Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jeugd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 431
Volgende pagina

pmc

DaveDH schreef:

Bijvoorbeeld de toeloop van sponsors gaat beter, de catering is beter, er is een betere bestuurders structuur aan het ontstaan... het zijn allemaal geen hele grote dingen maar je ziet wel vooruitgang... Alleen op het veld gaat het kut, helaas.

Waar ik nu op zit te wachten is dat ze de structuur aan de technische kant eens onderhanden gaan nemen, jeugdopleiding opdoeken en van dat geld wat je bespaard je alleen nog maar bezig houden met scouten bij topklasse, J-liek en de amateurs....

Jeugdopleidingen voor clubs als Den Haag zijn zoals de zaken er nu voor staan niet rendabel te krijgen, als je een talent in huis hebt ben je hem al kwijt aan een topclub voor die ooit het eerste haalt. dus spaar dat geld uit en zet een goed scouting-netwerk op.



Afgelopen seizoen 6 jeugd spelers weggehaald bij ADO Den Haag, speler naar 020, chelsea, newcastle united en Barcelona hoe komt dit? De knvb verbied contracten te geven aan deze jeugdspelers in Engeland en Spanje gaan ze daar er even iets anders mee om.
0
Maandag 9 april 2012 om 11:45 uur

Gast

pmc schreef:

De grootste verbetering vergeleken met 2008 is dat ADO Den Haag nog bestaat.
PMC; je eerdere shout over De Jeugd.

Hoe kijk jij er tegenaan? Kwaliteit? Structuur?
0
Maandag 9 april 2012 om 11:44 uur

pmc

marcellino schreef:

blijf lekker leven in je roze wolk.

leg mij dan eens onderbouwend uit wat beter gaat dan vorig jaar.
Zo is er veel kritiek op de jeugd opleiding, de kritiek hebben ze van horen zeggen, ik kom veel op "de aftrap" en heb , zijdelings, iets met de opleiding te maken, en wat ik hier hoor over de opleiding herken ik niet met wat ik op "de aftrap" hoor.



0
Maandag 9 april 2012 om 11:38 uur

pmc

marcellino schreef:

volgens mij gaat het hier al drie dagen over paas toernooien en dat heeft niets met ado te maken.

je hebt gelijk dat ik het over moet slaan.
en dat iedereen mag schrijven wat hij wilt.
maar ik begin deze shout toch echt een ouwe wijven shout te vinden.
discussieren over wat goed en fout gaat is top.
maar wat voor sokken iemand draagt of naar welke paasmarkt je bent geweest.

tsja
Daar kan ik me in vinden, ik sla dat dan ook meestal over, maar shouten over de jeugd en de vrouwen is voor mij shouten over ADO.
0
Maandag 9 april 2012 om 11:34 uur

pmc

marcellino schreef:

de randzaken gaan over ado en als je het over ado hebt heb je het over voetbal.

maar met alle respect de dochter van mijn moeder de zoon van mijn vader.
is nieuws waar ik niet op zit te wachten maar dat is mijn mening.
ga met z`n allen op msn of hyves.

Als het over het jeugd of vrouwen voetbal gaat, gaat het toch ook over
ADO en niet over agovv en als iemand over zijn zoon of dochter wil shouten kan je dat lezen of overslaan
0
Maandag 9 april 2012 om 10:52 uur

Advertentie

marcellino

lalkovics per direct terug naar chelsea.

tsja dat zagen we de eerste wedstrijd al dat hij niet ging slagen.
op de shouters na die zelfs van een drol een diamant kunnen maken.

leuke verhalen hier over jeugd voetbal vrouwen voetbal.
volgens mij is dit een shout over ado en hoef ik al die sentimenten niet echt te horen,

ga lekker bij elkaar op de koffie of huur een bus en ga er op uit met z`n allen.

Ik las van een shouter de zin LATEN WE HET WEER OVER VOETBAL HEBBEN.

JA LATEN WE DAT EENS GAAN DOEN.
i.p.v.waar de zoon van pietje voetbald of de dochter van de slager lekker belangrijk.

toornstra kan naar vitesse hebben we een primeur.
immers is al bekend kan toch weer naar feijenoord.
en kum in ver stadium met swansea.
hocher wordt volgend jaar terug gehaald
en kolk is toch weer in beeld.

zo laten we het over voetbal hebben
0
Maandag 9 april 2012 om 09:24 uur

Bolluhboeah

Haagse Roel schreef:

Morgen om 7 uur op ... uurtje rijden en lekker een toernooitje kijken van m`n zoon. Das pas genieten !!
Ik weet nog uit mijn jeugd dat je die paas toernooien had bij Escamp ergens. Maar welterusten, en succes aan je zoon.
0
Zondag 8 april 2012 om 23:41 uur

Ooievaar

Waar blijft die Mighty Mark eigenlijk? Moet hij z`n hielenlikkende stromannetjes de kastanjes bij die plakbandzender uit het vuur laten halen? Wat een persoonlijkheid van lik me de ballen zeg.

