Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: soort

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 426
Volgende pagina

gillah

<FCDH> schreef:

Het multiculturele cultuurpaleis op het spui gaat 200.miljoen en nog voordat het gebouwd is weten ze nu al dat het miljoenen meer gaat kosten terwijl niemand het wil alleen de gemeente

De PvdA wil nu tegenstemmen omdat ze het te gek vinden
Wat moet je dan? Maar nooit meer iets bouwen? Die 200 miljoen verdampt niet maar wordt rechtstreeks in de economie gepompt. De bouwsector kan dit soort grote opdrachten goed gebruiken.
0
Dinsdag 9 juli 2013 om 09:27 uur

Kees

BLEISWIJK-1 schreef:

Kees, wat Lucky zou moeten kosten!

Het gemiddeld salaris van een Eredivisie voetballer is in 2012/2013: €283.000

Voor een voetballer van 18 of 19 jaar buiten de EU geldt dat hij minimaal 75 procent van het gemiddelde Eredivisiesalaris moet krijgen, wat neerkomt op €212.250,-.

Dan is een hoop geld. Maar als hij echt goed is!!!
Maar hij is nu nog 17. Volkomen achterlijke salarissen maar ja, als je door zo`n investering later als club je zakken vult.......

Maar hebben wij wel wisselgeld voor dat soort grapjes?
0
Maandag 8 juli 2013 om 23:04 uur

MikeDH

<FCDH> schreef:

Met een verdediger van NEC trouwens nec haalt topscorer van Schotland binnen
Ook nog een andere.

Schotland, soort JL met twee grote clubs.
0
Maandag 8 juli 2013 om 22:04 uur

Sound

Ron001 schreef:

Ik ben het niet met u eens, Ik vond stroman een te snelle keuze van PSV, toornstra is net te laat geweest. Ik zeg dat toornstra niet slechter is dan stroman, alleen mentaal moet toornstra nog wat bij leren.. Maar al met al vind ik het een begrijpelijke keus.
Ten eerste heb ik het helemaal niet over wie er beter is, maar gewoon om het soort speler. Je hebt nu eenmaal balans nodig in je elftal. Je kunt de strijd om een kampioenschap (wat ze daar wel willen) niet aangaan met alleen maar kleine snelle creatieve mannetjes. Je hebt ook fysiek wat zwaardere en langere spelers nodig over het algemeen, daarom denk ik niet dat je een eventuele aankoop van Toornstra zou moeten zien als een vervanging op Strootman, eerder een aanvulling op het elftal en een investering op langere termijn.

Om op jouw verhaal in te gaan: ik snap niet hoe je Strootman een `te snelle keuze` kunt noemen van PSV? Ze waren zelfs iets te laat, want eerst heeft Utrecht hem voor een prikkie weggehaald bij Sparta. Vervolgens is hij bij PSV wel international geworden met een hoge transferwaarde. Neemt niet weg dat ik hem de meest irritante speler van de eredivisie vind of iig hoog op die lijst samen met nog wat andere PSV`ers.
0
Maandag 8 juli 2013 om 12:15 uur

Johannes

BLEISWIJK-1 schreef:

We hebben inmiddels afscheid genomen van 14 spelers. Volgens mij heb ik dat nog nooit meegemaakt.
Het jaar van de laatste degradatie waren het er ook aardig wat. Kan me niet herinneren hoeveel, maar wel dat opgeruimd netjes stond. Die idioot van een Vreven, Tininho, Hakanson... dat soort kansloze losers. Man, wat was ik boos op die selectie. Het laatste jaar Zuiderpark naar de klote geholpen. Er gingen er best veel weg toen.
0
Zondag 7 juli 2013 om 21:47 uur

Peppie

BLEISWIJK-1 schreef:

Zowel Frans, Alessandro als Miq72 maakte van de week melding van het feit dat Cabral bijna binnen was.

Gisteren via Steijn een heel ander verhaal.

Wie loopt er te jokken?
Steijn mag natuurlijk niet alles vertellen, dan is het makkelijker om dit soort info naar de achterban te lekken via een onofficieel kanaal.
0
Zondag 7 juli 2013 om 15:26 uur

<FCDH>

Anco Jansen ja ik weet het niet? Jupiler is geen ere he
Zelfe geld voor Kramer het is afwachten
Ik denk dat Kramer het zelfde soort speler is als Geert den ouden?
Bel hassani of daar werkelijk interesse voor is?
Derijck zou echt top zijn als ie terug kwam worden we echt sterker van achterin
Gouriye die zou v duinen wel is voorbij kunnen gaan als onze topscorer?
Steyn had het over een verassingsnaam naam ben heel benieuwd:-)
0
Zondag 7 juli 2013 om 09:13 uur

Kees

Leroy George naar Songfestivalland. ADO vindt salariseis te hoog. Prima, voordat soort spelers geen uitzondering maken.
0
Zaterdag 6 juli 2013 om 12:15 uur

Advertentie

pajam

Garcia schreef:

Ik begrijp je wel Bleiswijk. Probeer alleen duidelijk te maken dat wij niet in een positie zitten om 3 miljoen te weigeren.

Ik ben zelf een fan van Mike. Je kan zien dat er een hoop potentieel in zit. Alleen is hij nog niet zo gepolijst en geslepen. Vind het alleen wel gevaarlijk om nu al zo`n druk op Mike te leggen. Na 1/2 a 1 goed seizoen.
Je ziet vaak met dit soort jonge spelers dat zij een terugval hebben. Probeer dan nog maar eens aan die 3 miljoen te komen. Wederom vind ik het lastig. Maar zou wel balen als er weer 1 naar Utrecht vertrekt. Genoeg is genoeg dacht ik zo.
3 miljoen voor van Duinen??
Meteen doen! half seizoen gespeeld en dan dit soort bedragen opleveren, om ooit zover te komen als een subtopper, moet er eerst als een handelshuis gewerkt worden, is niet anders!
0
Donderdag 4 juli 2013 om 19:30 uur

Garcia

BLEISWIJK-1 schreef:

En zo heb je ook zat spelers die meer waard geworden zijn.

Laat even de gedachten van geld los en benader het sportief gezien. Want hoe hoger wij eindigen, hoe meer het hele team waard wordt. Denk jij dat Mike ons kan leiden naar playoffs? Ik denk namelijk dat hij het komende jaar het verschil gaat maken.
Ik begrijp je wel Bleiswijk. Probeer alleen duidelijk te maken dat wij niet in een positie zitten om 3 miljoen te weigeren.

Ik ben zelf een fan van Mike. Je kan zien dat er een hoop potentieel in zit. Alleen is hij nog niet zo gepolijst en geslepen. Vind het alleen wel gevaarlijk om nu al zo`n druk op Mike te leggen. Na 1/2 a 1 goed seizoen.
Je ziet vaak met dit soort jonge spelers dat zij een terugval hebben. Probeer dan nog maar eens aan die 3 miljoen te komen. Wederom vind ik het lastig. Maar zou wel balen als er weer 1 naar Utrecht vertrekt. Genoeg is genoeg dacht ik zo.
0
Donderdag 4 juli 2013 om 19:28 uur

Nu online

CrazieD, Aad, Dannyy, GroenGeelHart070, Alle ballen op Jort, pajam, Anne van Schuurman, Sapperderflap, ADO73, Bert, Bhattoe 74, sander75 en 218 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 426
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5