Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 432
Volgende pagina

R.E.

Weer eens iets over voetbal! "Bij ADO Den Haag is duidelijkheid over wie er straks over de zomertransfers gaan." Straks? Andere clubs (die veelal pas na ADO zeker waren van handhaving) zijn zoals gewoonlijk allang bezig, hoor!
0
Dinsdag 4 juni 2019 om 14:17 uur

frans swa

omdat het toch komkommertijd is qua voetbal, doe ik even mee:

het is hypocriet om `klimaatsceptici` weg te zetten als wetenschapontkenners, of mensen die alleen op emotie afgaan. Dat doet de andere kant net zo goed.

hier een heel nuchter interview met een klimatoloog, vorige week in (nota bene) de Telegraaf:

https://www.telegraaf.nl/nieuws/3645652/verketterde-klimaatprof-er-dreigt-geen-ramp
0
Dinsdag 4 juni 2019 om 11:08 uur

Barend

in de zomerstop wordt deze site overgenomen door de klimaatgekkies.
Overeenkomst met voetbal: de emoties. (Hoogoplopend!)
0
Dinsdag 4 juni 2019 om 10:11 uur

Edwin

R.E. schreef:

Kijk, dát is nou een mooi voorbeeld van écht fakenews! Ja, de keuze was niet moeilijk toen ik los van mijn liefde voor ADO, waar ik als volbloed-Hagenees overigens al naar toe ging toen jij waarschijnlijk nog geboren moest worden, als objectieve voetballiefhebber moest kiezen tussen het laffe PSV en de altijd aanvallende ploeg die dit jaar zoveel mooie wedstrijden heeft gespeeld. Voor mij als voetballiefhebber betekent mijn liefde voor ADO niet dat ik een andere club MOET haten en dat ik niet van bepaalde leuke wedstrijden kan of mag genieten. Dat doet voor mij HELEMAAL niets af van mijn liefde voor ADO.

Los daarvan: bewezen feiten "linkse reclame" of "fakenews" noemen (waar hebben we dat vaker gehoord?) of toeschrijven aan de grachtengordel, maakt ze niet minder waar, hoe graag jij en je vrienden dat ook zouden willen.
De manier waarop sommigen helaas hun niet te onderbouwen stellingen denken te moeten verdedigen.

Maar beter terug naar voetbal.... dat snapt iedereen hier.
0
Dinsdag 4 juni 2019 om 10:00 uur

Son of Wang

R.E. schreef:

Excuses aan iedereen die dit (volkomen terecht) geen passende discussie voor dit forum vindt, maar als mensen hier ongefundeerde en onverantwoordelijke meningen rondspuien, moet er natuurlijk een wél gefundeerd tegengeluid komen. Want ook voor jou geldt: check de feiten en de betrouwbaarheid van je bronnen!

De recente toename van het aantal ijsberen heeft louter te maken met het bij verdrag verbieden of verminderen van de jacht op ijsberen. Door de klimaatontwikkeling zijn de vooruitzichten, al op zeer korte termijn, zeer slecht:
https://www.wnf.nl/nieuws/bericht/5-terechte-vragen-over-de-ijsbeer-en-de-antwoorden.htm

Het ijs bij Groenland smelt in een ongekend tempo, veel sneller dan met alleen natuurlijke wisselingen mogelijk zou zijn:
https://www.trouw.nl/groen/de-groenlandse-ijskap-smelt-in-ongekend-tempo~a9ddc654/

De bedoeling van je opmerking over de overstromingen ontgaat me volledig. Bedoel je dat de klimaatverandering geen probleem meer is omdat men zich nu beter voorbereidt op overstromingen of, zoals jij ze noemt, "dat soort fratsen"? Ja, zo kun je de problemen ook proberen weg te redeneren. Dat is natuurlijk geen oplossing, want als er niets gebeurt, worden die overstromingen steeds groter en komen ze steeds vaker, net zolang totdat ook die voorbereidingen tekortschieten.
Is dit een voetbalforum of fake global warming site?
Rot lekker op joh groenlinkse rakker.

En nu over voetbal!
0
Dinsdag 4 juni 2019 om 09:13 uur

Bolskie

R.E. schreef:

Een "kleine" kanttekening dan nog: er wordt vaak gezegd (ook door jou dus weer) dat Nederland het niet in zijn eentje kan doen en dus de "gekke Henkie" van Europa zou zijn als het maatregelen zou nemen om het klimaatprobleem aan te pakken, maar de feiten (daar heb je ze weer, ook al zijn ze niet leuk) zijn dat Nederland binnen Europa onderaan bungelt op het punt van verduurzaming van de economie en het aanpakken van het klimaatprobleem. We hoeven het dus echt niet alleen te doen. Sterker nog, we zijn zo`n beetje het enige Europese land dat het belang van verduurzaming (nog) niet inziet. Zelfs als je puur economisch kijkt, zijn investeringen in innovaties ter verduurzaming dus verstandig, want daar is een hele grote markt voor.
Kunnen we het nu weer over voetbal hebben aub er is al genoeg linkse reclames
0
Maandag 3 juni 2019 om 20:56 uur

R.E.

