Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spits

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 433
Volgende pagina

Petah

JB schreef:

Of heeft Becker misschien niet het niveau van de spitsen en komen daarom zijn voorzetten meestal in het niemandsland terecht?
We hebben geen echte spits
0
Woensdag 29 november 2017 om 13:58 uur

Barend

Is Danny Hoesen iets voor ADO?
Mislukt in Amerika, en nu overbodig bij Groningen.
26 jaar. Zal niet duur zijn, en is in ieder geval een spits.
0
Dinsdag 28 november 2017 om 21:10 uur

Francisco

Petah schreef:

Wat ik niet snap is ik zie becker minstens 3 voorzetten geven waarbij een goede spits hem er gewoon scoort eerste helft tegen vitesse 2 en ook 1 i de 2e helft

En die jongen krijg hier een partij onterechte kritiek terwijl el kayati werkerlijk niks liet zien beugelsdijk weer volop in de fout ging de eerste 20 minuten
wat Becker betreft dat heb ik al meerdere malen gezegd. Met een beetje spits was hij al de assistenkoning geweest.
0
Dinsdag 28 november 2017 om 12:55 uur

Kees

Petah schreef:

Wat ik niet snap is ik zie becker minstens 3 voorzetten geven waarbij een goede spits hem er gewoon scoort eerste helft tegen vitesse 2 en ook 1 i de 2e helft

En die jongen krijg hier een partij onterechte kritiek terwijl el kayati werkerlijk niks liet zien beugelsdijk weer volop in de fout ging de eerste 20 minuten
Becker is de enige met een bruikbare voorzet en een spits met een torinstinct staat vaker op de juiste plek dan Falkenburg of Johnson. Weten wanneer je bij de eerste paal moet komen of juist niet en ga zo maar door. Laten we inderdaad blij zijn met Becker.
0
Dinsdag 28 november 2017 om 10:21 uur

Petah

Wat ik niet snap is ik zie becker minstens 3 voorzetten geven waarbij een goede spits hem er gewoon scoort eerste helft tegen vitesse 2 en ook 1 i de 2e helft

En die jongen krijg hier een partij onterechte kritiek terwijl el kayati werkerlijk niks liet zien beugelsdijk weer volop in de fout ging de eerste 20 minuten
0
Dinsdag 28 november 2017 om 10:16 uur

DHFC070

Je middenveld is in 8 van de 10 gevallen gewoon te zwak omdat de meeste teams met 4 man op het middenveld spelen en je zelf maar met 3. Dit kun je alleen maar compenseren door heel veel werklust en loopvermogen. Nu hebben Bakker en Immers dit wel maar El Kayati weer niet. Die heeft andere kwaliteiten vooral aan de bal die ook belangrijk zijn maar daardoor speel je wel met 2,5 man tegen 3,5 of 4 man van de tegenstander op het middenveld.
Tegen tegenstanders met 4-4-2 en uitwedstrijden wat mij betreft El Kayati op linksbuiten en naar binnen trekkend, Falkenburg naar het middenveld op de 10 positie en Johnsen in de spits met Lorentzen als backup.
Overigens staan we er nog uitstekend op ook gezien de komende tegenstanders. Helemaal nergens voor nodig om iedereen weer de put in te praten.
0
Maandag 27 november 2017 om 12:44 uur

Aad

Ik ben zo zeer van het met het vingertje wijzen. Iedere speler kan wel eens zijn dag niet hebben. Maar gisteren waren het er teveel. Het hele middenveld speelde ondermaats en Becker spande de kroon door op de meest knullige wijze ballen te verspelen.
En ook dat laatste kan voorkomen maar binnen het kwartier was te zien dat Becker ook niet meer in de wedstrijd zou komen. En dan komt Groenendijk om de hoek kijken ..... iets wat hij nu naliet. Hij had Hooi moeten brengen of Johnsen en dan Falkenburg (dat is toch geen spits mensen?) als extra man op het middenveld.
0
Maandag 27 november 2017 om 11:01 uur

Petah

hejjoww schreef:

Vind falkenburg ook minder worden laatste wedstrijden toch? Wil johnson wel weer eens zien dan
Is geen spits johnson is ook beperkt maar valkenburg hoort gewoon schaduw te spelen

Nogmaals prpbeer kramer te krijgen volgende maand dat zou zomaar playoffs kunnen opleveren
0
Zondag 26 november 2017 om 17:28 uur

Advertentie

Vlakko

Falkenburg verricht extreem veel werk in zijn rol.
Sleuren en opbouw verstoren. Opjagen van keeper en centrale verdedigers. Denk dat alleen daarom al Zwinkels minder te doen heeft dan aan het begin van het seizoen.

Als die ook nog de kleine kansjes gaat maken in deze rol gaan we helemaal een mooi seizoen tegemoet. Door zijn enorme energie die hij in de wedstrijden legt is hij na 60-70 minuten op en kan Johnsen perfect opvolgen.

Je kan zelfs goed afwisselen als tegenstanders qu speelstijl beter door een Johnsen type spits kunnen worden bespeeld.

Morgen is met name het middenveld daar waar het verschil gemaakt zal moeten worden voor een resultaat. Vorige week wonnen we daar ook de wedstrijd. Zal morgen lastiger zijn gezien betere (voetballende) kwaliteiten van Vitesse.
Hou me vast aan het feit dat Fraser altijd voor zekerheid gaat met zijn elftallen en we daarom kansen hebben in de omschakeling en doordat ze niet doordekken en druk zetten.
0
Zaterdag 25 november 2017 om 12:32 uur

gillah

Barend schreef:

Wedstrijd tegen Lazio in Rome vanavond van 19-21 u. op RTL 7.
Nuttig voor ADO-staf en spelers (en voor shouters om te analyseren.
Reis en wedstrijd zijn een forse inspanning voor Vitesse, nog los van risico op blessures.
Hoeveel inkomsten staan daar tegenover?!
Speciaal voor jou Barend: ik vind dat Vitesse een heel aardig elftal heeft. Vooral voorin. Linssen heeft een goed schot dus die moet je niet naar binnen laten komen. Matavz is een prima spits voor de subtop eredivisie en Rashica is de beste van het stel. Meijers zal het zwaar krijgen tegen deze klassieke buitenspeler. Daarachter staat met Mount een goede, creatieve middenvelder.

Achterin zijn ze kwetsbaar. De backs zijn aanvallend een stuk sterker dan verdedigend en het centrale duo is statisch.
0
Donderdag 23 november 2017 om 19:34 uur

Nu online

tjapi01, langnek, Joop de graaff, Aad, Alle ballen op Jort, CrazieD, Jurrien1992, pajam, lulijzer en 174 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 433
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1