Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 423
Volgende pagina

ADO supporter Leidschenveen

martin schreef:

als ranko zwaar geblesseerd is moet er tog echt een middenvelder bij die ricky is me echt positief opgevallen en verhoek speelde ook een goeie wedstrijd maar heb me echt zitten irriteren aan soltani die jonge wil alles zelf doen speelt hij de bal af is het meestal te zacht of achter de speler of telaat
Verhoek heeft duidelijk instructies gekregen om zo snel mogelijk de bal voor te geven. Dat deed hij heel goed vandaag, er stond echter niemand om het af te werken.
0
Zondag 2 augustus 2009 om 19:49 uur

Kees

hjfff schreef:

22 schoten, 13 corners, 60% balbezit en 1 goal.
Moet beter.

Wat als Soltani een meter doorloopt en dan rustig plaatst en wat als Soltani schiet ipv kopt en wat als vd Bergh die bal goed meekrijgt en wat als Derijck bij Amoah blijft lopen, terwijl Horvath en Ammi bij die Schilder stonden en wat als ....

Helaas. Puntje was terecht tegen een club die vorig jaar 8e eindigde en Fey en Grunn over 2 wedstrijden uitschakelde met bijna dezelfde 11.

En wij met 2 zwakkere backs en geen echte spits toch leuk gespeelt en keihard gevochten. Als er een echte spits stond (Powel, Milic) hadden we op ze minst een puntje gehad.
Coutinho erg goed gedaan zonder enig wedstrijdritme.

Volgende week VVV, zelfde instelling en strijd aub!
Je moet bij de krant gaan werken. Goeie samenvatting waar ik het mee eens ben.

ps Het centrum achterin vond ik ook vrij stuurloos overigens. Af en toe begreep men elkaar niet.
0
Zondag 2 augustus 2009 om 17:32 uur

arthur

als de spelers bij ons bereid zijn meer "pijn te lijden" dan die van nac dan kunnen we wat bereiken, anders niet. 
wie gaat er ook het beste met tegenslag om, nac of wij?
allemaal dingen waar atteveld als speler sterk in was.
ook heeft hij inmiddels natuurlijk al weer wat langer met deze selectie kunnen werken dus...
0
Zaterdag 1 augustus 2009 om 15:24 uur

arthur

@ vlakko:
nooit gehad die brief.
dat bedoel ik nou ook: sommige brieven krijg je opeens 2x, andere brieven niet. zo werken ze nou eenmaal bij den haag!
0
Zaterdag 1 augustus 2009 om 14:16 uur

rien1

Bert schreef:

Rien,

Ze moeten gewoon kappen met het wekken van hoge verwachtingen. Ja we gaan voor plaats 12. Heb jij wel eens gelezen waarop dat is gebaseerd.

Ik dacht ook dat Ado dit jaar ging doorpakken nou mooi niet dus. Schuldenlast is nog steeds te hoog.

Mampuya kan nog niet eens gehaald worden zit op amateurbasis bij Helmond Sport.

Wordt weer kaarsjes branden in de kerk dat ze maar niet degraderen. 
Die hoge verwachtingen van destijds Atteveld over die spelers die wij nooit zouden verwachten, dat komt niet uit de lucht vallen. Ik neem aan dat Atteveld dat niet zomaar zegt. Ook daarna de opmerking van Wetzel en Atteveld, dat ze alleen maar iets halen als het een echte kwaliteitsinjectie is. (wat dan toch echt wel een paar centen zal gaan kosten). De vraag en interesse voor Beukering, wat toch wel is gebeurt. Dat doe je niet als er geen geld is, lijkt mij. Als je dat even onthoudt en daarna komt er ineens schot in de Elia-zaak oftewel 2,5 miljoen Eurootjes erbij!! 
Dat is toch op zijn minst een rare zaak als er nu ineens gezegd wordt dat er geen geld is?? Want iemand hier op de box zei gisteren dat AW niet had gezegd dat er geen geld is, maar dan mag hij mijn bril effe lenen want het staat toch echt in dat Bodde-stuk. Om trouwens over Jagersmae en zijn positivo-verhaal maar helemaal te zwijgen! 
Wat is er nou eigenlijk aan de hand met onze club. Natuurlijk horen we weer niks, maar ik ben toch wel brandend nieuwsgierig waar al dat (mogelijke) geld dan is gebleven. Echt een teleurstelling na  "Koevermans"

Overigens lees ik morgen wel verder hier want moet 4 uur wakker zijn om te werken. Grrrrr.....
0
Donderdag 30 juli 2009 om 22:54 uur

brian2

haha Groot Nieuws :D 


Lees 

Roda JC zegt "Danke, Bitte" vaarwel! 

