Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: competitie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 424
Volgende pagina

K.B

Met dat nieuwe 4231 systeem kan je veel compacter spelen en tegelijkertijd met veel inzet veel druk zetten en toch aanvallend spelen.
We kregen toch echt kansen tegen Heerenveen.
Met Lalkovic weer fit heb je weer wat mogelijkheden, en zeker als Ammi weer terugkomt en Immers er weer bij is.
Hopelijk gaan we nog een leuk einde van de competitie zien met al die toppers nog thuis.

Lalkovic Smolarek Chery

Toornstra Rado Immers

Supusepa Kum Omeruo Ammi

Coutinho

Is op papier gewoon een sterke opstelling, maar aangezien we veel blessures hebben gehad en nog steeds met Leeuwin langdurig en met vicento en ammi regelmatig en de schorsingen van o.a. horvath....
Met deze opstelling had je dit seizoen gewoon met 2 vingers in de neus 10e-11e-12e gestaan.
0
Maandag 5 maart 2012 om 13:29 uur

Sound

Kees schreef:

Ik vind hem wel een lelijke stijl van voetbal hebben. Geforceerd, weinig sierlijkheid en niet een speler waar je een fraai staaltje van techniek van mag verwachten. Speelde wel een behoorlijke wedstrijd als debutant op een voor hem onbekende plaats.

Maar het is een centrale verdediger en daar behoef je dan ook niet aan te voldoen. Ben benieuwd of hij opbouwend wat toevoegt als hij in het centrum komt te staan. Kum heeft zeker geen opbouwende kwaliteiten en Horvath evenmin.

Wie wel opbouwend sterk is vanuit achterin is Ali. Iemand een paar minuten voor tijd zijn goocheldoos gezien op de rand van onze zestien waarbij hij twee man uitspeelde? Krijg het nog aan mijn hart als ik er aan terugdenk. Met zoveel ervaring en dan niet de bal wegrossen. Pff.

Ik was echt zwaar onder de indruk van hem. Voordeel was misschien ook wel dat hij de NL competitie nog niet goed kent en daarom totaal niet onder de indruk was van de buitenspelers van H`veen. Het was misschien niet mooi, maar dat interesseert me echt niet bij verdedigers. Gewoon zakelijk je tegenspelers uitschakelen, that`s it. Verder heb ik hem ook nog wel mooi zien openen op Elbers.

Die actie van Ali was idd echt om helemaal gek van te worden, wat bezielt zo iemand?? Heb dat Kum in het verleden ook wel vaker zien doen trouwens. Bij Ali kun je dan hooguit nog als excuus gebruiken dat hij nou eenmaal geen verdediger is...
0
Zondag 4 maart 2012 om 21:38 uur

rien1

<FCDH> schreef:

Joh er word al 30 jaar belooft dat ado de stap gaat maken was ook zo onder van ringestein allemaal luchtkastelen want ze zitten er alleen voor de poen bestuurfuncties moeten eigenlijk vrijwilligerswerk worden dan krijg je dat soort toestanden niet meer we hadden ooit een kleine opleving onder stoop daarna was het een drama die vd kallen moet echt iets gaan ondernemen anders moet ie oprotten
Heb zo`n idee dat hij dat ook gaat doen als we dit seizoen degraderen, bv door uitschakeling in de na-competitie.
Kijk alleen maar naar wat er is gebeurt tussen einde vorig seizoen tot (zeg maar) het halen van spelers die gratis afgehaald konden worden in zakkenvullersluilekkerland of spelers die je voor een paar knaken huurt. Terwijl je Verhoek verkoopt voor bijna 2 miljoen.
En als ik het over einde vorig seizoen heb, praat ik over spelers die zomaar bij het afval zijn gezet zoals (de boel op sleeptouw nemende) Danny Buijs, ons eigen Piqueetje en de man die je altijd kon opstellen en never nooit verzaakte Bosschaert. Die jongens kon je nu hard staan en nog effe hard erop doortrappgebruiken. En dan 1 of andere Luksik "scouten", en als klap op de vuurpeil een verdediger met "een grote naam" presenteren die 2-wekelijks rood pakt. Bijvoorbeeld door zomaar op je tegenstanders enkel te gaan staan.
0
Zaterdag 3 maart 2012 om 17:24 uur

rien1

Bolluhboeah schreef:

