Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gespeeld

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 426
Volgende pagina

LeoH

H@@GenEES schreef:

Programma ADO :
ADO - FC Utrecht (1)
AZ - ADO (0)
ADO - Vitesse )
Willem II - ADO (1)
ADO - PSV (0)

2/3 punten is het hoogst haalbare denk ik, maar ik laat me graag verassen
ADO - FC Utrecht (3)
AZ - ADO (0)
ADO - Vitesse (1)
Willem II - ADO (0)
ADO - PSV (1)

Utrecht thuis zal een weer beladen wedstrijd worden, waar het besef er is dat men deze wedstrijd nodig heeft om de laatste 3 punten te halen.
AZ uit verlies je, omdat AZ 3e wil worden nog.
Vitesse uit ben ik optimistisch met een punt, want Vitesse had dit weekend een off-day, waar ze normaal gesproken in een flow zitten. Maar op basis van het thuispubliek, toch een punt.
Willem II wordt moeilijk, hun laatste thuiswedstrijd, willen nog 1 keer vlammen en het seizoen in stijl afsluiten.
PSV thuis een punt, omdat PSV de laatste thuiswedstrijd al gespeeld heeft, deze wedstrijd om des keizers baard zal gaan voor hun, dus de echte scherpte zullen missen. ADO wil en moeten nog een keertje voluit, zeker gezien het feit dat het de laatste thuiswedstrijd is voor vele spelers.
0
Dinsdag 7 april 2015 om 13:02 uur

Bert

H@@GenEES schreef:

Maar het hele 11tal speelt al weken als een dweil, en idd Kramer er naast zetten is zeker weten dat je NC gaat spelen, iedereen loopt altijd maar constant te zeiken op Mikey maar Alberg heb ik op zijn briljante doelpunt na ook totaal niet gezien, (stond op zijn gemakje te kijken hoe de 2-1 werd gemaakt)

Wormgoor en Derijck stonden constant lucht te dekken, Malone was ook niet in zijn beste doen maar bij sommige echte "kenners" komt alle schuld zo`n beetje bij van Duinen te liggen.

Sasha was ook gewoon slecht, constant onnodig balverlies had een mooie assist maar heb me groen en geel zitten ergeren aan hem, en ja Mike speelde ook kut en had eerder gewisseld moeten worden voor Wilson, maar de verantwoording voor dit slechte inspiratieloze spel ligt toch echt bij de TS die steeds met het zelfde strijdplan aan komt zetten, snel scoren en dan hangen op de lekke verdediging.


Ik was in het stadion en als je vanachter de goal kijkt krijg je echt niet alle details mee. Iakovenko versierde in de eerste helft een hoop vrije trappen. Vervelende is wel dat daar niks zinnigs mee gebeurt.

Wormgoor wil tegenwoordig ook vrije trappen nemen nou voor mij hoeft dat niet. Lijkt mij toch echt dat Alberg daar beter in is. Derrijck was veel aan de bal en heeft in mijn ogen een redelijke wedstrijd gespeeld. Kramer heeft 2 ballen goed geraakt maar goed dat waren doelpunten.

Wilson mag Wang de poeplap voor gaan trekken wat mij betreft
0
Maandag 6 april 2015 om 18:14 uur

MikeDH

ypenburg070 schreef:

Eerste helft: dramatisch van beide kanten
Tweede helft: tot aan de achterstand dramatisch

Doelpunten/assists waren prachtig! Sfeer uitvak top!

Al met al een mooie middag voor onze club!
De hele wedstrijd was een drama.
Hoe sloom wil je spelen, en vaak balletje terug als de pass makkelijk in de ruimte gespeeld kan worden.
Vrije trap op 30 a 40 meter van het het doel, pass terug.
Je hebt Kramer en nog paar lange spelers, peer hem gewoon in de 16.