Overigens zit die Kooijman daar alsof hij de waterstanden zit voor te lezen. Iemand uit laten praten heeft die ijspegel - het laat hem echt volkomen koud - nog nooit van gehoord.

ADO heeft dadelijk meer -ex-directeuren dan spelers, geeft toch te denken.

De aandelenman van de SSO die ook nog eens in de RvC zit. Waardoor je als directeur automatisch welgeteld 0,0 beleidsruimte hebt.

Het gaat dan ook crescendo met de club.

Daadkrachtig bestuur

Uitstekende scouting

Talentvolle jeugd

Wat dus bij elkaar resulteert in een wachtlijst voor scc`s.

Ja, en die 15e plek is tijdelijk. Daar moet men niet over blijven mauwen. Dat is heel makkelijk te weerleggen.

Dat ligt aan warme kleedkamers, slapende terreinknechten, een amsterdams complot uitgevoerd door de KNVB en eigen supporters die de zegeningen van filantroop Van der Kallen niet willen zien.
0
Zondag 8 april 2012 om 01:11 uur

Vincent

Vincent schreef:

@kees,

al terug van rkavv?
was die valles op proef en was het wat?
2-2? is het laatste wat ik terug heb kunnen vinden
horvath en chery

jeugd:
o/23 oefen RKAVV o/23 - ADO Den Haag A1 1-6
o/17 oefen RKAVV o/17 - ADO Den Haag C1 1-3
o/15 oefen RKAVV o/14 - ADO Den Haag D2 2-2
o/13 oefen RKAVV o/13 - ADO Den Haag D3 0-6

klote jeugdopleiding! d2 gelijk gespeelt.. :-))
0
Zaterdag 7 april 2012 om 19:38 uur

Ooievaar

DaveDH schreef:

Gelukkig heb jij alle antwoorden.... pffff
Hij heeft het toch over een trainer die hij heeft gesproken? Of is het alleen waar als Mark van der Kallen zegt dat het niet zo is.

Ik kom ook wel eens bij de jeugd. Je schrikt je rot, het niveau is dramastisch, dit waar we altijd een prima jeugdopleiding hebben gehad.

Jouw held die wilde de jeugdopleiding opdoeken. Nee, dan heb je er kijk op.

Dat is geen kwestie van alle antwoorden hebben, maar logisch kijken naar oorzaak: Mark van der Kallen en zijn hielenlikkers . En gevolg: Een volstrekt falende jeugopleiding. Dit omdat mensen met verstand van zaken en een beetje persoonlijkheid worden weggestuurd.

De A1 speelt dan ook geen erdivisie. De B1 nog net, dat geeft toch te denken. Talenten die gaan natuurlijk niet meer naar ADO maar gaan elders. Waardoor de club wordt gedwongen om nog meer derderangs oostblokkers te kopen. Tel uit je winst (...)

Als je al zo weinig middelen hebt om spelers te halen, dan bedoel ik niet die rotzooi die nu aangetrokken is of nog - Wormgoor, Meijers- gaat komen, omdat er niemand met verstand van zaken rondloopt, dan dien je zwaar in te zetten op je jeugd. Waar ADO altijd om bekend heeft gestaan.

Nog z`on seizoens als dit en al die lulverhalen van zwarte cijfers kunnen ook naar het rijk der fabelen worden verwezen.

We zijn geen buurtsuper, maar een BVO. Kan mij die zwarte cijfers rottuh als we weer degraderen door dat kansloze gewauwel. Zal je zien hoe bloedrood de cijfertjes dan gaan worden.

Dan is die cowboy de eerste die in galop gaat.

Soms denk ik dat er figuren hier zitten die zich louter en aleen druk maken om het oerwoud van BV`s van Mark van der Kallen. Kan mij die vent vergorrûh, ik wil een leuk attractief ADO zien, wat wordt geleid door clubmensen met verstand van zaken.
0
Vrijdag 6 april 2012 om 17:58 uur

Nu online

bommetjebas en 196 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 431
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2