Wie van jullie heeft ook met meer dan gemiddelde intresse de verrichtingen in de jupiler league gevolgd? (RTL7) Sparta, Den Bosch en Eindhoven. Was voorheen een positivo. Maar nu...?
Ik volg de Engelse en Duitse competitie sowieso wel behoorlijk.
En ook de Jupiler Leaque volg ik altijd wel als voetballiefhebber. Ook omdat het nu spannend is. Zwolle na 2-0 verloren met 2-3 van Helmond. En Sparta en Eindhoven winnen en komen eraan. De voorsprong van Zwolle slinkt met de week.
Ook vorig jaar was dat net zo en werd ingehaald door RKC. En kijk waar die nu staan....

0
Vrijdag 2 maart 2012 om 23:03 uur

CrazieD

DEN HAAG -  Zijn hart ligt in het midden van het groen-gele nest. Lex Immers bloedt, als het nodig is, voor ADO Den Haag. Maar amper twaalf maanden na het mooiste voetbalseizoen in jaren, dat een avontuur in Europa opleverde, ziet de 25-jarige Hagenaar met pijn dat de club bijna terug bij af is. Negen weken voor het einde van de competitie zit ADO opgescheept met degradatievoetbal.


Met Heerenveen (morgen), Heracles, Ajax en FC Twente de komende weken als tegenstanders ziet de wereld er grimmig uit voor de door blessures en schorsingen uitgeklede ploeg van trainer Maurice Steijn. Immers zit tegen de Friezen zelf ook op de tribune. Het gevolg van een gele kaart uit frustratie bij NAC (4-0 verlies).
Een jaar geleden was het verlies van een paar spelers wel op te vangen. ADO bulkte van kwaliteit. „We hadden Derijck, Verhoek, Bulykin, Kubik, noem ze maar op”, zegt Immers. „Ze zijn allemaal verdwenen. We hebben jonge jongens uit de eerste divisie of de eigen jeugd ervoor terug. Deze selectie is veel te smal en dan is het moeilijk opereren voor een trainer.”
De cruciale vraag bij de overgebleven en vooral bepalende spelers als Jens Toornstra, Christian Kum en Lex Immers is welke plannen de clubleiding van ADO Den Haag heeft met het elftal. Bij de ambities van ADO worden vraagtekens gezet. Krijgt Steijn met zijn staf de mogelijkheden om te investeren en maakt de eigenaar investeerders warm om het elftal een injectie te geven? Immers: „Ik weet niet wat er met de clubleiding gaat gebeuren. Blijft eigenaar Mark van der Kallen wel? Blijft commissaris Paul Beijersbergen? Wij, de spelers, weten het niet. Als zij nog vijf jaar blij de club willen blijven, moet het mogelijk zijn om grotere ambities te tonen.”
0
Vrijdag 2 maart 2012 om 07:45 uur

liefhebber

pajam schreef:

In mijn ogen is in eerste instantie TS verantwoordelijk, ik lees op Hague City Forum:

" belangrijke wedstrijden als RKC (thuis) , Vitesse (Thuis), Roda JC (thuis), NEC (uit), Excelsior (uit & Thuis) en FC Utrecht (thuis) verpruts, uit deze 7 wedstrijden, haalt hij 5 punten!! Terwijl 15 punten echt in onrealistisch was geweest.

De lastigere wedstrijden verliezen we meteen met schandalige einduitslagen:

FCG-ADO 4-2
ADO-PSV 0-3
FCTW-ADO 5-2
RJC-ADO 4-1
SCH-ADO 4-0
AZ-ADO 3-0
AJX-ADO 4-0
ADO-AZ 0-6
NAC-ADO 4-0

9 wedstrijden waarin we NUL, 0 punten hebben gehaald, doelsaldo: 37-5 , -32!!
We hebben in die 9 wedstrijden, in 3 uberhaupt weten te scoren!!
"

Bovenstaande cijfers zijn keihard en hier is TS verantwoordelijk voor. Alles in een BVO begint en staat met het eerste elftal, tot zoverre ben ik het ook eens met o.a Marcelinho.