Maar toch lekker dat je 3 punten pakt
0
Maandag 6 april 2015 om 11:57 uur

adotiel

Vandaag in ieder geval veilig gespeeld voor directe degradatie.
Dordrecht kan met nog 5 te spelen niet meer over ADO heen.
0
Zondag 5 april 2015 om 16:30 uur

K.B

wdr schreef:

Je bent het niet met me eens dat wij De Zeeuw absoluut hadden moeten halen toen dat kon?!?
Goed lezen. De Zeeuw en Tighadouini had ik hier graag gezien. De rest van dat elftal is waardeloos. Sommige spelers van ons worden hier aardig onderschat en weggezet omdat ze uit vorm zijn. Vind daadwerkelijk dat we als collectief een elftal hebben dat in de juiste vorm top 8 waardig is. Zoals er in de puntenreeks werd gespeeld zowel fysiek als voetballend.
0
Zondag 5 april 2015 om 09:47 uur

Advertentie

Zuiderparker

Tommy schreef:

Respect voor die jongen dat hij het toe durft te geven.
Hij kan ook heel anders reageren.
Vind dit best knap voor zo n jonge jongen
PRECIES!! Bakker deed onlangs nog zeer vervelend; `Uit de aanbieding spreekt weinig vertrouwen".... gek he, als je al n tijdje niks hebt gespeeld vanwege blessures. Inmiddels is íe weer braaf...
0
Woensdag 1 april 2015 om 11:49 uur

Kees

Jos Raaf schreef:

Doe me best!!! Komt goed. We zijn goed bezig! Sparta heeft al niks meer te vertellen in Den Haag...Feyenoord zit ons soms nog dwars. En de neuzen zijn dit jaar ineens ook prominent in het haagse aan het scouten (omdat in hun regio duidelijk mindere spelers lopen) Maar als het nieuwe complex klaar is en met déze hoofd jeugdopleiding gaat er binnen een jaar of twee niks meer onze stad uit....of de ouders moeten Fc Keppeltje supporter zijn
Vroeger heb ik grote aantallen jeugdspelers van mijn voetbalclub richting Rotterdam zien verdwijnen. Nu gaan ze van mijn club in de regel gelukkig naar ADO. Afgelopen week weer één.

Echter hoe goed jullie ook bezig zijn alles staat of valt toch bij de prestaties van de BVO 1. Dat is het referentiekader van de ouders en spelers.

Wel opvallend overigens dat een getalenteerde A-speler uit de landelijke divisie uit de regio die ik ken wel door Emmen is gescout en daar reeds een proefwedstrijd heeft gespeeld. Of hij is door ADO niet goed genoeg bevonden of over het hoofd gezien.
0
Dinsdag 31 maart 2015 om 23:12 uur

Wizard

FC Den Haag! schreef:

Proefspelers Staal en Hasanovic wat ik lees op twitter. Weet jij hun voornamen en bij welke clubs ze nu spelen?
Als het om Emir Hasanovic gaat, dan heb je het over een speler die +/- 3 jaar niet gespeeld heeft en nu bij St. Otmar uit zwitserland speelt.
0
Dinsdag 31 maart 2015 om 15:29 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

`Schet vervelend als hij niet speelt`
Van de zeven spelers van wie ADO afscheid neemt, heeft Mitchell Schet de meeste wedstrijden gespeeld.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 31 maart 2015 om 09:26 uur

Aad

ADODENHAAG schreef:

Van Duinen is qua instelling juist alles wat wij Den Haag supporters zo graag willen zien. Dat hij niet zo sterk speelt is een feit. Maar als je zo`n jongen niet kan waarderen ben je geen echte supporter. Deze jongen moet je altijd steunen.
Van Duinen heeft dit seizoen nog geen fatsoenlijke wedstrijd gespeeld maar in voorgaande seizoenen is hij vaak beslissend en veel beter geweest.

Ik geloof dat hij het best nog wel kan maar de plaats waar hij speelt en de wisselvalligheid van de spelers om hem heen spelen hem parten.
0
Woensdag 25 maart 2015 om 13:26 uur

Nu online

barney0700, Remy V, Kees, William, Tante Wil, LemonHaze, Heino, ps070, guru, Bhattoe 74, James, Alle ballen op Jort, buurmanBrutus, yesyes, lernst, Ran1972, TheMariner, GGH, Twa, ADO079, Marten, Nees en 245 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 426
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5