Petah schreef:

Mooi gelul maar dat weet jij helemaal niet want de aarde is een heel stuk ouder als dat alles wat destijds gedocumenteerd is

Het is zo een misplaatste arrogantie dat wij de aarde verwoesten of kunnen redden moeder aarde zal er nog zijn ver nadat wij er allemaal niet zijn misschien moeten we dat is accepteren
Tja, dan moet ik toch weer reageren. Documentatie zoals jij die bedoelt, is piepjong, maar alle grote klimaatschommelingen liggen onomstotelijk vast in fossiele, versteende of bevroren lagen van de aardbodem. Ik kan niet begrijpen waarom ongemakkelijke maar wetenschappelijk onderbouwde feiten (die wij in de afgelopen tientallen jaren nota bene zelf aan den lijve hebben ondervonden) tegenwoordig vaak als "nepnieuws" worden weggezet. Ik kan daarvoor maar één reden bedenken: een onverantwoordelijk en egoïstisch streven om via gemakkelijke, ten onrechte geruststellende maar eenvoudig weerlegbare standpunten invloed en macht te veroveren ten koste van het algemeen belang en komende generaties. Zullen we het verder dus maar over leuke(re) en subjectievere dingen zoals voetbal hebben?
0
Maandag 3 juni 2019 om 17:11 uur

DHFC070

Moi schreef:

Maurice Steijn gaat aan de slag in de Verenigde Arabische Emiraten, zo meldt de Arabische krant Emarat Alyoum. De huidige trainer van VVV-Venlo is momenteel in de oliestaat om te onderhandelen met Al-Wahda, waar Henk ten Cate momenteel aan het roer staat. Steijn zou een lucratieve overeenkomst voor één seizoen kunnen ondertekenen in Abu Dhabi, de hoofdstad van het land.
Een hele mooie kans voor hem. Natuurlijk binnen 1 jaar financieel onafhankelijk maar een jaar naar een hele andere cultuur hoeft een mens ook niet slechter van te worden.
@Kees zo werkt het nou eenmaal niet alleen in het voetbal maar in de hele wereld. Alles draait om geld en een overgroot deel is materialistisch ingesteld. Ik geef hem groot maar dan ook groot gelijk. Geld maakt je leven zoveel makkelijker op alle vlakken.
0
Zaterdag 1 juni 2019 om 08:47 uur

Advertentie

Kees

Moi schreef:

Maurice Steijn gaat aan de slag in de Verenigde Arabische Emiraten, zo meldt de Arabische krant Emarat Alyoum. De huidige trainer van VVV-Venlo is momenteel in de oliestaat om te onderhandelen met Al-Wahda, waar Henk ten Cate momenteel aan het roer staat. Steijn zou een lucratieve overeenkomst voor één seizoen kunnen ondertekenen in Abu Dhabi, de hoofdstad van het land.
Wat een oliedomme actie van Steijn. Volledig uit beeld, weg van zijn gezin, afbreukrisico is bijzonder groot en sportief ook niet bijzonder.
Geld regeert de (voetbal)wereld
0
Vrijdag 31 mei 2019 om 23:15 uur

Bolskie

jeffc schreef:

Ik lees hier steeds maar beweringen dat egos het tegen houden dat de club vooruit geholpen word door een zwaargewicht of zo. Maar wie zijn dat dan? Noem eens namen die zoveel macht hebben? En hoe doen ze dat dan dat tegenhouden?????
Dat zijn alle mensen die ook maar niks toevoegen aan de club en maar al te bang zijn dat iemand met voetbal verstand en de club naar een hoger plan willen tillen hun eruit gooien. Zullen best aardig mensen zijn en supporter zijn is hart en nieren maar brengen de club niet naar een hoger plan. Wil je echt de stap maken dan moet je toch betere mensen aantrekken met meer ervaring en breder netwerk. Of denk jij dat dat ook zou kunnen met de mensen die er nu al jaren zitten?
0
Vrijdag 31 mei 2019 om 20:59 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, FC Den Haag!, FrankieB, Wahter, vakkiel, VAKKIE-l en 252 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 432
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2