MAAR alvorens je die KAN versterken, moet je er ook het geld voor hebben.
Ik zeg niet dat je moet saneren om het saneren, ik zeg ook zeker niet dat je moet inzetten op groei op gebied van bijv. sponsoring.
Maar je dient wel kosten voor de baten uit te laten gaan en niet andersom.
Als je niet meer dan 100 euro voor boodschappen hebt, moet je het daar toch echt mee doen, ook als de prijzen blijven stijgen en jij op dezelfde 100 euro blijft steken!

Ik ben het verder met je eens dat v/d Kallen niet kan blijven wachten op een zwaargewicht die volledig voldoet aan het plaatje dat hij voor ogen heeft, vandaar dat ik als voorbeeld Mohammed Allach noemde

Beste Pajam,

Dat de kosten voor de baten uitgaan kan ik volgen. Alleen als mijn vrouw nu al een uurtje in de week meer gaat werken anticipeer ik op kostenstijging. Of ik drink een keer in de week een biertje minder
Links om of rechts om, ik ga niet zitten wachten totdat het uur U is gekomen dat er niet genoeg te eten in huis is. Dat noem ik beleid en daar heeft een ts niets mee van doen!
Dwz dat mvdk al veel eerder had kunnen anticiperen mbt sponsoring ipv sponsors af te schrikken en weg te jagen door absurde voorwaarden te stellen en prijswijzigingen door te voeren omdat er een keer el is behaald. Ook dat valt onder beleid!
Nu vindt ik dat hij alsnog van zn luie reet af moet komen ipv het aansturen van poppetjes en nergens verantw te nemen.
Afgelopen termijn zijn er velen poppetjes door hem aangesteld en weer verdwenen. En sommige niet met stille trom.
Dat het teurig is welke resultaten zijn behaald is nog maar zachtjes uitgedrukt. Kan wel janken!! Aan begin van het seizoen heb ik al gewezen op de lastige staart van de competitie. Helaas is het nu 5 voor 12 en hoop op een goede afloop. En dat laatste is inderdaad verantwoording van de ts. Helemaal mee eens.
Dus hopen op beter
0
Woensdag 29 februari 2012 om 19:19 uur

fcdh-denhaag

rien1 schreef:

Neuhhhh, dat niet. Houd het (nog maar) maar op 9.000. En bij slecht resultaat rottigheid (maar de stropdassen het zelf naar gemaakt hebben) op de tribune. En als de wedstrijd snel een kansloze missie wordt misschien wel staken.

kan in deze competitie ook zo maar een nec-groningen of groningen-rkc uitslag worden...
laten we daar maar op hopen
0
Dinsdag 28 februari 2012 om 17:26 uur

Advertentie

marcellino

pajam schreef:

Het beeld dat jij schets is mijn inziens gedeeltelijk waar: Ja ADO Den Haag wilde spelers niet tegen een hoofdprijs behouden.
Nee, dat was niet gokken om voor een dubbeltje op de eerste rang te zitten, dat is het resultaat van een ingestorte wereldeconomie (Waar het voetballerij zich ook niet aan kan ontrekken) en het feit dat onze mooie club nog miljoenen op de pof diende in te lossen.

Jij zegt, had voordat je het geld had om te investeren Bulykin aangetrokken voor een half miljoen. Had Derijck een salarisverhoging gegegeven waarvan zelfs van Seumeren rood op z`n kaken zou krijgen en krijg onrust in een selectie war de rest dan 1/4 van dat salaris verdiende.

