Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 432
Volgende pagina

GreenYellowTheHague

Kees schreef:

Hetgeen dat je verneemt in de media, van wel of niet ADO getrouwen en ADO-volgers, zijn allemaal halve waarheden en van horen zeggen. De enige die echt alles weten zijn de leden van de R.v.C. en Wang/Wigt. Zelfs bij de commissarissen kun je nog vraagtekens zetten of ze werkelijk alles weten.

Als de club in de Juup terechtkomt heeft Wang wel degelijk een financieel probleempje. Zover laat ie het echt niet komen.
Kees, wat is een verliespost van 10 miljoen als je er je voordeel ook mee kan pakken belasting technisch ? En over Advocaat, die gaat echt niet zomaar wat roepen. Niet zo lang geleden hebben we Wigt horen zeggen dat hij goede hoop had om Advocaat binnen te gaan hengelen, dit zou zeker niet met Wang zijn... Zullen ze dan toch al met een bepaalde overname bezig zijn? Indien dit niet het geval is, dan loopt die Wigt ook alleen maar te fantaseren.. Laten we hopen op goede afloop
0
Maandag 7 december 2015 om 11:07 uur

D.H.zuid-west

Aad schreef:

Hoe je ook over de woorden van Advocaat denkt (hij wil Jansen het voortouw laten nemen maar zou dat na zijn opmerkingen gisteravond zelf moeten doen) het mag toch wel duidelijk zijn dat de shouters die van aanvang af de Wang-deal niet zagen zitten hun gelijk hebben gehaald.

Mister Wang gaat echt niets investeren. Hij heeft van der Kallen betaald voor de aandelen maar in ADO heeft hij nog geen eurocent gestoken. Wat de oorzaak daarvan ook is. Want ondanks dat ik mister Wang niet zie zitten ben ik ervan overtuigd dat ook hij op zijn minst slecht is voorgelicht over de positie en potentie van ADO.
Daarnaast heeft hij de investeringsbereidheid van Chinese bedrijven volkomen verkeerd ingeschat. Want die had hij nodig. Vanaf het begin is volgens mij erg duidelijk geweest dat niet Wang de man van de centjes was maar dat hij dacht het benodigde kapitaal te krijgen vanuit Chinese bedrijven die zaken wilden doen in Nederland c.q. Den Haag.

Maar nogmaals: wat moet een Chinees bedrijf met een middelmatig clubje uit een middelmatige competitie in een stad die in de wereld totaal geen aanzicht heeft (Internationaal gerechtshof en hof- en regeringsstad ten spijt). Keihard maar wel waar.

Ik hoop dat het "sprookje" Wang snel over is maar verwacht dat helaas niet. In het sprookje Advocaat geloof ik ook niet want als het bedrijfsleven en de investeerders in Den Haag al jaren de club hebben laten stikken gaan ze nu niet ineens miljoenen storten.
Klinkt logisch allemaal en zal ook grotendeels kloppen. Maar de vraag blijft staan (en die heb ik al zo vaak gesteld) wie gaat het stokje dan overnemen????? Er was niemand die interesse had toen MvdK de boel wilde verkopen en daar is niets aan veranderd.

Dick lult lekker bij de NOS maar doet zelf niets.... wellicht kan je dan beter je mond houden. Hij maakt het voor Wang en Wigt alleen maar lastiger om sponsors te vinden.

Blijf nu maar hopen op Wang want er is gewoon alternatief, hoe zuur deze conclusie ook is.
0
Maandag 7 december 2015 om 10:58 uur

D.H.zuid-west

MikeDH schreef:

Wel of niet de waarheid maakt niet uit.

