me dat ik niks met het Nederlands elftal heb en sowieso niets met interlandvoetbal. Al die mensen met pruiken, klompen en andere rare versierselen. Zijn geen clubaanhangers en veroordelen het voetbal direct bij calamiteiten.
Overigens hoop ik voor de oprechte voetballiefhebbers hier op de box wel op een gunstig resultaat als het Nederlands elftal speelt. Alleen vanavond heb ik een weddenschap lopen
Goed voetbal is altijd leuk toch kees?
Niet dat Nederland zo goed speelt maar tis de laatste tijd wel leuk om naar te kijken.

Vind die de jong echt geweldig om naar te kijken, dat kan je gewoon onmogelijk niet leuk vinden.
0
Zaterdag 16 november 2019 om 21:24 uur

Bolskie

slash070 schreef:

Zal een verslag hiervan nog ergens terug te lezen zijn voor alle supporters of is het weer voor `een select gezelschap` ?

Trouwens, wat zou het nut er van zijn dan als zoiets niet openbaar gedeeld wordt met alle supporters vraag ik mij af.

-----------------------------

Facebook
Supporterszaken ADO Den Haag is bij ADO-Den Haag Stadion.
1 uur · Den Haag ·
Vergadering in het supportershome met directie club, en verder namens supporters in ieder geval aanwezig Fcdh , Fansupport , haagse bluf , hcf , roze reigers, hjk, supporters home
Zal het laatste wel zijn. Of je moet het horen via via maar eilandjes zijn er altijd geweest zowel op de werkvloer als op de tribune
0
Vrijdag 15 november 2019 om 21:18 uur

GroenGeelHart070

Bolskie schreef:

Mooi van die traptechniek van Goossens hebben we ook echt veel plezier van. Creëert veel kansen en bij zijn vrijetrap zit ik ook echt op het puntje van me stoel.
Dat heb ik wanneer de 60e minuut in gaat. Dan zit ik op t randje van mn stoel om te kijken welke verrassende wissel er in de 65e minuut gedaan wordt. En elke keer was het toch weer niet zo verrassend.
De spelhervattingen zouden we ook levensgevaarlijk mee zijn. Dat was ook wel zo, maar de laatste 5/6 wedstrijden is het eerder andersom
0
Vrijdag 15 november 2019 om 13:38 uur

Madmax

GroenGeelHart070 schreef:

Ik weet nog niet of Van Kleef goed genoeg is, maar vast beter dan Goossens
Kijk ff de laatste 10 wedstrijden terug, en heb het dan over goed genoeg.
0
Donderdag 14 november 2019 om 21:05 uur

grijze gek

GreenYellowTheHague schreef:

ADO Den Haag speelde vanmiddag een oefenwedstrijd bij en tegen Royal Antwerp FC. Ondanks een lange voorsprong door goals van Necid en Van Kleef, werd er in de slotseconde met 3-2 verloren door de Haagse `combinatieploeg`.
Tja, die laatste secondes he, weer niet scherp genoeg en waarschijnlijk oververmoeid van de lange reis
0
Donderdag 14 november 2019 om 16:39 uur

grijze gek

Aad schreef:

Stuk uit 2015 toen minstens 90 % van de shouters hier dacht dat Wang c.s. DE grote verlosser zou worden en ons naar een hoger niveau zou brengen.

Het is nu bijna 4,5 jaar verder en nu geloven nog maar maximaal 10 % van de shouters dat Wang / UVS nog in de club zal investeren.

Ik ben bang dat de toenmalige plannen met de jeugdscouting maar voor een deel zijn uitgevoerd. Wat betreft de scouting voor de hoofdmacht is alles nog hetzelfde, Schoenmaker jr in samenwerking met YouTube
Je laatste regel , maar het gekke is ik geloof het ook nog
0
Donderdag 14 november 2019 om 10:13 uur

DHFC070

Aad schreef:

En, hadsekiedee, weer een open deur ingetrapt.

Vertrouwen, hardwerken, zorgen. Niet erg origineel en volkomen misplaatst. Lijkt haast een langspeelplaat die beurtelings door Groenendijk, Immers, Meijers en van As wordt afgespeeld.
Misplaatst is misschien wel het goede woord.
Die Meijers (jaarlijks 2 ton) die met zijn arrogante kop spelers wegtrekt bij uitsupporters omdat die terecht boos zijn en voor helemaal niks 2x 6u in de auto hebben gezeten.