A. Onrust door de scheve salarishuishouding
en
B. (belangrijker) ADO Den Haag kan dat niet betalen

Als we een spelers(Salaris) budget hebben van in totaal 4-5 miljoen (spelers salarissen moeten naar 30-35% van de totale omzet), kan je je niet veroorloven om dan 20-25% aan 2 spelers te besteden.
Hoe verkoop je dat aan Toornstra, W.Verhoek, Kum, Immers en cs?
je geeft zelf het anrwoord al
ja bulykin en dereijck waren en zijn van een hoger niveau als immers en toornstra.om over leiderschap maar niet te praten.

er zijn 10 spelers gesaneerd bij ado en drie spelers die veel geld verdiende(boscchaard.buijs,rankovic)
dus jouw verhaal gaat totaal niet op.

inkomsten en uitgaven
je kan niet meer uitgeven wat er binnen komt en geloof mij dat is 30 tot 40 % minder als vorig jaar.
en wat denk je daar had je drie bulykins voor kunnen halen.
dit jaar is het amusement waarde van de competitie top,maar tegelijkertijd voor onze klote,met het elftal van vorig jaar had je gewoon op plek 6 t/m 8 gestaan en geloof mij dan was je als club aan het groeien
het is toch een wereld van verschil hoog in de eredivisie met kans op europees of laag in de eredivisie en kans op degradatie.is dat de visie die je als club moet hebben ik dacht het niet.

als jij een eigen zaak begint moet je toch ook lenen bij de bank als je dan goed loopt en je kan een gedeelte terug betalen en daardoor weer investeren(lees groter worden)doe je dat toch ook of zeg je dan ,nee we halen de mensen die succes hebben gebracht weg zetten daar minder capabele mensen neer en dan gaan we dezelfde stappen of grotere stappen naken.
0
Dinsdag 28 februari 2012 om 12:10 uur

marcellino

het heeft niets met bijdehand te maken.

onze grens verlegen doen we al van af dag een van de competitie.
vooral de positifo`s hier op de shout.

jongens als ooievaar en vele andere hebben informatie gegeven en blijven daar ook achter staan.
en dat kunnen we ook want het komt uit.
ik ben ook een supporter in hart en nieren en zeer emotioneel.
maar ik mag mij gelukkig prijzen dat ik zelf ook hoog heb gevoetbald en veel vrienden heb die in de organisatie van ado zitten.
ook ik krijg dingen te horten die later niet waar bleken te zijn maar je weet als er een verhaal van a naar b moet is de helft van het verhaal al anders.

maar waar rook is is vuur.

ook dit jaar vele discussie gehad zo erg dat ik gestopt was met deze shout.
je hebt nou eenmaal een groep die puur komt voor de gezelligheid samen een biertje drinken en eten bij elkaar en een groep die al 30 tot 40 jaar wacht op succes van de derde stad van nederland.
bijde zijn we ado supporter maar met hele andere belangen.
kijk al zet je strond op het veld staan deze supporters benenden een biertje te drinken en kijken op hun telefoon hoe veel het staat.
en verliezen we ach volgende week beter en degraderen we ach volendam is ook gezellig gaan we paling happen met z`n allen.of boeken we twee dagen bij maken we er een uitje van.niks mis mee maar niet mijn ding.

ik wil groeien dat ik ook een keer bij het stadhuis kan staan omdat ado de beker heeft gewonnen of ver europees is gekomen.
en niet dat ik elke dag mij moet verantwoorden op mijn werk en uit gelachen wordt.ben er gewoon klaar mee.

degradatie voetbal geen probleem,maar kom dan niet met moeie worden en stel dat elk jaar niet met vijf jaar bij,(lijkt de politiek wel)

er is geen geld komt er ook niet bij op deze manier, dus gaan we ook geen stappen maken zo makelijk is het verhaal.
met alle risico`s van dien(degradatie,sponsors die afhaken,supporters die verhaal gaan halen in en rond het veld)





0
Dinsdag 28 februari 2012 om 11:16 uur

slager

ADODENHAAG schreef:

Van Excelsior kunnen wij nog wat leren met een uitstekende Alberg en Maatsen, kunnen we goed gebruiken!!
Vice versa alleen niet, ik neem an dat de ambitie van die jongens niet een na competitie club is.
0
Zondag 26 februari 2012 om 16:07 uur

Nu online

10, Dang3r, Dannyy, Rob2002, Alle ballen op Jort, pajam, Y, Jap, adorob, Sapperderflap, Ronaldo en 253 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 424
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5