Achter de schermen zijn er al mensen bezig om ADO terug te kopen.
Beetje laat dan he... hadden ze 12 maanden geleden aan moeten denken. Wat nu als Wang niet wil verkopen? Klinkt als een onzin verhaal waar iedereen weer in gaat geloven en hopen. Maak je niet al te lekker dan valt de zoveelste teleurstelling mee.
0
Maandag 7 december 2015 om 10:18 uur

grijze gek

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Twee gebroken ribben Havenaar
Mike Havenaar is tot de winterstop uitgeschakeld.
Lees het nieuwsbericht
Misschien is Kasteneer in de spits proberen? Die korte is een renpaard met weinig rendement in het 1e elftal. Ga er wel vanuit dat schaken er volgende week weer staat.
Ik vond die Malone gisteren ineens opvallend naar voren voetballen
Normaal speelt hij 90% van de ballen terug naar de keeper of verdediging.
Ook Alberg had geloof ik een rode peper in zijn kont gehad want die was ook lekker bezig.
Nu hopen op 6 punten in de laatste 2 wedstrijden dan staat ado misschien wel in de winterstop rond plek 10
0
Zaterdag 5 december 2015 om 10:08 uur

Gast

Rob2002 schreef:

Snap ik wel. Net zoals meer mensen ben ik blij met de 3 punten.
Maar aantrekkelijk is ons spel natuurlijk helemaal niet. Deze trainer kan alleen resultaat halen met betonvoetbal.

Net als meer mensen? Ik neem aan dat elke ado supporter superblij is.
Onvoorstelbaar dat er shouters zijn de hopen op verlies omdat ze Fraser geen goede trainer vinden. SCHANDE

Een trainer heeft het te doen met de spelers die er zijn, aantrekkelijk voetbal, het spel malen enz heb je wel het materiaal voor nodig.

En wees dan realistisch, hoger dan plaats 7 zijn we de afgelopen 40 jaar niet gehaald dus zullen wij altijd wel te maken hebben met resultaatvoetbal.
0
Zaterdag 5 december 2015 om 09:14 uur

yesyes

ADODENHAAG schreef:

De achterhoede gewoon lekker laten staan. Een goedlopende linie moet je van afblijven.. op het middenveld zal ik Jansen of Bakker toch vervangen. Alberg was wel aardig als vrije man, maar wel vaak egoistisch (en hij is niet scherp)..
Ja maar hij creëert wel altijd gevaar. Hij is natuurlijk ook niet echt in vorm. Ik zou gewoon dezelfde opstelling volgende week doen zelfs als schaken kan spelen. Hopen dat we nu weleens winnen thuis dan doen we echt goede zaken en een beetje rust in de tent
0
Vrijdag 4 december 2015 om 22:58 uur

KR96

troje schreef:

Zwarte kat brengt ongeluk?
Voor AZ mag je hopen
0
Vrijdag 4 december 2015 om 21:19 uur

Tiberya

czas dla piwa i piłki nożnej !
hopen op een goede wedstrijd
0
Vrijdag 4 december 2015 om 19:58 uur

Advertentie

fcdh-denhaag

straks maar weer naar alkmaar, ADO IS DE NAAM GROEN&GEEL DAT KOMT ERAAN ALS HET MOET DOEN WE HET GOED DOEN WE HET GOED, hopen we althans
0
Vrijdag 4 december 2015 om 14:26 uur

Madmax

Binnen de club heerst al langere tijd onvrede over de aanpak van Wang. Zo zou de Chinees beloofde betalingen herhaaldelijk niet nakomen. Dat zorgt ervoor dat de financiële situatie van ADO Den Haag weer nijpend is geworden. Naar verluidt zou ADO Den Haag door de KNVB weer terug worden gezet in de financiële zorgencategorie 1. Dat betekent opnieuw een plan van aanpak opmaken en uitgaven boven de 50.000 euro verantwoorden aan de KNVB.

Mag toch echt hopen dat JHdeB hier ongelijk heeft......al vermoed ik dat hij wel eens gelijk kan hebben. Waarom zou hij anders al dat gezeik, verwijten en bedreigingen op zijn hals halen ?
0
Donderdag 3 december 2015 om 12:18 uur

Nu online

Langebach2, Dang3r, twaalfdespeler en 161 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 432
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5