Net zoals dat misplaatst op je borstgeklop van Manders, v.As en Groenendijk vorig jaar omdat men erin was gebleven met toen de 9e begroting.

“We hebben de laatste jaren de complimenten gedeeld, nu moeten we de tikken samen opvangen.”
Complimenten voor de stand op de ranglijst? Scorebordjournalistiek met tweemaal een eindsprint, waarom kan het dan wel ineens? Over het voetbal nog maar niet te hebben want dat ziet er werkelijk niet uit. Vorig jaar 2 "leuke" thuiswedstrijden gehad en dit jaar kan ik me er nog geen enkele herinneren.

Man man kom dan niet in de media als je dit cliche matig vertrouwen uit gaat spreken over een rechtstreekse collega.
0
Dinsdag 12 november 2019 om 18:30 uur

Kees

jajoh schreef:

Mooi zo. We weten allemaal wat dat betekent....
En jij gelooft dat wat algemeen in de voetballerij geldt ook bij onze club het geval is?

Kan er geen parlementaire ado enquête komen wat er op het financiële vlak de laatste jaren is misgegaan?

0
Dinsdag 12 november 2019 om 17:48 uur

Advertentie

Lellow

grijze gek schreef:

Het enigste wat hoger is bij AZ is de jeugdopleiding, dat hebben ze top voor elkaar, al jaren!!
En een Robert Eenhoorn die al jaren in de sport zit, en sinds 2014 algemeen directeur bij AZ is.
Wij hebben een Kapsalon vretende Directeur die niks van zich laat horen!

Vergeet ook niet de transfer inkomsten van bijna 50 miljoen de laatste 2 seizoenen .
Ga ons alsjeblieft niet vergelijken met een AZ zonder Nasser El K hadden wij 2 seizoenen al in de KKD gespeeld.

Ook al zouden wij net zoveel salaris betalen als AZ de volgende stap bij hen is geen Egypte of UAE maar Spartak , Wolfsburg , Ajax of PSV
0
Maandag 11 november 2019 om 19:19 uur

Ooievaar

DHFC070 schreef:

VVV heeft jarenlang boven hun stand geleefd onder Steijn.
Hebben de 16e begroting in de eredivisie en staan op het moment op de 17e positie met 1 punt achterstand op de nummer 16. Vraag me af hoe realistisch het verwachtingspatroon is daar? Aan de andere kant eruit geknikkert worden door een 3e divisionist in de beker en dikke nederlagen de laatste paar wedstrijden....

Wij hebben de 10e begroting van de eredivisie en staan op het moment op de 16e positie met 10 punten achterstand op de nummer 10.
Hoe realistisch is ons verwachtingspatroon vraag ik me dan af en wat is uberhaubt het verwachtingspatroon bij de meeste?
ADO presteert zeer ver onder zijn kunnen. Dat ik klip en klaar. Groenendijk en Van As moet je per direct ontslaan. Kreukelaars 1e klas. Geen idee, geen visie, en ook geen zin. Wat Van As presteert is z`on beetje werkweigering. Afgezien van het feit dat hij spelers die ver over the hill zijn langjarige contracten geeft.

Dat er veel te veel personeel rondloopt daar heb ik geen boodschap aan als supporter/consument.

Haal als de wiedeweerga een trainer die ons er inhoudt. Koeman, Brandts of Vreven. Die laatste leverde puik werk af bij NAC met een habbezak selectie. Zeer bevlogen man, krijg je een wisselwerking met het publiek. Heel wat anders als Groenendijk die er als een dooie met een dag verlof bij zit.

De spelers laten hem steunen, afgezien van het feit dat hij nog nooit een wedstrijd heeft doen kantelen.

Ja ik weet het, het is een hele aardige man. Net als Lex jr. Ook een geweldige aardige jongen en zoon van. Prachtig mooi. Alleen heb ik als supporter geen zin om te degraderen. Dat moet kost wat het kost coûte que coûte zoals je wilt voorkomen zien te worden.

De club is dood- en doodziek. Om het simpele gegeven dat er veel te veel mensen rondlopen die er geen klote van bakken, maar wel weer vriendjes en zonen zijn van gedoofde sterren. Maar waar je per saldo dus geen éne klote aan hebt.

Zo wordt je dus een soort MVV - ooit een prachtige club - i.p.v. AZ. Dat is een prachtige club. Met professionals aan het roer. Flink blijven verliezen maar. Dan komen ze er vanzelf wel achter wat de consequenties zijn...
0
Maandag 11 november 2019 om 18:15 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 192 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 423
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5