Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: wedstrijd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 432
Volgende pagina

Aad

De gezichten van Kishna (bij het verlaten van het veld) en Kramer (na de zoveelste ongeplaatste bal van de ene op de andere medespeler) spraken boekdelen. De wanhoop stond in hun ogen te lezen. Zij en met hen Kemper en Koopmans (en later Goossens) waren ook de enigen die tot iets in staat waren. De anderen lieten vanaf minuut 1 zien dat ze volkomen ongeschikt zijn voor betaald voetbal. Zeker in de eredivisie. Gebrek aan van alles: duelkracht, inzicht en vooral aan basistechniek. Je mag toch van dit soort spelers verwachten dat ze wanneer ze vrij kunnen opstomen een bal aan de voet kunnen houden, dat ze een bal over een afstand van 10 meter zuiver kunnen inspelen en dat ze in redelijk vrije positie een toegespeelde bal kunnen controleren. Ik durf bijna een wedje te maken dat een flink deel van de wat jongere shouters hiertoe wel in staat is.

Komt gisteren nog bij dat ik Brood nu ook niet zijn sterkste wedstrijd zag coachen. De wissel van de Boer vond ik op zijn zachts gezegd curieus. Tot dat moment zag ik de Boer keurig de gaten dichtlopen die anderen lieten vallen. De opstelling op zich was ook al vreemd en niet ingrijpen bij een keer op keer falende van Ewijk en Faye (waarom geen Amofa en Mulder) een misser.

Ligt dan alles aan de coach? Nee! Net zo min als het de schuld van Rankovic was. Al was ik er toen van overtuigd (net als vrijwel iedereen op de box) dat een andere trainer de boel wel op gang zou kunnen krijgen. Een foute gedachte. Welke trainer dan ook zou met deze selectie aan een dood paard trekken. Er is geen beweging in te krijgen.

In mijn ogen ligt de schuld bij het hagelgeweer Behalve misschien bij Peet Beijen en Samy Bourard die enigszins gericht werden binnengehaald lijkt de rest op goed geluk te zijn gecontracteerd of gehuurd. Kishna uitgezonderd want die was al min of meer van de club. Dat hagelgeweer is gehanteerd door het technisch hart en dat mag in theorie bestaan uit meerdere mensen, we weten allemaal dat Jol daarin bepalend is. Dat gebrek aan geld en opgelegde bezuinigingen een rol hebben gespeeld neemt niet weg dat Jol veel verkeerde keuzes heeft gemaakt en vooral de huurspelers in paniek heeft binnengehaald toen al snel duidelijk werd dat het grootste deel van de gecontracteerden niet aan de eredivisie-eisen kon voldoen.

Ik ben bang dat we ook van versterkingen in de komende periode verstoken zullen blijven. Janmaat en Zuiverloon zijn, in mijn ogen, ook niet de spelers die dit zwalkende zooitje aan het voetballen krijgen. En het aanzienlijke kapitaal dat vanuit UVS zou moeten komen om die versterkingen binnen te halen zie ik zo gauw niet komen. Dus als er spelers komen zullen die wel weer met het hagel- in plaats van een scherpschuttersgeweer worden geschoten. Ik zie ze er nog voor aan dat Beugelsdijk van Sparta gehuurd gaat worden.

Hamdi heeft zich schijnbaar al neergelegd bij degradatie. Ik inmiddels ook. Terwijl ik bij de start van het seizoen nog zo positief was en zelfs het idee had dat een plaats onder in het linker rijtje tot de mogelijkheden behoorde.
0
Donderdag 24 december 2020 om 10:43 uur

gillah

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik vond het eerste gedeelte grappig. Want zo was het.

Maar het tweede gedeelte. Elke trainer zegt zulke dingen. Advocaat zegt gewoon, Jorgensen speelt omdat de rest nog slechter is. En zo zijn er nog zat voorbeelden.
Maar Advocaat heeft het dan over een speler die matig presteert binnen zijn tactiek.

Brood waarschuwt kennelijk voor aanvang van de wedstrijd voor een bepaald gevaar, maar vervolgens maakt hij tactische keuzes die juist dat gevaar groter maken.
0
Donderdag 24 december 2020 om 09:37 uur

Tommy

gillah schreef:

Opstelling na de wissel van Kees de Boer:

Koopmans

van Ewijk - Del Fabro - Kemper - Faye







Pascu










Bilal - Besuijen - Bourard - Kishna

Kramer


Dan heb je wel lef als trainer als je dan een individuele speler het verlies gaat aanrekenen. Je kan wel heel stoer gaan zeggen dat je voor de wedstrijd hebt gewaarschuwd voor buitenspelers die naar binnen komen en een voorzet geven, maar als je dan vervolgens zelf als trainer een oceaan aan ruimte voor de buitenspelers van de tegenstander creëert door geen middenvelders op te stellen die ze kunnen opvangen, heb je het vooral zelf tactisch niet begrepen.
Het is wel weer leuk om te zien wat er allemaal verzonnen wordt om van ewijk de hand boven zn hoofd te houden.
Als hij is een keer voor zijn man zou komen enn een keer niet zou bukken dan had van duinen helemaal niet kunnen koppen.
Daar gaat het om.