Na zeer nuttig overleg met diverse sponsorgeledingen, het sponsorplatform en de drie supportersverenigingen heeft Roda JC het besluit genomen om zich in de toekomst meer te profileren als een Limburgse club. Daarmee komt er een definitief einde aan het "Danke, Bitte" na elk doelpunt. De Club Positioning Matrix (CPM) die jaarlijks onder andere het imago van elke club meet, toont aan dat Roda JC op dit gebied onvoldoende scoort. Uit dit onderzoek komt voort dat onze club een weinig sympathiek Duits imago kent. Het gevolg hiervan is dat Roda JC diverse plaatsen op deze ranglijst moet prijsgeven en hierdoor een belangrijk deel van de televisiegelden misloopt. Een aanzienlijk deel van de televisiegelden wordt namelijk verdeeld aan de hand van deze matrix.

Vanaf komend seizoen wil Roda JC samen met haar sponsoren en haar supporters gaan werken aan een imagoverbetering waarbij de Duitse inbreng definitief vaarwel wordt gezegd.

28-07-2009


Bron Www.rodajc.nl

0
Donderdag 30 juli 2009 om 00:08 uur

Moi

Negatievelingen, pessimisten en klagers

Negatievelingen, pessimisten en klagers zien overal problemen en bezwaren. Het zijn vaak angstige mensen met weinig zelfvertrouwen, die geloven dat de wereld vijandig is. Hun voortdurende ontmoedigingen en geklaag kan andere mensen tot wanhoop drijven. Ze zuigen alle energie uit je weg.
Sommige mensen vragen altijd om verlenging van hun deadline of verlaging van hun werklast. Ze zijn prikkelbaar. Ze vragen om gunsten: meer budget, met rust gelaten worden. Ze werken altijd tegen de deadline aan, of er overheen. Ze mopperen en klagen en ze voelen zich slachtoffer van de omstandigheden.
0
Maandag 27 juli 2009 om 19:53 uur

Kees

Atteveld: ‘Geen grotere broek aanmeten, dan wij aan kunnen’
26 juli 2009 om 09:03

Dat het niet goed was, wat ADO Den Haag zaterdagavond op de mat legde tegen Litex Lovech, daar was vriend en vijand het over eens. Dus ook trainer Raymond Atteveld was duidelijk een teleurgesteld man na afloop. Haaglanden Voetbal.nl sprak na afloop met hem.



Tekst: Rob Blankenstein



Raymond, om toch met iets positiefs te beginnen. He enige positieve is het feit dat Ammi en Kum speelminuten hebben kunnen maken.



‘Ik geloof het wel. Ik moet heel eerlijk zijn, ik heb niet veel positiefs gezien in onze ploeg. Ik heb wel overigens positieve dingen gezien bij onze tegenstander, want dat vond ik een heel behoorlijke ploeg. Het zegt natuurlijk wel wat, dat een back (Stanislas Manolev - red.) van die ploeg naar PSV is gegaan voor drie miljoen. Het is natuurlijk ook de bekerwinnaar van Bulgarije, maar ik denk dat wij gewoon niet bij machte waren om iets creatiefs te doen en om de pressie te spelen die wij eigenlijk willen spelen. Dus dat was gewoon niet goed.’



Ligt dat dan aan de lengte van deze zaterdag, met zo’n Familiedag vooraf?



‘Als je excuses gaat zoeken, dan vind je ze altijd wel. Ik ben niet zo’n type, die wat excuses zoekt, maar ik heb wel voor de wedstrijd gezegd ‘dit gegeven bijt elkaar’, een Open dag en aan het eind nog een wedstrijd spelen, met een bepaalde sleur zoals een uur op je benen staan en daarna een wedstrijd spelen. Maar dat mag niet een excuus zijn vind ik, dat je zo’n prestatie neerlegt. Maar het is ook wel gekoppeld aan de kwaliteit van de tegenstander.’



Afgelopen woensdag na de wedstrijd tegen Valencia was je - ondanks de nederlaag - nog redelijk positief, waarbij je aangaf wat positieve en wat mindere dingen te hebben gezien. Jou nu beluisterend, was het vanavond dramatisch!



‘Behalve de lichtpuntjes dat weer twee jongens - die in de blessure hebben gezeten - weer terug zijn gekomen. Natuurlijk hebben wij bij vlagen wel goede dingen gezien, maar het was niet genoeg om de tegenstander pijn te doen of om ze te verrassen. Dan is het gewoon matig.’



Volgende week zondag gaat het serieuze werk beginnen. Wat voor gevoel hou jij nu over aan de voorbereiding?



‘Ik hou mij bij voorbaat bij voorkeur vast aan de positieve zaken en dat betekent dat wij hebben getraind om dingen terug te laten komen. Die zijn met name in de wedstrijden vóór vandaag teruggekomen, zoals in de eerste helft tegen Valencia. Andere zaken die je meeneemt, zijn die waarvan wij nog moeten leren en waar wij nog aan moeten werken. Maar wij moeten niet vergeten, dat wij de ploeg zijn, die zich op de laatste dag van het voorbije seizoen veilig heeft gespeeld en wij moeten ons geen grotere broek aanmeten dan wij aankunnen. Wij zijn met alle respect ‘maar ADO Den Haag’!



Ben je er voor jezelf al uit met welke elf je komende zondag gaat beginnen tegen NAC? Bijvoorbeeld met welk centrum je achterin gaat starten, want je hebt de keuze uit Derijck met Rankovic, Rankovic met Kum, Horvath met Derijck of Rankovic met Horvath!



‘Ja, daar ben ik uit, alleen dat ga ik nu niet bekend maken. Dat lijkt mij ook vrij logisch, maar het ligt wel in de lijn van de opties die je net noemde. Ik ga geen wedstrijden spelen en de zondag daarop in de competitie - waar het erom gaat - ineens met verrassingen de wei in, want dan zou ik de ploeg ook verrassen. Daarin hebben wij met de mensen gespeeld, die wij beschikbaar hadden in de voorbereiding, dus daar zal die keuze uit gemaakt gaan worden.’



Links achterin heb je te maken met het gegeven dat Mitchell Piqué niet beschikbaar is en die zal er tegen NAC ook nog niet bij zijn. Nu staat daar Kai van Hese, die de laatste wedstrijden geen sterke indruk maakt. Dan komt de optie Pascal Bosschaart toch ook weer om de hoek kijken?



‘Die optie houden wij ook absoluut open en het zou stom zijn als wij daarvoor geen opties voor die positie in ons hoofd zouden hebben. Maar het heeft allemaal te maken met wat fit is en wat voor tegenstander staat er en wat wij denken wij dat de sterkste ploeg en opstelling is.’



De doelmannen Boy Waterman en Gino Coutinho deden tegen Litex Lovech niet mee. Hoe groot acht jij de kans dat toch één van die twee tegen NAC onder de latkan staan?



Ik hoop groot, omdat wij de beslissing hebben genomen om juist deze laatste twee oefenwedstrijden beide keepers niet op te stellen vanwege de blessureproblemen en vooral vooruit hebben gekeken naar de wedstrijd tegen NAC. Om ervoor te zorgen dat ze fit zullen zijn en of dat lukt, dat zullen wij volgende week zondag zien!



© Haaglanden Voetbal (TR Media)





0
Zondag 26 juli 2009 om 11:05 uur

Advertentie

Mike

Weet je wat schreef:

in plaats van je gal te spuwen kan je zelf ook je poten uitsteken schijtziek word je van badgasten zoals jij

Die mensen stonden hartstikke hard te werken, daar heb ik het niet over sukkel. Het gaat erom dat je al maanden een datum hebt voor een open dag en dat je voor die wedstrijd niet in staat bent om een goeie deal met de pachter te maken. Je hoort op zó n dag gvd je publiek te vermaken en te lokken!
Dit was een van de slechtste wedstrijden in tijden (en ik kom al 35 jaar!), En dat op zo n dag! En als jij dat niet gezien hebt ben je blind of snap je er niks van, badgast!

0
Zaterdag 25 juli 2009 om 22:02 uur

Doofstom?

Volgens mij komen hier een hoop doofstommen schreef:

Het KumKum of OeOegeroep was godverdomme zo hard dat het door het hele stadion galmde.
Het lijkt wel of er een hele Ku Klux Clan gemeenschap bij DH komt .
Wij gaan niet weg voor jullie, wij schoppen jullie het stadion uit letterlijk 
Was het niet per ongeluk een van je andere persoonlijkheden dat je het zo duidelijk hoorde?
Ik moest namelijk heeeel goed luisteren. Er werd wel wat geroepen maar dat valt vergeleken met 2, 3 jaar en langer geleden geheel in het niets. Kortom: We zijn gigantisch op de goede weg en dit geintje wordt door gasten zoals jij onnodig opgeblazen.

Worden we niet genaaid door de media, doen onze eigen `supporters` het wel.

Ga lekker bij de Telegraaf werken!
0
Donderdag 23 juli 2009 om 15:30 uur

Nu online

Michiel, Dang3r, wiegah070, Erik070, R.E., Aad, Teeg070, TheMariner, Tante Wil en 145 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 423
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 VVV-Venlo 25 - 26
16 TOP Oss 25 - 26
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5