Er is gewoon geen over mijn lijk mentaliteit.
Die heeft kemper bijvoorbeeld wel.
Die gozer blokt zoveel dat been moet helemaal beurs zijn na de wedstrijd.

Maar van ewijk het is dat ratiu zoveel minder is anders had die allang op de bank gezeten
0
Donderdag 24 december 2020 om 09:37 uur

gillah

Tommy schreef:

Van ewijk heeft idd een probleem.
Die 0-1 wordt hem flink aangerekend.
Opstelling na de wissel van Kees de Boer:

Koopmans

van Ewijk - Del Fabro - Kemper - Faye







Pascu










Bilal - Besuijen - Bourard - Kishna

Kramer


Dan heb je wel lef als trainer als je dan een individuele speler het verlies gaat aanrekenen. Je kan wel heel stoer gaan zeggen dat je voor de wedstrijd hebt gewaarschuwd voor buitenspelers die naar binnen komen en een voorzet geven, maar als je dan vervolgens zelf als trainer een oceaan aan ruimte voor de buitenspelers van de tegenstander creëert door geen middenvelders op te stellen die ze kunnen opvangen, heb je het vooral zelf tactisch niet begrepen.
0
Donderdag 24 december 2020 om 09:26 uur

rd..

grijze gek schreef:

Die Koopmans staat gewoon te lachen na de wedstrijd met een speler van Zwolle
Daar ging iemand vast wat van zeggen. Maar ik vind dat niet zo`n probleem. Je weet niet wat er gezegd werd, het was een grijns en geen schaterlach. Snel kunnen schakelen hoort ook bij topsport. De volgende wedstrijd is belangrijker dan die je net gespeeld hebt.
0
Donderdag 24 december 2020 om 08:33 uur

grijze gek

Die Koopmans staat gewoon te lachen na de wedstrijd met een speler van Zwolle
0
Donderdag 24 december 2020 om 07:12 uur

Advertentie

slash070

Brood kan hier blijkbaar net zo weinig van bakken als Rankovic. Hoeveel spelers en trainers zijn er inmiddels de revue gepasseerd sinds Hamdi. Kan ze niet eens allemaal meer uit mijn hoofd op noemen.

Wang was wellicht meer dan tevreden dat er ruim een miljoen op salarissen is bezuinigd door Hamdi, terwijl elke nieuwe speler volgens Jol beter is dan dat er weg is. Inmiddels zijn we tot dusver elke wedstrijd zwaar de mindere geweest en is er al publiekelijk geroepen dat degradatie geen ramp is. Onder het mom van beleid, jawel.

Alsof er in de kkd wel wat op te bouwen is. Corona crisis ecomie vergeten? Plus miinder tv gelden, minder sponsoring, minder publiek, spelers van nog minder niveau(ja echt, dat kan), pak slaag tegen jong Utrecht, jong PSV op een maandag-fucking-aviond.

Opbouwen in de kkd, ja wat?Als je daar bij toeval een leuke speler hebt wordt die na een paar maanden voor een grijpstuiver weggevist. Door eredivisie bullshit-clubs als Sparta PEC of VVV, Desnoods gooit zo`n spelertje zijn kop in de wind en forceert zijn makelaar een breuk, want hij kan naar de eredivisie, yep

En wat zou Wang hier nou allemaal van vinden. Tijdje geleden dat die ouwe struikrover wat liet horen over `zijn` cluppie in Nederland. Zijn jullie het ook zo zat dat we elke wedstrijd de kneuzen zijn. Begint al tijdens de voorbeschouwing op Fox.

Wens jullie i. Elk geval alvast een fijne kerst & een gezond 2021 toe. Háh je Haags, voetbal is maar een spelletje!
0
Donderdag 24 december 2020 om 00:35 uur

BLEISWIJK-1

Sprinkhaan070 schreef:

Staat zelfs hier op de website.
Die heb ik gehoord. Dat is Fox. Daar wordt niks over specifiek aanvallende versterkingen. Of middenvelders gezegd.

Wel net RTV West geluisterd. Daar wordt inderdaad wel gezegd dat hij tevreden over Morrisson is. En ga er maar vanuit dat V. Ewijk een oorwassing voor de 0-1 krijgt. Hij was gewaarschuwd. Die staat er de volgende wedstrijd niet meer in. Gebeurde hem tegen Ajax ook al.

0
Woensdag 23 december 2020 om 23:47 uur

Sprinkhaan070

BLEISWIJK-1 schreef:

Waar dan? Welke zender? Niemand weet het.
Persconferentie na de wedstrijd.
0
Woensdag 23 december 2020 om 23:40 uur

Jurriën

BLEISWIJK-1 schreef:

Karelis mag ook weg.

Waar heb jij het interviw gehoord waar Brood tevreden over Morisson was?
Was een persconferentie na de wedstrijd
0
Woensdag 23 december 2020 om 23:23 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, 10 en 254 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 432
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5